Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 48

Tema: Ovo bi trebao svaki muškarac da procita!

  1. #1
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Ovo bi trebao svaki muškarac da procita!

    Nista ne upropasti ljubav koliko covekova preterana dobrota. Da vas zena
    voli zenski, morate s njom postupati muski. Treba biti tiranin, ali dobar,
    onakav kakvog je Renan trazio za gospodara drzave. Zena treba da vidi jaci
    spol od svog, jer ne voli mucenika u ljubavi, cak ni dobrotvora, nego
    zaverenika i razbojnika. Zena vas najvise voli kad ima da ona prasta vama, a
    ne vi njoj. Pred velikom dobrotom coveka, zena gubi spolni osecaj na kojem
    je kod nje mnogo sazidano; a samo snaga covekove volje, izaziva snagu njenog
    spola. Ne varaju nesrecne zene, one ciji su ljudi pijanice, grubijani,
    raspikuce. Najvecma varaju one zene koje bi trebale biti najvecma srecne i
    najvecma blagodarne. Jure za drugim ljudima bas one zene kojima je muz dao
    sve raskosi u kuci, i sve pocasti na ulici; i verujuci da je sreca u
    suficitu, one taj suficit traze u drugom coveku. Zene istinski nesrecne s
    muzem, zbog njegovih mana karaktera, ili njegove bolesti, ili siromastva,
    obicno ne traze drugde ni minimum srece, ni da se negde naplate, ili negde
    osvete. Bol i beda naprave sve puteve maglovitim i noge teskim. Najsrecnije
    zene su odista najgore. Zena je u sreci raskalasna, koliko je u nesreci
    velika. Nikad ne bi trebalo potpuno usreciti zenu, koja je svagda dete ili
    divljak, jer hoce da se prejede i prepije, i da porazbija sama svoje
    igracke. Zato zene najgorih ljudi nisu brakolomnice, i cesto prolaze pod
    dobre. Ali zene lepih ljudi, bogatih, radosnih, i srecnih, naprotiv, jure za
    maksimumom, i nemaju drugo u glavi nego radost i vratolomije. Cudno je da
    bas biraju obicno ljubavnike i manje lepe, i manje umne, i manje mlade, i
    manje ugledne nego muz. Najmanje neverstava urade iz prave nuzde, a najvise
    od obesti i od pijanstva srece. Zena je po prirodi stvorenje zlo, sujetno i
    bolesno. Jedino sto zena ima veliko, to je moc da nam ponekad dadne iluziju
    kako je sasvim drukcija nego sto jeste. Zenin smisao o moralu i
    covekoljublju, to je ono sto u paleografiji zovu jevrejskom interpretacijom
    tekstova. Cesto ste mogli videti zenu pored sarkofaga njenog coveka kojeg
    nije volela, ili kojeg je i varala. Ona tuda pokazuje bol koji nalici na
    jedno nemo besnilo. Ne treba zaboraviti da su ljudi komedijasi u radosti i u
    svecanim momentima, a zena je komedijas u momentima tuge. Samo sto zena ima
    i toliko ursfenog duha da se ne prikaze, i da izdrzi tu glumu do kraja.


    Zene pocnu da ljube samo onda kad su voljene, ili bar kad misle
    da su vec voljene. Inicijativa ljubavi uvek dolazi od coveka. Zena
    hoce vise da bude voljena, nego da sama voli; i vise da je zele,
    nego da je vole. Ona ne samo da prva ne voli, nego prva i ne bira.
    Covek joj se moze naoko i da dopada, ali je retko da ga prva zavoli.
    Zena moze da se zanese za bogatasem ili artistom, za vojnikom ili
    sportistom, za lepim ili za umnim, ali se najzad dadne, cesto za
    ceo zivot, sasvim drukcijem coveku nego kakvog je zamisljala i
    zelela. Ona uvek podlegne jacem, a ne lepsem i umnijem, ni boljem
    i milijem. Retko koja zena visi o ruci coveka koji je bio odista
    covek njenog ukusa... Padajuci pred jakim a ne pred dobrim i lepim,
    zena ne razume duh nego volju, ni lepotu nego nameru.


    Prvi znak ljubavi jedne zene, to je kad zeli da se osami i izdvoji
    iz sveta. Zena koja odmah ne napusti svoje dotadasnje navike, vara
    i sebe i coveka o svojoj ljubavi. Jedan dokaz zenine ljubavi, to
    je kult svakog vaseg momenta, svake vase navike, svakog vaseg predmeta.
    Istinski zaljubljena zena postaje fetisist. Ona, kao svraka, cuva sve
    sto je covek imao u rukama: njegov cvetic, sliku, olovku, dugme,
    cigaretu, neupaljenu ili upola ispusenu. Ona u svemu vidi njega, i
    sve pobozno prinosi k ustima.
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  2. #2
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    jes manijaKu sve je tachno... sto mi ne dade ovaj text pre 40 godina

  3. #3
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    kad je ovo pisano? pre stopedeset godina?
    a jeste, vi obozavate kad vam neka visi o rukavu..ono, sto vas vise voli, to i vi vise volite lnju..
    ne privlaci vas zagonetka i osvajanje, nego dobra dusa i toplo srce..
    sio mi ga djura
    if you open your mind too much your brain will fall out

  4. #4
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    ti ces da mi kazes sta me privlaci

  5. #5
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    pa ti elaborirao na pet strana sta zene oce, sta rade, sta misle i sta osecaju..a vredjas se na moju jednu recenicu..
    if you open your mind too much your brain will fall out

  6. #6
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    pa ti elaborirao na pet strana sta zene oce, sta rade, sta misle i sta osecaju..a vredjas se na moju jednu recenicu..


    jedino nije elaborirao sta zene nece


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  7. #7
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    @ plavetnilo i sani....
    pa ja sam posebna sorta... imam oba pola u sebi... takoreci maleshe
    a tebi cu sani da elaboriram nocas kad se vrnem ako ti do tad ne izadju iz glave oni sremci sa shtranda

  8. #8
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    ...
    pa ja sam posebna sorta... imam oba pola u sebi... takoreci maleshe
    a tebi cu sani da elaboriram nocas kad se vrnem ako ti do tad ne izadju iz glave oni sremci sa shtranda


    e bice zanimljivo..a neko me sa foruma od'o..kome sam poverila da sam i ja hermafrodit..

    ps..bila sam na bachkoj strani Dunava


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  9. #9
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    onda bachvanin... nadam se da vidi cipele od stomaqa.... shalu na stranu svako od nas ima deo suprotnog pola u sebi... makar u prekogniciji nekh stavova. moj stav, mozda gresim ali mislim da ako si svestan toga i nisi samo ono macho dileja u fazonu ja pa svi ostali 6 metara ispod mene, imas sanse za neki napredak u shvatanju suprotnog pola ma koliko on bio mizeran.....
    hermafodit i shemale nije isto... ti mosh sama sebe da oplodjujesh

  10. #10
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    onda bachvanin... nadam se da vidi cipele od stomaqa.... shalu na stranu svako od nas ima deo suprotnog pola u sebi... makar u prekogniciji nekh stavova. moj stav, mozda gresim ali mislim da ako si svestan toga i nisi samo ono macho dileja u fazonu ja pa svi ostali 6 metara ispod mene, imas sanse za neki napredak u shvatanju suprotnog pola ma koliko on bio mizeran.....
    hermafodit i shemale nije isto... ti mosh sama sebe da oplodjujesh


    ne brini ti da li vidi cipele..vazno je da vidi..


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  11. #11
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    . ako nam je savremeno drustvo ista pokazalo to je da su najveci mentoli ti tzv savremeni muskarci koji umisljaju da su bogom dani za zenski rod... sustina njihove trivijalne potrebe za zenskim jaslama koje ce im se diviti i hraniti im sujetu ogleda se kroz imanentnost njihovog nezadovoljstva samim sobom jer maloumni gen njihove samohvalisavosti je obicno reverzibilano konjugativan sa onime sta mogu nekoj nesrecnici da ponude... prevara je tu dvojaka... prevara pred samim sobom tj njim ali i prevara pred nesrecnicom koja se divi necemu sto je tako razlicito od njenog muza koji je smara svojom neinventivnom prirodom. on ni ne zna da kada jednom mesecno ima redovan bracni sex al bez strasti sa svojom lepsom polovinom da mu se na quratz sliva mozda sperma od nekog drugog istog takog nesrecnika kome se njegova lepsa polovina qurva a da ni taj drugi ne zna i milsi da je jedino on honoris causa dostojan zenske pozude ali avaj.... karte se uvek okrenu naopako jer ono sto izgleda kao zanosna muzevnost i iskustvo kao npr. u ovom virtuelnom svetu gde bukvalno svako moze biti slavan pet minuta kao andy warhol a neko i malo duze, obicno je inverzija njegove vrednosti ne samo kao pripadnika moshusnog oplodjivacha uzavrelih mlado udatih i nesrecnih vagina tj. njihovih vlasnica, vec i njegovog statusa u rodjenoj kuci kao stuba porodice. zivot je jako cudna pojava i ako impliciramo monogamiju for all onda je se moramo drzati sto bi srbi rekli ko pijan plota. posto je to u zivotu naravno neizvodljivo jer su crvi promiskuitetnog bitisanja uvaljeni sa zapada celom svetu polovinom proslog veka kao magna charta libertatum bilo da ga neki guraju u vaginu ili mushki anus a neki boje plafon letecom i nadasve slobodnom spermom drqajuci po ovakvim mestima, onda se ne treba cuditi reakcijama koje brizne podjarmljeno udate zene...obicno one mladje.... osecaju spram dozivljavanja sebe kao sekualnog objekta koji neko koristi kao vrecu za punjenje tom istom spermom koja se sliva niz zidove njihovih soba nesrece svojom mizernom apativnom sudbinom... licnost se ne hrani semenom, ne hrani se ni novcem, ni laskanjem, jos manje zamajavanjem, utesnim recima prepunim lazi, hvalisanjem a ni podilazenjem najnizim nagonima... vec onime sto svi imamo ali ne umemo da koristimo.... polanski je napravio film odvratnost koji govori o problemima savremene nezadovoljene zene sa savrsenim osecajem za suptilnost njene pomalo sizofrene psihe.... greska je sto su zene taj film kao i njegovog autora prezirale i stidele se da pogledaju sebe u iskrivljenom ogledalu svojih propalih zivotnih ceznji i nadanja... jos kad bi ga i neki muskarci pogledali da bolje shvate psihu tih nesrecnih bica kojima sire idolatriju sebe kao laznih bogova verujem da bi svoju osvajacku samohvalisavost zamenili prezirom spram sebe samih.... ako imaju ono sto svi imamo al' ne umemo da koristimo....

  12. #12
    Registrovani Član
    petrana avatar
    Status : petrana je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 653

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    istina
    ovaj avatar nema veze sa mnom...

  13. #13
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    pa mora da bude, jer prvi put ne pisem u prvom licu vec u trecem

  14. #14
    Registrovani Član
    petrana avatar
    Status : petrana je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 653

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    Istina je prvi post njega kad sam procitala nisam imala snage za dalje
    ovaj avatar nema veze sa mnom...

  15. #15
    Registrovani Član
    petrana avatar
    Status : petrana je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 653

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    evpo sad cu
    ovaj avatar nema veze sa mnom...

  16. #16
    Registrovani Član
    petrana avatar
    Status : petrana je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 653

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    nemam trenutno snage , sutra cu
    Ma, iskreno znam malo kategorija muskaraca, ovi koje kreces da opisujes, nisam sigurna da sam jos upoznala nekog takvog licno
    Ovi sto su oko mene su svi staromodni muskarci u pokusaju, znaci na pola puta ka negde, a gde, nije im jasno
    Sta sve podrazumeva to da budu staromodni, nece sa tim da se suoce, oce malo staromodnog malo modernog i
    NE mozes na dve stolice, te zene predju dok si reko piksla
    Prave se da su nesto nalik ono u prvom dok se ne ozene a onda se raspilave i zena ih sredi za dva dana vise ne lice na sebe
    nezadovopljni sobom i svim sto ih je snaslo, bez ideala o bilo cemi, posustalog pogleda
    Stari tip ljudi je imao ideal pred sobom, on se nije dao nicem
    MAda, bilo ih je vise takvih pa su se drzali jedni uz druge, odkud znam
    Danas sam cula da je zvanicno 47 % Srbije u nekom obliku depresija :dash
    Odo ja, dok nisam jos koju crnu rekal
    ovaj avatar nema veze sa mnom...

  17. #17
    Registrovani Član
    petrana avatar
    Status : petrana je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 653

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    trudila sam se, bas sam se trudila da procitam taj posti; i mozda sam uspela da se koncentrisem na jedno 60% gradiva
    E sad
    uvod: pisati ili ne pisati?, tj. pricati ili ne pricati? negde si pomenuo da apstraktno misljenje... A ovo je i forum. Medjutim, moj mozdani aparat nije dorasto takom govoru tako da ne mogu se odvojiti od konkretnih situacija i samo tako mogu i reci nesto; a opet, priliko takvog iznosenja neceg odstupi se u hiljadu pravaca; Znaci, ovo je samo pricina prica
    prica:
    Ovako, gore sam rekla nesto tipa sa kakvim sam muskarcima okruzena, i posle mi bilo krivo, nekako nista sto ovako kazes nije bas tako, i zato imam i problem da takve stvari pricam
    A moguce je da postoje i neke razlike u sredini u kojoj sam ja i u kojoj ste vi.
    Bilo mi je sinoc nekako upadljivo kako na ovom forumu muski svet razgovara sa zenskim svetom, sto je u svetu u kom zivim skoro sasvim iskljuceno.
    Postoji samo jedna muska osoba sa kojom imam priliku da razgoivaram, jedno dva do tri puta godisnje, a neke godine i samo jednom . ALi, ta je osoba totalni ekscentrik u svemu, i ni po cem ne spada u bilo kakvu kategoriju, a i namestile su mu se takve okolnosti u zivotu da mu je to moglo biti. E kad sa njim razgovaram, onda imam osecaj da razgovaram; sto je na neki nacin i lose, jer onda tacno znam da sa drugima ne razgovaram . E sad, ima jedan, porodicni smo prijatelji, i to je mozda zanimljivo. Posto covek ipak ima potrebu da bude sa ljudima na kakav takav nacin blizak, ja sam pokusavala da sa njim pricam kada bi sedeli zajedno. Mi bi se tako svadjali da su svi ostali mogli samo da cute. Mene je izludjivao nacin na koji me gleda, koliko je to podcenjivanje, a da on to nije smatrao podcenjivanjem. Jednostavno, daje ti neke recenice ko da te tapse po glavi, jer je blagonaklon prema tebi, a ustvari, zna kakva ti je sudbina, ti si mrcena zena koja veze nema. I onda nije bilo bitno sta je rekao, mogao je da kaze nesto pametno ili nesto glupo, ja bih napadala kao manijak :raz_067: . (A pricala sam i sa njegovom zenom, i sa njom sam se svadjala.) I tako vec ravnih devet godina. I. Nesto se promenilo, i to se bas promenilo. Poslednjih puta sam bas mogla da osetim da me uzima za osobu. I ima jedna muska osoba sa kojom sam cesto u blizini a razgovor je apsolutno nemoguc. Sve ostale muske osobe znam izuzetno slabo, jer prosto nema protoka informacija, sve to sto znam je ono sto mozes da zakljucis gledajuci spolja; ali, da li je to bas neki izvor informacija?
    E sad, ova tri lika koja sma navela spadaju u neku danas vec staru gardu, i oni se donekle mogu podvesti pod ono sto sam gore napisala: hoce da imaju uticaj, polozaj koji je imao staromodan muskarac ali da se pri tom koriste svim lagodnostima modernog muskarca
    Ako ja vidim muskarca da obuce crvene gace i gleda se u ogledalu kako mu stoje, onda on definitivno ne moze na mene da deluje fascinirajuce samo zato sto je muskarac.
    Znaci to je stara garda.
    ovaj avatar nema veze sa mnom...

  18. #18
    Registrovani Član
    petrana avatar
    Status : petrana je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 653

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    MEdjutim, pojavila sa nova garda, za njih nisam licno zainteresovana, al eto.
    Sasvim sam slucajno dosla do informacija o novoj gardi. JEdan clan nove garde mi je blizak rodjak, moja tetka je njemu baba. Tetka ga je skoro pa podigla i pred njom nista ne krije, i ispricao joj .. Tetka dosla u nesvesti i ispricala meni. Znaci da nije tog transfera od tetke od ovog dela price ne bi bilo nista.
    Clanovi nove garde su povezani ko crevo. Oni sede u grupama od po cetri do pet sest u kaficima, nacifrani koliko je to moguce, al to je manje vazno, gledaju okolo i ogovaraju zene. Ubedjuju sebe i one oko sebe da su zene monstrumi koje treba zeznuti pre nego sto one zeznu tebe. Zenidba moze da dodje u obzir ako se prilepi neka mnogo bogata inace, nema sanse da dovodi kurvu kuci. Ko zna sta je ta sve u zivoru radila sa kim je sve bila. A one sto deluju da su dobre, te su najgore.
    E sad, posto su oni ipak ziva bica desi im se da se zagledaju u neku zensku osobu, pa da sa njom i prosetaju. U toj situaciji ostatak ekipe deluje kao vojska spasa. Oni se automatski ustreme na zadatak: objasniti coveku da ga je uhvatila u mrezu i osloboditi ga pre nego sto pusti otrov.
    NE napadam ovu novu gardu, oni su gledajuci staru gardui iz sopstvenog iskustva doneli zakljucak da je tako najbolje. Nije problem u tom sto su oni odlucili da je tako najbolje, nego sto na taj nacin unistavaju sebe. Razgovori ideje interesovanja, sve im je osiromaseno jer oni moraju da stavljaju sebi zabranu na osecanja a onda prosto nemaju brane do cega sve mogu da dodju. I nekako, sa 27, 28 dodju kao stari.

    Sta sam htela da kazem: Jako je mali protok informacija iz muskog u zenski svet i obratno.

    ps.Izuzetno neprofesionalan post . No, manijak je reko da moze sve da se pise
    ovaj avatar nema veze sa mnom...

  19. #19
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    za razliku od nekih so se ne slazu sa mnom ja se slazem skoro najvecim delom sa petranom...ljudi su danas shebani na milion nacina i svako se bori protiv toga kako zna i ume... ulaskom u brak samo se dese dve stvari... ili covek za nijansu postane duhovno bogatiji ili ode u drugu krajnost te od pivcanog stomaqa ne moz da vidi cipele a ni one njega. zene kao da prate njegov modni trend i nadju se na nekoj sredokraci razmisljanja o svemu... zivotu smrti ljubavi.... i tu se stavlja tacka. onda imamo tipican primer nezadovoljnih ljudi koji pod ranu starost preziru i mrze sve sto nisu oni shvatajuci ipak nekako intuintivno zabludu nesoznavanja sebe kao jedinki osim onih na relaciji frizder-klozet.
    oni koji se bore protiv toga mogu da se bore zbog sebe ili zbog ekipe tj drustva oko sebe. prvi imaju sansu da zadrze zdravorazumski nacin u konceptu shvatanja medjuljudskih odnosa i ne dozvoljavajuci da postanu kao ona vecina o kojoj sam pricao. oni iz grupe su uvek isti kao u svim grupama. grupa odredjuje sve... modalitete razmisljanja, modalitet ponasanja, modalitete licemerja ili pak slobode ako je tako zovu... i jednog dana opet sigurnim korakom zakorace u crvene gace.
    duh je najvazniji, gace su nebitne bas kao i carape... on pomera nase granice ako zelimo i u kom pravcu. kultura i umetnost kad nas nikad nisu bili forsirani koliko treba i zato je tako. ljudi su na nivou mozdanih paramecijuma i cude se svacemu sto nije kao oni sto su....iz cudjenja nastaje mrznja prema nerazumljivom i stavljanje na stub srama svega onoga sto nisu. tako se radja licemerje potkovano zivotnom mizantropijom. mozda je resenje za pravu ljudsku slobodu i srecu u tome biti neshvacen pa makar i sa gatjama na glavi.... pa bile one i crvene

  20. #20
    Registrovani Član
    petrana avatar
    Status : petrana je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 653

    Početno Odg: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita!

    mozda je neumesno, ali
    napisao si:;za razliku od nekih so se ne slazu sa mnom
    Za sta od onog sto pises smatras ili znas da se neki ne slazu sa tim i koji su ti neki, koja je to;kategorija;?
    ps. sto se mene licno tice, ja sam vec rekal da nisma u stanju da odpratim vise od 60% onog sto pises, ima malo uticja i ovaj ekran a tekstovi su ti izuzetno zgusnuti, odprilike po desetina jednog posta je dovoljkna za jedno citanje, tako da jos nemam jasnu predstavu o onom sto pises, ali mi se bas dopada, estetki
    ovaj avatar nema veze sa mnom...

Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Brza dijeta za svaki tip građe
    Od Пркос u forumu Higijena i Nutricionizam
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 13-01-2016, 21:33
  2. Pedijatri: Bebe kupati tek svaki četvrti dan
    Od PRCKO u forumu Za mame i bebe
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 10-02-2012, 22:09
  3. Čarape za svaki znak zodijaka
    Od Ometač u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25-11-2011, 18:21
  4. Od astme boluje svaki deseti đak
    Od Sandokan u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11-10-2011, 13:29
  5. Šta svaki Srbin mora!
    Od Man u forumu Zona sumraka - Anarhija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14-01-2011, 19:26

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •