Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

  1. #1
    Registrovani Član
    Mikki avatar
    Status : Mikki je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 5

    Početno Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

    Zračenje možemo podeliti na pozitivno i negativno zračenje. Mi za temu ovog teksta uzimamo negativno zračenje. Negativno zračenje može da potiče iz više izvora i prema tome delimo ga na prirodne izvore negativnog zračenja i veštačke izvore negativnog zračenja. Obe vrste zračenja su štetne po čoveka i čovekovo održanje zdravog tela i duha.

    Najpogubnija dejstva imaju prirodna negativna zračenja u koja ubrajamo geopatogena i kosmička zračenja. Veštačka zračenja predstavljaju izvore koje je stvorio čovek, a to su zračenja električnih uređaja, dalekovoda, trafo-stanica itd. Ovo elektromagnetno zračenje, čiji se intenzitet svakodnevno povećeva preko dozvoljene granice, kod većine ljudi izaziva nervozu, probleme sa koncetracijom, glavobolje, nesanicu, gubljenje vitalnosti i smanjivanje telesne i psihičke aktivnosti-tipične simptome za jedan elektrostres. Epidemiološke studije i eksperimentalna istraživanja dolaze do zaključka da su elektromagnetna polja i talasi štetni po ljudsko zdravlje čak i kada su u okvirima dozvoljenih granica. Kombinacija ovih zračenja ima višestruko pogubno dejstvo po čovekovo zdravlje. Na mestima gde se susreće više izvora zračenja, pogotovo kombinacija prirodnih izvora negativnog zračenja, zove se „tačka smrti“, baš iz razloga veoma štetnog dejstva tog dela prostora. Ljudi koji su pod uticajem ovakvih zračenja i koji borave više nekoliko sati u takvim prostorijama, dobijaju u velikom procentu slučajeva teška oboljenja.

    Geopatogeno zračenje -
    Zračenja koja se javljaju ispod površine zemlje. Mogu poticati od različitih izvora, a to su: zračenja podzemnih tokova voda, zračenja geoloških pukotina i zračenja različitih zemljanih minerala i ruda.

    Kosmičko zračenje -
    Ova vrsta zračenja dolazi preko gornjih slojeva atmosfere. Najpoznatija je Hartmanova i Kerijeva mreža.Kerijeva mreža deluje dijagonalno. Razmak između dve susedne tačke je oko 3,5 metra i širine od 0,4 do 0,5 metara. Hartmanova mreža pravi kombinaciju zemljinog magnetnog zračenja, ljudskog faktora (gradnja, električni uređaji itd) i geopatogenog zračenja, gde tada to zračenje postaje patogeno. Dr. Hartman, čovek koji je definisao ovo patogeno zračenje, pored svojih nekoliko hiljada eksperimenata, izjavio je da mesto gde je bio bolesnik koji je oboleo od karcinoma predstavlja najštetniju tačku koju treba izbegavati i nezadržavati se duže vreme na njoj.
    Zdravstveni problemi i njihova povezanost sa štetnim zračenjem govori o nužnoj potrebi čišćenja prostora od njih. U mnogim istraživanjima i merenjima dolazilo se do zaključka da osobe, koje su teško obolevale od različitih bolesti, bile izložene patogenom zračenju na mestima gde su provodile duže vreme. Treba imati na umu da samo zračenje slabi imunitet organizma što je dovoljan razlog za delovanje patogenih organizama na telo. Zaštititi se i povećati kvalitet života u 21. veku biće jedna od najvažnijih stvaki u životu svake osobe.



  2. #2

    Početno Re: Stetna zracenja. Sta mislite o ovome?

    Kakve gluposti
    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  3. #3
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Stetna zracenja. Sta mislite o ovome?

    Liči na kućicu od čokolade na koju su naišli Ivica i Marica. A ono nema slatkiša
    nego sve neka zračenja..

    I većinu smo stvorili mi..

    A kako to da izmerimo?
    Večnost je čista sadašnjost.

  4. #4
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Stetna zracenja. Sta mislite o ovome?

    Citiraj Prvobitno napisano od mare Vidi poruku
    Kakve gluposti
    Zašto misliš da su gluposti?
    Večnost je čista sadašnjost.

  5. #5
    Registrovani Član
    Mikki avatar
    Status : Mikki je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 5

    Početno Re: Stetna zracenja. Sta mislite o ovome?

    Kod geopatogenog i kosmickog možemo koristiti visak ili L antene. Dok kod tehničkog se mogu koristiti neki uređaji, ali takođe se koriste visak ili L antene u detekciji.

    Citam iznad da su ovo gluposti, ali ne kaže se tako, već se kaže da su loša zračenja nešto što će nam doći glave ako ne preduzmemo nešto. Što znači da nema mesta strahu, već je potrebno preduzeti nešto. Da nisu gluposti uverio sam se kroz rad na ovom polju, jer su mnogo mladi ljudi, imali velike zdravstvene probleme kod kojih medicina nije imala leka, jer su ležali na "crnim tačkama smrti", a to su mesta gde se više vrsta zračenja ukršta u jednoj tački. Ako se osoba duži vremenski period zadržava tu, recimo spava nekoliko meseci ili godina, trpi veoma velike posledice po zdravlja, a da ne zna zašto i na kraju može biti fatalno, a najčeše je tako.

    Nadam se da će ovo ljudi početi ozbiljno razmatrati, jer nema više svrhe pričati da su ovo bajkovite priče ili gluposti. Previše je dokaza...

  6. #6
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Stetna zracenja. Sta mislite o ovome?

    Ma nije previše dokaza. Pre bih rekla da je malo dokaza. Mada nije nešto što nije moguće dokazati,
    več više nešto što našim čulima ne možemo da odredimo. Zašto je tako? Evo, na primer, ja bih ovu
    temu prebacila na nauku, ali nemam na osnovu čega.
    Večnost je čista sadašnjost.

  7. #7
    Registrovani Član
    Mikki avatar
    Status : Mikki je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 5

    Početno Re: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

    Ima dokaza nego se malo pise. Zapad vec odavno koristi ovo u neke svrhe. Recimo u Svajcarskoj i Spaniji ne mozete da gradite objekat ako vam radiestezijski institut ne da dozvolu, posto oni mere plac. Tako sam cuo, ali nisam proverio.

    Po meni su najbolji dokazi ljudi radiestezisti koji mere i na osnovu zracenja postave coveku dijagnozu i pogode, a da ga pre toga nisu ni znali. Samom promenom polozaja lezaja stanje tog coveka se poboljsava. Ne razumem kakve dokaze ljudi vise traze.

    Ako cemo o medicin, u koju se svi uzdaju, onda sta reci da se potrosnja lekova u Srbiji povecala i da ce izaci na 100 miliona kutija lekova do kraja 2011. godine.
    I cemu vodi kljukanje lekovima, a efekti! Gde je boljitak?

    Mislim da je dokaza previse nego ljudi ne zele da ih vide, da li iz licnog straha, ja ne znam i onda sve svrstavaju u gluposti, jer nisu dovoljno upuceni niti zele da budu! Tako da njihova izjava da je to i to "glupost" predstavlja, u stvari, glupost.

  8. #8
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

    Vršila sam ta mjerenja u svom stanu Hartmanov čvor,podzemne vode..užas..okretali smo krevete i svašta nešto..zanimljivo je da prije nego su došli sa svim sparavama,smaknula sam jastučiće na kojima spavaju moje ćuke..i baš tu,na tim mjestima..nije bilo nikakvog zračenja..
    Od tada je prošlo dvije godine i svi bolje spavamo..

    primjer iz jednog nebodera..
    U desetak godina oboljela su 4 stanara u stanovima po vertikali,a još dva mlada čovjeka su se jako razboljela ..mjerenja su pokazala da su njihovi kreveti bili tačno iznad Hartmanovog čvora i Kerijeve linije..godinama na istom mjestu

  9. #9
    Registrovani Član
    Mikki avatar
    Status : Mikki je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 5

    Početno Re: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

    Ja sam uzeo zastitu za ceo prostor. Pored boljeg spavanja osetila se i pozitivnija energija u prostoru. Ubedjen sam da i oblici predmeta igraju veliku ulogu u harmonicnom prostoru.

    Iz iskustva, mislim da je potrebno obratiti paznju na ove stvari i hvala Bogu da je pocelo sve konacno da isplivava na povrsinu i da ljudi konacno prestanu patiti od ovog fenomena.

  10. #10
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

    Kakvu zaštitu?

    A to što ljudima bude bolje, ne dokazuje ništa. Ljudima ume i gore i bolje da bude
    samo na osnovu autosugestije.

    Ne tražim nikakve posebne dokaze. Uostalom i ne radi se o nečemu što nije moguće
    dokazati. Kako su naučnici dokazali da pčele ometaju signali sa mobilnih telefona?
    Večnost je čista sadašnjost.

  11. #11
    Registrovani Član
    Mikki avatar
    Status : Mikki je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 5

    Početno Re: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

    Zastita je za prostor. Verujem da ima smisla, posto svi oblici na neki nacin zrace ili skupljaju energiju. U pitanju je piramida. Evo nasao sam na ovom blogu sve i svasta, pa i objasnjenje o njoj: http://biopiramida.blogspot.com/

    Sta znam. I da je sugestija i autosugestija opet ima smisla...

  12. #12
    Registrovani Član
    ddejank avatar
    Status : ddejank je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Re: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?


  13. #13
    Banovina
    mire avatar
    Status : mire je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 594

    Početno Re: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

    meni to sve lici na klopku za zvekane, sto rekose u crtanom filmu...

    navlakusa na kintu, pa ko dosao, dobro dosao

  14. #14
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

    Citiraj Prvobitno napisano od mire Vidi poruku
    meni to sve lici na klopku za zvekane, sto rekose u crtanom filmu...

    navlakusa na kintu, pa ko dosao, dobro dosao
    naravno, ubede te da ti treba zastita od svakojakih zracenja

    a cilj je njihova zarada...

  15. #15
    Banovina
    mire avatar
    Status : mire je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 594

    Početno Re: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

    pa to...

    sednes i razmisljas o fori za zaprimavanje

  16. #16
    Registrovani Član
    Mikile avatar
    Status : Mikile je odsutan
    Registrovan : Jan 2014
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Odg: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

    Znam mnogo slučajeva gde su ljudi imali velikih zdravstvenih problema pa čak i smrtnih ishoda upravo zbog zračenja podzemnih voda. Deluje kao da su prazne prilče ali nisu.
    Moj komšija je imao baš problema sa zdravljem dok nije zvao nekog da mu premeri zračenje uz pomoć rašlji i ustanovio da je njegov krevet gde spava na mestu jakog zračenja. Posto mu je stan mali i nije imao gde pobeći od zračenja pribegao je raznoraznim metodama zaštite. Ko zna šta sve nije koristio od raznoraznih žica, ploča, piramida, stuja... ali u suštini ništa nije pomoglo a otprilike je dao novca tolko da je mogao kupiti drugi stan. Onda je bio u poseti dedi na selu negde u Bosni i on mu je rekao da stavi slamu ispod kreveta. Bilo je malo skeptičan ali ga je poslušao i kaže da je od tada počeo znatno bolje da spava i da mu se zdravlje od tada znatno poboljšalo. Zadnje vreme vidim da umesto slame koristi prostirke od trske ili kako ih on zove asure, kaze da su mu praktičnije a isti efekat. Kaže da će ceo stan da obloži sa njima. Možda malo preteruje ali to je već njegovo...

  17. #17
    Registrovani Član
    Милан Ђурковић avatar
    Status : Милан Ђурковић je odsutan
    Registrovan : Dec 2012
    Pol:
    Lokacija : Bar,Cetinje
    Poruke : 199

    Početno Odg: Štetna zračenja. Šta mislite o ovome?

    nikako

    Послато са K01A уз помоћ Тапатока

Slične teme

  1. Šta mislite o ovome?
    Od причалица u forumu Srbilend
    Odgovora: 1018
    Poslednja poruka: 06-06-2017, 06:37
  2. Fotografije sa takmičenja ♥
    Od Rosa u forumu Fotografija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 06-04-2014, 16:59
  3. Šta mislite o muvanju preko Interneta?
    Od kojica u forumu Svaštara
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 19-11-2012, 17:01
  4. Mislite da ste odličan vozač?
    Od Man u forumu Automobilizam
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23-09-2011, 07:52
  5. Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16-09-2011, 21:13

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •