Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 39 od 39

Tema: Pismo Deda Mrazu

  1. #21
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Pismo Deda Mrazu

    Dragi Deda Mraze,

    Mora da si iznenadjen sto ti pisem danas, posle praznika, ali hteo bih da ti razjasnim neke stvari koje su se dogodile tokom minule godine i to bas od onog dana kada sam ti poslao pismo sa mojim novogodisnjim zeljama. Pisao sam Ti da zelim bicikl, rolere, Matchbox pistu s auticima i Sony Playstation. Rasturao sam se od ucenja cele godine, nijednom nisam zakasnio a cak sam dolazio i ranije u skolu da bih pomagao drugarima oko zadataka. Bio sam najbolji ucenik u razredu a osvojio sam i prvo mesto na republickom takmicenju mladih matematicara. U celom naselju ama bas niko se pristojnije nije ponasao od mene, ni moj stariji brat Steva, ni mama ni tata, komsije da ne pominjem. Isao sam u crkvu svake nedelje u jedanaest sati, popa samo sto nije udarila kap kada bi me ugledao ali sam i to preziveo. Cak sam i bakama i dedama pomagao da predju preko ulice i dobio znacku "Najbolji mali policajac". Posto iz navedenog i najveca budala moze da zakljuci da sam tokom cele prosle godine bio decak za primer, sada bih zeleo da tebi, dragi Deda Mraze, postavim nekoliko pitanja:

    Kako si uopste imao muda da mi posle svega ispod jelke ostavis usrani YoYo, j**ale te carape sa znakom Matrix-a i one Lego kocke. Imas li ti uopste mozga u toj debeloj glavi? Zar mislis da sam se ja cele j**ene godine mucio i trudio nizasta, jebali te pokloni. Mene si zaj**ao kao da sam ti najgori neprijatelj, pi*ka ti lepa materina a onom pederu Jovi od prekoputa, ostavio si najnoviji bicikl iako ih vec ima tri, keva mu se k**a sa sefom pa zaradila, j**i ga... Nemoj slucajno da se zaj**es pa da naredne godine probas da se ufuljas kroz dimnjak u moju kucu. sj**acu te kao mladog majmuna, kretenu jedan bradati. A od onog tvog jelena cu kobasice da napravim, pa ces morati peske do je**nog Severnog Pola, isto kao sto sad i ja pesacim jer mi nisi doneo bicikl. Teraj se u k**ac Deda Mraze, i samo da znas da ja sve pamtim a sledece godine cu ti se slatko najebati majke, pederu jedan debeli i bradati.

    S ljubavlju,
    tvoj Perica
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  2. #22
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Pismo Deda Mrazu

    Pišem ti ovo pismo, a ruka mi drhti od tuge i bola, barabo jedna! Pravo da ti kazem nikad nisam ni verovao u tebe, uvek mi je bilo sumnjivo to što sam umesto nekih igračaka dobijao one mekane poklone, džemper ili neki sličan odevni predmet. Kao dobro dete, mislim da sam zaslužio da dobijem barem neku ogromnu kutiju, pa makar u njoj ne bilo ništa...

    Tu sam ja shvatio da nešto ne valja sa tobom. A onda, jednog dana, posle dosta godina, kada si mi banuo kroz odžak a ja te ukebao jer si promašio jednu ciglu i svalio mi se u kamin, sve i da sam luđi nego što jesam morao sam da poverujem u tebe Mom čuđenju nije bilo kraja. Htedoh da ti kažem sve u lice, prospem na tebe sav duševni bol koji sam godinama osećao zbog mekanih poklona u sjajnom nekvalitetnom papiru, međutim, kada sam te video onako garavog i sa uganutim zglobom, shvatio sam da ni tebi nije lako i da i ti imaš dušu.

    Počastio sam te pivom i kikirikijem, ipak nismo više deca (provalio sam te ja da su ti na svakoj slici crveni obrazi i nos ), stavio ti led na zglob i počeo da slušam tvoju tužnu besedu. Kada si počeo da se žališ na zglob, bol u leđima, hondromalaciju patele i teniski lakat, nekako tužno si me podsetio na sebe samog...

    Tada sam skontao da umesto mira u svetu želim nešto drugo (ipak nisam na izboru za mis)… U trenutku sam prešao preko svih onih nedobijenih lego kockica, košarkaške lopte (možda sam mogao biti košarkaš), vazdušne puške i Soni keca... Shvatio sam da bih voleo da za Novu godinu dobijem barem upola manje slomljenih zuba, udaraca u rebra, izvrnutih zglobova, izgubljenih utakmica i barem malo više para nego u prethodnoj godini. Nisam znao da li to spada u novogodišnje želje, ali sam svejedno poželeo… Da li je to bilo zbog šoka zbog pada ili od onog piva, svejedno si mi obećao da ćeš se potruditi da mi ispuniš želje ovaj put i izvinio mi se zbog proteklih godina. Ipak si ti samo jedan stari čikica koga svi smaraju da im ispunjava želje, a vremena je premalo.

    Mada.. Držim te za reč kad si rekao da ćeš da me upoznaš sa unukom raskošnom plavušom...

    Tvoj Man
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  3. #23
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Re: Pismo Deda Mrazu

    Deda Mraze kad krenes u SerbiJu predji na juznu granicu niko ti nece zvati miliciju tamo su svi milicajci , plus imam nesto da poshaljem , taman ce ti doci taj poklon jer ce juzni milicajci da te olaksaju za par istih ( to da ti ne bi zvali miliciju )
    Ciji potpis?

  4. #24
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Pismo Deda Mrazu

    Citiraj Prvobitno napisano od Ciciban Vidi poruku
    Deda Mraze kad krenes u SerbiJu predji na juznu granicu niko ti nece zvati miliciju tamo su svi milicajci , plus imam nesto da poshaljem , taman ce ti doci taj poklon jer ce juzni milicajci da te olaksaju za par istih ( to da ti ne bi zvali miliciju )
    Nema šanse Cicika ... Kod vas svraća Deda Mraz koji je šiptar ... šiptarima...Srbin Srbima, a Makedoncima uvek zaluta zbog adrese jer piše BJRM

  5. #25
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Re: Pismo Deda Mrazu

    Znam G, on uvek ide tranzit kroz BJRM i nikad ga nisam videla , aj prerusite nekog srbina ....dacu vam adresu
    Ciji potpis?

  6. #26
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Pismo Deda Mrazu

    Citiraj Prvobitno napisano od Ciciban Vidi poruku
    Znam G, on uvek ide tranzit kroz BJRM i nikad ga nisam videla , aj prerusite nekog srbina ....dacu vam adresu
    Evo Man voli da se igra sa time...Ja predlažem njega

  7. #27
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: Pismo Deda Mrazu

    Dragi Deda Mraze ,

    ako ikad stigneš da pročitaš ovo pismo,nemoj da ti padne na pamet da pomisliš kako očekujem odgovor ili izvinjenje zbog kašnjenja,jer će praznici već proći,sve će nastaviti svojim tokom tamo gde je u ponoć samo zastalo,i svako opravdanje će biti suvišno.....,ne pokušavaj,uzalud ti trud.
    Ja ti pišem ovo pismo,jer se nadam da ćeš konačno početi da uzimaš ekstrat ginko bilobe,i da će ti pamćenje postati jača strana,pa ćeš valjda za sledeću godinu pripremiti makar deo onoga što ti odavno već poručujem kao želju.....ili pisma do tebe ne stižu ,ili se negde zagube u snežnoj mećavi ,do danas nisam uspela otkriti.
    I nemoj da se praviš lud ,kao da ne znaš da je kod mene sve za godinu kasnije ,na sve moram čekati godinu duže...od svega što sam mogla dobiti ,najvažniju stvar si ostavio da čekam celog života ,sram te bilo!
    Šta sam ja to tebi skrivila ,pa me ostaviš uvek negde na začelju kolone? Da ne misliš možda da bi trebalo da ti budem telohranitelj i celog života samo gledam u tvoja ledja?!
    E pa ,ako si mislio da će moći ,odmah da ti kažem ,da neće da može!
    Želim samo jednu stvar,i neće ti biti teško da je ispuniš,ako hoćeš....( znam da nećeš,al' opet....)

    Skini mi se s vrata jednoooooom !!
    Neću više da verujem u tebe i tvoja obećanja,čarobna kola,irvase i vile,poklone i zvončiće,prazne čarape i još praznija obećanja!
    Neću da verujem u zemlje čuda,ispunjenih želja ,Snežnih kraljica i vilenjaka.
    Neću da mislim da postojiš,i ono kao - samo što nisi stigao i doneo tako dugo isčekivanu *****
    ....(šta si se zagledao ti što čitaš,ha?? zini da ti kažem šta je *****...)

    Molim te Deda Mraze....,molim te ,
    prestani da mi prodaješ rogove za sveću jednom za svagda!
    Evo ,svečano obećavam ja tebi,(ako mi ispuniš želju,pa još sledeće godine,za ovu te amnestiram na vreme),da ću od svih verovanja zadržati samo jedno .....ono najteže,eto....da je život najlepša bajka !....i bez tebe


    Tvoja

    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  8. #28
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Re: Pismo Deda Mrazu

    Citiraj Prvobitno napisano od G Vidi poruku
    Evo Man voli da se igra sa time...Ja predlažem njega
    tz ...daj drugo dete , on nume da se igra
    Ciji potpis?

  9. #29
    Registrovani Član
    Kovač avatar
    Status : Kovač je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Lokacija : Periferija...
    Poruke : 1,188
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Pismo Deda Mrazu

    Moje dete pisalo Deda Mrazu i tražilo usisivač sa vodenim filterom :raz_067:

  10. #30
    Registrovani Član
    andromeda avatar
    Status : andromeda je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Andromeda
    Poruke : 554

    Početno Re: Pismo Deda Mrazu

    Citiraj Prvobitno napisano od Kovač Vidi poruku
    Moje dete pisalo Deda Mrazu i tražilo usisivač sa vodenim filterom :raz_067:
    sta si uradio tom detetu kad to traži od deda mraza

  11. #31
    Registrovani Član
    andromeda avatar
    Status : andromeda je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Andromeda
    Poruke : 554

    Početno Re: Pismo Deda Mrazu

    Citiraj Prvobitno napisano od G Vidi poruku
    Evo Man voli da se igra sa time...Ja predlažem njega
    I ja predlažem Mana

  12. #32
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Odg: Pismo Deda Mrazu

    Dovoljno je Santa, ne diraj nista vise opet ces zabrljati.
    Ciji potpis?

  13. #33
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Pismo Deda Mrazu

    Dragi Deda Mraze,
    Samo ti dođiNema veze što ne ispunjavaš želje,uvijek se nađe neko ko može da mi ispuni bar jednu A ako i ne nađe,ponešto i sama isčarobiram
    Elem,potjeraj te svoje saonice i zvončićima zadrmusaj ,prokuhaću nam neko fino vino sa klinčići pa ćemo da prozborimo koju na temu Kako smo sistematski uništeni od takvih kao što si ti.
    Pa se pravi da me ne razumiješ ,a ja ću ti onda ispričati najljepŠiju bajku ne bi li mene proglasiio Deda Mrazicom al samo iz razloga što mnogo volim snijeg
    I vino,podrazumijeva se

  14. #34
    Registrovani Član
    Prolaznica avatar
    Status : Prolaznica je odsutan
    Registrovan : Oct 2020
    Pol:
    Poruke : 37

    Početno Odg: Pismo Deda Mrazu

    Dragi deda mraze...da si ti iole normalan,ne bi ni bilo ove 2020.Molm te da ceo krizni štab sa sve ostalim g***ima odvedeš na severni pol,pa ih trpi ti tamo.E,toliko za sad,ako se setim još nešto rado ću da ti prenesem.

  15. #35
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Odg: Pismo Deda Mrazu

    Citiraj Prvobitno napisano od Prolaznica Vidi poruku
    Dragi deda mraze...da si ti iole normalan,ne bi ni bilo ove 2020.Molm te da ceo krizni štab sa sve ostalim g***ima odvedeš na severni pol,pa ih trpi ti tamo.E,toliko za sad,ako se setim još nešto rado ću da ti prenesem.
    E, ova je baš dobra

    tema:

    ove godine, dragi Santa, ti fino dođi i ponesi , kako slijedi :

    -Manijaku potjeraj dvije urmašice, po mogućnosti da su profesionalneduga kosa, ne tako duga pamet, vesele i uzbrdo brze
    -Mome mužu Baku potjeraj dobar kotlić i kajsiju
    -Fajf i meni potjeraj neki vaučer za more, skromne smo,može i na 15 dana

  16. #36
    Registrovani Član
    bakterijasmarsa avatar
    Status : bakterijasmarsa je odsutan
    Registrovan : May 2015
    Pol:
    Lokacija : Kikinda
    Poruke : 14,537

    Početno Odg: Pismo Deda Mrazu

    Poštovani gospodine
    do sada Vam se nisam obraćao javno putem otvorenog pisma a ni putem zatvorenih koverti.
    Cenim Vaše godine i želju da obradujete milijarde dobrih duša na svim meridijanima, želim da verujem da to zaslužuju a Vi bolje znate istinu.
    Nisam ja od onih koji žele nereane stvari niti onaj koji želi tuđe da ima. (možda poželim da pipnem i da upotrebim nešto tuđe ali da posedujem baš i ne) Stoga morate biti čarobnjak da bi mi ispunili želje za Novu godinu, a u nekim filmovima naslutio sam da ste baš to.
    Nastaviću
    Legal Alien

  17. #37
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Odg: Pismo Deda Mrazu

    Citiraj Prvobitno napisano od bakterijasmarsa Vidi poruku
    Poštovani gospodine
    do sada Vam se nisam obraćao javno putem otvorenog pisma a ni putem zatvorenih koverti.
    Cenim Vaše godine i želju da obradujete milijarde dobrih duša na svim meridijanima, želim da verujem da to zaslužuju a Vi bolje znate istinu.
    Nisam ja od onih koji žele nereane stvari niti onaj koji želi tuđe da ima. (možda poželim da pipnem i da upotrebim nešto tuđe ali da posedujem baš i ne) Stoga morate biti čarobnjak da bi mi ispunili želje za Novu godinu, a u nekim filmovima naslutio sam da ste baš to.
    Nastaviću


    sad čekamo

  18. #38
    Registrovani Član
    bakterijasmarsa avatar
    Status : bakterijasmarsa je odsutan
    Registrovan : May 2015
    Pol:
    Lokacija : Kikinda
    Poruke : 14,537

    Početno Odg: Pismo Deda Mrazu

    Najpre smo mislili: "pa sama će ona to" međutim ništa
    zatim smo prebirali po granama porodičnog stabla ima li neko nekog "Ludog Millojka" kome bog nije dodelio pamet ali je na drugoj strani bio široke ruke pa opet ništa.
    Dali smo i oglas i ponudili premiju na loto kao miraz za načelnicu ali ništa.
    Tako da nam ste Vi jedina nada da je udamo, da nas shvati da nismo roboti i mašine, da imamo decu, da nam je svaki trenutak vremena proveden s porodicom dragocen, da nam nije prioritet karijera bez mrlje i da nam je ljudskost iznad zakona i propisa.
    Ako pravite ipak nekog Frankenštana za nju, molim Vas obratite požnju na specifikaciju.
    -Gore mora biti plav
    -Dole mora biti crnac
    -Mora biti gluv
    kraj specifikacije
    Ponavljam Vi ste nam jedina nada da doživimo zdravi penziju.
    Legal Alien

  19. #39
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Odg: Pismo Deda Mrazu

    Citiraj Prvobitno napisano od bakterijasmarsa Vidi poruku
    Najpre smo mislili: "pa sama će ona to" međutim ništa
    zatim smo prebirali po granama porodičnog stabla ima li neko nekog "Ludog Millojka" kome bog nije dodelio pamet ali je na drugoj strani bio široke ruke pa opet ništa.
    Dali smo i oglas i ponudili premiju na loto kao miraz za načelnicu ali ništa.
    Tako da nam ste Vi jedina nada da je udamo, da nas shvati da nismo roboti i mašine, da imamo decu, da nam je svaki trenutak vremena proveden s porodicom dragocen, da nam nije prioritet karijera bez mrlje i da nam je ljudskost iznad zakona i propisa.
    Ako pravite ipak nekog Frankenštana za nju, molim Vas obratite požnju na specifikaciju.
    -Gore mora biti plav
    -Dole mora biti crnac
    -Mora biti gluv
    kraj specifikacije
    Ponavljam Vi ste nam jedina nada da doživimo zdravi penziju.


    e,nasmijao si me do suza

    Dragi Santa,
    kao što znaš, jedva sam se udala bilo je povuci - potegni, drž' - ne daj, gore - dole i pošto si bio dobar i uslišio moje želje te me spojio u Sveti bakterijski brak , istina sa jednim čovjekom sa Marsa, učinio si me srećnom i zadovoljnom ženom i na tom ti hvala do neba
    Živjeli smo donedavno dane pune sreće i radosti, ali sve je počelo da se ruši sve je napetiji na mjestima gdje ne treba, sve je razdražljiviji i sve pospaniji.
    Tako, eto, živimo jedno pored drugoga i očešemo se samo u prolazu, mislim hodnik je još uvijek uzak, ali veći stan tražiću od tebe naredne godine.
    Sve sam probala, gatare i hodže, silne pare dala na skidanje uroka, ali džaba
    Jedino mi ti preostaješ da riješiš moj problem.
    ZAto te svim srcem i tijelom slabo taknutim, molim da tu ženu, Načelnicu koja mu siše krv na slamku, oduzima svaku pomisao na libido, uništava san i skače po živcima, udaljiš pod hitno na neku što dalju planetu da nikad više ne može da se vrati.
    Hvala ti unapred, živ i zdrav bio sa svim svojim irvasima, kotili se - množili se, aj'

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. Za Deda Mraza
    Od mikili u forumu Svaštara
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27-09-2018, 13:21
  2. OTVORENO PISMO SRPSKOJ JAVNOSTI ...
    Od marabu u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 18-05-2012, 10:27
  3. Pismo mužu administratoru (man, javi se :D)
    Od tripp u forumu Zona sumraka - Anarhija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 30-03-2011, 08:22
  4. Deda Mraze,treba mi.................
    Od Пркос u forumu Svaštara
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16-12-2010, 22:53
  5. Deda Mraz i/ili Božić Bata?
    Od kojica u forumu Religija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16-12-2010, 13:46

Članovi koji su pročitali ovu temu: 5

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •