Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 41 do 60 od 156

Tema: Neobične vesti

  1. #41
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Neobične vesti

    srecna bakica, bas lepo
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  2. #42
    Registrovani Član
    Bandit avatar
    Status : Bandit je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,864
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Neobične vesti

    Ma nije .kakvi kasno taman na vreme....ti bi mogla malo ranije..čisto da bude originalno..

  3. #43
    Registrovani Član
    Bandit avatar
    Status : Bandit je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,864
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Neobične vesti

    ne ti nego Saga..

  4. #44
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Neobične vesti

    Citiraj Prvobitno napisano od Bandit Vidi poruku
    Ma nije .kakvi kasno taman na vreme....ti bi mogla malo ranije..čisto da bude originalno..
    Ne mogu Bandit, kada vidim tebe kako si očajan, meni bude teško da razmišljam o braku uopšte...jer su kod tebe posledice istog očigledne....

  5. #45
    Registrovani Član
    Zolton avatar
    Status : Zolton je odsutan
    Registrovan : Jul 2011
    Pol:
    Lokacija : Leskovac
    Poruke : 2,034
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Neobične vesti




  6. #46
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  7. #47
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Neobične vesti

    Pile ipak starije od jajeta!


    U Šri Lanci je na svijet došlo pile bez jajeta, što, kako analitičari navode, baca novo svjetlo na staro pitanje: Šta je starije, kokoška ili jaje?.

    Umjesto da izađe iz kvočke i prođe kroz vanjsku inkubaciju, jaje je 21 dan ostalo unutar tijela kokoške i potom se izleglo unutar kokoške.
    Pile je bilo u potpunosti formirano i zdravo ali je kvočka uginula.
    Zvaničnik državne veterinarske službe P.R. Japa iz mjesta Velimada, gdje se desilo neuobičajeno izleganje, rekao je da nikada nije vidio sličan slučaj.
    Prema njegovim riječima, oplođeno jaje se razvilo unutar kokoškinog reproduktivnog sistema, ali je ostalo unutar tijela dok se nije izleglo.
    Rezultati obdukcije izvršene na tijelu kokoške pokazali su da je uginula od unutrašnjih povreda.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  8. #48
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Neobične vesti

    muko moja

    Pisala roman sa olovkom koja ne radi



    Trish Vickers je spisateljica iz Charmoutha koja je slijepa ali piše veoma uspješno književna djela.Ipak,ona je doživila veoma veliko razočarenje kada je shvatila da je njena posljednja knjiga koju je pisala, zapravo prazna.
    Trish nije znala da se olovka kojom je pisala roman u međuvremenu ispraznila….
    Simon, njen sin, je taj koji je trebao prvi da pročita njeno književno djelo tj. roman, ali kada je uzeo knjigu u ruke tamo je našao samo prazne stranice. Za pomoć, što je najzanimljivije su se obratili policiji u gradu Charmouthu gdje je i živila slijepa autorka.U lokalnoj policij su rekli da će uraditi sve što je u njihovoj moći.
    Policija je tako uz pomoć forenzičkih tehnologija,uspjela da vrati sav njen ‘nevidiljivi’ tekst. Inače Trish je vid izgubila prije sedam godina usljed dijabetesa. I tada je odlučila da napiše roman.
    Forenzičarima iz policije je trebalo pet mjeseci da bi vratili tekst slijepe autorke. A Trish je nastavila dalje da piše roman koji se zove “Grannifer’s Legacy”,i naravno od sad uvijek provjerava olovku. I na kraju je dodala: “Tako sam sretna,zadovoljna i zahvalna”.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  9. #49
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Neobične vesti

    Motocikl koji je odneo japanski cunami isplivao u Kanadi, vraćen vlasniku

    Ikuo Jokojama (29) izgubio je u cunamiju, koji je u martu prošle godine usladio nakon zemljotresa u Japanu, tri člana porodice i uništena mu je kuća. Džinovski talasi su odneli i kontejner u kojem su stajali njegov motor "harli-dejvidson", štapovi za golf i kamperska oprema, a sve to je ovih dana isplivalo 6.500 kilometara dalje, na obali zabačenog kanadskog ostrva.


    U kontejneru je bio Jokojamin motor koji je on kupio pre pet godina. On je za japansku televiziju izjavio da su za taj motor vezane neke od njegovih najlepših uspomena, pošto je na njemu proputovao Japan. Kontejner je 18. aprila na kanadskom ostrvu Grejem, u Pacifičkom okeanu, slučajno pronašao Piter Mark.

    - Veoma sam zahvalan što mi je vraćen. Želeo bih lično da upoznam čoveka koji je pronašao moj motor, ali pošto je to teško izvodljivo, ovom prilikom mu se zahvaljujem - rekao je Jokojama za japansku TV stanicu NHK.

    Kanađanin Mark je medijima u svojoj zemlji kazao da je za dobre vesti saznao u utorak, kada su mu sa japanske televizije javili da je Jokojama dobio natrag svoj motor.

    - Veoma sam srećan. Brinuo sam se sve vreme da se nešto desilo tom čoveku. Veliko je olakšanje kada znam da je on dobro - naveo je Mark i dodao da bi voleo da jednog dana upozna Jokojamu.

    Prema poslednjim procenama japanskih vlasti, pod silinom prošlogodišnjeg cunamiju u vodi je završilo između milion i milion i po tona raznog materijala i pitanje je šta će sve još isplivati na pacifičkim obalama Kanade i SAD.

    Izvor: Blic Online
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  10. #50
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Neobične vesti

    Džejson Padžet je pre deset godina u tuči zadobio povredu glave koja se na čudan način odrazila na njegove moždane sposobnosti - postao je pravi matematički genije.

    http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Ve...o-potres-mozga

    I posle nek kažu da matematičari nisu udareni.
    Večnost je čista sadašnjost.

  11. #51
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Neobične vesti

    Četvorogodišnja Marčela Marino iz britanskog Kenta udaljena je sa snimanja školskih fotografija zbog frizure koju joj je napravio otac, inače profesionalni frizer. Nastavnicima se nije dopala mašna od devojčicine kose, pa su je poslali kući.



    Kada je saznala da će se tog dana u školi snimati fotografije odeljenja, Marčela Marino je zamolila svog oca, vlasnika frizerskog salona, da joj napravi frizuru sa kojom će izgledati "kao princeza".

    Marčelo Marino je zbog toga uvio dugu plavu kosu svoje ćerke u veliku mašnu koju joj je pričvrstio na vrhu glave, prenosi "Dejli Mejl".

    Devojčica je, sva srećna, stigla u školu, ali su joj nastavnici odmah rekli da neće moći da se slika jer "ne zadovoljava propise o izgledu". Marčela je otrčala kući uplakana.

    - Bio sam šokiran kada se vratila iz škole. Ja sam samo želeo da joj napravim jednostavnu ali elegantnu frizuru. Potpuno sam se razočarao. Razumeo bih takvu reakciju da je njena kosa bila, recimo, ofarbana, ali mislim da bi na ovakav izgled moje ćerke škola trebalo da bude ponosna - rekao je Marčelo.

    Portparol škole je objasnio da propisi nalažu da kosa bude vezana "trakom tamne boje kao što je smeđa, teget ili plava" i da su pletenice zabranjene.

    - Ovo nije bila pletenica, već samo čvor u obliku mašne. Ja to dobro znam, zato što sam frizer - rekao je Marčelin otac.

    Škola je na kraju odložila slikanje zbog greške u datumu, ali je upozorila Marčela Marina da ubuduće ne pravi ćerki "čudne frizure".

    izvor: www.blic.rs
    где си пошла с крмељиве очи

  12. #52
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Neobične vesti

    Izbacili reč "tata" iz uputstva za trudnice kako ne bi uvredili istopolne parove

    Ministarstvo zdravlja Velike Britanije uklonilo je reč "tata" iz knjižice o trudnoći, iz straha da bi zbog toga roditelji homoseksualci i lezbejke mogli biti uvređeni.



    Zvaničnici su odlučili da se, u vodiču za roditelje na 200 strana, umesto toga koristi reč “partner”, nakon što su kritikovani da se reč “tata” može shvatiti diskriminišuće kad je reč o istopolnim parovima.

    Brisanje ove reči razbesnelo je drugu stranu, koja tvrdi da se na ovaj način potkopavaju porodične vrednosti.

    - Ovo je deo agende koja treba da tip porodice koji se ne može zasnovati prirodnim putem prikaže kao nešto prirodno - kaže Norman Vels, iz Organizacije za obrazovanje porodice.

    - Ministarstvo zdravlja ne bi trebalo da razbacuje novac poreskih obveznika kako bi udovoljavala interesima manjinskih grupacija. Bez obzira koliko se trudili da na pozitivan način predstave porodice istopolnih parova, ostaje činjenica da su, da bi se začelo dete, potrebni muškarac i žena - kaže on.

    Njegovi istomišljenici kažu da Ministarstvo treba da rešava ozbiljnije probleme, nego da se bavi definicijom pojma “tata”.

    Novi priručnik se za sada upotrebljava samo u Škotskoj, koja je potvrdila da je štampanje nove verzije knjižice u tiražu od 90.000 kopija koštalo 100.000 funti.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  13. #53
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Neobične vesti



    Pobednica Evrovizije lansirala trend, Šveđanke zbog nje ne briju pazuhe!


    Evrovizijska pobednica Loren je pomalo i feministkinja, zbog čega ne vidi razlog zašto bi žene stalno morale da briju svoje pazuhe, a ovaj njen predlog već su usvojile njene obožavateljke u domovini.

    Sve je počelo kada je nakon nacionalnog takmičenja "Melodienfest" u javnost izašla slika Loren na kojoj se vidi da pevačica nije sklona upotrebi brijača u predelu ispod pazuha.
    Mnoge devojke u Švedskoj su odlučile da je kopiraju, te je Loren i nesvesno pokrenula ovaj trend u svojoj domovini.

    Komentarišući svojevrsnu "dlakavu revoluciju" Loren je istakla da je i sama pomalo feministkinja te da ne vidi razlog zašto bi žene stalno morale da se broju ispod pazuha.

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  14. #54
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Neobične vesti

    Šokantno: Dvogodišnjak ustao iz kovčega, tražio vode, ponovo legao i umro

    Dvogodišnji dečak iz Brazila, koga su lekari proglasili mrtvim, na bdijenju je ustao iz sanduka, zatražio vode i umro.

    Kelvin Santos prestao je disati tokom lečenja upale pluća u bolnici u Belemu, na severu Brazila, piše Daily Mail. Proglašen je mrtvim u 19.40 po lokalnom vremenu u petak, a njegovo je telo predano porodici u plastičnoj vreći. Shrana porodica odvela ga je kući i organizovala bdijenje gde je dečak bio polegnut u otvoreni sanduk...


    Ali, samo sat vremena prije pogreba, u nedjelju, dječak je sjeo u lijesu i rekao: 'Tata, daj mi vode'. 'Svi su počeli vrištati. Nismo mogli vjerovati našim očima. Tada smo pomislili da se dogodilo čudo i da je naš sin oživio', ispričao je dječakov otac Antonio Santos.

    'Nakon toga je Kelvin ponovno legao. Nismo ga mogli vratiti. Opet je bio mrtav', ispričao je otac. Ipak, u nadi da nisu u pravu, dječaka su ponovno odvezli u bolnicu gdje su liječnici potvrdili njegovu smrt. Otac kaže da mu nisu dali objašnjenje za ono što se dogodilo.

    Obitelj je stoga odgodila pogreb na nekoliko sati u nadi da će se dječak opet probuditi. Naposljetku su ga sahranili u popodnevnim satima istoga dana. Otac smatra da su doktori bili nemarni kada su liječili njegova sina. 'Nakon što su ga oživljavali 15 minuta došli su do mene i rekli mi da je mrtav te mi predali njegovo tijelo. Možda ga nisu dobro pregledali. Mrtvi se ljudi ne bude i ne pričaju', zaljučio je Santos.
    (Dnevnik.hr)
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  15. #55
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Dvogodišnjak oživeo na svojoj sahrani, pa opet umro


    Bio je žedan

    Dvogodišnji Kelvin Santos ustao je iz svog pogrebnog kovčega, zatražio čašu vode, ponovo legao i – umro.
    Mali Brazilac prošlog petka primljen u bolnicu s upalom pluća, ali mu je tokom medicinske intervencije stalo srce, te je proglašen mrtvim. Ožalošćeni roditelji zakazali su sahranu za dan kasnije, ali nisu mogli ni pretpostaviti koliki će šok tek tada doživeti.
    Dečak je samo sat vremena pre pokopa ustao iz kovčega i upitao: "Tata, mogu li dobiti malo vode?".
    Svi smo počeli vrištati, nismo mogli verovati u to što vidimo. Mislio smo da se dogodilo čudo jer je naš dečak oživeo. A zatim je Kelvin opet legao i više ga nismo mogli probuditi. Ponovo je bio mrtav – rekao je Kelvinov otac Antonio Santos.

    Telo dečaka je brzo odvezeno u bolnicu, ali su lekari, nakon pregleda, ustanovili da nema znakova života.

    Uveravali su me kako je stvarno mrtav i nisu mi mogli dati nikakvo objašnjenje za ono što smo videli i čuli – kaže Antonio, koji je slučaj prijavio policiji jer je uveren da je njegov sin bio žrtva lekarske nemarnosti.
    Porodica je odlučila još malo odložiti sahranu u nadi da će se dečak opet probuditi. Ipak, to se nije dogodilo, pa je mali Kelvin na kraju pokopan.

    Izvor: Trojka.rs

  16. #56
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Re: Šta mislite o ovome?

    Ovo je zastrasujuce

  17. #57
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Neobične vesti

    Škotlanđanka Suzan Gilkrist osuđena je na četiri godine zatvora jer je nedužnog prolaznika provozala na haubi dok je pokušavala da pobegne iz jedne prodavnice. Da situacija bude još gora, ona je svoj čin na sudu opravdala "podivljalim hormonima".



    Neobični incident dogodio se u Škotskoj, gde je Suzan (37) najpre pokušala da ukrade nešto iz jedne radnje, a zatim ušla u svoj automobil i počela da beži.

    Ona je uz put, "pokupila" slučajnog prolaznika Stjuarta Morisa (22), koji je, ni kriv ni dužan, imao paklenu vožnju na njenoj haubi tokom koje je prešao 300 metara grčevito se trudeći da ne padne pod točkove.

    Ovaj incident nije dobio jezivi epilog samo zahvaljujući jednom radniku obezbeđenja, koji je uspeo da priđe automobilu i otvori vrata, i skrene joj pažnju dovoljno da Moris siđe, ili bolje rečeno spadne, sa haube.

    Advokati Gilkristove na sudu su rekli da nije kriva klijentkinja, već njeni hormoni, zbog kojih je bila "potpuno neuračunljiva". Moris nije teško povređen, ali se prilično ugruvao, pa su mu prepisani lekovi protiv bolova i pušten je na kućno lečenje.



    Gilkristova i njeni hormoni osuđeni su na četiri godine zatvora.



  18. #58
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Neobične vesti

    Tužio restoran jer mu je para iz pisoara spalila genitalije


    Veliko iznenađenje dogodilo se gostu restorana "Arbi" u Monumentu, u Koloradu, kada je "mlaz pare" izleteo iz pisoara i spalio njegove genitalije. Nesrećni čovek odmah je obavestio zaposlene u restoranu, ali njih to nije previše iznenadilo.

    Prema njihovim rečima, incindent poput ovog se dogodi svaki put kada neko pere posuđe u restoranu.

    Žrtva neposlušnog pisoara podnela je i tužbu državnom sudu El Paso. Njegov slučaj mnogi upoređuju sa tužbom koju su gosti "Mekdonaldsa" podneli 1992. protiv ovog ugostiteljskog lanaca.


    Gosti "Mekdonaldsa" su tada od vruće kafe koju su radnici prosuli po njima, dobili teške opekotine. Na sudu su dobili pola miliona dolara odštete.

    Po svemu sudeći, i "Arbi" će morati da izdvoji popriličnu sumu novca.

    http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Za...ila-genitalije
    где си пошла с крмељиве очи

  19. #59
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Neobične vesti

    Zabranili gej paradu za narednih 100 godina

    Negativan odgovor moskovskih vlasti na zahtev LGBT aktivista u kojem su tražili dozvolu za održavanje gej parada u narednih 100 godine, moskovski sud proglasio je legalnim i u skladu sa zakonom, odbacujući žalbu okružnog suda tako da do 2112. godine u prestonici Rusije ne bi trebalo da bude dozvoljeno održavanje gej parada.

    Koristeći zakonsku mogućnost da zatraže dozvolu gradskih vlasti za više masovnih okupljanja, aktivisti pokreta "Gej Rusija" zahtevali su odobrenje za 102 skupa koja su planirali da održe u narednih 100 godina na Trgu Balotnaja, gde se održavaju antirežimski protesti, objasnio je njihov lider Nikolaj Aleksejev.

    On je najavio žalbu Evropskom sudu za ljudska prava u Strazburu, rekavši da nisu ni očekivali da će dobiti dozvolu, ali da sada imaju povod da se obrate Strazburu.

    Iako su LGBT aktivisti prethodnih godina pokušali da održe nekoliko legalnih javnih skupova u Moskvu, koji su uglavnom završavani napadima na njih protivnika takvih manifestacija i masovnim privođenjima, kao što je to bio slučaj 27. maja, prošle subote je takav skup ipak prvi put održan u Moskvi.

    Organizatori su, kako bi dobili dozvolu za organizovanje šetnje, zatražili i dobili od vlasti odobrenje za skup protiv svih oblika diskriminacije koji su nazvali "Marš srca u plamenu".

    Iako na prvi pogled asocira na zaljubljenost, ovaj naziv zapravo je inspirisan izjavom zamenika direktora Sveruskih državnih radio i televizijskih kompanija Dmitrija Kiseljeva koji je rekao u jednoj televizijskoj emisiji da homoseksualcima treba da bude zabranjeno da budu donatori organa, kao i da njihova srca treba spaliti umesto što ih treba presaditi drugim ljudima.

    Srca fanatika gore od mržnje i straha, a naša od besa i revolta, kazali su organizatori skupa i naveli da vlasti nisu mogle da odbiju njihov zahtev za organizovanje skupa protiv svih oblika diskriminacije.

    Oko 70 učesnika skupa okupilo se po kiši u dvočasovnoj šetnji pored reke Moskve, a među njima je bilo homoseksualaca i onih koji to nisu, dok je policija mirno obezbeđivala kolonu ne mešajući se dok su trajala obraćanja vođa skupa u kojima su kritikovali sve oblike diskriminacije.

    Na meti kritika našli su se i LGBT aktivisti koji zagovaraju održavanje parade na Trgu Balotnoja, jer je to mesto postal simbol političkih skupova na kojima su izmešani svi, od liberala i levičara do nacionalista koji su oštri protivnici LGBT populacije.

    Prava LGBT osoba u drugom najvećem ruskom gradu Sankt Peterburgu nedavno su regulisana kontroverznim zakonom prema kojem su javno promovisanje pedofilije i homoseksualizma pred maloletnim osobama - praktično i na ulici, strogo zabranjeni, kao i bilo koji drugi vid propagande.

    (Tanjug)
    где си пошла с крмељиве очи

  20. #60
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Neobične vesti

    Crnogorcu operacijom iz tela izvađen vibrator


    Crnom Gorom ovih dana kruži amaterski video snimak, navodno nastao u operacionoj sali Kliničkog centra Crne Gore, na kojem se vidi postupak hirurškog uklanjanja vibratora iz organizma muškarca.

    Kako piše podgorička Pobjeda, na snimku se vidi torzo osobe u plavoj lekarskoj uniformi koja u rukama drži vibrator. Snimak prati poruka da je operacija trajala oko pet sati, a da je pacijent imao sreće jer je reč o komplikovanom zahvatu. Kod lekara ga je, navodno, odvela žena, a lekari su mislili da je reč o šali dok na rendgenskom snimku nisu ugledali vibrator.


    Ministarstvo zdravlja je odbilo da komentariše slučaj, navodeći da je za ispitivanje okolnosti odgovoran direktor Kliničkog centra Crne Gore. Portparolka Ministarstva zdravlja kazala je novinarki Pobjede da je za to nadležan Klinički centar.

    Direktor KC Milan Mijović, međutim, nije želeo da potvrdi ni da demantuje informaciju da je takva operacija izvršena u ustanovi na čijem je čelu. Kratko je odgovorio da "nije video sporni snimak, a da će izjavu dati nakon što sprovedu internu istragu“.

    U Lekarskoj komori Crne Gore takođe nisu videli snimak, niti su čuli za „slučaj vibrator“, ali kažu da će ga ispitati.

    izvor: www.blic.rs
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Neobične frizure
    Od DaDole u forumu Fotografija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01-05-2015, 22:52
  2. Neobično o poznatima
    Od DaDole u forumu Svet oko nas
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22-09-2014, 07:50
  3. Neobični kućni ljubimci
    Od kojica u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26-02-2014, 09:27
  4. Neobičan nameštaj
    Od kojica u forumu Uređenje doma
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 15-02-2014, 07:23
  5. Neobične životinje
    Od kojica u forumu Biologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 05-10-2011, 18:39

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •