Stranica 1 od 4 123 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 67

Tema: Tema za kmečanje :)

  1. #1
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Tema za kmečanje :)

    ovde možete da kmečite do mile volje
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  2. #2
    Registrovani Član
    Clipsy avatar
    Status : Clipsy je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 25

    Početno Re: Tema za kmečanje :)


    DE JE OVDE KMECENJE SISU TI EBEM!
    prijateljski razgovor sa gibicom




    Citiraj Prvobitno napisano od gibica
    Tu sam Spuki, nisam te iskulirao, nego nisam stigao da ti se javim. Imam mnogo posla, a na te profilne poruke redovno zaboravim da odgovorim.


    Pozdrav :bye:
    desi zmaje :bye:
    nemoj pogresno da me shvatis, ja cenim to sto si izdvojio vreme za mene, ali pusti ti te price o tome kako si zauzet i kako radis...nije sad da ti ne verujem ali da si na dela kao na reci ne bi imao vreme da proviris na forum a ne da steknes takvu reputaciju da te ubace na mesto super moda...nije da pametujem, ali smucile su mi se te forumske price - svi kao veliki radnici a svi vecinu vremena provode na forum, kad li stignu da zavrse sve te poslove jeebemliga ja :think: kad bi se zuljevi na ruke dobijali na tastaturu, svaki formuras bi bio radnik na nivou, a ovako im ja to ne priznajem...jedino sam ja za muku rodjen....od ujutru na grbinu nosim dzakovi s papriku, kad zavrsim i nisam za nista uznem da ucim, pa tek onda udjem na forum da vidim sta se radi...od selo togocevce pa do pecenjevce, svaki dzak s papriku na grbinu izneo sam ja...ako si zainteresovan mogu da ti sredim kod gazdu da uznes papriku na popust...ima one za tursiju i one za tuucanje i one za ajvar...
    ja imam vreme za forum pored svu muku i rabotu i ic se ne zalim kao neki...a mora sad da ti se pozalim - ovo mi je vec 12. dan kako nista nisam izjeebao...posle avanturu s papriku nemogu svoje noge da dignem a kamo li njene...napor je to...za vas moderatori je bar lako - vi uvek imate nekog da iz****te, ali sta preostaje nama obicnim smrtnicima....
    da ne sirim temu, ispostovao si me kao coveka i sad ocu da te pitam nesto...
    ceo letnji raspust sam radio za pare kao vo u selo donji bucumet - opstina medvedja...nema sta nisam radio...takoreci sve...nema poso koji nisam radio...penjao sam se na vrhovi gde moze da se popne samo ljudska noga i divokoza pa tako i ja...ispod mene je bilo prokletije,mrkonjski vis, a da me izvines i djavolja varos...na forum sam ulazio jednom u dve nedelje i to na kratko, samo da se pozdravim sa ilketa i njegovu golomudiju...ja se od rabotu nikad nisam stidio, sramota je i greh zajebati drugog a raditi ne...
    pa ocu da vas pitam "sto me zajebaste...sto mi udariste trajni ban...izgleda da sam ja kriv i kad nisam tu...koji je razlog???"
    pored svu rabotu i muku stizao sam da budem aktivan na forum, jedini sam korisnik u istoriji sto je pravio na forumu svadbe,sahrane,zurke i krstenja...za osmi mart delio sam dobrovoljno plakete na dame, ceo zivot trcao za forum a kao zahvalnost otvorili su mi i fan klub pod nazivom "Spuki i njegovi ljubimci"...medju ljubimcima su tab,heroina,cobanica i ostali ljubimci...
    ali kolko god sam se trudio covek da ispadnem uvek je tu nesto da me dokusuri...dobio sam trajni ban na pravdi Boga...pa dusu mi uznite ako mozete jeebem va usta...tacno je da mogu da pisem slobodno...hvala vam za to, ali na pdf fudbal ne idem...ne zato sto necu nego sto se bojim...bojim se za onog mileta, ce napravi neku glupost ima sou da mu napravim...on je takav pokvaren ce me banuje na pravdi Boga...aj vidi ti sa njim da ne pravi gluposti...znam ga, on ce da poslusa...on jeste pokvaren,jeste dzukela,jeste djubre od coveka, ali ima dobru dusu...pa ja sam bio ok sa njim dok nije postao moderator, nijednom se do tad nismo zakacili, bio je miran covek...ali od kad je moderator djubre je postao...dal mu slava udarila u glavu,dal je neko prokletstvo, koj je to kuurac stvarno neznam...
    e tako brate
    i nemoj da zaboravis da mi odgovoris...nemoj molim te...zasto ti je to potrebno da mi ne odgovoris...
    i javi mi kolko paprike oces da ti doteram...ima i ona slatka paprika, sveza, samo sto je izvadise iz plastenik...slobodno je uzmi nece se pokajes...kad imas pare ce platis, nije problem za placanje...
    pozzz


    _________________

  3. #3
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  4. #4
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    ulepsa mi dan covece :raz_114:

  5. #5
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    Ovo je pa poslao višoj instanci

    Postovani gospodine Ivane...kucao sam na razna vrata i trazio pomoc ali svi su me stilski iskulirali pa resih vama da se obratim....ja sam vas oduvek cenio i postovao, i znam da ste vi dobar covek iz dobru kucu....to sto pricaju vecina korisnika ne slusajte, na ta ogovaranja i ta pljuvanja ne osvrcite paznju...kao sto kazu nasi stari "iza dobrog konja prasina se dize"...pa tako i Vi...dusmani nek pricaju a Vi slobodno budite spokojni...tako pricaju isto i za nas iz Leskovac da smo seljaci i teski na paru....evo ja sam suprotan primer...ako ti nekad zatreba lova, samo se meni obrati...iako nisam u neku finansijsku situaciju ja cu vam uvek pomoci....ja pare nikad nisam zalio za piicke pa tako i za Vas gospodine Ivane...

    Dosao sam ovde i pokuco na vasa vrata i sledeci razlog...kao sto znate svi sto dolaze na krstaricu imaju neku muku pa tako i ja....kod mene naprimer udari grad i utepa mi paradajz, ili dodje komsija Stanimir i pokosi mi bastu sa papriku pa jurim da ga tepam- ja, tatko i brat...pa dodjem na forum sav unesrecen i moram nekog na forum da opcujem....znam da ne treba ali moram...kako mogu da se suzdrzim....to je sve od bes....pa vas molim da mi odbanujete profil...nisam ja onakav kakvog me prikazuje mile....ja sam dobar covek, imam dobru dusu...ceo dan radim sa papriku, sad je sezona...utovaram papriku....ako hoces mogu da ti je prodam po jeftiniju cenu, iako ako uracunam popust+transport cu da budem na nulu....oba oka da nemam...ali ja ocu tebi da ugodim gospodine Ivane... i tako...za profil razmisli a i za papriku razmisli....

    ja nista ne trazim...samo da mi odbanujes profil...ti si ovde vlasnik, i ti to mozes, ali sta preostaje nama obicnim smrtnicima....ae gospodine Ivane....pa se vidimo....
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  6. #6
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    ko je mile

    :raz_114::raz_114::raz_114:
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #7
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    :raz_114::raz_114:
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  8. #8
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    odao sam službenu tajnu sad ćete da ga zezate
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  9. #9
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    ''ja pare nikad nisam zalio za piicke pa tako i za Vas gospodine Ivane...''

    :raz_114:
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #10
    Banovina
    Spurs smrda avatar
    Status : Spurs smrda je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 15

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    ccccccc koji ste olosi...

  11. #11
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    Citiraj Prvobitno napisano od Administrator Vidi poruku
    odao sam službenu tajnu sad ćete da ga zezate
    Nisi odao nego si jos i izbrisao moj odgovor ko je Mile.
    Sve sto kazem potpisujem

  12. #12
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    Citiraj Prvobitno napisano od supermen*prvi Vidi poruku
    Nisi odao nego si jos i izbrisao moj odgovor ko je Mile.
    nije valjda
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #13
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    Evo ga jedan sto kmeci:

    Ilke i SQUIDE....ocu da mi ucinite....ti ilke da izedes sva govna koja si posrao i da sredis kako znas i umes da pisem i ja na razbribrigu kao svi normalni ljudi...nema smisla...a ti SQUIDE da mi napravis klona odobretog na krstaricu....to je najmanje za mene sto mozes da ucinis....
    .....
    Sve sto kazem potpisujem

  14. #14
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    Gladna sammmmm

  15. #15
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    Citiraj Prvobitno napisano od Rosa Vidi poruku
    Gladna sammmmm
    Ja morao malopre Neri da oljustim mandarinu.
    Sve sto kazem potpisujem

  16. #16
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

     
    Citiraj Prvobitno napisano od Clipsy Vidi poruku

    DE JE OVDE KMECENJE SISU TI EBEM!
    prijateljski razgovor sa gibicom






    desi zmaje :bye:
    nemoj pogresno da me shvatis, ja cenim to sto si izdvojio vreme za mene, ali pusti ti te price o tome kako si zauzet i kako radis...nije sad da ti ne verujem ali da si na dela kao na reci ne bi imao vreme da proviris na forum a ne da steknes takvu reputaciju da te ubace na mesto super moda...nije da pametujem, ali smucile su mi se te forumske price - svi kao veliki radnici a svi vecinu vremena provode na forum, kad li stignu da zavrse sve te poslove jeebemliga ja :think: kad bi se zuljevi na ruke dobijali na tastaturu, svaki formuras bi bio radnik na nivou, a ovako im ja to ne priznajem...jedino sam ja za muku rodjen....od ujutru na grbinu nosim dzakovi s papriku, kad zavrsim i nisam za nista uznem da ucim, pa tek onda udjem na forum da vidim sta se radi...od selo togocevce pa do pecenjevce, svaki dzak s papriku na grbinu izneo sam ja...ako si zainteresovan mogu da ti sredim kod gazdu da uznes papriku na popust...ima one za tursiju i one za tuucanje i one za ajvar...
    ja imam vreme za forum pored svu muku i rabotu i ic se ne zalim kao neki...a mora sad da ti se pozalim - ovo mi je vec 12. dan kako nista nisam izjeebao...posle avanturu s papriku nemogu svoje noge da dignem a kamo li njene...napor je to...za vas moderatori je bar lako - vi uvek imate nekog da iz****te, ali sta preostaje nama obicnim smrtnicima....
    da ne sirim temu, ispostovao si me kao coveka i sad ocu da te pitam nesto...
    ceo letnji raspust sam radio za pare kao vo u selo donji bucumet - opstina medvedja...nema sta nisam radio...takoreci sve...nema poso koji nisam radio...penjao sam se na vrhovi gde moze da se popne samo ljudska noga i divokoza pa tako i ja...ispod mene je bilo prokletije,mrkonjski vis, a da me izvines i djavolja varos...na forum sam ulazio jednom u dve nedelje i to na kratko, samo da se pozdravim sa ilketa i njegovu golomudiju...ja se od rabotu nikad nisam stidio, sramota je i greh zajebati drugog a raditi ne...
    pa ocu da vas pitam "sto me zajebaste...sto mi udariste trajni ban...izgleda da sam ja kriv i kad nisam tu...koji je razlog???"
    pored svu rabotu i muku stizao sam da budem aktivan na forum, jedini sam korisnik u istoriji sto je pravio na forumu svadbe,sahrane,zurke i krstenja...za osmi mart delio sam dobrovoljno plakete na dame, ceo zivot trcao za forum a kao zahvalnost otvorili su mi i fan klub pod nazivom "Spuki i njegovi ljubimci"...medju ljubimcima su tab,heroina,cobanica i ostali ljubimci...
    ali kolko god sam se trudio covek da ispadnem uvek je tu nesto da me dokusuri...dobio sam trajni ban na pravdi Boga...pa dusu mi uznite ako mozete jeebem va usta...tacno je da mogu da pisem slobodno...hvala vam za to, ali na pdf fudbal ne idem...ne zato sto necu nego sto se bojim...bojim se za onog mileta, ce napravi neku glupost ima sou da mu napravim...on je takav pokvaren ce me banuje na pravdi Boga...aj vidi ti sa njim da ne pravi gluposti...znam ga, on ce da poslusa...on jeste pokvaren,jeste dzukela,jeste djubre od coveka, ali ima dobru dusu...pa ja sam bio ok sa njim dok nije postao moderator, nijednom se do tad nismo zakacili, bio je miran covek...ali od kad je moderator djubre je postao...dal mu slava udarila u glavu,dal je neko prokletstvo, koj je to kuurac stvarno neznam...
    e tako brate
    i nemoj da zaboravis da mi odgovoris...nemoj molim te...zasto ti je to potrebno da mi ne odgovoris...
    i javi mi kolko paprike oces da ti doteram...ima i ona slatka paprika, sveza, samo sto je izvadise iz plastenik...slobodno je uzmi nece se pokajes...kad imas pare ce platis, nije problem za placanje...
    pozzz


    _________________

    :raz_114::raz_114:
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  17. #17
    Registrovani Član
    kmečalica avatar
    Status : kmečalica je odsutan
    Registrovan : May 2012
    Pol:
    Lokacija : ma, tu sam !
    Poruke : 84

    Početno Re: Tema za kmečanje :)


  18. #18
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    kme kme :cruz:
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  19. #19
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    ova tema ce da ima najvise postova cini mi se
    Ciji potpis?

  20. #20
    Registrovani Član
    naki avatar
    Status : naki je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Lokacija : ovde i tamo...
    Poruke : 7,434

    Početno Re: Tema za kmečanje :)

    kme
    plotarius transpareticus

Stranica 1 od 4 123 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Kad muškarci kmeče
    Od DaDole u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 06-11-2019, 21:40
  2. Soba za kmečanje
    Od DaDole u forumu Svaštara
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 18-05-2016, 21:42
  3. druga tema...
    Od rile_nezni_oblak u forumu Svaštara
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 08-01-2012, 23:16
  4. Tema nedelje
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 30-12-2010, 22:53
  5. Tema :)
    Od G u forumu Filozofija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 30-12-2010, 11:21

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •