Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 81 do 100 od 129

Tema: Kao nije znao....

  1. #81
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kao nije znao....

    Citiraj Prvobitno napisano od Zaga Vidi poruku
    a ne,nisi me razumela...iščlanjujemo se iz ovog Pavlovićevog sindikata i pristupamo uniji sindikata prosvetnih radnika srbije....
    nije šija nego vrat
    ebote, dok se vi sa njima dogovorite, ostadosmo bez plate
    где си пошла с крмељиве очи

  2. #82
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kao nije znao....



    где си пошла с крмељиве очи

  3. #83
    Registrovani Član
    Zaga avatar
    Status : Zaga je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : NS
    Poruke : 999

    Početno Re: Kao nije znao....

    ..od sutra smo ponovo u štrajku....

  4. #84
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kao nije znao....

    Prosvetari izlaze na ulice ako im smanje plate zbog štrajka

    B. Gigović | 09. 03. 2011. - 12:41h 16:53h | ''Blic''

    Spremni smo da 25. marta potpuno obustavimo rad u školama i izađemo na ulice Beograda i ostalih većih gradova u Srbiji ukoliko nam od drugog dela februarske plate bude odbijen deo novca zbog potpune obustave nastave, rekao je Leonardo Erdelji, predsednik Unije prosvetnih sindikata Srbije.

    Erdelji je naglasio da postoji mogućnost prekida štrajka ukoliko Ministarstvo prosvete prihvati kolektivni ugovor koji su zajedno načinili svi reprezentativni sindikati u prosveti. Kako danas sindikati nisu uspeli da se dogovore sa Ministarstvom prosvete o uslovima kolektivnog ugovora, novi sastanak je zakazan za utorak, 15. mart.

    - U kolektivnom ugovoru, takođe, stoji povećanje zarada za po pet odsto u maju i oktorbru, i od ovog člana kolektivnog ugovora nećemo odustati - rekao je Erdelji i dodao da je trenutno u štrajku od 60.000 do 80.000 zaposlenih u prosveti.
    Današnjoj konferenciji za novinare prisustvovali su i predstavnici Sindikata radnika u prosveti i Granskog sindikata "Nezavisnost". Tomislav Živanović, predsednik "Nezavisnosti" rekao je da su prosvetari spremni za prekid štrajka ukoliko se usvoji kolektivni ugovor.
    - U suprotnom, izaći ćemo na ulice krajem marta, a u tome će nam se pridružiti sindikati zdravstva, parvosuđa, policije i prosvete - rekao je Živanović.
    где си пошла с крмељиве очи

  5. #85
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kao nije znao....

    ovako...slažem se da treba da štrajkuju svi koji imaju razlog za to....i da me ne shvatite pogrešno - nisam protiv štrajka, gde god da se organizuje.
    sinoć sam samo rekla da mi smeta što je sve u beogradu....logično je da jeste, jer je sve centralizovano i tu se za sada ništa ne može.
    ali, starija ćerka ide u školu baš u centru grada i 1000 puta se desilo da zakasni, jer tramvaj ne može da prođe nemanjinom ulicom...sva sreća što neki od profeora imaju razumevanja, pa joj to opravdaju.
    znam i da je cilj štrajka da se na svaki mogući način skrene pažnja javnosti na ciljeve štrajka, pa je ometanje redovnog života u prestonici jedan od načina...nemam ni protiv toga ništa...nije baš lako, ali ni tim ljudima nije lako.
    dakle, zago, samo napred...držim palčeve da ćete uspeti...kako ti kažeš - do kraja.
    где си пошла с крмељиве очи

  6. #86
    Registrovani Član
    Zaga avatar
    Status : Zaga je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : NS
    Poruke : 999

    Početno Re: Kao nije znao....

    ТРАЖИМ ПОМИЛОВАЊЕ


    За министра просвете српске,што на учитеље српске претње и силу посла,што тешке речи изговара и на љуте ране још им већу муку ставља.
    За премијера српског,јер оцрни учитеље српске да инфлацију ко буну дижу,да му озбиљну државу руше,а уместо казне „по учинку“,министра нам врлог награди,да и науку,као и просвету нагрди...

    ТРАЖИМ ПОМИЛОВАЊЕ...

    За председника Србије,колегу нашег,што ћути и неоглашава се ,јер за просвету времена нема,што неуки српски народ у Европу спрема...што пре,у полувремену неке утакмице, за које увек има времена...
    За млађаног Кркобабића што генијалан план осмисли,како да средњи слој у Србији уништи,као да већ није довољно дотучен,мучен,гањан и прегањан...


    ТРАЖИМ ПОМИЛОВАЊЕ...

    За министарку правде и министра полиције,што своје штрајкаче не казнише,већ их бонусима наградише-част им свака,њима, и њиховим синдикатима!
    За мудрог нам помоћника Зорана Костића,што вазда празну сламу млати,нека Свевишњи каже дал` ће то да му се исплати...
    За начелника школских управа и директоре послушнике,што им част професије у петама чами.За слуге партијске што зарад мрвице власти до блата се сагињу и неке писаније министру шаљу.


    ТРАЖИМ ПОМИЛОВАЊЕ...

    За синдикалце пајаце,Павловиће,Коваче и друге Бранковиће,и оне који их следе,а виде куда их воде,у пут безнађа...пут беде...
    За оне које не виде шта нам се догађа,за оне који попуштају под силама лажи и безакоња,за оне који нису разумели да се не бије бој за проценте,већ за спас српске просвете,будућности деце наше и земље нам Србије.

    За све њих,тражим помиловање...
    Учитељ српски

  7. #87
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kao nije znao....

    samo vi štarajkujte, ali ja nemam nameru da decu šaljem vikendom u školu, ili za vreme letnjeg raspusta...

  8. #88
    Registrovani Član
    Zaga avatar
    Status : Zaga je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : NS
    Poruke : 999

    Početno Re: Kao nije znao....

    хвала ти на подршци!!!!!!!!!!

  9. #89
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kao nije znao....

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    samo vi štarajkujte, ali ja nemam nameru da decu šaljem vikendom u školu, ili za vreme letnjeg raspusta...
    hahahaha, pa ja i da imam nameru - ne bi mi vredelo
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #90
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kao nije znao....

    Извор: "Блиц"


    Štrajk prosvetara skupo će koštati roditelje đaka

    BEOGRAD - Pošto su u gimnaziji mog sina skraćeni časovi već skoro dva meseca, moraću već u aprilu da angažujem privatnog profesora matematike, i to će me za dva dvočasa nedeljno koštati po 10.000 dinara. Da su se časovi odvijali normalno, verovatno ne bih morao da izdvajam novac za privatne časove - kaže Milan J, roditelj maturanta jedne beogaradske gimnazije. Ovo, međutim, nije jedini roditelj koji je prinuđen da svom detetu plaća privatne časove jer su skraćenim časovima đaci izgubili dosta od nastave, a prijemni ispiti se bliže.
    U nekoliko srednjih škola đaci su protestovali zbog štrajka svojih nastavnika
    Zbog štrajka prosvetara, đaci nisu savladali mnoge planirane lekcije, pa će morati mnogo duže i bolje da se pripremaju za predstojeće prijemne ispite. A to će mnoge i mnogo da košta. Za privatne časove iz matematike treba izdvojiti od 1.000 do 1.300 dinara, hemije od 1.000 do 1.200, a fizike hiljadu dinara.

    Da su i đaci revoltirani zbog štrajka, potvrđuju i sve brojniji buntovi školaraca u srednjim školama. Do sada su štrajkovali đaci Dvanaeste beogradske gimnazije, Medicinske škole u Zemunu, Zemunske gimnazije, kao i Karlovačke gimnazije u Karlovcima, i u Novom Sadu. Direktorka Dvanaeste beogradske gimnazije Svetlana Miljenović kaže da su đaci te škole uvučeni u priču o štrajku i da je to nedopustivo.



    - Oni su naučeni da imaju svoja prava, ali nemaju pravo da odlučuju da li će profesori držati časove 30 ili 45 minuta. Njihova prava su bila ugrožena 28. januara, kada je bila potpuna obustava rada. Kolege su se izjasnile da časovi budu skraćeni, ali ako neko od profesora želi da radi 45 minuta, to pravo ne mogu da mu uskratim - kaže direktorka.

    Ona još smatra da je sažimanje gradiva jedan od načina da se nadoknadi propušteno. Kako kaže, nastavni programi su preopterećeni, pa ne bi bilo na odmet da se gradivo sažme.

    - Ovakva situacija sigurno vodi u dramatičan kraj školske godine, pri čemu će biti veći broj pritužbi i prigovora učenika i roditelja u vezi sa ocenama - kaže Miljenović, dodajući da se cela situacija pretvorila u cirkus jer se pregovori sindikata i Ministarstva prosvete odvijaju veoma sporo.

    Da đacima štrajk prosvetara više zaista ne prija, i to ne zbog viška slobodnog vremena, već zbog toga što zvoni na po 45 minuta, iako retko ko od profesora zaista toliko i ostaje na času, potvrđuje Ivana iz Desete beogradske gimnazije.

    - Čini nam se kao da nam odmori traju duže od časova jer zvoni na 45 minuta, a profesori izlaze posle 30. Mnogi i kasne po 15 minuta na skraćeni čas. Sada su stvarno preterali i ovo više nema smisla - kaže Ivana.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  11. #91
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Kao nije znao....

    Mene koštaju i kad ne štrajkuju. Skoro sam tela da odem kod nastavnice francuskog
    da joj tražim pare za privatne časove. Sasvim je javan podatak da njeni učenici, kada
    pređu u peti razred nemaju iz francuskog više od dvojke, osim ako je neko išao na
    privatne časove. I nikom ništa.

    A ona učiteljica što sam tela nomad da je bijem jer mi dete ostavlja u učionici za vreme
    velikog odmora, u sezoni štrajka je pripremala svoju decu za takmičenja. Iz matematike,
    svih šest petica je prošlo na opštinsko. To je njena ocena. I dalje mislim da je rasista i
    diskriminatorka ali bar ne dolazi na posao da vata zjale.
    Večnost je čista sadašnjost.

  12. #92
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kao nije znao....

    Код мене у школи из француског иста прича.
    Ал нећу да му дам паре, нема шансе.
    Одличан је и с том тројком. (на крају године му "поправи")

    Има сјајних наставника, има и оних... Сви знамо каквих...
    Мени, као родитељу је то велики проблем, и предлажем штрајк родитеља и деце.
    Да се коначно таквим стварима стане на пут.
    Да постоји неки критеријум ко и како може да ради пре свега.

    А да су плате мале, јесу.
    И мени је била мала, али нисам због тога несавесно обављала посао,
    али било је оних који нису хтели да раде.
    То јест, кажу – мала ми је плата и нећу.
    Па ако ти не одговара, тражи други посао, зар не.
    Тога има свуда, па и у школству, људи су свуда исти ипак...
    С тим, да у некој фирми може колега да те замени или да добијеш отказ, посао неће трпети.
    А овде... У здравству... Тешко. Могу да раде шта им се хоће, па појединци то користе.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  13. #93
    Registrovani Član
    Zaga avatar
    Status : Zaga je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : NS
    Poruke : 999

    Početno Re: Kao nije znao....

    Уче децу да беже из земље!
    Обрадовић није обавештен!
    „Шта ћес овде? Заврши МЕГАТРЕНД и пали!“, нови је рекламни слоган приватног универзитета, акредитованог од стране државе, на којем као редован професор предаје ни мање ни више него министар просвете Жарко Обрадовић, док су лекције студентима давали Тадић и Јеремић!
    Иначе, не само да је „Мегатренд“ рекламирао сопствене образовно-научне домете позивом на миграцију младих, већ се у самом огласу, који се састоји од седам речи, поткрала и словна грешка (с/ш), па у њему стоји: „Шта ћес овде?“!
    Леонардо Ердељи, председник Уније синдиката просветних радника, каже за „Ало!“ да није ни чудо што је Србија друга земља по одливу мозгова, одмах након Обале Слоноваче, када универзитет на којима министри предају промовише миграцију.
    - У Србији постоји две трећине функционално неписмених, а биће их још више када су асистенти на факултетима Наташа Беквалац и Екстра Нена. Чекам сваког дана да се на „Мегатренду“ појави Екрем Јеврић као, рецимо, професор за сценски наступ! Не чуди ме што министар Обрадовић није реаговао. Неће да пљује „‘леб који га храни“, а истовремено нам продаје приче да његова министарска функција није у сукобу интереса са професорском - објашњава Ердељи, упозоравајући „да уништавањем образовања уништавамо и друштво“.
    Министар Жарко Обрадовић, који је иначе већ пет година у сталном радном односу на „Мегатренду“, где је до постављења на место министра био и декан на Факултету за државну управу и администрацију, напомиње за „Ало!“ да о поменутом огласу не зна ништа?!?
    - Можете да ми верујете или не, али ја о томе не знам ништа! Ја сам само предавач на „Мегатренду“! Мој став је да студенти треба да остану овде - поручио је Обрадовић.
    На питање да ли ће Министарство просвете предузети неке кораке или чак санкционисати тај универзитет, Обрадовић је рекао да прво треба проверити значење тог огласа.
    - Прво треба утврдити ко је израдио такав оглас и из којих разлога, па онда причати о било чему. Не знам који циљ је требало да се постигне и које значење је заправо требало да буде пренето - оградио се министар просвете.
    Иначе, „Мегатренд“ је имао част да угости многе познате политичаре, који су студентима пунили главе знањима из политике, економије и међународних односа. Међу њима су се нашли и председник државе Борис Тадић и министар спољних послова Вук Јеремић.

    Јовановић: Ја сам смислио оглас!
    Мића Јовановић, ректор Универзитета „Мегатренд“, напоменуо је за „Ало!“ да је сам осмислио оглас који је изазвао бурне реакције.
    - Оглас сам лично ја креирао. То је мој маркетиншки патент! Сви су били против тога, убеђивали су ме да то не урадим, али сам ја остао при свом. Желео сам да изазовем реакције. Ова порука је сложена и крије провокацију. На слици се налази „Мегатренд“ у Лондону, тако да је порука заправо упућена пре свега нашим људима тамо, да заврше факултет и врате се у Србију - објаснио је наш саговорник?!
    Он је додао да је у припреми још једна реклама, која ће „објаснити“ ову спорну.
    Р. КАНТАР
    "Alo"

  14. #94
    Registrovani Član
    Zaga avatar
    Status : Zaga je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : NS
    Poruke : 999

    Početno Re: Kao nije znao....

    УНИЈА СИНДИКАТА ПРОСВЕТНИХ РАДНИКА СРБИЈЕ
    Поштовани родитељи!
    Већ два месеца траје штрајк просветних радника и пошто се медији у Србији не баве озбиљно овом темом, а власт користи разние манипулације и неистине да Вас окрене против просветних радника, користимо ову прилику да Вас лично и непосредно обавестимо о основним разлозима наше борбе.
    ЗАШТО ПРОТЕСТУЈЕМО – ШТРАЈКУЈЕМО
     Зато што смо постали један од најнеобразованијих народа у Европи.
     Зато што се у Србији за образовање издваја 10 до 20 пута мање него у европским земљама.
     Зато што Србија нема стратегију развоја образовања, већ само самовољу министарства просвете.
     Зато што су школски објекти и опрема далеко испод европских стандарда.
     Зато што имамо Закон о основама система образовања који је најгори у историји српске просвете, који је срамота за правну струку, а понижење за просвету – Закон који од добрих ђака чини лоше, а лоших још горе.
     Зато што школске власти чине све да умање друштвени значај и улогу просветних радника.
     Зато што су зараде просветних радника Србије најниже у Европи.
    ОБМАНЕ МИНИСТРА ПРОСВЕТЕ
     Неистина је да је штрајк просветних радника незаконит. Истина је да су закони о штрајку ове државе у супротности са европским законима и конвенцијама.
     Неистина је да је одбијање од плата штрајкачима по закону. Истина је да је то најогољеније насиље над правом и потпуно безакоње и да многи директори то раде зато што их Министарство просвете приморава да крше закон.
     Неистина је да је министар просвете испунио скоро све захтеве просветних радника у штрајку. Истина је да није испунио ниједан – нити је повећао коефицијенте за плату, нити изменио закон, нити потписао колективни уговор, нити дао јубиларне награде, нити отпремнине. Истина је да он хоће да обећа, али не жели ништа да потпише .
    ОБМАНЕ ПРЕДСЕДНИКА ВЛАДЕ
     Неистинита је тврдња председника владе да у буџету нема пара. Истина је да пара има, али не за посветне раднике.
     Истина је да су наши захтеви минимални и да могу бити лако решени.
     Откуда 38 милиона еура за аферу „Сателит“?
     Откуд 110 милиона еура за плате директора јавних предузећа када су направили губитак од 400 милијарди динара?
     Како то да на јавним набавкама држава сваке године изгуби 100 милијарди динара?
     Како то да 40% државног буџета заврши у „сивој зони“?
     Истина је да захтеви просветних радника нису ни промил свега тога и да лако могу бити испуњени да је воље и памети.
     Истина је, зато, да ће искључиви кривац за нерегуларност ове школске године бити Влада Републике Србије и Министарство просвете јер не желе да се озбиљно баве решавањем нагомилованих проблема у српској просвети.
    Због свега тога, ми, сутра, 25.марта 2011.године, нећемо држати наставу вашој и нашој деци, већ ћемо бити на протесту у Београду да још једном пошаљемо поруку власти да уважи наше захтеве, а Вас молимо за стрпљење и разумевање.
    Београд, 23.03.2011.године
    InfoUSPRS

  15. #95
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kao nije znao....

    Е па лепо је све ово, али се у медијима ипак провлачи да је искључиво због плата и ваљда отпремнина.
    Да ли све услове морају да испуне да би престао штрајк или да премештам дете у неку приватну школу?
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  16. #96
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kao nije znao....

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Е па лепо је све ово, али се у медијима ипак провлачи да је искључиво због плата и ваљда отпремнина.
    Да ли све услове морају да испуне да би престао штрајк или да премештам дете у неку приватну школу?
    kvin, ako ga premestiš u privatnu školu - tek ćeš onda da vidiš šta je neznanje za peticu
    где си пошла с крмељиве очи

  17. #97
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kao nije znao....

    Ако буду штрајковали до испуњења свих захтева, унуче мог сина ће ићи на скраћене часове.
    Зашто ли не верујем у то...
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  18. #98
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kao nije znao....

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Ако буду штрајковали до испуњења свих захтева, унуче мог сина ће ићи на скраћене часове.
    Зашто ли не верујем у то...
    nikad se ne ide na ispunjenje svih zahteva, nego na cenjkanje.
    где си пошла с крмељиве очи

  19. #99
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kao nije znao....

    Па о томе и причам.
    Чим се повећају плате, са штајком ће се престати.
    Не знам да је икад штрајковано због реформе школства.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  20. #100
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kao nije znao....

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Па о томе и причам.
    Чим се повећају плате, са штајком ће се престати.
    Не знам да је икад штрајковано због реформе школства.
    reforme se dešavaju....i najčešće su loše. u ovakvim strašnim ekonomskim uslovima, profesorima je između dva zla dato da biraju - da li hoće provećanje plate od par promila (što je na kratkom štapu) ili hoće reformu školstva (na koju će da se opet potroše pare i koja je na dugom štapu)?
    logično je da će da izaberu ovo prvo.
    treba tabanati svaki dan do posla, podnositi poglede tinejdžera, posovanje iza leđa i polusluđene roditelje svaki dan....za tako male pare....a svi oni imaju fakultete.
    dakle, decu ubediti da znanje vredi - nema šanse kad vide kako su im profesori nikakvi i nervozni, jedva uredni u totalno demode odeći...neispravnih ziba, jer nemaju novca, kad sve poplaćaju, da odu kod normalnog zubara.
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Nije zgoreg znati
    Od Пркос u forumu Higijena i Nutricionizam
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 29-12-2016, 06:10
  2. Snaga nije nasilje
    Od DaDole u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 03-01-2014, 21:15
  3. Nije sve u ljubavi .... ima nešto i u lovi
    Od Sandokan u forumu Hajde da se testiramo
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 09-04-2012, 13:41
  4. Gde čeljad nije besna...
    Od Nežnicah u forumu Srbilend
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 07-10-2011, 10:38
  5. Nije to za mene! :qq:
    Od Flertusa Cipelic u forumu Kozmetika i lepota
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 09-05-2011, 11:19

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •