Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Brak Srbije i EU

  1. #1
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Brak Srbije i EU

    EU nas ipak voli, ali želi da našu ljubav stavi na još neku probu, tako da sasvim je izvesno da će nam se "obećati", ali kada ćemo početi koordinaciju priprema za organizaciju organizacionog odbora koji će biti zadužen za odredjivanje otpočinjanja razgovora na temu elemenata našeg predbračnog Ugovora još uvek nije izvesno ... naš budući muž, naime želi da mu pružimo još neki dokaz naše iskrene sreće i odanosti, što će se i Srbijica jednog dana osetiti udobnost postelje u kojoj su već s vremena na vreme jedna od 20-ak njegovih zakonitih žena.
    Mislite li da bi našeg budućeg supruga u našu bezgraničnu ljubav uverilo polje kosovskih božura u miraz, ili bi za taj nealternativni cilj trebalo dati još nešto, ali šta ....
    A možda nas mladoženja ipak ne želi
    http://www.blic.rs/Vesti/Politika/27...-datum-uslovno

  2. #2
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Brak Srbije i EU


    pa naravno da nas ne zeli.. datum je uslovno. mogu ga maknu kad oce.. a samo sto nisu.. evo vec se bune zbog onog na kosovu.. naravno da smo mi krivi. mi smo glavni/odgovorni/dezurni krivci za sve.
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  3. #3
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    http://www.pravda.rs/2011/10/04/koms...-srbiju-ka-eu/

    Kome neprijatelji pored ovakvih prijatelja trebaju

  4. #4
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    Brzo uvlacenje u Evropu, odlicna satira: http://zoran-spasojevic-satira.blogspot.com
    Human enthropy producer

  5. #5
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    Pad podrške za put u Evropsku uniju

    U poslednja tri meseca raspoloženje građana kada je reč o ulasku Srbije u Evropsku uniju opalo je za sedam odsto. Pojedini potezi koje su vukli evropski zvaničnici, pre svega kada je reč o Kosovu, uticali su na to da podrška javnog mnjenja padne na najniži nivo još od 2000. i demokratskih promena.

    http://www.blic.rs/Vesti/Politika/28...Evropsku-uniju

  6. #6
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    Super.. samo što evropi nije ni cilj da kupuje naše glasove.. briga ih...
    Večnost je čista sadašnjost.

  7. #7
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    A evo koliko oni nas žele ...

    "Више од половине Аустријанаца противи се уласку Србије у Европску унију, а сличан став имају и према евроинтеграцијама других земаља западног Балкана изузев Хрватске, показује истраживање аустријског Друштва за европску политику".


    http://www.rtv.rs/sr_ci/evropa/vecin...eu_276501.html

  8. #8
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  9. #9
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    Nemačka insistira da Evropska komisija u svoje mišljenje o davanju statusa kandidata Srbiji unese nove, stroge uslove vezane za Kosovo, kažu za “Blic” diplomatski izvori iz Brisela i iz vrha srpskih vlasti. Traži se ispunjenje četiri zahteva: da se dijalog Beograda i Prištine nastavi bezuslovno, da se postigne dogovor o regionalnom predstavljanju Kosova, telekomu i struji, da Priština preuzme sud u severnoj Kosovskoj Mitrovici i da se počne sa ukidanjem paralelnih institucija......

    http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/2...didata--Srbiji

    Podnaslov nudimo vam jedno veliko ništa, za par malih svašta

  10. #10
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    oni zasnivaju svoje preporuke najvise na 'postovanju teritorije kosova', a to sto nisu postovali terotoriju srbije, nikom nista... sa druge strane, meni licno jako smeta prica politicara koji nas ubedjuju da evropska unija nema alternativu.. mislim, ne razumem njihove stavove, kao da ce sam ulazak u evropsku uniju uciniti da nama prosecna plata skoci na 5,000 evra mesecno... i tu pricu forsiraju neprestane, iako znaju da nema nista od toga... umesto sto to rade, bolje da rade nesto na uredjenju same drzave, smanjivanju korupcije, pokretanju privrede, poboljsanju infrastrukture.. ali, ne... genijalci sve zivo prodadose i te pare dadose na penzije i plate u javnim sektorima... i sad nam je ostalo jos par stvari da prodamo, a onda cemo grickati nokte... i sve se nekako svodi na 'ne lipci magare do zelene trave'... nemacka prva nikad nece dozvoliti da srbija udje u evropsku uniju, dok god postoji i promil sanse da srbija na bilo koji nacin optereti njihovu privredu, kao sto je to grcka sad uradila... a nije samo grcka.. i spanija i portugal i irska su u velikim dugovima, ako se ne varam... nemci to ne prastaju lako... a mislim da se oni, posle poslednjih dogadjaja, i najvise pitaju...
    ponovo, po meni, najveca greska koja je u srpskoj novijoj istoriji napravljena je kad je dozvolila da dobrovoljno izruci svog predsednika nekom internacionalnom sudu, koji u to vreme nije bio priznat od strane cele evrope cak, ako se ne varam... u sud koji je napravljen da bi napisao istoriju u kojoj nece biti mesta za drugog krivca, osim za srbiju... tu smo jako nisko postavili granicu i posle toga je sve islo svojim tokom, koji nije najbolji po nas... a posledice tako lose, ulizivacke politike cemo tek osecati, rekao bi'... sa druge strane, kakva je u to vreme bila opozicija, verovatno bismo jos i gore prosli... tako da, zakljucak je, nije do evropske unije... samo je do nas...
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  11. #11
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    Citiraj Prvobitno napisano od rile_light_admin Vidi poruku
    oni zasnivaju svoje preporuke najvise na 'postovanju teritorije kosova', a to sto nisu postovali terotoriju srbije, nikom nista... sa druge strane, meni licno jako smeta prica politicara koji nas ubedjuju da evropska unija nema alternativu.. mislim, ne razumem njihove stavove, kao da ce sam ulazak u evropsku uniju uciniti da nama prosecna plata skoci na 5,000 evra mesecno... i tu pricu forsiraju neprestane, iako znaju da nema nista od toga... umesto sto to rade, bolje da rade nesto na uredjenju same drzave, smanjivanju korupcije, pokretanju privrede, poboljsanju infrastrukture.. ali, ne... genijalci sve zivo prodadose i te pare dadose na penzije i plate u javnim sektorima... i sad nam je ostalo jos par stvari da prodamo, a onda cemo grickati nokte... i sve se nekako svodi na 'ne lipci magare do zelene trave'... nemacka prva nikad nece dozvoliti da srbija udje u evropsku uniju, dok god postoji i promil sanse da srbija na bilo koji nacin optereti njihovu privredu, kao sto je to grcka sad uradila... a nije samo grcka.. i spanija i portugal i irska su u velikim dugovima, ako se ne varam... nemci to ne prastaju lako... a mislim da se oni, posle poslednjih dogadjaja, i najvise pitaju...
    ponovo, po meni, najveca greska koja je u srpskoj novijoj istoriji napravljena je kad je dozvolila da dobrovoljno izruci svog predsednika nekom internacionalnom sudu, koji u to vreme nije bio priznat od strane cele evrope cak, ako se ne varam... u sud koji je napravljen da bi napisao istoriju u kojoj nece biti mesta za drugog krivca, osim za srbiju... tu smo jako nisko postavili granicu i posle toga je sve islo svojim tokom, koji nije najbolji po nas... a posledice tako lose, ulizivacke politike cemo tek osecati, rekao bi'... sa druge strane, kakva je u to vreme bila opozicija, verovatno bismo jos i gore prosli... tako da, zakljucak je, nije do evropske unije... samo je do nas...
    Rile je moj bata i drug

  12. #12
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    Srbija dobila preporuku za kandidaturu bez datuma pregovora

    U mišljenju Evropske komisije u koje je "Blic" imao uvid i koje će danas biti zvanično objavljeno u Briselu piše da Evropska komisija preporučuje davanje statusa kandidata Srbiji "podrazumevajući da će dijalog sa Prištinom biti nastavljen". Komisija je preporučila da se početak pregovora o članstvu razmotri nakon normalizacije odnosa sa Kosovom. ..............
    Preporuka ne znači kandidaturu

    Srbija će danas od Evropske komisije dobiti preporuku za kandidaturu koju treba da prihvati Savet ministara zemalja Evropske unije u decembru mesecu.


    http://www.blic.rs/Vesti/Politika/28...tuma-pregovora


    Jel ima neko ko je pri zdravoj pameti, pa da mi objasni šta smo mi to dobili od EU danas. Ja što više čitam, sve mi se više čini da sem novih ucena nismo dobili ništa .... a sva je prilika da i ako ispunimo traženu normalizaciju odonosa sa Prištinom (čitaj faktičko priznanje nezavisnosti) opet nećemo dobiti ništa

  13. #13
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    kad priznamo nezavisnos kosova.. i isporucimo gadafija.. mozda nesto uradimo (citaj nista.)
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  14. #14
    Registrovani Član
    Mistery avatar
    Status : Mistery je odsutan
    Registrovan : Mar 2012
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 240
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    Nikolić: Priznanje Kosova nije uslov za EU

    Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da priznanje nezavisnosti Kosova i Metohije kao uslov za članstvo Srbije u EU nije stav Evropske unije.

    Predsednik Srbije naglašava da to nije, niti može da bude stav EU, jer, da jeste - "nikada ne bismo imali pregovore" o priključenju.

    On je ukazao da je Srbija tumačenjem kako treba njeni predstavnici da se ponašaju na skupovima gde učestvuju i Albanci pokazala da je privržena dijalogu i članstvu u EU i da je sada na redu EU.

    Nastavak na http://www.blic.rs/Vesti/Politika/34...je-uslov-za-EU

    ***

    Da li treba da verujemo ili da budemo skeptični?
    "Igram, pevam, lako mi je, niko ne zna kako mi je.."

  15. #15
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Brak Srbije i EU

    Ne razumem zašto nam to stalno govore. I nebo je plavo, pa nam to ne ponavljaju
    svakodnevno po deset puta.
    Nisu tu čista posla..
    Večnost je čista sadašnjost.

Slične teme

  1. Brak
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 104
    Poslednja poruka: 12-11-2019, 19:45
  2. Seks i brak...
    Od Nežnicah u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 30-11-2012, 17:29
  3. brak iz ljubavi...
    Od rile_nezni_oblak u forumu Hajde da se testiramo
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 09-04-2012, 13:31
  4. Net i brak
    Od DaDole u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 31-03-2012, 22:27
  5. Brak vaših roditelja
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 05-11-2011, 15:15

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •