Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 141 do 144 od 144

Tema: Popis stanovništva 2011

  1. #141
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Popis stanovništva 2011

    Preševo: Bojkot popisa stanovništva

    Izvor: Beta Preševo -- Odluka o bojkotu popisa je pravosnažna, jer ju je donela skupština svih albanskih odbornika iz opština Preševo, Bujanovac i Medveđa.

    Ragmi Mustafa, predsednik opštine Preševo, istakao je da tu odluku nema pravo da promeni nijedan predsednik opštine, niti političke partije pojedinačno.
    Mustafa, koji je i lider Demokratske partije Albanaca, izjavio je za agenciju Beta da se "odluka o bojkotu popisa neće menjati, ali i da se do sada predstavnicima Albanaca niko od državnih ili međunarodnih institucija nije obratio sa takvim zvaničnim zahtevom".

    "Pozivi Albancima da ne bojkotuju popis stanovništva upućeni su samo preko medija, nikome od albanskih lidera takav zahtev ni od jednog tela nije zvanično uručen", kazao je Mustafa.

    On je najavio i da će se u Bujanovcu i Preševu održati niz protesta zbog nezadovoljstva stanjem u prosveti i državnim organima na lokalu.

    Prema njegovim rečima, u Bujanovcu će 13. septembra biti održan protest zbog velikog broja problema u prosveti koji se godinama ne rešavaju.

    U Preševu će protest biti održan 21. septembra zbog problema u organima državne administracije na lokalu, dodao je Mustafa.

    On je rekao i da će u Bujanovcu i u Preševu 28. novembra biti održani skupovi povodom obeležavanja dana albanske zastave.

    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=540843

    Aj u po dvaes marke da zbog ovoga niko neće odgovarati

  2. #142
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Re: Popis stanovništva 2011


  3. #143
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Popis stanovništva 2011

    SMEŠNA STRANA POPISA

    SVAĐA NA POPISU: NIJE IMAO OČI KAD SE NJOME OŽENIO!


    Zbog svađe sa snajom, ljuta svekrva tražila da popisivač upiše da je njen sin slep čim se venčao s takvom ženom



    KURŠUMLIJA/BEOGRAD - Biser do bisera!
    Popisivači u Kuršumliji već su zaboravili koliko su kilometara prepešačili po planinskim selima, kako su se branili od pasa i gubili po šumama, ali i dalje prepričavaju šaljive događaje. Nekoliko anegdota apsolutni su hit, ali niko ne želi da otkrije ko su junaci.

    - Jedna žena je očigledno bila ljuta na snaju, pa je tražila da upišem kako je njen sin slep. Da bi mi dokazala svoju tvrdnju, pozvala je snaju, a kad je ona ušla, majka jedinca mi je rekla: „Vidiš da je slep. Da ima oči, ne bi se njome oženio“ - priča za Kurir devojka popisivač iz mesta pokraj Kuršumlije, uz molbu da joj ne pominjemo ime.

    Miloš Đorđević (22) rekao nam je da je anketirao čoveka koji je insistirao da ga upiše kao nepokretnog iako to nije.

    - Kada sam ga upitao zašto to želi kad se odlično kreće, objasnio mi je da je podneo zahtev za invalidsku penziju, pa bi to moglo da mu pomogne - priseća se Miloš, i dodaje da mu je jedna baka kazala da liči na njenog unuka, zbog čega mu je ponudila da prespava.

    I popisivači su bili ti koji su se šalili s popisivačima.

    - Čiča od preko osamdeset godina tako je opširno odgovarao da sam proveo dva sata, a ni pola popisnice nisam popunio. Želeći da dobijem kratak odgovor, upitao sam ga da li vodi redovan seksualni život - priča sa osmehom jedan popisivač.

    http://www.kurir-info.rs/vesti/drust...nio-138696.php


  4. #144
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Re: Popis stanovništva 2011

    E imala sam i ja jednog simpaticnog dekicu, 89 godina... Njegova cerka je bila prisutna pa je posredovala izmedju njega i mene, jer on lose cuje. Na pitanje gde je rodjen, on se raspricao kako je iz rodnog mesta otisao pravo u rat, u partizane...pa bitka za bitkom. Podsetio me na dedu iz Mucki, kad stalno prica Del Boju i Rodniju kako je bilo u mornarici

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Slične teme

  1. utisak 2011...
    Od rile_nezni_oblak u forumu Svaštara
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 04-01-2012, 14:03
  2. Albanci bojkotuju popis
    Od kojica u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03-10-2011, 07:11
  3. eurobasket 2011
    Od причалица u forumu Sport
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 19-09-2011, 08:59
  4. Eurosong 2011
    Od Monsoon u forumu Muzika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 03-03-2011, 10:12
  5. 2010/2011
    Od Пркос u forumu Svaštara
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24-11-2010, 15:39

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •