Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 31 od 31

Tema: Izvestaj sa letovanja...

  1. #21
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Citiraj Prvobitno napisano od mikili Vidi poruku
    u sredu uvece krenuli smo za barselonu.sve rezervisano unapred,prijatelji su nas cekali tamo,otisli su dva dana pre nas.petnaestak minuta po poletanju moj muz se pozalio na mucninu i bol u visini pluca.posto puno putuje i nikada nema problema prilikom leta,preispitivali smo se sta je jeo.za nekih desetak minuta bol se pojacao,pracen povracanjem,hladnim znojem,disanje mu je postalo bolno i poceo je skoro da jeci od bola.jedva smo izdrzali do sletanja,pilot je alarmirao hitnu pomoc i oni su nas sa rotacijom cekali..hitno je prebacen u bolnicu gde je dijagnostikovana puknuta plucna maramica .uradjena mu intervencija ,hospitalizovan.ja zvala prijatelje,ambasadu,decu,spavala u hodniku bolnice,sutradan platila hotel u blizini,slala papire da bi dobili potvrdu od firme iz francuske o osiguranju,stvarno mi pomogli ovi iz konzulata,njemu naredjeno strogo mirovanje..treci dan smo kolima -anlave-klinike krenuli kuci..ovde pregledan,ispitan,odredjena terapija..ja na bolovanju...eto moj odmor..
    je l dobro on sad ?
    где си пошла с крмељиве очи

  2. #22
    Registrovani Član
    Megi avatar
    Status : Megi je odsutan
    Registrovan : Apr 2011
    Pol:
    Poruke : 195

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Auu..Mikili pa to je strašno..pa jeli sad bolje tvom suprugu?Uh kad se desi tako nešto..

  3. #23
    Registrovani Član
    Megi avatar
    Status : Megi je odsutan
    Registrovan : Apr 2011
    Pol:
    Poruke : 195

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    pa, nisam bila na letovanju, nego na neplaniranom sedmodnevnom odmoru kod drugarice u prijepolju...sa mogućnošću da ostanem i duže, ali nisam mogla jer joj crkla matična ploča na laptopu i onda mi je postalo malo teško bez foruma.
    inače, kod nje je fenomenalno...potpuno fenomenalno - od društva do ruskog kupatila, kamina, pijanog šarana, pastrmke na žaru, pitaljki (jer je vreme ramazana, pa muslimani prave to svoje specijalno pecivo)....mileševka i vino hlađeno u njoj...šta da vam kažem - osim da sam provela izvanrednih nedelju dana
    p.s. zaborvila sam da pominem divlje kupine domaće voćke svih vrsta, ali kupine su me očarale.
    Pričo moja pa vama bilo ko u bajci....Ali nama je drago što ste opet sa nama

  4. #24
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Citiraj Prvobitno napisano od mona Vidi poruku
    Jel sam ja corava ili Malina nije napisala gde je to
    hahaha.. nesam xD

    Becici/Budva
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  5. #25
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Citiraj Prvobitno napisano od mikili Vidi poruku
    u sredu uvece krenuli smo za barselonu.sve rezervisano unapred,prijatelji su nas cekali tamo,otisli su dva dana pre nas.petnaestak minuta po poletanju moj muz se pozalio na mucninu i bol u visini pluca.posto puno putuje i nikada nema problema prilikom leta,preispitivali smo se sta je jeo.za nekih desetak minuta bol se pojacao,pracen povracanjem,hladnim znojem,disanje mu je postalo bolno i poceo je skoro da jeci od bola.jedva smo izdrzali do sletanja,pilot je alarmirao hitnu pomoc i oni su nas sa rotacijom cekali..hitno je prebacen u bolnicu gde je dijagnostikovana puknuta plucna maramica .uradjena mu intervencija ,hospitalizovan.ja zvala prijatelje,ambasadu,decu,spavala u hodniku bolnice,sutradan platila hotel u blizini,slala papire da bi dobili potvrdu od firme iz francuske o osiguranju,stvarno mi pomogli ovi iz konzulata,njemu naredjeno strogo mirovanje..treci dan smo kolima -anlave-klinike krenuli kuci..ovde pregledan,ispitan,odredjena terapija..ja na bolovanju...eto moj odmor..
    joj
    samo kad je on dobro ... bice letovanja
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  6. #26
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Izveštaj ...... 01.08. krenuo .... oko 02.00 ... prošao lavirintom do onoga što se zove autoput koji prolazi kroz Bgd .... došao do nečega što se zove popravka na putu kod Bubanj Potoka ... domogao se naplatne rampe i napokon postigao brzinu veću od 40-50 km/h ..... sve bilo solidno, čak i ona famozna Grdelica gde će jednog dana kad unuci ministra Mrkonjića budu ministri za infrastrukturu proći autoput .... ono parče od Vranja do Preševa samo psovkama mogu da opišem (treća godina za redom stanje je sve gore) pa ću preskočiti .... na granicama izgubio nekih tričavih 2 sata .... grčkoj stoci svirao toliko da mi crko osigurač na sireni ........ stiglo se oko 11 po grčkom vremenu (10 po našem) na odrdište ....... Leptokarija (80-tak km od Soluna prema Atini) .... bilo lepo malo kiša ovo/ono ali svaki dan bilo za kupanje ... voda topla, pivo hladno i sve u svemu lepo ... vadile se neke školjke (pa se spremale), nabolo se na ježa , pravio se riblji roštilj i tako u principu ok, ali kratko ..... sve u svemu mLogo buke ni oko čega .....

  7. #27
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    ono parče od Vranja do Preševa samo psovkama mogu da opišem
    :raz_114:
    где си пошла с крмељиве очи

  8. #28
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    hurgada, 2011...

    Poslednje uređivanje od Man : 05-09-2011 at 19:06

  9. #29
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    bouze..kako je plava vodaaa

  10. #30
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Citiraj Prvobitno napisano od rile_laki_admin Vidi poruku
    hurgada, 2011...

    :raz_114::raz_114:
    где си пошла с крмељиве очи

  11. #31
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Jesi li makar posolio tu vodu
    Večnost je čista sadašnjost.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •