Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 101 do 118 od 118

Tema: Nepristojna ponuda

  1. #101
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Nepristojna ponuda

    Citiraj Prvobitno napisano od mikili Vidi poruku
    sledece godine u ovo doba,moon
    gde se toga seti Mikili, "Mućke" i čuvena rečenica
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  2. #102
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Re: Nepristojna ponuda

    Mene danas bas zvao moj udvarac veterinar, neotesanko. Otkacila sam ga recima da mi je unakazio psu usi, i da ne racuna na ostatak para koje mu dugujem jer smo morali da platimo rekupiranje, sto stvarno i jesmo uradili. Nije se bunio, samo je tupavo pitao da li smo oba uha ponovo radili i nabacio opet kako bi bez obzira na sve on jako voleo da popije kafu u mom drustvu, ne bi on mene da kompromituje, ali tako...bljaaaak, muka mi je od njega. Pa zasto se za mene lepe takvi, zasto se ne zalepi neki RR pa da bar imam potrebu da pre nego sto odbijem ipak malo razmisljam...

  3. #103
    Registrovani Član
    Bandit avatar
    Status : Bandit je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,864
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Nepristojna ponuda

    Evo ja se dobrovoljno javljam da mi kupiraš uši i kafu ću da platim...

  4. #104
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Re: Nepristojna ponuda

    Hm, ovo vec zvuci jako primamljivo

  5. #105
    Registrovani Član
    Bandit avatar
    Status : Bandit je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,864
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Nepristojna ponuda

    KAkav RR..već se više razmišljaš nego da te je on pitao..A da ti kažem ima i on materijal za kupaž..

  6. #106
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Nepristojna ponuda

    Citiraj Prvobitno napisano od Mica Vidi poruku
    Jao taj film je, slatko naivan
    Pristala bih, sto da ne pristanem. Resim pitanje egzistencije svoje i svoje dece, obezbedim ih, a pritom, po pomenutom scenariju, bila bih tretirana kao princeza tu noc

    Dakle, moj konacan odgovo je, da.
    pa, lepo je to cuti
    a sta je bilo pitanje|?

  7. #107
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Nepristojna ponuda

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    pa i to nije legalno.... ili ja nemam pojma zaista
    ma ja o moralnosti ne o legalnosti
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  8. #108
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Nepristojna ponuda

    Citiraj Prvobitno napisano od babs Vidi poruku
    Mene danas bas zvao moj udvarac veterinar, neotesanko. Otkacila sam ga recima da mi je unakazio psu usi, i da ne racuna na ostatak para koje mu dugujem jer smo morali da platimo rekupiranje, sto stvarno i jesmo uradili. Nije se bunio, samo je tupavo pitao da li smo oba uha ponovo radili i nabacio opet kako bi bez obzira na sve on jako voleo da popije kafu u mom drustvu, ne bi on mene da kompromituje, ali tako...bljaaaak, muka mi je od njega. Pa zasto se za mene lepe takvi, zasto se ne zalepi neki RR pa da bar imam potrebu da pre nego sto odbijem ipak malo razmisljam...
    El zna gosn Fajfer za sve to?
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  9. #109
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Re: Nepristojna ponuda

    Citiraj Prvobitno napisano od Sarmica Vidi poruku
    El zna gosn Fajfer za sve to?
    Zna, bio kuci, jos mi pisao na papiru sta da kazem ovom jer sam se ja oduzela

    Nego, ljudi, da li je moguce ili sam ja zaista magnet za takve, da svi koji direktno ili indirektno rade nesto sa zivotinjama imaju neki kvrc u glavi?
    Evo danas, udjem u Pet shop da kupim psu onu kosku za zvakanje i prodavac koga znam samo tako iz tih povremenih kupovina danas postade `duhovito sarmantan`. Pitam ga kakvom cetkom da cetkam staforda, zbog kratke dlake, nemam pojma kakva mi treba cetka. Skinu dugokosi lepotan sa police jednu gumenu kao rukavicu, sa onim malim gumenim bodljicama i kaze ovako: Ovo vam je duplo zadovoljstvo Ja ga gledam i ne kapiram. Kaze, stavite to ovako na ruku, i cetkate psa ali navlazite to pre cetkanja, da bi se dlaka skupljala, a isto ovo mozete i vi leti koristiti za masazu osetljivih delova, tamo gde zene imaju celulit, jako je prakticno, zato sam i rekao duplo zadovoljstvo. Ja i dalje cutim, gledam ga i razmisljam sta mu je... Rekoh, sada cu samo kosku platim i izadjem...zajedno sa svojim nevidljivim celulitom

  10. #110
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Nepristojna ponuda

    pa bolje da ti je rekao ''navlažite'' nego ''ovlažite'' :raz_114:
    čovek je pošten trgovac aaaahahahahahahaha
    где си пошла с крмељиве очи

  11. #111
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Nepristojna ponuda

    sve ima svoju cenu, ali sve u životu. ne mora to da bude u valuti, ali ima.
    nit sam neki lažni moralista, nit sam 'laka'... ali realno ako ponuda rešava mnoga goruća pitanja, ne vidim nijedan razlog protiv. možda jedan, emocije prema nekom drugom... mada i tu bi se zamislila... u svakom slučaju, ne bih bez dogovora. toliko savesti, ili čega već imam.

    moral je ovde poslednja stavka u nizu prioriteta.
    i nikad ne reci nikad, ma koliko zvučalo kao fraza, bolje nemoj, ne znaš šta može da te snađe u životu.
    znam osobe koje su se prodavale za parče hleba, krov nad glavom, da li u pristojnom braku ili u nepristojnoj aferi, da li jednom, ili godinama... ovde ne može znak jednakosti. jednom moj napuhani moral može da preživi, ali takav stil života jok.
    pa nek sere ko šta hoće, pristojno il nepristojno, moralno il jok, možemo da se frljamo definicijama do armagedona. suštine se bitno razlikuju.
    čak mi je poštenija kurva sa plavog mosta, nego zakonita žena, pod sličnim okolnostima.

  12. #112
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Одг: Nepristojna ponuda

    Sedim ja na klupi u centru sela pre par dana i pušim... gazda kasnio sat i po vremena Pre podne, oko pola 10... Prilazi mi jedan stariji muškarac i pita jel slobodno, ja kažem jeste, jer to je jedina klupa na tom mestu i tu obično radnici čekaju organizovani prevoz i kako sad da kažem, e nije slobodno

    Pita on mene, gde je gazda, još ga nema? Ukapiram da ovaj zna gde radim I tako se mi kao malo ispričasmo, pita me jel ovaj dobro plaća, ja kažem moglo bi i bolje... i tako se to završilo. Mene ovaj zvao kad je stigao i ja odoh.
    Kad dan posle toga, evo ovoga u radnji kod mene Kaže da me je tražio ujutru, i kad je video da me nema mislio da sam dala otkaz (a ja samo promenila smenu). Hoće da mi pomogne oko bolje plaćenog posla. Kažem mu da ne mogu da pričam o tome jer imam dosta posla, a on kaže, pa kad radiŠ u ponedeljak (već prešao na Ti) ja mu kažem drugu, od 12 do 20 pa nek naiđe ako nema gužve da mi kaže o čemu se radi.

    Prođe jučerašnji dan, nema njega da se pojavi, kažem sebi super, baš mi i ne bi trebalo da mi neko iz čista mira nudi nešto bolje, to ne može tek tako da prođe

    I krenem kući, kad vidim ga na autobuskoj stanici. Nailazi autobus, ja se ponadala da će on ući, usporim, kao nešto tražim po tašni, i krajičkom oka vidim da je ostao na stanici.. šta sad raditi, a baš mi se nešto nije sviđao osećaj koji sam imala tog trenutka i okrenem se na peti, krenem da stavljam kapuljaču na glavu, da se maskiram, i pređem ulicu kad eto njega, pretrčava za mnom. Komšinice zašto bežiš od mene on ljut stvarno.. Ja se okrenem i ledenim glasom ga pitam: Odakle vam ideja da bežim, nisam vas ni videla... Pa bežiš, odjednom si prešla ulicu i stavljaš kapuljaču. -Moram do prodavnice, recite šta ste hteli, žurim. Kaže, do koje prodavnice? E tu mi je već kipelo polako: Zar je bitno? Recite, žurim. Pa ajmo zajedno, taman da prošetamo... Nećemo zajedno nigde Muž me čeka, pa ili recite šta ste hteli ili da krenem. Poče ovaj da sikće: E da znaš da si mi sad pomogla, sad vidim da sam mogao da se pređem. Ja sam hteo da ti pomognem, odvojio sam neka sredstva iz budžeta, jer si rekla da ti trebaju pare, pa da mi pomogneš oko nekih stvari koje ne mogu sam, ali sad vidim da bih džabe trošio pare i da mogu to sam...
    Znate šta, ne znam o čemu pričate, ali bolje da se ovde sve završi. Doviđenja

    I okrenem se i krenem, a on nastavio da vodi monolog... Pitam se, da li zaista postoje takve osobe koje će vašu ljubaznost i osmeh protumačiti sasvim pogrešno i na kakvu je vrstu pomoći ovaj mislio, da li je u pitanju bio nepristojan predlog? Samac, prodao njivu, ima "budžet" i šta to on sam ne može da radi a onda shvati i da može čim sam spomenula muža

  13. #113
    Registrovani Član
    Padalica avatar
    Status : Padalica je odsutan
    Registrovan : May 2012
    Pol:
    Poruke : 8,977
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Nepristojna ponuda

    svasta moze
    dobro si postupila svakakvi ludaci hodaju ulicama, a najopasniji su oni koji se na brzinu docepaju nekavih para
    pa misle da im se sve moze

  14. #114
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,108
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Nepristojna ponuda

    Nek baci kamen onaj ko nije nikad imao neki sex iz avanture,znatiželje,potrebe za promjenom,loše depresije,površne emocije,privida ,osvete et cet..pa,čemu onda da se kod "nepristojne ponude" snebivamo kako ne bismo ugrozili ljubav koju imamo ..umori me toliko moralisanje

  15. #115
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: Nepristojna ponuda

    El moze
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  16. #116
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,108
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Nepristojna ponuda

    Sinoć mi drugarica priča kako je imala ponudu i slušam ja detalje i kažem joj :"Ali,to je sasvim pristojna ponuda"

    Kao da se sve mora definisati

  17. #117
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: Одг: Nepristojna ponuda

    Valjda je individualno kako neko shvata pojam nepristojne ponude. Za mene bi to bilo da mi neko otvoreno ponudi novac u zamenu za seks jer bi me u tom slučaju smatrao prostitutkom. I to mi se nikada nije desilo.
    Sve ostalo jeste. Od zaljubio sam se do "ajde, šta bi ti falilo". Ne znam da li sam o ovom poslednjem pisala ovde nekad, verovatno jesam, jer mi se to redovno dešava.
    Ali takve ponude ne smatram nepristojnim, niko me nije uvredio. Svako ima pravo da pokuša, odluka je na meni
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  18. #118
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,108
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Odg: Одг: Nepristojna ponuda

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Valjda je individualno kako neko shvata pojam nepristojne ponude. Za mene bi to bilo da mi neko otvoreno ponudi novac u zamenu za seks jer bi me u tom slučaju smatrao prostitutkom. I to mi se nikada nije desilo.
    Sve ostalo jeste. Od zaljubio sam se do "ajde, šta bi ti falilo". Ne znam da li sam o ovom poslednjem pisala ovde nekad, verovatno jesam, jer mi se to redovno dešava.
    Ali takve ponude ne smatram nepristojnim, niko me nije uvredio. Svako ima pravo da pokuša, odluka je na meni
    tačno
    što je za nekog pristojno,za drugog nije,svi se ipak razlikujemo

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •