Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 30

Tema: Chemtrails

  1. #1
    Registrovani Član
    Moonlight avatar
    Status : Moonlight je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 98

    Početno Chemtrails

    Jeste li vec culi za Chemtrails?
    Imali prilike vidjeti?
    Vjerujem da jeste,itekao,mnogi i nisu ,
    jer ne poklanjaju dovoljno pozornisti...našem nebu!

    Pa,evo ukratko par rijeci o Chemtrails-ima.

    Svima nama je poznato da avioni dok lete ponekad za sobom ostavljaju bijeli trag koji jako brzo nestaje. Ova pojava zove se contrail a do nje dolazi zbog stvaranja kristala leda iza aviona, nastanak ovih kristala moguć je samo na velikim visinama gdje je temperatura daleko ispod ništice i pod uvjetom da je vlažnost zraka veća od 70%.

    Nasuprot tome, 1998. godine kod gradića Espagniola u Kanadi, zabilježen je fenomen kod kojeg je primjećeno da avion koji leti na velikoj visini ostavlja za sobom trag koji ne nestaje, već na nebu ostaje satima, polako se raspršuje i stvara bjeličastu maglicu koja počinje prekrivati horizont. Ova pojava ne nastaje prirodnim putem već do nje dolazi zbog ispuštanja nepoznatih tvari iz avionskih spremnika zbog još neutvrđenih razloga i nazvanaje chemtrails (eng. chemical trails – kemijski tragovi). Često se može vidjeti više aviona koji ispuštaju više chemtrail slojeva nad teritorijem, pritom često tvoreći znak “X”, paralelne chemtrail-ove ili ili mrežu chemtrail-ova.
    http://[img]http://razbibriga.net/im....jpg[/img]
    http://[img]http://razbibriga.net/im....jpg[/img]
    http://[img]http://razbibriga.net/im....jpg[/img]

    http://[img]http://razbibriga.net/im....jpg[/img] iznad moje zgrade.


    Bolesti koje prate CHEMTRAILS

    Najčešći simptomi o kojima izvještavaju svjedoci chemtrailsa su uporan kašalj, problemi gornjih dišnih putova i probavni poremećaji, upala pluća, izuzetan umor, letargija, vrtoglavica, gubitak orijentacije, snažne glavobolje, bolovi u zglobovima i mišićima, ukočenost vrata, krvarenja iz nosa, depresija, tjeskoba, gubitak kontrole nad mjehurom i nervozni tikovi. Simptomi prvo pogađaju starije i oslabljene osobe i djecu.

    Dr. Michaela Pecea, liječnika iz Arizone, uznemirilo je naglo povećanje broja slučajeva opisanih smetnji do kojih je došlo nakon što su se nad njegovim krajem počeli javljati chemtrails.

    Primijetio sam da laboratorijske analize uzoraka kose, koje sam napravio na nekima od mojih pacijenata, bez iznimke pokazuju VISOKE razine barija. Analiza moje vlastite kose pokazuje visoku razinu barija. Prilično sam dobro upoznat s prehranom, i iskreno govoreći, ne mogu se sjetiti nijedne vrste hrane koja sadrži značajnu količinu barija… Ipak, čini se da imamo visoke razine barija u našoj kosi, što znači da barij ili unosimo hranom ili našu kosu kontaminira neki vanjski izvor.


    Alergijske reakcije na spomenute čestice jedan su od mogućih razloga pojave simptoma, ali one ne mogu potpuno objasniti cijeli sindrom koji prati chemtrails. Pad temperature krvi popraćen «gripom» bez vrućice znak je kronične gljivične infekcije. Gljivice svoju prisutnost također objavljuju raznim autoimunim poremećajima, od kroničnog umora i fibromijalgije do oštrih bolova u zglobovima, vrtoglavica, mentalne konfuzije i kratkotrajnog gubitka pamćenja.

    Neki chemtrails povezuju i s epidemijom posebno bizarne i kontroverzne bolesti «morgellons» koja se posljednjih godina širi jugom SAD-a.

    Kad je istraživačica zdravstvenih pitanja Erminia Cassani donijela želatinasti materijal koji je pokupila s jedne potpuno poprskane kuće, biolog u laboratoriju s licencom Agencije za zaštitu okoliša s nevjericom ju je upitao gdje je došla do takvog «biološki opasnog materijala».

    Iako bakterijama u petrijevoj zdjelici obično treba tri do četiri dana da narastu, ovaj uzorak razbujao se za manje od 48 sati od stavljanja na hranjivu podlogu. Rekavši da je te stvari bilo “po cijeloj zdjelici”, laboratorijski biolog je ustvrdio da nikada nije vidio da nešto raste takvom brzinom. Manje od dva mjeseca nakon toga, vlasnica poprskane kuće doživjela je srčani udar izazvan bakterijama koje su joj izjele stijenke srca.

    Postoje i mišljenja da pronađeni mikroorganizmi zapravo ne potječu iz same smjese koju raspršuju avioni. Moguće je da padajuća zavjesa od ljepljivih kemikalija i mikrovlakana povlači na tlo kolonije bakterija, virusa i gljivica koje žive u gornjim slojevima atmosfere, gdje mutiraju pod utjecajem jakog ultraljubičastog zračenja.









  2. #2

    Početno Re: Chemtrails

    pih ja ovo viđam svaki drugi dan
    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  3. #3
    Registrovani Član
    Moonlight avatar
    Status : Moonlight je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 98

    Početno Re: Chemtrails

    vjerujem da viđaš,
    ali to nije "pih"....

  4. #4

    Početno Re: Chemtrails

    stalno su iznad moje kuće doduše tanji ali duži ne znam, nikad ih nisam posmatrao
    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  5. #5
    Registrovani Član
    Moonlight avatar
    Status : Moonlight je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 98

    Početno Re: Chemtrails

    ima ih iznad svakih kuca!
    cesto,svugdje...

  6. #6

    Početno Re: Chemtrails

    Pošaljimo pojedinačno pismo predsedniku Srbije i predsedniku vlade Srbije na sledeće email adrese sa naslovom "Zaprašivanje neba":

    narodna.kancelarija@predsednik.rs
    predsednikvladesrbije@gov.rs

    Dole imate verzije u muškom i ženskom licu, iskopirajte odgovarajući tekst i dodajte na kraju vaše ime i prezime.



    Gospodine Predsedniče,

    Već dugi niz godina sam svedok konstantnog zaprašivanja neba nad svojim gradom i vrlo sam zabrinut zbog toga. Tragovi koje za sobom ostavljaju neobeleženi avioni nisu normalni kondenzacijski tragovi koji se brzo raspršuju, već se zadržavaju i šire nebom u neuobičajeno dugom vremenskom periodu. Često se čini da se prostiru po ukrštajućim šablonima kako bi prekrili delove ili celo nebo. Sve veći broj zabrinutih građana poput mene istražuje i razgovara o ovoj temi. Veoma pomno pratimo dešavanja na nebu, delimo utiske i fotografije, ne samo u mom, već i u drugim gradovima u zemlji.

    Skoro sam otkrio da ljudi u najmanje 26 drugih država širom sveta takođe posmatraju isto zaprašivanje, i koriste termin "chemtrails" (hemijski tragovi) kako bi opisali ovu aktivnost. Sajtovi se pojavljuju svuda na internetu pokazujući fotografije koje potpuno liče na moje, koje su snimili ljudi koji takođe dele ista pitanja i zabrinutost koje imamo moji prijatelji i ja. Problem je u tome što niko nije dobio zadovoljavajući odgovor na pitanja čime se nebo zaprašuje i zbog čega. Svaki ozbiljan upit je do sada odbacivan od strane uključenih država. Dobijane su dve vrste odgovora: 1) Ljudima je govoreno da su to normalni kondenzacijski tragovi, ili 2) Nije uopšte bilo odgovora.

    Mi smo potpuno sigurni da se hemikalije prskaju iznad naših glava, veoma smo zabrinuti i imamo važna pitanja o ovom ozbiljnom aerosolnom programu koji se sprovodi. To su:


    1) Da li ste upoznati da se zaprašivanje sprovodi?

    2) Ko vrši zaprašivanje?

    3) Kog je sastava hemijski prah?

    4) Koja je svrha zaprašivanja?

    5) Kakav je uticaj po moje, zdravlje moje dece i životnu sredinu?

    6) Da li ja na neki način sponzorišem zaprašivanje kroz plaćanje poreza?

    7) Da li je neko na vlasti upućen u ovo?

    8) Siguran sam da je zaprašivanje hemikalijama ilegalno (i sigurno nemoralno) nad bilo kojim narodom bez njegovog pristanka. Kakva je pozicija Ujedinjenih Nacija prema ovoj aktivnosti? Ko je inicirao ovaj program, i kako je uspeo da ga implementira na međunarodnom nivou?

    9) Zašto javnost nije upoznata sa zaprašivanjem?


    Bio bih Vam veoma zahvalan ukoliko bi odgovorili na ova pitanja do 1. jula 2011. Vaši odgovori će biti primljeni sa velikom pažnjom, jer će se veliki broj nas uskoro sastati i diskutovati o ovom pitanju. Informacije koje ponudite će biti od kritične važnosti za formiranje naše odluke o budućim akcijama koje treba doneti, kako bi stali na put sistematskom zaprašivanju našeg neba.

    Srdačno Vaš,

    - - - - - - - - - - - - - - - -
    verzija u ženskom licu
    - - - - - - - - - - - - - - - -


    Gospodine Predsedniče,

    Već dugi niz godina sam svedok konstantnog zaprašivanja neba nad svojim gradom i vrlo sam zabrinuta zbog toga. Tragovi koje za sobom ostavljaju neobeleženi avioni nisu normalni kondenzacijski tragovi koji se brzo raspršuju, već se zadržavaju i šire nebom u neuobičajeno dugom vremenskom periodu. Često se čini da se prostiru po ukrštajućim šablonima kako bi prekrili delove ili celo nebo. Sve veći broj zabrinutih građana poput mene istražuje i razgovara o ovoj temi. Veoma pomno pratimo dešavanja na nebu, delimo utiske i fotografije, ne samo u mom, već i u drugim gradovima u zemlji.

    Skoro sam otkrila da ljudi u najmanje 26 drugih država širom sveta takođe posmatraju isto zaprašivanje, i koriste termin "chemtrails" (hemijski tragovi) kako bi opisali ovu aktivnost. Sajtovi se pojavljuju svuda na internetu pokazujući fotografije koje potpuno liče na moje, koje su snimili ljudi koji takođe dele ista pitanja i zabrinutost koje imamo moji prijatelji i ja. Problem je u tome što niko nije dobio zadovoljavajući odgovor na pitanja čime se nebo zaprašuje i zbog čega. Svaki ozbiljan upit je do sada odbacivan od strane uključenih država. Dobijane su dve vrste odgovora: 1) Ljudima je govoreno da su to normalni kondenzacijski tragovi, ili 2) Nije uopšte bilo odgovora.

    Mi smo potpuno sigurni da se hemikalije prskaju iznad naših glava, veoma smo zabrinuti i imamo važna pitanja o ovom ozbiljnom aerosolnom programu koji se sprovodi. To su:


    1) Da li ste upoznati da se zaprašivanje sprovodi?

    2) Ko vrši zaprašivanje?

    3) Kog je sastava hemijski prah?

    4) Koja je svrha zaprašivanja?

    5) Kakav je uticaj po moje, zdravlje moje dece i životnu sredinu?

    6) Da li ja na neki način sponzorišem zaprašivanje kroz plaćanje poreza?

    7) Da li je neko na vlasti upućen u ovo?

    8) Sigurna sam da je zaprašivanje hemikalijama ilegalno (i sigurno nemoralno) nad bilo kojim narodom bez njegovog pristanka. Kakva je pozicija Ujedinjenih Nacija prema ovoj aktivnosti? Ko je inicirao ovaj program, i kako je uspeo da ga implementira na međunarodnom nivou?

    9) Zašto javnost nije upoznata sa zaprašivanjem?


    Bila bih Vam veoma zahvalna ukoliko bi odgovorili na ova pitanja do 1. jula 2011. Vaši odgovori će biti primljeni sa velikom pažnjom, jer će se veliki broj nas uskoro sastati i diskutovati o ovom pitanju. Informacije koje ponudite će biti od kritične važnosti za formiranje naše odluke o budućim akcijama koje treba doneti, kako bi stali na put sistematskom zaprašivanju našeg neba.


    Srdačno Vaša,


    by Miroslav Kiš

  7. #7

    Početno Re: Chemtrails


  8. #8

    Početno Re: Chemtrails

    Ljudi, šaljete li mailove? Mora da se podigne kuka i motika da se spreči ovo masovno zaprašivanje!!


  9. #9
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Chemtrails

    Misliš ti da je precednik Srbijice obavešten i da ima neki uticaj?
    Večnost je čista sadašnjost.

  10. #10
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Chemtrails

    A možda da pišemo Obami?
    Večnost je čista sadašnjost.

  11. #11

    Početno Re: Chemtrails

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Misliš ti da je precednik Srbijice obavešten i da ima neki uticaj?
    Ne mislim, ali moramo masovno da krenemo da bi se nešto preduzelo! Možda nema uticaj na globalnom nivou, ali ako se narod digne protiv njega, moraće da obustavi zaprašivanje!

  12. #12

    Početno Re: Chemtrails

    11:30, Niš


  13. #13
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Chemtrails

    Citiraj Prvobitno napisano od Marko Vidi poruku
    Ne mislim, ali moramo masovno da krenemo da bi se nešto preduzelo! Možda nema uticaj na globalnom nivou, ali ako se narod digne protiv njega, moraće da obustavi zaprašivanje!
    Pa ja ne verujem da je u pitanju zaprašivanje.
    Večnost je čista sadašnjost.

  14. #14

    Početno Re: Chemtrails




  15. #15

    Početno Re: Chemtrails


  16. #16

    Početno Re: Chemtrails






  17. #17

    Početno Re: Chemtrails

    TAJNI PROJEKAT BELE KUĆE

    Amerikanci priznali da postoji program u okviru kojeg se u atmosferu ispuštaju otrovna jedinjenja




    VAŠINGTON - Tajni projekat geoinženjeringa.
    Bela kuća, posle 16 godina negiranja, priznala je pre dva dana da postoji svetski tajni program kojim se manipuliše atmosferom, i to pomoću aviona koji ostavljaju dugotrajan trag, a koji se, kad padne na zemlju, pretvara u paučinu. Time je potvrđeno pisanje Kurira iz jula ove godine da nas neobeleženi avioni zaprašuju otrovima.

    Postojanje tajnog projekta javnosti je otkrio Džon P. Holren, koga nazivaju carem naučnikom Bele kuće. On je priznao da je atmosfera tretirana barijumovim solima, aluminijum-dioksidom i drugim otrovnim jedinjenjima. Iako je svetu otkrio da postoji tajni projekat, Holren nije naveo čemu on tačno služi.

    NASA je pre pet godina objavila da zemlja dobija 20 odsto manje sunca nego deset godina ranije, što bi možda moglo da ima veze sa ovim projektom.

    Bez obzira na to, jedinjenja kojima se tretira atmosfera opasna su za ljude. Kurir je o neobeležinim avionima čiji trag ostaje satima na nebu mnogo duže nego što je uobičajeno, a koji, kad padne na zemlju, pravi paučinu, pisao još pre četiri meseca. Ta pojava, nazvana „kemtrejl“, što je engleska kovanica za hemijski i kondezacioni trag, zabrinula je i građane Srbije. Sagovornici Kurira naveli su tada da se paučina na zemlji sastoji od neke vrste nanovlakana, koja se čvrsto kače na žive organizme, dok na staklo ne reaguju. Veterinarka Katica Spasić ispričala je tada da naučnici u svetu zaprašivanje nanovlaknima povezuju sa sve većim brojem obolelih (više od 60.000) od Morgelonsove bolesti. Vlakna bukvalno prodiru u organizam, prave mrežu i vire iz rana na koži koje ne zarastaju, što je veterinarka poredila s nekom vrstom invazije na organizam.











    Aleksić: Pobeda istine

    Predsednik Ekološkog pokreta Novog Sada Nikola Aleksić kaže za Kurir da je priznanje Bele kuće najlepša vest koju je čuo poslednjih godina, jer je njegova borba za istinu napokon dobila smisao.

    - Mene i moje kolege godinama smatraju ludacima koji pričaju gluposti, kad eto Amerikanci potvrdili da smo bili u pravu. Ipak, iako su priznali da nas godinama zaprašuju otrovima s neba, to verovatno nije ni deo onoga što nam zapravo rade - navodi Aleksić.


    Moguće posledice zaprašivanja po ljude

    * hronični umor, glavobolje, gubitak kratkoročnog pamćenja i koncentracije, depresija, slabljenje imuniteta
    * kašalj, bolovi u grudima, krvarenje iz nosa, peckanje očiju, podrhtavanje očnih kapaka
    * nepravilan rad srca, problemi s krvnim sudovima i krvnim pritiskom
    * infekcije i iritacije mokraćnih i disajnih puteva, alergije, astma, kožne bolesti, karcinom

    Samo nisu priznali koja je uloga zaprašivanja..
    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  18. #18

    Početno Re: Chemtrails


  19. #19
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Chemtrails

    Ova tema sada više nije za natprirodne pojave und misterije, nego valjda za politiku..
    pošto se o ovoj temi u skupštini raspravlja...
    Večnost je čista sadašnjost.

  20. #20
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Kemtrejls (Chemtrails)

    Već duže od nekih 8 godina, tzv. «tajna vlada» vrši intenzivno "zaprašivanje" stanovništva ove planete iz vazduha. Radi se o za te svrhe specijalno modifikovanim letjelicama koje sa velikih visina izbacuju, odnosno, raspršavaju određene biološke agense čiji je tačan hemijski sastav zasad nepoznat, kao i sama svrha zbog koje se ovakva jedna operacija obavlja.

    Bez obzira na mnoge žalbe građana, pogotovo u USA, postojanje ovakve jedne operacije zvanično se negira a svi oni koji o ovome javno pričaju automatski se svrstavaju u kategoriju konspirativnih teoretičara.




    Normalne mlaznice nastaju od izduvnih gasova izbačenih iz turbina avionskih motora. One se na visini preko 10000 metara pretvaraju u ledene kristale i normalno se mogu održati u vazduhu najviše 20 minuta.

    Za razliku od njih, hemijski mlazovi ostaju da vise u vazduhu veoma dugo i onda se polako šire i poveziju, formirajući oblak tipa cirus. Mlaznice se polažu najčešće u obliku znaka X ili mreže.

    U knjigama Death from the Skies i Healing Codes for the Biological Apocalypse, Dr Len Horowitz tvrdi kako se radi o raspršivanju priona, bjelančevina koje su u stanju da se pod određenim okolnostima pretvore u kristale, a onda zavisno od toga kojim se frekvencijama izlože, oni izazivaju određene bolesti kao npr. bolest ludih krava, Creutzfeld Jacobs Sindrom, i cijeli niz drugih zdravstvenih poremećaja kod ljudi i životinja.

    Prema Horowitz-u, nakon što se sva populacija planete inficira prionima, onda je dovoljno da se određeni regioni izlože elektromagnetnim talasima specifičnih frekvenicija, uz pomoć tzv. HAARP sistema, preko tornjeva za mobilnu telefoniju, GWEN tornjeva itd. - i da ljudi u tom regionu obole od određenih bolesti ili da se njihov um uz pomoć kristala koji im se nalaze u mozgu - programira.

    Postoje i neke indikacije da bi se ovdje moglo raditi i o vještačkom induciranju genetske mutacije kod čovjeka.

    Prema nekim teorijama, uz pomoć kemtrejlsa se kreira i tzv. neutralna šupljina između zemlje i stratosfere kroz koju se mnogo lakše mogu emitovati tzv. ELF talasi (ekstremno niskih frekvencija) koji između ostalog utiču na rad mozga i imaju potencijal da promjene stanje svijesti čovjeka.

    Mnogi tvrde kako ne možemo ni biti više mentalno programirani nego što to u ovom momentu jesmo, te odbacuju ovaj dio teorije u vezi mentalnog programiranja, dok se namjerno uzrokovanje određenih bolesti uzima u obzir kao jedna od mogućih metoda kojom tzv. «tajna vlada» planira da se riješi suvišne populacije, odnosno, da kontroliše broj stanovništva naše planete, jer je to, navodno, i jedan od glavnih elemenata tzv. Novog Svjetskog Poretka.

    Postoji i teorija da se u ovom slučaju radi o onemogućavanju otvaranja portala (između 3D i 4D) koji bi navodno nastali djelovanjem «galaktičkog supertalasa» te obezbjedili većem dijelu populacije da zajedno sa ovom planetom pređe na jednu višu ravan postojanja (tzv. - izlaz iz "podruma"). Istovremeno bi hemijske komponente kao i bakterije, koje se nalaze u kemtrejlsima onemogućile promene na našoj DNA, koje bi prirodno nastale pod uticajem onog talasa i koje su preduslov za jedan takav «kvantni skok».

Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •