Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 26 od 26

Tema: '' greske u sminkanju.. a i svemu ostalom ''

  1. #21
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: '' greske u sminkanju.. a i svemu ostalom ''

    e odlican je text pricalie

    posebno to za previse rumenila,posebno sad leti kad nje neko crn ili taman pa onako stavi,generalno najvise mrzim rumenilo i ne koristim ga,jako malo fali da pogresno izgleda

  2. #22
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: '' greske u sminkanju.. a i svemu ostalom ''

    Citiraj Prvobitno napisano od Vestica koja ne gori Vidi poruku
    e odlican je text pricalie
    hvala.
    где си пошла с крмељиве очи

  3. #23
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: '' greske u sminkanju.. a i svemu ostalom ''

    Negde sam jednom videla poster sa slicno nasminkanom damom i pisalo je ispod: Make up can make you look either beautiful or stupid.

    Gresim verovatno, uglavnom sa pogresnim bojama senki za oci, ali sto se tena tice, pre neki dan mi rece zena u parfimeriji dok sam gledala pudere da mi puder ne treba, jer imam cisto lice (a nemam). Kada sam joj rekla da na licu imam korektor i 2 pudera, nije mi verovala. Zahvalila sam joj se na komplimentu.
    Greske po gradu primecujem uglavnom na mladjim devojkama, koje koriste tamniji puder umesto solarijuma i starijim damama, koje nikad nisu naucile da se sminkaju, kao i da oci uokvirene masnom, zelenom ili plavom retko kome stoje, narocito kad je ta olovka celokupna sminka na ocima.

  4. #24
    Registrovani Član
    malavelika avatar
    Status : malavelika je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,065
    Tekstova u blogu : 35

    Početno Re: '' greske u sminkanju.. a i svemu ostalom ''

    jedna od najcescih gresaka u sminkanju je previse sminke
    i stalno se prica ista prica-ili istaknite usne, ili oci
    i zene ipak i dalje grese u tom prvom i osnovnom pravilu

  5. #25
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: '' greske u sminkanju.. a i svemu ostalom ''

    9 beauty pravila kojih se ne treba pridržavati

    1. Češljanje kose sa 100 poteza četkom
    Strpljivo češljanje prije spavanja može biti opuštajući ritual, ali nema nikakve veze s zdravljem i ljepotom kose. Naprotiv, stručnjaci ističu kako često i dugotrajno češljanje može jedino oštetiti vašu kosu. Savjet: Kosu češljajte koliko je potrebno da izgleda lijepo i uredno.

    2. Olovka za usne mora iscrtavati rubove

    Olovka za usne je izmišljena kako bi njom ocrtali i naglasili rubove, no njezina funkcija je promijenjena jer prizor iscrtanih rubova i istrošenog ruža doista nije lijep.

    Koristite li olovku za usne, nanesite ju preko cijelih usana, a zatim nanesite ruž. Vaš će ruž dulje trajati i neće ostaviti ružne ostatke na rubovima.
    3. Pijte puno vode kako bi imali blistavu kožu
    Kako bi vaša koža ostala dehidrirana pijte maksimalno 8 čaša vode dnevno. Ta je doza dovoljna za vaš organizam i kožu. Ispijanje prevelikih količina vode neće promijeniti izgled vaše kože već će jedino povećati broj vaših odlazaka na zahod.

    4. Kosu treba dobro zapjeniti i istrljati

    Dobro oprana i našamponirana kosa koja kao da škripi pod rukama nije samo dobro oprana već su s nje uklonjena se prirodne masnoće koje ju štite i daju joj sjaj.
    Kosa je vrlo osjetljiva i s njom treba postupati pažljivo. Perite kosu no nemojte forsirati jer ispiranjem zaštitnih masnoća kosa se može vrlo lako oštetiti i ispucati.
    5. Rašpajte nokte samo u jednom smjeru
    Niti ova teorija ne drži vodu jer kraj noktiju nema nikakve veze s kvalitetom istih. Rašpate li nokte laganim pokretima u oba smjera oni se neće oštetiti

    6. Ne dozvolite da vam se vidi izrast

    Iako postoje različiti načini i sredstva koja prikrivaju veliki izrast, ako niste znali izrast od nekoliko tjedana je ovosezonski vrlo popularni trend.
    7. Uz crvenu kosu ne ide i crveni ruž
    Još jedno pravilo koje su prekršile gotovo sve vatrene holivudske ljepotice. Crvenokose zvijezde poput Emme Stone i Christine Hendricks redovito crvene tepihe posjećuju u ovoj vrlo upečatljivoj kombinaciji.
    No crveni ruž je trenutno jedan od najpopularnijih trendova, a nose ga plavuše, brinete i crnke.
    8. Obrve čupajte samo s donje strane
    Odlučite li obrve oblikovati kod stručnjaka, bilo da to čini s voskom ili pincetom svaka će vam kozmetičarka ukloniti dlačice s donje i gornje strane. Obrve počupane i s gornje strane izgledati će puno urednije i izdefiniranije.
    9. Prištići dolaze od čokolade
    Od čokolade će prije stradati vaš struk nego li vaša koža. Priča da čokolada kao i ostale slastice uzrokuju stvaranje akni je istinski mit. Klinička istraživanja do sada nisu pronašla nikakvu poveznicu s hranom i aknama. Jedino u vrlo rijetkim slučajevima hrana može pojačati već postojeće prištiće



  6. #26
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: '' greske u sminkanju.. a i svemu ostalom ''


Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 27-02-2013, 13:50
  2. Tv lapsusi,greske-smesno
    Od Raisa u forumu Humor
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04-02-2012, 11:53

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •