Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 141 do 156 od 156

Tema: Neobične vesti

  1. #141
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Neobične vesti

    Bugarska
    Episkog orgijao sa četiri žene, i sve to snimao

    Episkog bugarske pravoslavne crkve danas je smijenjen zbog toga što se na internetu pojavio snimak na kome se vidi kako on orgija sa četiri žene.


  2. #142
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Neobične vesti

    Mali heroj spasava živote napuštenih pasa

    Mali Ken sa Filipina dokazao je da ima veliko srce. Proteklih nekoliko nedjelja svakog dana odlazi u šetnju. Njegov otac, zaintrigiran njegovom naglom željom da se šeta po komšiluku, odlučio je da mu se pridruži i vidi šta to Ken radi u slobodno vrijeme.


    Ono što je otkrio iznenadilo ga je i zadivilo...

    Kada su ih u jednom trenutku okužili napušteni psi, otac je shvatio da Ken svaki dan hrani ovu malu pseću porodicu, prenosi Elite Daily.

    Ken ih je nazvao Bleki, Brauni i Vajt, svaki dan donosi im hranu u svom rancu i igra se sa njima.

    Psi su zaraženi šugom, zbog čega je Ken otvorio veb stranicu Happy Animals Club kako bi preko nje sakupio novac za liječenje.

    U budućnosti Ken bi želeo da otvori sklonište za napuštene pse i brine se o njima.


  3. #143
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Neobične vesti

    Zakačili auto za trolejbus i sada im se smiju širom Rusije

    Nakon što ga neko vrijeme nisu uspjeli pokrenuti, dva mladića su odlučila da svoj automobil zakače za trolejbus na jednoj stanici u Sankt Peterburgu

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e5J1B8JBRBs

  4. #144
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Neobične vesti

    "Zdravo, ja sam Vladimir Putin i ovo pivo nije za gejeve"

    Škotska pivnica lansirala je pivo „koje nije za gejeve“ kao protest upućen anti-gej zakonima Vladimira Putina, a kako tvrde, čak su mu poslali i jedan sanduk piva.
    Ograničena serija piva pod nazivom „Zdravo, moje ime je Vladimir“ obilježena je etiketom na kojoj se u Vorholovm stilu nalazi prikaz Vladimira Putina sa šminkom i satiričnom porukom – „nije za gejeve“.

    Pivnica BrewDog je na etiketi ostavila i sljedeći opis: „Zdravo, moje ime je Vladimir. Ja sam 100 odsto heteroseksualac i donijeću zakone kako bih to dokazao. Pijenjem mene dobijate energiju, neznanje i dogmatizam potreban da ubijete jelena (bez majice) i donesete diskriminišuće zakone (sa ili bez majice) prije nego što uopšte stignete da doručkujete kavijar“.

  5. #145
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Neobične vesti

    Hirurg u stomaku pacijenta pronašao 600 grama kokaina

    bog intenzivnih bolova, pacijent, čije ime nije objavljeno, primljen je nedavno u jednu bolnicu u francuskom gradiću Krezo, na jugoistoku zemlje.

    Hirurg je tokom operacije u utrobi pacijenta pronašao 600 grama kokaina u kesicama.

    Bolnica je odmah obavjestila policiju, a pacijent je poslije operacije priznao da je bio u Latinskoj Americi i progutao drogu kako bi je prodao u Francuskoj.

  6. #146
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Neobične vesti

    za mene je ova vest fascinantna dakle, svaka čast

    http://www.hrvatski-dom.hr/island-op...tskih-bankara/
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #147
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Neobične vesti

    Impresivan mlad čovjek iz Banjaluke,uradio je nešto veoma neobično,ali zapanjujuće dobro..Pogledajte na koji način je odlučio da potraži posao

    http://www.6yka.com/novost/67629/pog...lucanina-video

  8. #148
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Neobične vesti

    Misteriozno ćuti u centru Banjaluke

    Žena srednjih godina, obučena u crnu odjeću, već danima nijemo i nepomično stoji na ulazu u kafiće u sklopu hotela "Bosna" u Banjaluci, i svojim ćutanjem i nijemim gledanjem u jednu tačku zbunjuje Banjalučane, koji se pitaju koji cilj želi da postigne.

  9. #149
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Neobične vesti


    da nije jadno,bilo bi smiješno,da nije automarketinga,još bismo i povjerovali..elem:



    ŽENA TAKO VRIŠTALA TOKOM ODNOSA SA SUPRUGOM DA JE POZVANA I POLICIJA!

    Žena koja je zbog svog izuzetno glasnog vrištanja tokom intimnih odnosa sa svojim suprugom optužena za antisocijalno ponašanje, odnosno postupke koji ugrožavaju širu društvenu zajednicu kazala je da namjerava nastaviti praviti buku “jer se to tako treba raditi”

    Caroline Cartwright (53) pravila je toliku buku tokom odnosa sa svojim suprugom Steveom da je policija pozvana čak 30 puta da bi ih upozorili kako trebaju biti malo tiši, da ne bi uznemirivali druge stanare u susjedstvu.

    Sve se događalo u Sunderlanu u Velikoj Britaniji, a žena je osuđena na uslovnu zatvorsku kaznu zbog toga što je prekršila propise koji se odnose na nivo buke.

    Iako se zbog svog vrištanja tokom intimnih odnosa našla i pred sudom, a mogla bi se naći i iza rešetaka, ova žena je novinarima kazala da nema namjeru prekinuti sa ovakvim svojim ponašanjem.

    “Nije me briga”, kazala je ona novinarima ispred Kraljevskog suda u Newcastleu. “Ne mogu imati intimni odnos i cijelo vrijeme misliti: `Oh, pravim previše buke, trebam se stišati…`”

    Ona je sa svojim suprugom u braku preko 30 godina.

    Pravi problemi inače su počeli kad su njih dvoje nabavili krevet sa čeličnim okvirom koji se slomio pod njima, nakon udarca u zid. Cartwright je inače nezaposlena, a njen slučaj privukao je veliku pažnju medija.

  10. #150
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Neobične vesti

    Mnogo ljudi vjeruje da je fraza 'Što veće to bolje' dobra životna filozofija, no ti ljudi očito nikada nisu čuli za Mayru Hills.
    Hills, poznatija pod svojim profesionalnim imenom 'Beshine', je njemački 'model' koju vjerojatno nećete pronaći listajući vaše omiljene modne časopise. To je zato jer je Beshine poznata po najvećim umjetnim grudima na svijetu, i ne postoji ni jedan komad dizajnerske odjeće dovoljno velik da bi ih prekrio. Osim što su ogromne, one su i teške, i to čak više od 18 kilograma.




  11. #151
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Neobične vesti

    TRAGEDIJA U NARODNJAČKOM KLUBU: Neko zabunom pustio Mozarta – 17 mrtvih, 68 ozlijeđenih

    U zagrebačkom narodnjačkom klubu Dernek, jučer oko 2 sata iz ponoći dogodila se tragedija koja će poput jeke odzvanjati u narednim generacijama ljudi niskog čela i dubokih novčanika. U prepunom klubu ljudi , koji su bili u vrhuncu ludila na pjesmu „Kalodont mi ne treba, zube nemam, ali para imam“, netko poput sablje nošene turskom rukom pušta „ 40. simfoniju u G-molu“ Wolfganga Amadeusa Mozarta. Za ovaj podli čin zaslužan je nesretni konobar, koji tvrdi da je sve stvar nesporazuma i zabune.

    - Bilo je ludilo, ono svi plešu, urlaju i svima ruke u zraku, tako da ste mogli vidjet ženske pazuhe i pištolje oko remena nadignutih majica kod muškiju. Dernek u pravom smislu riječi.
    Mislim si ja, sad ću ja napravit fazon, pustit ću im Rambo Amadeusa da se svi zbune, da bude pomutnje, a kad... ono. J
    eb' ga, ukuco Amadeus, nisam gledo , stisno play i ošo na WC. Kad sam se vratio, bilo je prekasno – jecajući kroz suze, prisjeća se konobar Ljubo ove tragedije.

    U trenutku kada su puhački i gudački instrumenti počeli parati zrak, nastade stampedo i sveopći kaos, gdje su od vriskova pucale čaše, tijela padala na pod, a štikle koje su frcale svud okolo poput koplja Zulu ratnika pogađala su prestravljeno mnoštvo. Uznemireno krdo, poput gnuova u Kralju Lavova, gazilo je sve pred sobom, ne pitajući za mrtve i ozlijeđene, već je samo bjesomučno hrlilo prema izlazu. Hrabriji su pokušali zapucati u zvučnike, ne bi li ušutkali izvor tog nepodnošljivog terora, ali svoju smjelost plaćaju glavom ili dugoročnim psihičkim i fizičkim posljedicama.

    - Bilo je užasno. Taj zvuk… proganjati će me godinama. Pa koji sadist može napraviti nešto takvo? Slomila sam dva nokta na stopalu, pukle mi štikle a minica mi je poput gumice zastala na grlu, skoro se ugušila koliko se zarezala. Ovo je gora stvar nego da ti dečko vozi Fiata - sva u šoku prepričala nam je studentica VERN-a Ivana (34).

    Iako je kasnijim policijskim očevidom utvrđeno da je ipak riječ o nesretnom slučaju, te da konobar Ljubo nije imao jasnih intencija za ovaj teroristički čin nad nekulturom neuke mase, neki ipak sumnjaju da je pozadi ipak nešto drugo.

    - Buraz, kakvo slučajno, kaj briješ? To ti je tipični srbočetnički napad, jer im smeta naše domoljublje i Hrvatska. Boli ih kad vide našu repku kad se dođu tu zabavit, kužiš stari? Kaj ne puste tak nekaj na Balaševića… a *****, to nebu! Ali kad krene Ceca, Mara Bubamara i Seka Aleksić, e onda buraz piči po Hrvatima. Mamu im srbočetničku genocidnu! – ljutito nam priča Matija (28), dok mu se krvavi tau križ poput Thompsonovog klati lijevo desno od gestikulacije.

    Za kraj saznajemo kako se o svemu oglasio i Tomislav Karamarko, koji je izrazio sućut svim obiteljima mladeži HDZ-a, koje su platile veliki danak za svoju državu u tom krvavom činu.


    Izvor News bar


  12. #152
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Neobične vesti

    Dirljivo i predivno

    Čovek je spasio labudu život, a on mu se OVAKO odužio!





    Ovo je dirljiva priča o vezi koja se razvila između čoveka i povređenog labuda, koji je u jednom predivnom momentu ispoljio ne samo zahvalnost, već i poverenje.
    Ričard Vis je posetio Abostburi labudnjak u Velikoj Britaniji pre nekoliko godina, kako bi bio domaćin emisije "Rođen da istražuje", kada je naišao na povređenog labuda. Labud se povredio kada se zaleteo u ogradu. Ričard mu se približio i pokušao da mu namesti da mu bude udobno, pre nego ga prebaci u utočište kako bi ga zalečili.
    Godinama kasnije, labud i spasitelj su se ponovo sreli, a životinja očigledno nije zaboravila šta je Vis uradio za njega.
    - Kada sam ga stavio pored mene mogao sam da osetim kako mu srce kuca i samo je opustio svoj vrat i omotao se oko mog. Predivan je trenutak kada ti životinja potpuno veruje - rekao je Ričard.

  13. #153
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Neobične vesti




    BANJALUKA – U vrijeme kada su međuljudski odnosi sve gori, a naročito odnosi na relaciji poslodavac – radnik, jedan svjetao primjer u našem gradu. Vlasnik jedne roštiljnice u Banjaluci je odlučio da u proteklu subotu zatvori vrata svog lokala kako bi svi radnici s njim na čelu prisustvovali vječanju jednog od zaposlenih. S obzirom na komentare na društvenim mrežama gospodin Dušan je oduševio mnoge Banjalučane ovakvim potezom.

  14. #154
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,133
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Neobične vesti



    Francuski "Nikolica s prikolicom", tako bi se mogao nazvati neobični mladić iz Nanta, koji je na svom "putu oko svijeta" prošao kroz Foču.
    Dvadesetčetvorogodišnji student arhitekture Feliks Vomurin izabrao je neobičan način da upozna svoj kontinent i različite kulture pješačeći i vukući za sobom u prikolici, kako kaže, svoju kuću.

    Feliks je na putešestvije iz Francuske krenuo u aprilu prošle godine i do sada je prepješačio Švajcarsku, NJemačku, Austriju, Češku, Slovačku, Mađarsku, Hrvatsku, u kojoj je boravio dvije sedmice, i Srbiju, gdje se zadržao mjesec dana.

    U BiH je prije četiri dana ušao preko Višegrada i prošao kroz Foču, nastavljajući dalje prema Dubrovniku.
    Put me dalje vodi kroz Crnu Goru i Albaniju, a nadam se da ću do zime biti u Grčkoj. Nakon toga, cilj mi je Moskva", kaže Feliks, koji je izazvao veliku pažnju Fočaka.

    On želi da se upozna o načinu života u zemljama koje obilazi - interesuje ga "kako se živi u drugim zemljama, u kakvim kućama ljudi žive i koliki je minimum koji je ljudima potreban za život i da budu srećni".

    Dnevno u prosjeku, poput puža naslikanog na pozadini prikolice, prepješači oko 20 kilometara. U svojoj "kući" koju sa lakoćom vuče, spakovao je sve što mu je potebno.

    "Kada se rasklopi, to je jedan veliki šator, u kome je krevet za spavanje. Nosim i pribor za jelo i kuvanje, knjige, lijekove, osnovnu odjeću, a na prikolici je prikačena i moja mala bašta", priča mladi Francuz.

    On kaže za Srnu da mu se priroda u Foči mnogo svidjela, a posebno gostoprimstvo Fočaka, koji su ga, kao i stanovnici ostalih gradova kroz koje je prošao, ispratili pozdravima i potpisima na prikolicu, na kojoj je nacrtana i ruta njegovog putovanja.




  15. #155
    Registrovani Član
    Padalica avatar
    Status : Padalica je odsutan
    Registrovan : May 2012
    Pol:
    Poruke : 8,977
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Neobične vesti


    Kineskinja u 17. mesecu trudnoće!
    Vang Ši je trudna već neverovatnih 17 meseci, ali se još nije porodila, a lekari kažu da ne mogu da je porode carskim rezom jer beba još nije dovoljno razvijena.


    Pipl dejli njuz piše da je Ši, koja živi u Tianpingu u provinciji Hunan, zatrudnela u februaru prošle godine, a da joj je termin za porođaj bio 5. novembar 2015. godine.


    Vang sada svakih desetak dana odlazi u bolnicu kako bi joj doktori pratili stanje.
    Ultrazvuk pokazuje da je beba još uvek u drugoj fazi razvoja, a lekari objašnjavaju da nije dovoljno zrela za prevremeni porođaj.
    „Stručnjaci se slažu da je moguće izneti trudnoću i 13 meseci i roditi zdravu bebu. Ipak, 17 meseci još nije viđeno. Niko ne može da objasni zašto se moja supruga još nije porodila“, kaže njen muž.


    Vang se oseća dobro i lekari smatraju da je u dobrom zdravstvenom stanju. Planiraju da je porode carskim rezom početkom 18. meseca ako do tada porođaj ne krene.
    Rekorderka u dužini trudnoće do sada je bila Amerikanka Beula Hanter sa 375 dana dugačkom trudnoćom.









  16. #156
    Registrovani Član
    Padalica avatar
    Status : Padalica je odsutan
    Registrovan : May 2012
    Pol:
    Poruke : 8,977
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Neobične vesti

    Toblerone menjaju oblik, mušterije besne

    Čuvene toblerone će promeniti oblik i gramažu, ali im cena ostaje ista. Kompanija se pravda, potrošači nisu baš srećni.


    Kompanija Mondelez rešila je da poveća prostor između čuvenih trouglastih delova čokolada toblerona i tako naljutila mušterije u Velikoj Britaniji. Njima se nikako ne sviđa novi oblik i kažu da žele svoje trouglaste toblerone nazad.
    Opisali su ovaj potez kao pogrešan, smešan, glup i nepotreban ili kao jednostavno glup.

    Iz kompanije kažu da su se odlučili na ovaj potez zbog poskupljenja sirovina, zbog čega su morali ili da smanje gramažu čokoladica od 400 i 170 grama ili da im povećaju cenu.

    “Odlučili smo da je bolje da promenimo oblik da bismo zadržali cenu za mušterije”, rekli su iz Mondeleza.

    "Razumem logiku u smanjivanju gramaže, ali zašto toliki prostor između trouglova? Mislim da izgleda glupo. Mogli su samo da skrate tablu i zadrže originalni dizajn“, kaže Li Jarker.

    Filip Džozef kaže da se mnogi osećaju prevareno, jer kada je kupe, očekuju normalnu čokoladicu, a u stvari dobijaju njenu polovinu.

    “Stvarno je veoma glupo da promene oblik odnosno svoj zaštitni znak. Ako su stvarno toliko zabrinuti za mušterije, trebalo je prvo njih da konsultuju”, kaže Ričard Kristijano.

    “Ovo je verovatno jedna od najglupljih korporativnih odluka svih vremena”, rekao je Mihael Tat.

    “Krajnje smešna odluka, nikada više ih neću kupiti”, kaže Alistar Kalder.

    Kompanija je takođe negirala tvrdnje da ova odluka ima veze s odlukom Britanije da napusti EU, ali je priznala da to nije pomoglo. Ni tu mušterije nisu ostale dužne: "Bregzit je ubio toblerone", tvrde

    Najbludnija od svih bludnih bludnica!

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Slične teme

  1. Neobične frizure
    Od DaDole u forumu Fotografija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01-05-2015, 22:52
  2. Neobično o poznatima
    Od DaDole u forumu Svet oko nas
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22-09-2014, 07:50
  3. Neobični kućni ljubimci
    Od kojica u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26-02-2014, 09:27
  4. Neobičan nameštaj
    Od kojica u forumu Uređenje doma
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 15-02-2014, 07:23
  5. Neobične životinje
    Od kojica u forumu Biologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 05-10-2011, 18:39

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •