Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 87

Tema: pitbull

  1. #21
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    ljudi koji imaju pitbulla,nikada nece promijeniti tu rasu...pit je velika maza,voli ljude i djecu ,odlican je cuvar.kako ga vi odgojite takav ce biti,a game mu je prirodno urodjeno...

    ZASTO JE PIT NA LOSEM GLASU?
    ovo je moje misljenje:1.mnogi vlasnici drugih rasa pasa su ljubomorni na pitbulla,jer pit je stvarno velika masinerija,ni jedna druga rasa nemoze podnijeti stoo pit moze da uradi(nemsilim smao na borbe)..2.pit kada napadne nije isto kada napadne neka druga rasa(vucijak ,doberman,rot itd..),jer mu je glavna tacka napad na vrat..pit ima najsnazniji ugriz od drugih pasa.njegov ugriz se mjeri oko 1t,dok na primjer vucijak ima oko 500kgugriza..tabela koja je napravljena o napadima psa na covjeka,prvo mjesto zauzima vucijak,a zadnje pitbull..
    tvrsim da je vlasnik odgovorna za napad psa na covjeka sto pita,tako i drugih vrsta...zbog neodgovornih pojedinih odgaivaca pitbullova ,pit je ostao na losem glasu...zato ponavljam KAKO VI ODGOJITE PSA ,TAKAV CE I BITI.vlasnika treba kriviti a ne pitbulla kada napadne covjeka...moji pitbullovi nikada nisu ujeli ili napali cak ni kokosku,a toliko sma obisao i mazio tudje pitbullove da nijedan nije me ni ogrebao..

  2. #22
    Registrovani Član
    Zak avatar
    Status : Zak je odsutan
    Registrovan : Sep 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 584

    Početno Re: pitbull

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Да ли неко зна у чему је ствар?
    Dete idiot.

  3. #23
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: pitbull

    Citiraj Prvobitno napisano od student Vidi poruku
    ljudi koji imaju pitbulla,nikada nece promijeniti tu rasu...pit je velika maza,voli ljude i djecu ,odlican je cuvar.kako ga vi odgojite takav ce biti,a game mu je prirodno urodjeno...

    ZASTO JE PIT NA LOSEM GLASU?
    ovo je moje misljenje:1.mnogi vlasnici drugih rasa pasa su ljubomorni na pitbulla,jer pit je stvarno velika masinerija,ni jedna druga rasa nemoze podnijeti stoo pit moze da uradi(nemsilim smao na borbe)..2.pit kada napadne nije isto kada napadne neka druga rasa(vucijak ,doberman,rot itd..),jer mu je glavna tacka napad na vrat..pit ima najsnazniji ugriz od drugih pasa.njegov ugriz se mjeri oko 1t,dok na primjer vucijak ima oko 500kgugriza..tabela koja je napravljena o napadima psa na covjeka,prvo mjesto zauzima vucijak,a zadnje pitbull..
    tvrsim da je vlasnik odgovorna za napad psa na covjeka sto pita,tako i drugih vrsta...zbog neodgovornih pojedinih odgaivaca pitbullova ,pit je ostao na losem glasu...zato ponavljam KAKO VI ODGOJITE PSA ,TAKAV CE I BITI.vlasnika treba kriviti a ne pitbulla kada napadne covjeka...moji pitbullovi nikada nisu ujeli ili napali cak ni kokosku,a toliko sma obisao i mazio tudje pitbullove da nijedan nije me ni ogrebao..
    Не видим зашто би ико био љубоморан на ту пасмину јер свако може да изабере расу по жељи.

    А сад да се вратимо на уводни пост...
    Чула сам давно за борбе паса код нас.
    Шта о томе мислим...
    Вероватно што и већина – болест.
    Али не знам како је данас.
    Има ли их у великој мери?
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  4. #24
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: pitbull


    meni je ova kerusa prelepa
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  5. #25
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    gledao sma ovo davno

  6. #26
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: pitbull

    pa to i jeste stari snimak

    no ne bitno
    ja posmatram gradju i ponasanje zivotinje
    a o borbama necu da pricam jer odma pocnem da se nerviram
    uzas
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  7. #27
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    say,nemoj se nervirati previse da nedobijes secer..

  8. #28
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: pitbull

    Čemu služi maza kojoj je vrat tačka napada i ima jak ugriz?
    Večnost je čista sadašnjost.

  9. #29
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: pitbull

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Čemu služi maza kojoj je vrat tačka napada i ima jak ugriz?
    Па исто чему и птичар у стану.
    Мислим, ја волим причаре, а неко јазавичаре, неко теријере, неко овчаре, неко службене псе...
    И ондак их размазимо до бесвести.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  10. #30
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: pitbull

    Citiraj Prvobitno napisano od student Vidi poruku
    gledao sma ovo davno
    Не одговори ти мени на питање.
    Ал кад смо код тога, да додам још једно.
    Да ли ти, као узгајивач и љубитељ питбулова, размишљаш да ли је неко штене купљено баш за ту сврху?
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  11. #31
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    pitbullovi i jesu namjenjeni za borbe,prije su bile atraktivne borbe bikova,pa su pitovi pustani na bikove i tako dalje..oni jesu namjenjeni za borbe,ali mogu sluziti i za druge namjene...kada se pit odgoji kako treba,nema problema sa njim,on jedino mrzi druge pse,a pogotovo ako osjeti opasnost od drugoga psa...dobro odgojen pitbull nikada nece napasti dijete ili covjeka...eto nadam se da ste zadovoljni odgovorom

  12. #32
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    sada je problem sto svako drzi ove pse,dosta glupih i neodgovornih osoba,koji uce pse na agresivnost,izgladnjivanjem i td..pa kada pit nezadovolji vlasnika on ga pusti negdje i eto problema,a naravno desavaju se problemi i da se otkine i napdane covjeka...nazalost,kada su se upleli takvi tipovi u sport ,tako je i zabranjena borba pasa i los glas koji bije pit bulla..evo sada jednog logicnog primjera..recimo sad da neko od vas ima pitbulla,dakle nevezano je ovo za borbu,dakle imate pita odgojili ste ga i znate da vas pit bull nece ni macku zaganjati..e sad,htjeli su da zabrane i istri****(sve da pobiju)pitbullove radi neodgovornih pojedinih vlasnika,kojih nazalost izgleda ima dosta sirom svijeta...sad zamislite da zbog takvih dodju i vasega pitbulla odvedu i ubiju ,ni kriva ni duzna...zato za svakoga psa je odgovoran vlasnik a ne pas.!!

  13. #33
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: pitbull

    Najbolje bi bilo da nas obavestiš kad i gde se održavaju te borbe, da pogledamo, možda nam se i dopadne
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  14. #34
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull


  15. #35
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: pitbull

    prvo ne znam sta je smesno
    drugo, pitovi nisu stvoreni za borbe
    trece, ako si neko ko voli te pse, kako toliko znas o borbama
    mislim...onaj ko voli svog psa i pse generalno ne moze da odobrava to sto se njima radi pre borbe i u borbi
    cetvrto, pitovi koji se koriste u borbama nisu agresivni prema ljudima, to mogu da potpisem jer dok sam pomagala jednom drustvu za zastitu zivotinja u Mirijevu je nadjen pit koji je ostavljen sav u ranama koje su pocele da smrde od infekcija gde su se malo bolji i pametniji ljudi postarali da se pas izleci i ne ugine a pri tom ga socijalizovali
    i takvih je slucajeva mali milion
    pas je jakog karaktera nepredvidiv, srcan i nije nikakav cuvar
    to je pre svega terijer koji nije za svakog bas zbog tog svog karaktera
    uvedena je zabrana drzanja ove rase psa na teritoriji grada Bograda, za ostale gradove ne znam
    i jos nesto, pit bull nije priznata rasa od strane kinoloskoz saveza
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  16. #36
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: pitbull

    Pit bull terijeri odgajaju se da bi ispunili, kako odgajivaci kazu, svoju prirodnu funkciju - borili seVlasnici i ljubitelji ovih pasa istovremeno tvrde kako su njihovi ljubimci zrtve medija sklonih objavljivanju prica o napadima pitova na ljude. Oni svakoj slicnoj prici suprotstavljaju svoju tezu koja glasi: pitovi su maze. Ali maze sa velikim zubima koje lome na tajnim borilistima.

    "Pit moze biti svih boja, velicina, oblika glave, usiju ili repa. Kod njega to nije vazno. Vazno je ono sto u njemu kuca"
    "Pit je pas za borbu. Oni to vole. To je jedina zivotinja koja ce se tuci sve dok mu srce kuca. Uskratiti mu borbu bilo bi kao da Nasimu Hamedu kazes da ne moze boksati"....

    http://www.bhdani.com/arhiva/173/t17308.htm

  17. #37
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: pitbull

    i još ovo

    Ja imam pitove koje mi mora cuvati njemacki ovcar da ih neko ne ukrade. Toliko su umiljati.
    Rečenica jednog vlasnika :raz_114:

  18. #38
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: pitbull

    Некада давно, мој школски друг из краја је купио бул теријера.
    Комшије се препале, јер, баш негде у то време је почела прича о питовима код нас.
    И он је свакодневно одговарао, не, ово је бул теријер (као онај са прве којицине слике, и не личи баш на пита), није пит бул теријер.
    Досадило то њему па је говорио – он док је мали је бул теријер а кад порасте, постане пит.
    Интересантно, након овога су сви престали да га питају.
    Добили су задовољавајући одговор.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  19. #39
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull

    pa bas zbog toga i jesu na losem glasu ,zbog postupaka neodgovornih vlasnika,sto ih bacaju posle i ubijaju...ja nisam ubica pasa!!drzanje pitova nije zabranjeno zakonom,borbe jesu..a ti ljudi iz zastite za zivotinje nemaju pojma o psima,a pogotovo o pit bullu..dobijaju velike donacije i sve sebi u dzep trpaju,a ove lutalice koje su bijesne i opasne po sve covjecanstvo za njih se nebrinu,nego se samo hvataju pitbullovima...a staford je napao covjeka ili djevojcicu nisam siguran i to vlasnik je neki guzonja iz zastite zivotinja i on je svalio da je to pit bull,pusticu tu reportazu a mnogi mogu da se uvjere kakvi su zapravo pitbullovi..jedno je sigurno pitbull je nas pas i nedamo ga nikome!!!

  20. #40
    Registrovani Član
    student avatar
    Status : student je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Poruke : 46

    Početno Re: pitbull


Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •