Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Zavesti ili zaludeti?

  1. #1
    Registrovani Član
    Ometač avatar
    Status : Ometač je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,517

    Početno Zavesti ili zaludeti?

    Zavesti ili zaludeti?
    Piše Zlatimir Pantić



    “Glavni rekvizit”


    Večita preokupacija muškaraca svih doba bila je kako da pridobiju i osvoje lepšu polovinu,
    bez obzira na to da li su u pitanju devojke, udate žene, raspuštenice ili udovice, a
    “recepte” za pridobijanje željene ženske osobe smo prikupili od naših vračara sa prostora
    Timočke Krajine i Homolja.

    U trenucima kad udvaranje ne može da pomogne, kada provodadžije zataje i veze se
    pokidaju, ostaje nada da na postoji neki način da se prizove ljubav. Vračare su i u ovom
    slučaju jedina i poslednja pomoć i uteha. One mogu da posavetuju i usmere, zavire u tuđu
    sudbinu, omađijaju lepšu polovinu (ali i muškarca, ako neka žena to zatraži), uspostave
    pokidanu vezu, zadovolje i smire ranjeno srce, ali i da ga uzdignu do sreće.

  2. #2
    Registrovani Član
    Ometač avatar
    Status : Ometač je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,517

    Početno Re: Zavesti ili zaludeti?

    Osvajanje u ponoć

    Zahvaljujući ljudima koji su otvorili duše i ispovedili se, prikupili smo zapise najlepših
    primera ritualnih radnji koje, radi pridobijanja osoba suprotnog pola, obavljaju naše
    vračare. U izboru su nam pomogle: Radmila Rajicić, Ikonija Ružić, Ljubica Mititikić, Gergina
    Paunović, Veselina Bkić, Zorka Barbulović, Jovanka Dodonja, Stojanka Marinović, Desanka
    Karić, Flora Jenić...

    Čitaocima koji budu poželeli da se oprobaju u izvođenju ljubavnih rituala, sve vračare
    savetuju da ove radnje izvode isključivo noću, kad su nečiste sile moćnije, mada je
    najbolje da se klone ovih stvari... U ponoć, kada se Mesec zaustavi, treba pogledati u nebo
    i potražiti jasno izraženu zvezdu i odmah u svojoj kadionici zapaliti tamjan sa mirisom
    ruže. Posle toga, na običnom papiru ispisati ime željene ženske osobe, a na poleđini
    čarobne reči: melki, dael, barešas. Potom se takva amajlija okrene licem prema zemlji i
    zgazi desnom nogom, a levom se klekne, tako da koleno dodirne zemlju. U desnoj ruci
    držati belu sveću sve dok se pogledom ne pronađe blistava zvezda, a zatim u sebi
    izgovarati sledeću basmu:

    “Prelepi meseče i divna zvezdo, prizivam vas u pomoć. Prizivam i tebe, blistava svećo koju
    držim u ruci, da mi se prikloniš i nakloniš, kao što se ja klonim Svevišnjem Tvorcu.

  3. #3
    Registrovani Član
    Ometač avatar
    Status : Ometač je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,517

    Početno Re: Zavesti ili zaludeti?

    Prizivam vazduh koji udišem, dah koji je u meni, zemlju koju dodirujem., sve svece
    zemaljske i nebeske... Pozivam vas u ime živog Boga da siđete kod mene na zemlju da
    biste zaposeli, uznemirili i pobudili telo, um, dušu i sva čula (navede se ime željene osobe),
    a čije je ime zapisano na papiru ispod moje desne noge, da mi se javi, da dođe i ispuni
    moju dušu, moje misli i telo. Ako ona to ne bude učinila, idite ponovo, te je stavite na
    muke i zapretite joj da mora da me pronađe. Sve vas prizivam u ime živog Boga, da
    ispunite moju želju, a ja ću vas u potpunosti zadovoljiti i sva obećanja ispuniti. Budite
    sigurni da ću vas nagraditi kako znam i umem i da ćete biti zadovoljni.”

    Ovo prizivanje se izvodi tri puta, a potom se sveća postavi na amajliju sa imenom željene
    osobe, sve dok ne dogori.

    Sledećeg jutra, uzme se amajlija i stavi u levu cipelu u kojoj mora da ostane sve dok se
    željena osoba ne bude pojavila, odnosno sama ne bude došla i lično potražila izvođača
    rituala. Prilikom prizivanja se mora odrediti tačan dan i čas posete željene osobe. Ovaj
    ritual treba iskoristiti i za uklanjanje eventualnih suparnika, ako ih ima, pa se i njihova
    imena moraju spomenuti, ali u negativnom smislu. Pri izvođenju ovog rituala treba biti
    obazriv i nikako ne mešati redosled radnji, jer će, u protivnom, radnja i ishod otići na
    pogrešnu stranu, ili se sve može preokrenuti na štetu izvođača.

  4. #4
    Registrovani Član
    Ometač avatar
    Status : Ometač je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,517

    Početno Re: Zavesti ili zaludeti?

    Mire se ponedeljkom

    U noći punog Meseca, između četvrtka i petka, treba zapaliti dve sveće: crvenu i crnu, a
    pored njih postaviti sliku voljene osobe koju će plamen obasjavati. I kod ovog rituala je
    neophodan upaljen tamjan sa mirisom ruže. Uzmu se i dva komada hartije na kojima se
    ispišu imena voljene osobe i postave ispod zapaljenih sveća. Onaj ko izvodi radnju, treba
    da se opusti i skoncentriše, i da neprestano gleda u sliku voljene osobe. U jednom
    trenutku, izvođač rituala mora da zamisli kako voljena osoba odgovara na udvaranje. Te
    misli se ponavljaju barem pet puta za pet minuta. Nakon toga se izgovara sledeća basma:

    “Prizivam sve duhove strasti i fizičke želje koji postoje na kugli zemaljskoj, uz moć ove
    moje basme i uz moć njenih čarobnih reči. Naređujem da pobudite ljubav i želju u srcu
    (spomene se ime voljene osobe), tako da ne poželi nikog drugog osim mene. Da ne može
    u mestu da stoji, da ne može da sedi, da leži, da ne jede, da ne pije, da ne može da spava
    sve dok se meni ne javi i lično me ne pronađe.”

  5. #5
    Registrovani Član
    Ometač avatar
    Status : Ometač je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,517

    Početno Re: Zavesti ili zaludeti?

    Za kratko vreme će se željena osoba javiti, bez obzira na to da li je želela da ostvari
    kontakt ili ne. Najvažnije je da to poznanstvo i veza uspešno započnu, a posle ih niko ne
    može nagovoriti da odustanu od velike i uzajamne ljubavi. Ovaj metod je veoma uspešan,
    jer se, posle pravilnog prizivanja, željena osoba može javiti u roku od 24 sata.

    Evo još jednog rituala za osvajanje. Uoči petka, treba prekriti sto svilenim sivim
    stolnjakom, a potom zapaliti crnu i belu sveću. Potom postaviti fotografiju željene osobe
    (ovo mogu da izvode osobe oba pola) između posude za tamjan i ispisanog teksta
    određene basme. I prilikom ovog rituala treba zapaliti tamjan sa mirisom ruže. Dok se
    neprestano gleda u sliku voljene osobe, treba izgovarati sledeću basmu:

    “Prizivam vas, duhovi ljubavi i želje, da posvetite ovu sliku osobe koju neizmerno volim,
    tako da može da stekne željenu vrlinu, uz moć najsvetijeg duha koji živi i vlada zauvek.
    Klanjam se svakom da mi pomogne da uspem u svojim namerama i zauvek pridobijem
    osobu do koje mi je stalo.”

  6. #6
    Registrovani Član
    Ometač avatar
    Status : Ometač je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,517

    Početno Re: Zavesti ili zaludeti?

    Zatim se slika željene osobe prevuče tri puta preko dima tamjana, a potom vrati na
    prvobitno mesto uz sledeću basmu:

    “U toku ove noći, prizivam vas i zapovedam vama duhovima koji imate moć da
    uznemiravate srca žena i muškaraca. Prizivam vas ove noći da mi podarite moć kojom ću
    učiniti da me željena osoba zavoli. Prizivam vas, duhovi, ljubavi i želje, i sve vaše
    sveštenike i starešine sa moćima da ispune srca koja se prizivaju ovom basmom, da
    zapalite strastvenu vatru koja gori u srcu. Učinite da ova slika poseduje vrlinu, tako da
    (ime osobe) može da me voli, da me želi i luduje za mojim dodirom, mojim poljupcem,
    mojim zagrljajem i polnim činom. Prizivam vas, duhovi, da ne dozvolite da voljena osoba
    može da voli još neku osobu osim mene. Ako i to učini, onda je mučite do besvesti.”

    Sliku treba ostaviti na stolu sve dok se tražene želje ne budu ispunjene. Ovaj ritual je
    veoma efikasan i za pomirenje rastavljenih, samo što se u tom slučaju izvodi ponedeljkom.

  7. #7
    Registrovani Član
    Ometač avatar
    Status : Ometač je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,517

    Početno Re: Zavesti ili zaludeti?

    Kako osigurati vernost

    Nabaviti crveno mastilo, pa na čistom papiru ispisati sledeće reči: “Mihajlo, Gavrilo, Rafailo,
    učinite da (ime željene osobe) oseti ljubav prema meni, jednaku mojoj ljubavi prema njoj.”
    Posle toga treba otići do sobe u kojoj voljena osoba spava, ili joj se prikrasti pod prozor,
    pa staviti ovaj papir pod jastuk, ili zalepiti na prozorski ram, ali tako da se ne primeti
    odmah. I ovde ne zaboravite na tamjan sa mirisom ruže. Bilo bi poželjno da se bude u
    društvu voljene osobe, ili bar u njenoj blizini. Ako je ta osoba prisutna, onda joj treba
    gledati direktno u oči, a ako nije, netremice gledajte u njenu sliku. Kod ovog rituala
    izgovarajte čarobne reči za osvajanje nekoga. Kada budete pridobili željenu osobu,
    potrudite se da obezbedite i njenu vernost, što se radi na sledeći način: uzme se uvojak
    kose i spali, a posle toga se pepeo sakupiti u belu kovertu, pa ga zgodnom prilikom pospe
    po njenom (njegovom) krevetu. U isto vreme, medom premazati jastuk na kojem spava.
    Te noći će željena osoba sanjati samo izvođača rituala i biti mu verna.

    Pre početka ljubavnih rituala, mora se okončati stara veza, pa tek onda raditi na novoj.
    Magija ne može zauvek da spoji, pa se čini moraju obnavljati. Ekspert za ljubavne rituale i
    napitke bila je čuvena mađijarka Rusanka Mihajlović iz Klokočevca koja je na jedinstven
    način povezivala rastavljene i otkrivala sudbinske veze. Rituale je izvodila na obližnjoj
    Porečkoj reci, u ponoćne sate, uz pomoć jake crne magije kojom je mogla da spoji
    svakoga sa svakim, bez obzira na izgled, godine starosti i daljinu. Ali, njene usluge nisu
    bile večne, pa su se morale obnavljati i iznova plaćati.

Slične teme

  1. Ne daj se zavesti
    Od kojica u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 305
    Poslednja poruka: 07-02-2012, 21:57

Članovi koji su pročitali ovu temu: 1

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •