Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Prevara uživo

  1. #1
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Prevara uživo

    Neverni muž otkriven u preljubi pred nekoliko hiljada slušalaca jednog hrvatskog radija.

    Žena koja je pozvala jednu hrvatsku radio stanicu kako bi čestitala rođendan mužu koji je bio na službenom putu, iznenadila se kada se u slušalici, ali i etru, začuo ženski glas koji je rekao da se "gospodin tušira".

    Molba supruge, koja je želela da svog dragog, obraduje uživo u programu radija dovela je do toga da snimak razgovora postane novi hit na YouTube kanalu.

    Kada je veza uspostavljena, umesto slavljenika javio se nepoznati ženski glas. "Gospodin se tušira, samo trenutak…!"

    Voditelj radio emisije je dobio slavljenika na telefon, dok je supruga naravno čekala na liniji, a onda upitao nevernog supruga gde je i šta radi...

    "Evo, pobegao sam malo iz grada...sa suprugom..."! Nedugo zatim začuo se glas ljutite supruge...
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  2. #2
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Odg: Prevara uživo

    Oprez muskarci !!!! Pazljivo biranje ljubavnice.....mora da zna da nesme da se javlja na tel....nikaki posebno ne na mob i hotelske sobe....
    Ciji potpis?

  3. #3
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Prevara uživo

    jos lepse ako mu mob ima gps a zena zna malo o kompovima i tim stvarima... pa ga prati kud i de ide.... i kad se smiri na jednoj tacci a reko da je na suprotnom kraju grada eto ti ga picvajz..bez radia

  4. #4
    Registrovani Član
    Sibi avatar
    Status : Sibi je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : u nekom ćošku na petoj strani sveta...
    Poruke : 3,792
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Prevara uživo

    ovo je haos ... ne zna se ko je gluplji, ona što se javila (ajde i da joj progledam kroz prste, možda ona i želi da se sazna za vezu) ili on što je nije vezao za radijator da ne pravi gluposti
    ...daj okreni taj ringispil u mojoj glavi...

  5. #5
    Registrovani Član
    bleja avatar
    Status : bleja je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 399

    Početno Odg: Prevara uživo

    hm, verovatno na osnovu ovakvih dogadjaja i nastaju oni vicevi o prevarama.
    Budi slobodan kao i kap vode, koja se u pari slobodno penje u neznane visine, i u ledu ponovo pada u neznane dubine. Njen je dom, kao i dom atmosfere, sve dokle zemljin magnetizam dopire, zasto si ti suzio dom svoga zivota? I zgnjecio ga izmedju dva plota, jednog rodjenja i jedne smrti?

  6. #6
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: Prevara uživo

    Jbt.. ..
    i ona kretenka u svaleraciji se javlja na te lefon..misssiiiiiim..
    u stvari, potresno je slusati zeninu reakciju..strasno




    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  7. #7
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Prevara uživo

    kad krenes u take stvari sva sredstva komunikacije moras da omutavis... inace radi marfijev zakon, dete zove jer se poseklo, muz jer ne zna de su mu carape, zena da pita jel dolazis na veceru a jos se i jave neki debili koje si nisu javljali 3 godine i smetnu te s uma... pardon sa uzitka

  8. #8
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Odg: Prevara uživo

    Jbt.. ..
    i ona kretenka u svaleraciji se javlja na te lefon..misssiiiiiim..
    u stvari, potresno je slusati zeninu reakciju..strasno






    kako ne, potresno ....vidis kako vristi ...ja bi spustila slusalicu ...ko zna zbog cega je jadan pobegao ....

  9. #9
    Registrovani Član
    Maca avatar
    Status : Maca je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 523

    Početno Odg: Prevara uživo

    Tuga bree.. inace nije mi jasno kako su znali gde je muz ..mislim koji hotel i telefon..ne verujem da je kazao zeni..nesto mi tu ne stima..inace..muz je seronja najobicniji..kada se vara to se i kaze..ne krije se kao zadnji papak..

  10. #10
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Prevara uživo

    Tuga bree.. inace nije mi jasno kako su znali gde je muz ..mislim koji hotel i telefon..ne verujem da je kazao zeni..nesto mi tu ne stima..inace..muz je seronja najobicniji..kada se vara to se i kaze..ne krije se kao zadnji papak..

    imas rep

  11. #11
    Registrovani Član
    bleja avatar
    Status : bleja je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 399

    Početno Odg: Prevara uživo

    A sto da kaze? Dobio bi zvocanje, mozda histeriju, cak I nogu iz svog ususkanog gnezda! Ovako ima pribeziste kome se vraca, gde samo sto mu se tuta ne podmece, s druge strane moze da se odmara od te jednolicnosti, malo akcije, sporta I razonode…Mozda je zena postala dosadna, debela, depresivna domacica koja “celu kucu drzi na svojim ledjima”, gde “da nije nje sve bi propalo” koja je opsednuta svojim kilogramima, starenjem, nedostatkom paznje, koja je zaboravila svoje prijateljice, prijatelje i koja se kao “velika zrtva za sve” “odrekla svega” “u ime….” a “nista zauzvrat ne dobija!” gde se smisao zivota sveo na to sta ce da skuva, koja je savrseni primerak bioinzenjeringa, spajanja sudopere, usisivaca, lonca, sporeta, recju multipraktik.
    I tako…. ako nesto I zabrlja kupice cvetic, parfemcic, neki univerzalni I obostrani omeksivac I cistac savesti kao “znak paznje” a gospoja cak I da zna za njegove izlete mozda bi se zapitala kud bi, tu su deca, tu je zivot iza, a sta je isrped? Sta se moze dobiti, sta izgubiti, uostalom, svako pogresi ponekad, pocesto, stalno…manje vise…ma, svima je isto, I nije tako strasno, uvek ima I gore! A I bolje: moze se otici u neku latino seriju ili na net I postati virtuelna femme fatale, tu je I kukicanje….pa cvece…zivoti slavnih koji imaju sve a opet nisu srecni…I jos mnoge druge utehice I utehe…ali, ne treba se baviti toliko formom I sitnicama iako ponekad “sitnice zivot znace” (ali ne one sitnice!) a zivot je u sustini
    leeeeep




    Budi slobodan kao i kap vode, koja se u pari slobodno penje u neznane visine, i u ledu ponovo pada u neznane dubine. Njen je dom, kao i dom atmosfere, sve dokle zemljin magnetizam dopire, zasto si ti suzio dom svoga zivota? I zgnjecio ga izmedju dva plota, jednog rodjenja i jedne smrti?

  12. #12
    Registrovani Član
    Sibi avatar
    Status : Sibi je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : u nekom ćošku na petoj strani sveta...
    Poruke : 3,792
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Prevara uživo

    Mislim da su žena i švaca joj odlučili da svale prevaru na njega. Sad ga je nahebo od nje a i od pola sveta... a njoj fino braleeee... sa ljubavnikom.... ko se pre seti, njegova pobeda.
    ...daj okreni taj ringispil u mojoj glavi...

  13. #13
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Prevara uživo

    setih se jednog cirkusa sa krste pre tri - cetiri godine... baja bio sa dve forumasice istovremeno, komsinice... i izlazi kao od jedne da kupi durex zafalio mu a on ustvari ode kod druge koja stanuje iza coska od prve.. a ova prva malo od dosade kaze aj i ja malo napolje....i vidi ih kako izlaze i cmacu se... i onda bio picvajz na forumu ...paaaa jedno 20.000 citanja i 200 strana cupanja za kosu njih dve, falila samo cokolada i bazen da se valjaju.... e sad da ne bi bilo pa banalna spanska serija u pricu se umesa jedna treca mala koja se spandja sa tim tipom dok su se ove dve danima cupale sto uzivo, sto na krsti ... i kad ove dve na kraju shvatise sta se desava, udruzise se i osuse paljbu na tu jadnu malu trecu ni krivu ni duznu... bese zanimljivo. poznavao sve aktere
    poruka... ko god se aka sa ljubomrnim zenama bice pocupan... ko se aka sa ljubomrni muskarcima bice... pa u najmanju ruku poheban a mozda i jos nesto gadnije

  14. #14
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Odg: Prevara uživo

    sta sve necu procitati po ovim forumima ...

    .nisam ja nikaka forumasica
    Ciji potpis?

  15. #15
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: Prevara uživo

    ma ovo nije prica iz srbije no iz vojvodine tacnije ns je lokacija.. mi sumadinci smo fini sto se takih stvari tice

  16. #16
    Registrovani Član
    Sibi avatar
    Status : Sibi je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : u nekom ćošku na petoj strani sveta...
    Poruke : 3,792
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Prevara uživo

    ... vaspitali ste ljubavnice da ne odgovaraju na telefon i ne izlaze iz kuće na luftiranje
    ...daj okreni taj ringispil u mojoj glavi...

  17. #17
    Registrovani Član
    bleja avatar
    Status : bleja je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 399

    Početno Odg: Prevara uživo

    Mislim da su žena i švaca joj odlučili da svale prevaru na njega. Sad ga je nahebo od nje a i od pola sveta... a njoj fino braleeee... sa ljubavnikom.... ko se pre seti, njegova pobeda.

    ustvari, ljubavnica je saznala da je njen dragi zapravo peder i namerno se javila na fon da njegovom sve po spisku, al mac malo, ko je ocekivao da se javi zena?
    elem...sapunica se nastavlja....a mozda je to samo jos jedan ringispil za nas koji s ove strane zice (tv...i ostalih medija) treba da navijamo, aplaudiramo i bavimo se stvarnim i nestvarnim glupostima
    Budi slobodan kao i kap vode, koja se u pari slobodno penje u neznane visine, i u ledu ponovo pada u neznane dubine. Njen je dom, kao i dom atmosfere, sve dokle zemljin magnetizam dopire, zasto si ti suzio dom svoga zivota? I zgnjecio ga izmedju dva plota, jednog rodjenja i jedne smrti?

  18. #18
    Registrovani Član
    Sibi avatar
    Status : Sibi je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : u nekom ćošku na petoj strani sveta...
    Poruke : 3,792
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Prevara uživo

    A da dodamo muževljevog ljubavnika koji je saznao da ovaj ima ljubavnicu, pa javlja ženi iz čiste pakosti broj sobe u hotelu i pušta svoju nevernu ljubav da se živ prži na vatri... :nargile:
    Jbg. pa tako se to radi, čim opadne slušanost ili gledanost, što da ne naprave neko s*anje kako bi pridobili slušateljstvo ili gledateljstvo. A narod ko narod, nema preča posla no da uživa u tuđoj muci, a gde ćeš veće muke za ovog jadnika od ovog i većeg uživanja za one s druge strane žice .. pa ljudima treba `leba i igara...
    ...daj okreni taj ringispil u mojoj glavi...

  19. #19
    Registrovani Član
    Maca avatar
    Status : Maca je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 523

    Početno Odg: Prevara uživo

    pa yes i to na rodjos..hi hi hi..

Slične teme

  1. Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 07-09-2018, 21:53
  2. prevara u dobrom braku-da li je moguća?
    Od misticlady u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 191
    Poslednja poruka: 25-02-2014, 10:50
  3. Da li je i poljubac prevara ?
    Od Sagacity u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 30-12-2012, 06:49
  4. Kolubara - prevara veka...
    Od Lilu u forumu Politika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 12-02-2011, 11:36

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •