Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 31

Tema: Izvestaj sa letovanja...

  1. #1
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Izvestaj sa letovanja...

    ajde, da vidimo koliko smo/ste/su zadovoljni ovogodishnjim letovanjem, uslugom i svim ostalim.
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  2. #2
    Registrovani Član
    Flertusa Cipelic avatar
    Status : Flertusa Cipelic je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 214

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Odlicno, ko da sam kod svoje kuce bila, mislim i jesam

  3. #3
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    smestaj:
    pa odlican, dva kreveta, fotelja, klima, tv (sa svega 14 programa, od kojih je 10 na italijnaskom, 2 rtcg, rts i hrt1 ), kupatilo..
    svaki dan ciste sobu, peskiri, ludilo.. sobna usluga skupa nesma je koristila. .. da da.. terasica prelep pogled

    hrana:
    prosto nesam znala sta da jedem...
    raznovrsna hrana.. definitivno nije bilo sanse da ostanem gladna..

    Alkohol:
    po kaficima pored plaze, j e f t i n o.
    kokteli se kretali od 4e do 10e (mojito)
    dalje da da.. bavaria 1e

    Slatkisi:
    pa sta znam..
    kugla sladoleda 0.80 nije da je mala.. al ne moze ona meni da staviti toliko sladoleda koliko ja nisam u stanju da pojedem

    Plaza:
    odlicno. 6e.
    dve lezanjke + suncobran. imalo da se nadje i za 5e.. al na tim plazama je bilo extremno guzva, kao da te je neko stavio u sardinu..
    ovde je bilo kul

    Ljudi:
    taman. 75% rusa, 5% francuzi, italijani, nemci, srbi, i 20% lokalnog stanovnishtva.

    Muzika:
    hit je bio neki piskavi haus znaci glava mi je pucala na plazi..
    izem ti ja beach bar..

    Kafa:
    0.60 turksa kafa, koju inace ne sluze na plazi.. (kaoo ne mogu da stignu da skuvaju)
    nes 1.70e

    eto toliko se setih

    sve u svemu.. ocena 9
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  4. #4
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    e da da...
    vratila sam se sa dijagnozom od lekara da sam ALERGICNA NA SUNCE!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  5. #5

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Citiraj Prvobitno napisano od Ribizla Vidi poruku
    e da da...
    vratila sam se sa dijagnozom od lekara da sam ALERGICNA NA SUNCE!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Izlagao te, ta vrsta alergije ne postoji
    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  6. #6
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    ma gde ne postoji..
    rodjaka mi alergicna isto ...
    njoj je bash stogo zabranjeno .. bila na vma nisu znali sta joj je.. dok nisu ustanovili ...
    ide samo u banje i na zimovanja.. valjda ja necu doci to tog stadijuma.
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  7. #7

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Ma ne možeš da budeš alergična na izvor života, kao kad bi bila alergična na vodu ili vazduh.

    To si nešto zeznula sa raznim kremama i faktorima..

    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  8. #8
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Možeš da bidneš .... meni se prvi put javilo pre 100 godina u Grčkoj ..... al samo treba da budem pažljiviji prvih dana ... i obavezno tuširanje čim izadjem iz vode

  9. #9
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    tesko
    i nemoj mi dizes pritisak..

    postoji i .
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  10. #10
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    Možeš da bidneš .... meni se prvi put javilo pre 100 godina u Grčkoj ..... al samo treba da budem pažljiviji prvih dana ... i obavezno tuširanje čim izadjem iz vode
    pa bila sam..
    ne znam di sam pogresila..
    to je zato sto si ti isao na drugo more.. umesto samnom ccc.. da me pazis i mackas
    pogresilo ovo sunce
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  11. #11
    S mirisom ariela
    minjon avatar
    Status : minjon je odsutan
    Registrovan : Jul 2011
    Pol:
    Poruke : 169

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    ...nazalost... mare je u pravu...
    ...na moru cesto dolazi do osipa na kozi usled nagle promene temperature... ako se covek upece na suncu i naglo udje u more...
    ...ako si bila na jadranu, kanalizacija i otpadne vode su uvek tu oko plaza... moze bilo sta izazvati alergiju...
    ...zbog pojacanog zracenja mazemo se svim i svacim... obicno gledamo da je samo zastitni faktor sto veci... a masa toga moze da izazove alergiju...

    ...sunce moze uticati kod nekih oboljenja koja vec postoje... lupus npr.
    ...nije dobro za mladeze i da ne nabrajam dalje...

    ...bas sam poceo da kakim... mozda je trebalo na nekoj drugoj temi...

  12. #12
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    ma ne oke je..
    mazala sam se niveom svo vreme..
    i bash sam pazila na higijennu koze.. bash zato sto znam da sam osetiljva.. al dzaba
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  13. #13

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Citiraj Prvobitno napisano od Ribizla Vidi poruku
    ma ne oke je..
    mazala sam se niveom svo vreme..
    i bash sam pazila na higijennu koze.. bash zato sto znam da sam osetiljva.. al dzaba
    Mazala si se Niveom i posle se čudiš nečemu?
    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  14. #14
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    prosetaj sa teme
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  15. #15
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    pa, nisam bila na letovanju, nego na neplaniranom sedmodnevnom odmoru kod drugarice u prijepolju...sa mogućnošću da ostanem i duže, ali nisam mogla jer joj crkla matična ploča na laptopu i onda mi je postalo malo teško bez foruma.
    inače, kod nje je fenomenalno...potpuno fenomenalno - od društva do ruskog kupatila, kamina, pijanog šarana, pastrmke na žaru, pitaljki (jer je vreme ramazana, pa muslimani prave to svoje specijalno pecivo)....mileševka i vino hlađeno u njoj...šta da vam kažem - osim da sam provela izvanrednih nedelju dana
    p.s. zaborvila sam da pominem divlje kupine domaće voćke svih vrsta, ali kupine su me očarale.
    где си пошла с крмељиве очи

  16. #16
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Jel sam ja corava ili Malina nije napisala gde je to

  17. #17
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Citiraj Prvobitno napisano od mona Vidi poruku
    Jel sam ja corava ili Malina nije napisala gde je to
    ona fotka je iz budve, men' se čini.
    где си пошла с крмељиве очи

  18. #18
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Ja sam se provela odlično budući da sam cijele 4 sedmice bila van grada
    Prvi put sam ljetovala u Petrovcu i konačno znam zašto izbjegavam taj dio obale,ali kad se neke stvari kulturološke,domaćinske i mentalne malo gurnu u stranu..more je bilo čisto i visoki talasi koji su dosezali i do 4 metra bili su neviđena radost.Zapravo,meni samo fali more-sve ostalo nosim sa sobom
    Nakon toga otišla sam u Istru ,Rabac gdje sam istinski uživala u čarima morskih delicija i gitara..more je bilo malo hladnije,a cijene poprilično više..najdraže su ipak stijene..onako divlje i začuđujuće sa galebovima i usamljenim slikarskim platnima..
    ostatak sam bila na rijeci..tako da sam se iskupala i zaista disala punim plućima..

  19. #19
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    u sredu uvece krenuli smo za barselonu.sve rezervisano unapred,prijatelji su nas cekali tamo,otisli su dva dana pre nas.petnaestak minuta po poletanju moj muz se pozalio na mucninu i bol u visini pluca.posto puno putuje i nikada nema problema prilikom leta,preispitivali smo se sta je jeo.za nekih desetak minuta bol se pojacao,pracen povracanjem,hladnim znojem,disanje mu je postalo bolno i poceo je skoro da jeci od bola.jedva smo izdrzali do sletanja,pilot je alarmirao hitnu pomoc i oni su nas sa rotacijom cekali..hitno je prebacen u bolnicu gde je dijagnostikovana puknuta plucna maramica .uradjena mu intervencija ,hospitalizovan.ja zvala prijatelje,ambasadu,decu,spavala u hodniku bolnice,sutradan platila hotel u blizini,slala papire da bi dobili potvrdu od firme iz francuske o osiguranju,stvarno mi pomogli ovi iz konzulata,njemu naredjeno strogo mirovanje..treci dan smo kolima -anlave-klinike krenuli kuci..ovde pregledan,ispitan,odredjena terapija..ja na bolovanju...eto moj odmor..

  20. #20
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Izvestaj sa letovanja...

    Citiraj Prvobitno napisano od mikili Vidi poruku
    u sredu uvece krenuli smo za barselonu.sve rezervisano unapred,prijatelji su nas cekali tamo,otisli su dva dana pre nas.petnaestak minuta po poletanju moj muz se pozalio na mucninu i bol u visini pluca.posto puno putuje i nikada nema problema prilikom leta,preispitivali smo se sta je jeo.za nekih desetak minuta bol se pojacao,pracen povracanjem,hladnim znojem,disanje mu je postalo bolno i poceo je skoro da jeci od bola.jedva smo izdrzali do sletanja,pilot je alarmirao hitnu pomoc i oni su nas sa rotacijom cekali..hitno je prebacen u bolnicu gde je dijagnostikovana puknuta plucna maramica .uradjena mu intervencija ,hospitalizovan.ja zvala prijatelje,ambasadu,decu,spavala u hodniku bolnice,sutradan platila hotel u blizini,slala papire da bi dobili potvrdu od firme iz francuske o osiguranju,stvarno mi pomogli ovi iz konzulata,njemu naredjeno strogo mirovanje..treci dan smo kolima -anlave-klinike krenuli kuci..ovde pregledan,ispitan,odredjena terapija..ja na bolovanju...eto moj odmor..
    ...joj bre

Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •