Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Moje novo JA

  1. #1
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Moje novo JA

    Neke žene ostvariće bajku - transformacijom fizičkog izgleda povratiće samopouzdanje.

    Ovo su priče o ženama koje su dobile jedinstvenu priliku da promene svoj fizički izgled kako bi povratile smisao života i prevazišle sve probleme koje su zbog toga imale. Reč je ženama koje žive u teškim okolnostima, materijalno i socijalno ugrožene. Život nije bio blagonaklon prema njima, pa su im nega i briga o sebi bile na poslednjem mestu. Ipak, zapuštanje fizičkog izgleda dovelo je do teških psihičkih trauma, neretko stvarajući i ozbiljne zdravstvene probleme.

    Nezadovoljstvo izgledom, stid koji su osećale u društvu i gubitak samopouzdanje naveli su ih da potraže način da promene ono što ih opterećuje I da o svemu što ih je mučilo javno i otvoreno progovore.

    Učesnice će proći niz tretmana, operativnih zahvata, često radikalnih,a sve faze transformacije njihovog izgleda propratiće kamere. Prikazaće se ceo proces pripreme za operaciju, sam operativni tok kao i postoperativni oporavak.

    Magiju će izvoditi vrhunski stručnjaci, najpoznatiji plastični hirurzi, oftalmolozi i stomatolozi. Za potpunu transformaciju će se pobrinuti i tim najboljih frizera, šminkera i stilista. Nakon svega učesnice će ugledati svoj izmenjeni lik u ogledalu i upoznati svoje novo ja. Patnja i bol postaće prošlost, a osmeh će ponovo zasijati na njihovom licu.

    Žene će provesti tri meseca van kuće, živeće u pansionu gde nakon operacija počinje proces oporavka. Članovi njihove porodice moći će da ih vide tek na samom kraju kada će se dame predstaviti u potpuno novom izdanju.





    sta mislite o ovoj emisiji?!
    vec odavno se slicne, ili pak iste emisije prikazuju u Americi, Evropi..
    da li uspeju da poboljsaju zivot ovih zena!?
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  2. #2
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Moje novo JA

    ne znam...mozda je problem u meni...ali emisije ovog tipa su mi bolesne...
    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  3. #3
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,153
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Moje novo JA

    Imala sam priliku da gledam jednu emisiju na tu temu i bila zaprepaštena dokle ide granica ženskog htijenja da kupi mladost..
    sabrala sam sve sate koje je dotična dama provela pod anestezijom i zamislite,ukupno 17 sati..budući da je radila hiruške intervencije skoro na cijelom tijeluj a nakon toga je stomatolog maltretirao nekih 6 sati zahvata na korekciji zuba i vilice..što daje 23 sata pod anestezijom
    mjeseci oporavka u nekoj kući i frapantan susret sa porodicom..
    šok je nastupio kad se dotična,znatno mlađa pojavila i kćerka(dvadeset i pet godina) kaže:"Mama,pa mlađa si od mene"
    Izraz lica njenog muža već sijedog i zboranog bio je teško razočarenje..
    KAo i u svemu..mjera stvari..postoji li mjera stvari

  4. #4
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Moje novo JA

    ja sam gledala samo prvu,cini mi se da su u toj emisiji zaista pomogli osobi kojoj je pomoc bila potrebna..

  5. #5
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,153
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Moje novo JA

    Citiraj Prvobitno napisano od mikili Vidi poruku
    ja sam gledala samo prvu,cini mi se da su u toj emisiji zaista pomogli osobi kojoj je pomoc bila potrebna..
    to je u redu ako neko zaista gubi identitet i pada u depresiju zbog nekakve anomalije stečene ili urođene,ali to je onda isključivo u cilju zdravstvenog problema,a ne isključivo estetskog..

  6. #6
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Moje novo JA

    Rado bih otišla u neki manastri na tri meseca..

    a da popravljam ono što će se ponovo pokvariti, nemam ni kada
    niti zašto...
    Večnost je čista sadašnjost.

  7. #7

    Početno Re: Moje novo JA

    Sve se to samo popravlja, doduše, ne možemo primetiti premda živimo u zagađenom svetu..
    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  8. #8
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Re: Moje novo JA

    Gledala sam ovo veceras, bas i nemam neko misljenje... Pod noz bih otisla samo ako bi mi zdravlje bilo naruseno u tolikoj meri da je to jedina opcija. Sve ostalo dolazi iz glave.

  9. #9
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,153
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Moje novo JA

    Kćerka moje drugarice ,tek 16 godina,imala je duboku depresiju zbog zaista klempavih ušiju..dijete se toliko povuklo u sebe da ništa nije pomoglo..odbijala je i hranu i školu..savjet psihijatra bio je da se uradi plastična operacija ušiju..i kako rečeno,tako i urađeno..ona je sad druga djevojčica i to mi je pošto znam koje je drame prolazila ta porodica sa njom godinama-sasvim opravdano.
    E sad..mala je zključila da su joj usne pretanke ima li kraja kad se jednom sruši barijera između majke prirode i skalpa

  10. #10
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Moje novo JA

    juče odoh do NIS-a da predam neke anekse ugovora...jednoj devojci sa kojom sam dogovarala posao...kad, siđe ona na prijavnicu da ih uzme - usne pune silikona, a nije ni našminkana devojče mlado, ne znam ako ima 30 godina, majke mi....bi mi je žao.
    pa šta će da radi za 20, 25 godina ako sad pumpa usne bokte...
    a što se tiče te emisije - mislim da je to teška bolest. dajte posao ljudima, nemojte da ih zamlaćujete glupostima...kako će one da održavaju tu ''lepotu'' ako nastave da žive u onim straćarama? sa ljudima koji ih više ne prepoznaju?
    ma missim - strašno šta će sve bolesni mozgovi da smisle.
    podjednako mi je grozna i ova emisija ''domaćine, oženi se'' - kakve sve žene idu na selo
    где си пошла с крмељиве очи

  11. #11
    Registrovani Član
    mihaela avatar
    Status : mihaela je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Republika Srpska
    Poruke : 1,102
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Moje novo JA

    Meni je ova emisija pomalo bolesna.Gledala sam jednu samo,ne cijelu emisiju.Ne znam razloge te žene zašto je otišla na te silne operacije,znam samo da je stalno cmizdrila.Činjenica,zubi su joj bili katastrofalni,bar ono što je imala u ustima.Sve ostalo,po mom mišljenju bile su suvišne operacije.Dobro,i grudi su poprilično loše,ali žena je rodila troje djece,vjerovatno je tako i normalno da bude.Ta žena je samo zapuštena.Nenašminkana,raščupana,neuredna.Da su joj samo zube sredili,izgledela bi mnogo bolje,za ostalo je trebala sama sebi da poveti više pažnje i ličila bi na normalnu osobu.Ovako sad,sa svim pustim silikonima,pored onog svog muža i djece,izgleda meni jadnije nego prije onih operacija.
    Da,prestanem da tupim,nervira me ta emisija i uopšte svrha te emisije.Zašto nisu producenti bili toliko humani,pa umjesto iskompleksiranim ženama,platili nekog dobrog doktora pa operisali neko bolesno dijete i nekome spasili život?Ali,vjerovatno,tada ne bi bilo gledanosti.

  12. #12
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Moje novo JA

    Citiraj Prvobitno napisano od mihaela Vidi poruku
    Zašto nisu producenti bili toliko humani,pa umjesto iskompleksiranim ženama,platili nekog dobrog doktora pa operisali neko bolesno dijete i nekome spasili život?Ali,vjerovatno,tada ne bi bilo gledanosti.
    tačno tako.
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #13
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,153
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Moje novo JA

    tačno mihaela,bravo samo,danas se humanost ne komercijalizuje,nema prodajnu cijenu i nema imperativ u društvu u kom je in biti kao lice sa naslovnice

  14. #14
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Moje novo JA

    Citiraj Prvobitno napisano od mihaela Vidi poruku
    Meni je ova emisija pomalo bolesna.Gledala sam jednu samo,ne cijelu emisiju.Ne znam razloge te žene zašto je otišla na te silne operacije,znam samo da je stalno cmizdrila.Činjenica,zubi su joj bili katastrofalni,bar ono što je imala u ustima.Sve ostalo,po mom mišljenju bile su suvišne operacije.Dobro,i grudi su poprilično loše,ali žena je rodila troje djece,vjerovatno je tako i normalno da bude.Ta žena je samo zapuštena.Nenašminkana,raščupana,neuredna.Da su joj samo zube sredili,izgledela bi mnogo bolje,za ostalo je trebala sama sebi da poveti više pažnje i ličila bi na normalnu osobu.Ovako sad,sa svim pustim silikonima,pored onog svog muža i djece,izgleda meni jadnije nego prije onih operacija.
    Da,prestanem da tupim,nervira me ta emisija i uopšte svrha te emisije.Zašto nisu producenti bili toliko humani,pa umjesto iskompleksiranim ženama,platili nekog dobrog doktora pa operisali neko bolesno dijete i nekome spasili život?Ali,vjerovatno,tada ne bi bilo gledanosti.
    Sve ce da traje oko sest meseci osim silikona i zuba..i garantujem da se vecina zbog tih zuba za koje nemaju novaca i javila.a depresija je teska psihicka bolest koja ume da razori porodicu,sve su bedne,siromasne,zapostavljene..zasto i nima ne pruziti malo radosti.prva je komercijalna televizija,ovo su privatni doktori,trose svoje pare...nacionalna televizija treba da se bavi humanoscu na drugi nacin.

  15. #15
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Moje novo JA

    a meni neje jasno ko onoj devojci od 22 godine dozvoli da radi te stvari
    pa i mamu i tatu ima i....
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  16. #16
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Moje novo JA

    Joj ljudi ja sam pogledala samo prvu epizodu sa oom ženom od 34 ,5 godina tako nešto... Stvarno je za nepoverovati šta su napravili od nje..
    Koliko je ukupno prošlo epizoda?
    Nisam gledala ni tu što ima 22 godine..pa ne znam.. Inače ko šalta strane kanale ova emisija ne bi trebala da bude iznenadjenje,jer je čista kopija jedne strane emisije,ne mogu sad tačno da se setim kako se zvala..
    Samo što se nisam nadala a će to kod nas zaživeti,ali mi se u svakom slučaju svidja ideja, svidja mi se i radna akcija,i sve emisije koje za cilj imaju da pomognu nekom da poboljša svo život..

    Sto ljudi sto ćudi...Kritičara uvek ima,i uvek će ih biti kao i drugih koji će shvatiti poentu emisije.

    Ako se može pomoći nekom,da na taj način reši odredjene svoje probleme,što da ne.

    Svidja mi se što imaju i psihologa koji priča prvo sa tim ženama...

  17. #17
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Moje novo JA

    Cilj svake emisije je što veća gledanost. Lepo je što hoće da pomognu, ali ovde je u pitanju pomoć
    koja se naplaćuje gubljenjem intime onoga kome se pomaže. Oni koji se odlučuju da budu ''žrtve''
    valjda nemaju drugi način da sve to plate, pa pristaju na cirkus. Mi se zabavljamo gledajući i
    svima je lepo.

    Ovu emisiju nisam gledala. Gledala sam neku stranu, koja je slična.
    Večnost je čista sadašnjost.

  18. #18
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Moje novo JA

    danas sam uhvatila reprizu sinoćne epizode (inače je druga po redu, čini mi se)...smejala sam se od muke kada psiholog daje devojci da nacrta nešto i onda je kompletno dijagnosticira preko crteža rečima ''njen problem je posvećenost članovima porodice''
    ako je to problem, ne vidim u čemu je problem, pogotovo što devojka kaže da je svesno izabrala da se posveti bolesnoj majci.
    ma sve je to bezveze
    где си пошла с крмељиве очи

Slične teme

  1. Šta ima novo?
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11-10-2012, 07:19
  2. Da li se lako uklopite u novo društvo ?
    Od Sagacity u forumu Svaštara
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 20-06-2012, 14:04
  3. Novo ili polovno?
    Od kojica u forumu Za mame i bebe
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 09-10-2011, 22:38
  4. Vaše novo mače
    Od kojica u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04-10-2011, 11:25
  5. Vaše novo štene - saveti
    Od kojica u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 04-10-2011, 11:13

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •