Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Prvi put

  1. #1
    Registrovani Član
    Mali Perica avatar
    Status : Mali Perica je odsutan
    Registrovan : Nov 2010
    Pol:
    Poruke : 8

    Početno Prvi put

    Moze li neko od iskusnijih forumasa savetom da mi pomogne kako da prevazidjem tremu prilikom prvog sexa?
    Sta raditi, a sta nikako ne raditi?

  2. #2
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Prvi put

    Našo si crkvu u koju ćeš da se moliš. Ovde su svi to obavili još u prošlom veku.
    Koj da se seti sad...

  3. #3
    Registrovani Član
    Saveta... Draga Saveta. avatar
    Status : Saveta... Draga Saveta. je odsutan
    Registrovan : Nov 2010
    Pol:
    Poruke : 2

    Početno Re: Prvi put

    Hm, Perice, ne reče tačno šta te to tremira... ajd' da prvo vidimo šta ne treba raditi.

    Jedna ženska osoba, zvaćemo je Umetnica, je često umetala flomastere. Onda joj je jednom upao zapušač. Obratila mi se za rešenje tog problema.
    Moj joj je savet bio da ubuduće koristi flomastere bez zapušača, jer sam upad zapušača nije toliki problem koliko je sam čin odglavljivanja i otpušavanja. S obzirom da joj nisam mogla preporučiti nijednog majstora starog kova koji to umeju da rade brzo i efikasno, preostalo joj je samo da to uradi sama, a kako nisam znala njene godine, dala sam joj sledeće savete:

    - da čep izvadi sama uz pomoć malih i preciznih špicangli, ako ima do 24 leta;
    - ako je prešišala 25 da uzme papagajke;
    - da zove vodoinstalatere ako gazi šestu deceniju, i da im kaže da ponesu sajlu fi 8 i kudelju.


    Ček', stani, zašto ja tebi ovakav savet dajem? Pa ti si muško... pa daaaaa, tebi treba 'samodrk', za početak.

    On se nabavlja u svakoj bolje snabdevenoj prodavnici kompjuterske opreme na Islandu, a ovih dana se očekuje da ova korisna periferija stigne i do nas. Lako se montira, utakneš u USB, a ostalo još drže kao poslovnu tajnu. Samo pazi da ne ozračiš svoj p.o., a to možeš proveriti tako što ćeš ustati i mošnice nasloniti na ekran. Ako pecka, nabavi bežičnog miša i tastaturu, da se ne konfrontiraju sa 'samodrkom'.

    Nakon što to pregrmiš teorijski, sajberseksaški, vreme je za kontakt u stvarnom životu. On, generalno, nije ni bitan, jer ćete se svakako prvi put satima gledati i ništa nećete govoriti, a pred kraj ćete satima govoriti a očima nećete moći da se vidite. Negde između bi trebalo da dođete do orgazma. Do orgazma se ne stiže osamdesettrojkom ako si iz BG, ili trojkom ako si iz Petrovaradinske nahije, već se na njega prosto sapleteš negde između stanja potpune napaljenosti i stanja potpune odvratnosti, pa sad ti vidi vredi li to treme i pratećih elemenata: spremanja, montiranja, večere, smejanja glupim forama, znojenja...

    E, sad, čisto fizički: ako imaš tremu jer ti je Nebeski Dipl. Ing. podario golemo veslo, te moraš nositi pantalone i u more kad ideš, to je drugi problem. Lako se rešava zaljubljivanjem u oluk, malo našaran i okićen vlasuljom. Antivarijanta je poznata pod šifrom 'smoki', ta je trema permanentnog karaktera, te ti upiši neki jak fakultet, i preusmeri tremu na ispite.

    Kissić...

  4. #4
    Registrovani Član
    Mali Perica avatar
    Status : Mali Perica je odsutan
    Registrovan : Nov 2010
    Pol:
    Poruke : 8

    Početno Re: Prvi put

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Našo si crkvu u koju ćeš da se moliš. Ovde su svi to obavili još u prošlom veku.
    Koj da se seti sad...
    Vidim da dosta pricate o tome, pa sam pomislio da mi neko moze pomoci.

  5. #5
    Registrovani Član
    Mali Perica avatar
    Status : Mali Perica je odsutan
    Registrovan : Nov 2010
    Pol:
    Poruke : 8

    Početno Re: Prvi put

    Draga Saveta, imam devojku sa kojom se zabavljam godinu dana, pokusali smo vise puta da imamo sex, ali je problem taj sto imam jaku tremu, i svrsim pre nego sto bilo sta i pocne.
    Plasim se da ce me devojka ostaviti zbog toga. Lepo bi bilo kada bi neko mogao da mi da savet gde bih mogao da se treniram i prakticno. Samodrk sam davno apsolvirao.
    Ali da ne bude previse skupo, dzeparac mesecni mi je oko 50e, jel to dovoljno?
    I gde da nadjem damu koja moze da mi pomogne?
    Voleo bih da to bude nesto starija gospodja koja bi imala strpljenja sa mnom.

Slične teme

  1. Prvi sastanak
    Od Sagacity u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 01-01-2013, 15:00
  2. prvi utisak
    Od DaDole u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 25-02-2012, 23:48
  3. Prvi znak
    Od DaDole u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 14-10-2011, 08:53
  4. Dragi, prvi si
    Od DaDole u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 06-10-2011, 07:42
  5. Ona se svlači prvi put..
    Od sani u forumu Muška soba
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 21-04-2010, 11:02

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •