Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: iz detinjstva u mladost

  1. #1
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno iz detinjstva u mladost

    Aj zajednicki da liku odradimo temu iz srpskog "iz detinjstva u mladost" : )
    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  2. #2
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: iz detinjstva u mladost

    Detinjstva se secam kao prosarane lepeze sarenila.Sve te boje,svi ti oblici...zasto kasnije moraju da postanu tako obicni?
    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  3. #3
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: iz detinjstva u mladost

    Iz detinjstva u mladost


    Kroz svetlost i tamu.. prodjoshe dva bela goluba, koja me vratise u stvarnost, a ja.. sedim u zadnjoj klupi i gledam kroz prozor..
    i povremeno se osvrnem na svoj razred koje uzurbano crta i boji svoje radove. Sve izgleda tako beznadezno, sigurno, sareno i leprsavo.
    Ja zamisljeno gledam u buducnost, koja je tu. Blizu, blize nego sto mogu i da zamislim.
    Na radu koji crtam, stoji crvena kucica, u prirodi.. i dva bela goluba... da.. dva bela goluba.
    POgled na njih, odnosi me daleko u buducnost, kako stojim ispod drveta na proplanku i gledam zalazak sunca sa njom, dok hvatamo poslednje zrake sunca te jeseni, dok noc lagano pada..



    ne ide mi.. nemam inspiracije i ovo sam nategla ...
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  4. #4
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: iz detinjstva u mladost

    Evo moj pokušaj početka ...

    Iz detinjstva u mladost …


    Prvo da razmislim ko će sve pročitati ovo što pišem, i da li uopšte da počinjem da pišem o tome kako ja doživljavam taj prelazak iz igranja u pesku, bezbrižnog jurcanja za loptom, svih ručkova koje sam morao da pojedem, jer je "to zdravo", batina koje sam i dalje mislim nezasluženo dobio, i ovoga što sam danas, jer ta iskrenost bi bila toliko “ne cool”…

  5. #5
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: iz detinjstva u mladost

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    Evo moj pokušaj početka ...

    Iz detinjstva u mladost …


    Prvo da razmislim ko će sve pročitati ovo što pišem, i da li uopšte da počinjem da pišem o tome kako ja doživljavam taj prelazak iz igranja u pesku, bezbrižnog jurcanja za loptom, svih ručkova koje sam morao da pojedem, jer je "to zdravo", batina koje sam i dalje mislim nezasluženo dobio, i ovoga što sam danas, jer ta iskrenost bi bila toliko “ne cool”…
    Šta mi se desilo ...... pa iskreno svašta i ne znam odakle da počnem, i ako mislite da mi je to najvažnije nije, ali ona Milica iz III 3 koju sam nekada vukao za kosu, i tukao se sa njom jer to je normalno da rade dečaci i devojčice uopšte više nije takva .... to kako ja nju sada vidim nije bitno, ali to što ona mene više ne vidi jeste ....... Tu su i mama i tata, u trenutcima kada shvate da postojim uglavnom mi pričaju o tome kako je situacija teška i da moram da se uozbiljim, jer život je užasno surov i pun nepravdi i da ekskurzije i najk patike ne mogu da se kupe igranjem igrica i fejsom. Iskreno ja to znam i ako mi ne kažu, ali ako mogu svi mogu, mogu i ja ... i znam da sam sebičan ... al to je valjda to detinjstvo, pubertet ... odrastanje ... i molim Vas da im to ne kažete ...
    Kako ja zamišljam mladost, a mislim da sam zagazio u nju, je vreme kada ću mnogo manje morati da polažem račune drugima, o tome šta, kad i kako treba da uradim ... već vidim da mi to neće dozvoliti .... ali ja se osećam tako.
    Mislim da sam negde pročitao da su detinjstvo i mladost raskršće, i da je jako bitno da na toj raskrsnici skrenemo u pravom smeru, ali pročitao sam da i ako pogrešno skrenemo uvek možemo da se vratimo na pravi put, teži, ali pravi !

  6. #6
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: iz detinjstva u mladost

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    Šta mi se desilo ...... pa iskreno svašta i ne znam odakle da počnem, i ako mislite da mi je to najvažnije nije, ali ona Milica iz III 3 koju sam nekada vukao za kosu, i tukao se sa njom jer to je normalno da rade dečaci i devojčice uopšte više nije takva .... to kako ja nju sada vidim nije bitno, ali to što ona mene više ne vidi jeste ....... Tu su i mama i tata, u trenutcima kada shvate da postojim uglavnom mi pričaju o tome kako je situacija teška i da moram da se uozbiljim, jer život je užasno surov i pun nepravdi i da ekskurzije i najk patike ne mogu da se kupe igranjem igrica i fejsom. Iskreno ja to znam i ako mi ne kažu, ali ako mogu svi mogu, mogu i ja ... i znam da sam sebičan ... al to je valjda to detinjstvo, pubertet ... odrastanje ... i molim Vas da im to ne kažete ...
    Kako ja zamišljam mladost, a mislim da sam zagazio u nju, je vreme kada ću mnogo manje morati da polažem račune drugima, o tome šta, kad i kako treba da uradim ... već vidim da mi to neće dozvoliti .... ali ja se osećam tako.
    Mislim da sam negde pročitao da su detinjstvo i mladost raskršće, i da je jako bitno da na toj raskrsnici skrenemo u pravom smeru, ali pročitao sam da i ako pogrešno skrenemo uvek možemo da se vratimo na pravi put, teži, ali pravi !
    odlicno napisano.
    skidam kapu
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  7. #7
    Registrovani Član
    Bosnjakovic :) avatar
    Status : Bosnjakovic :) je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Lokacija : Kraljevo
    Poruke : 1

    Početno Re: iz detinjstva u mladost

    Hvala ljudi, puno hvala!!

  8. #8
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: iz detinjstva u mladost

    Citiraj Prvobitno napisano od Bosnjakovic :) Vidi poruku
    Hvala ljudi, puno hvala!!
    Aj pa javi nam kako smo prošli na pismenom

  9. #9
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: iz detinjstva u mladost

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    Aj pa javi nam kako smo prošli na pismenom
    valjda ce da dobijemo 4 (za trud)
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

Slične teme

  1. Muzej naseg detinjstva
    Od Пркос u forumu Romantika
    Odgovora: 297
    Poslednja poruka: 18-10-2016, 18:26
  2. Žal za mladost
    Od kojica u forumu Muška soba
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 29-09-2011, 07:51

Članovi koji su pročitali ovu temu: 1

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •