Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 37 od 37

Tema: veciti derbi...

  1. #21
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Jelen Super Liga Srbije...

    Petković razdvajao Borhu i Vilotića

    Bek Crvene zvezde pokušao da pojasni šta se dešavalo posle utakmice sa Partizanom. Kaže da je razdvajao nekoga, ali ne zna koga?! MOZZART Sport saznaje da je razdvajao Borhu i Vilotića!



    Večiti derbi
    je, po običaju, doneo i mnogo tenzija, ali ovaj 141. su posebno obeležili incidenti - navijači su pre utakmice napravili veliku bakljadu, u poluvremenu je došlo do koškanja, pa Partizanovi igrači nisu mogli da prođu do svlačionica, pristalice crno-belih su se međusobno tukle...

    Ipak, razmirica je bilo i u crveno-belom taboru. Prema prvim informacijama levi bek Crvene zvezde Nikola Petkovićje pre meča, u tunelu, napao vezistu Partizana Nemanju Tomića, došlo je do koškanja, a fizički sukob jedva je sprečen.

    Inače, u tunelu kojim igrači prolaze od svlačionica ka terenu situacija je bila veoma napeta.
    Potom se pronela i glasina da se Petković umalo se nije potukao sa saigračem - Brazilcem Brunom Mezengom! Kako saznajemo, došlo je i do razmene udaraca, saigrači i Robert Prosinečki pokušali su da ih razdvoje, a kad nisu uspeli morala je da reaguje i Žandarmerija!!! Sam Petković je kasnije demanova tu informaciju.

    "Nije tačno, ja sam razdvajao Mezengu, ali ni tu nije bilo fizičkog kontakta".
    Nastavak priče sa Petkovićem, odnosno njegov odgovor na pitanje razdvajao od koga, nije ubedio novinare u istinitost njegovih tvrdnji.

    "Ne znam. Dosta mi je više tih priča o meni. Pitajte Mezengu".
    Mezenga se povodom ovog incidenta nije oglasio, ali MOZZART Sport saznaje da sePetković jeste našao u gužvi, da je tu bio i brazilski napadač, ali da se glavni sukob desio na relaciji Milan Vilotić - Kristijan Borha. Naime, njih dvojica su se potukli, a Petković i brazilski napadač su našli u opštem metežu, kao i pripadnici Žandarmerije, koji su na kraju smirili situaciju. Očevici tvrde da su se u toj gužvi "zakačili" i Petković i Mezenga, a šta se sve događalo među Zvezdinim igračima, verovatno će se znati tek sutra, kad hladne glave "rekonstruišu" događaje.Jasno je samo da sva dešavanja sa večitog derbija pokazuju da Zvezdu čekaju teški trenuci, iako se do skora mislilo da crveno-beli ne mogu da potonu dublje.

    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  2. #22
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Jelen Super Liga Srbije...

    Robi: ''Ljut sam... I na odbranu i na napad''

    Trener Crvene zvezde razočaran posle poraza u večerašnjem derbiju. ''Ovo je težak poraz, za mene, za klub...'', priznaje Prosinečki.



    Robert Prosinečki je posle meča izrazio uverenje da bi sve možda bilo drugačije, da je Evandro realizovao jedanaesterac u finišu prvog poluvremena.

    Tvrdi da zbog toga nije ljut na svog igrača, ali jeste na maltene ceo tim, zbog generalno nezadovoljavajuće partije.

    ''Dešava se i najvećim igračima da promaše penal, ali opet smo primili jeftine golove...Nismo imali karakter da se vratimo u meč posle 0:1, Borha je mogao sa pet metara da postigne gol i prelomi meč. Zato sam ljut i na odbranu i na napad'', konstatuje Prosinečki.

    On je priznao da je ovaj poraz težak udarac za Crvenu zvezdu.

    ''Težak poraz i za mene i za klub...Nažalost, moram da čestitam Partizanu'', ocenio je Prosinečki.
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  3. #23
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Jelen Super Liga Srbije...

    Stanojević: ''Dobili smo šta smo želeli'

    Aleksandar Stanojević, trener Partizana zadovoljan pobedom jer je ostvario ono što je želeo. Kaže da razume Zvezdaše koji su bili suviše nervozni.




    Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da su njegovi igrači dobili pobedu po koju su došli danas u derbiju sa Crvenom zvezdom, ali je istakao i da razume nervozu rivala.

    "Zadovoljan sam jer smo došli po pobedu i dobili smo ono što smo želeli. Nismo imali šta da izgubimo, za razliku od Zvezde, što se videlo po njihovoj nervozi na terenu i oko njega. Ali, razumemo to", rekao je Stanojević novinarima u Beogradu posle pobede od 2:0.

    Na poluvremenu je došlo do koškanja na terenu, a igrači Partizana nisu napuštali teren zbog straha za bezbednost.

    "Bilo je problema i pre početka utakmice. (Golman Vladimir) Stojković je pogođen u nogu, ali je na terenu sve bilo sportski. Nismo hteli da idemo u svlačionicu na poluvremenu jer se nismo osećali bezbedno. Bilo je mnogo nepoznatih lica koja su krenula ka nama", rekao je Stanojević.

    On je pojasnio da nije bilo ružnih reči između njega i trenera Zvezde Roberta Prosinečkog, iako je to tako delovalo sa strane.

    "Obratio sam se sudiji kod penala, jer mislim da ga nije bilo, a Prosinečki mi je nešto dobacio, pa sam mu pokazao rukom da se ne obraćam njemu. Kada sam krenuo u svlačionicu, kolega mi je prišao i pitao zašto mu govorim takve stvari, ali nije bilo ružnih reči. Ja se nikada nisam obraćao protivničkim trenerima niti igračima", rekao je Stanojević.

    On je ocenio da je njegov tim imao sreće na početku, ali i da ne misli da bi bilo drugačije da je Evandro iskoristio penal u 41. minutu.

    "Imali smo sreće na početku, jer je Zvezda propustila dve dobre šanse, ali su odlučili taktička disciplina i naša ofanzivna postavka, sa (Zvonimirom) Vukićem iza špiceva. A da je penal iskorišćen, na kraju bi bilo 2:1, a ne 2:0", rekao je Stanojević.
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  4. #24
    Registrovani Član
    Bandit avatar
    Status : Bandit je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Poruke : 1,864
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Jelen Super Liga Srbije...

    1982 sam odigrao sa 16,5 god zvaničnu utakmicu II savezne lige .SFRJ Istok.i postao u to vreme najmlađi igrač.takmičenja..
    Pa se smatram koliko toliko kompetentnim ..da kažem..
    Ovo što se sad igra..je najblaže rečeno smešno...
    Pola igrača sadašnje. Zvezde i Partizana ne bi igrali ni za 8/1 moje odelenje a kamoli za školu...
    Trebalo bi zabraniti..da se odigrava prvenstvo..ili makar zabraniti svim televijizajama da prenose utakmice i daju rezultate..
    Od mene toliko....

  5. #25
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Jelen Super Liga Srbije...

    Sport: Ostavka Lukića!

    Kako "Sport" nezvanično saznaje, u utorak ili sredu očekuje se da predsednik Crvene zvezde Vladan Lukić podnese ostavku Upravnom odboru kluba.


    Novi neuspeh u “večitom“ derbiju prelio je čašu nezadovoljstva navijača Crvene zvezde učinkom aktuelnog predsednika i članova uprave.Još u avgustu na otvaranju sezone i ne baš ubedljivih partija na evropskoj sceni Lukiću se “drmala fotelja“, ali je na nagovor saradnika odustao o ostavke.Ovoga pute se očekuje da Lukić skupštini kluba, koja bi prema nekim najavama trebalo da se održi 10. decembra kada se završava jesenji deo sezone podnese ostavku.

    Lukić je pre dve i po godine došao na čelo Crvene zvezde sa obećanjem da će u trećoj godini svog mandata “crveno-beli“ konačno osvojiti titulu i prekinuti dominaciju najvećeg rivala Partizana.

    Izgleda da je posle 141. derbija kompletan projekat pao u vodu. Dok se sa "juga" orilo: "Titula, titula, slaviće se titula...", sa "severa" se čulo: "Uprava napolje...". Poruka je jasna.

    Ipak, trebalo bi prvo sačekati zvaničnu potvrdu iz Crvene zvezde, verovatno već u ponedeljak.
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  6. #26
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Jelen Super Liga Srbije...

    Stojković ne oseća opekotine, Šćepović razmišlja o navijačima

    Fudbaleri Partizana poručuju da su još jednom pokazali da su bolji tim od Zvezde i da je njihova pobeda potpuno zaslužena.



    Fudbaler Partizana Stefan Babović
    ocenio je posle večerašnje pobede u "večitom" derbiju da je njegova ekipa bolja od Crvene zvezde jer duže igra zajedno i jer su igrači iskusniji.

    "Teška utakmica, Zvezda je igrala na sve ili ništa, a mi smo im u odredjenim trenucima prepustili inicijativu, medjutim, nisu bili toliko opasni. Zvezda je dobra ekipa, ali mi smo u ovom trenutku bolji, duže igramo zajedno, iskusniji smo", rekao je Babović.

    On je istakao da je incident na poluvremenu nastao zbog velike tenzije i da je to "nešto što se dešava".

    "Niko ne želi takve scene, ali tenzija je velika i to se dešava. Osvojili smo velike i važne bodove, to znamo i mi i oni, ali i cela Srbija", istakao je Babović.

    Mladi napadač Partizana Lazar Marković presrećan je jer je debi u "večitom" derbiju završio pobedom.

    "Sjajan način da se debituje u derbiju. Ne mogu da opišem sreću koju osećam. Ono što se na poluvremenu dogodilo nema veze sa fudbalom",rekao je Marković.

    Golman Partizana Vladimir Stojković rekao je da je njegova ekipa zasluženo dobila, ali da prvenstvo još nije gotovo jer treba da se odigra još jedna polusezona.

    "Veoma važna utakmica i zasluženo smo je dobili. Ima još da se igra, ništa nije odlučeno, ali ovo je veliki korak ka tituli. Presrećan sam, sada idemo korak po korak, osigurali smo jesenju titulu, ali ostaje drugi deo prvenstva", kazao je golman Partizana.

    Stojković je bio na udaru navijača Crvene zvezde koji su ga gadjali petardama i bakljama.

    "Dobio sam opekotinu, ali to je nebitno, važan je fudbal", istakao je Stojković.

    Strelac drugog gola Marko Šćepović rekao je da mu je drago da je nastavio da postiže golove u derbiju, što je činio i u mladjim kategorijama.

    "Drago mi je što sam nastavio da postižem golove u derbiju, činio sam to često u mladjim kategorijama. Nadam se da će mi ovaj gol pomoći da izgladim odnose sa navijačima", istakao je Šćepović.

    Mladi napadač je kazao da mu se nikada do sada nije desilo da pauzu izmedju dva poluvremena provede na terenu.

    "Nikada mi se do sada nije desilo da se na poluvremenu zagrevam na terenu. To je mene i moje saigrače motivisalo i došli smo do zaslužene pobede", kazao je Šćepović.
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  7. #27
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Jelen Super Liga Srbije...

    TRENER CRNO-BELIH POSLE POBEDE NAD ZVEZDOM

    Stanojević: Šta bi bilo da je Evandro dao gol? Pa 2:1 za Partizan

    Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da su njegovi igrači dobili pobedu po koju su došli u derbiju sa Crvenom zvezdom (2:0), ali je istakao i da razume nervozu rivala.



    "Zadovoljan sam jer smo došli po pobedu i dobili smo ono što smo želeli. Nismo imali šta da izgubimo, za razliku od Zvezde, što se videlo po njihovoj nervozi na terenu i oko njega. Ali, razumemo to", rekao je Stanojević.


    Na poluvremenu je došlo do koškanja na terenu, a igrači Partizana nisu napuštali teren zbog straha za bezbednost.

    "Bilo je problema i pre početka utakmice. Golman Vladimir Stojković je pogođen u nogu, ali je na terenu sve bilo sportski. Nismo hteli da idemo u svlačionicu na poluvremenu jer se nismo osećali bezbedno. Bilo je mnogo nepoznatih lica koja su krenula ka nama", rekao je Stanojević.

    On je pojasnio da nije bilo ružnih reči između njega i trenera Zvezde Roberta Prosinečkog, iako je to tako delovalo sa strane.

    "Obratio sam se sudiji kod penala, jer mislim da ga nije bilo, a Prosinečki mi je nešto dobacio, pa sam mu pokazao rukom da se ne obraćam njemu. Kada sam krenuo u svlačionicu, kolega mi je prišao i pitao zašto mu govorim takve stvari, ali nije bilo ružnih reči. Ja se nikada nisam obraćao protivničkim trenerima niti igračima", rekao je Stanojević.

    On je ocenio da je njegov tim imao sreće na početku, ali i da ne misli da bi bilo drugačije da je Evandro iskoristio penal u 41. minutu.

    "Imali smo sreće na početku, jer je Zvezda propustila dve dobre šanse, ali su odlučili taktička disciplina i naša ofanzivna postavka, sa Zvonimirom Vukićem iza špiceva. A da je penal iskorišćen, na kraju bi bilo 2:1, a ne 2:0", rekao je Stanojević.
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  8. #28
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Jelen Super Liga Srbije...

    Krstajić tražio prekid, ko je kome šta rekao?

    Tenzije na derbiju dostigle vrhunac nakon prvog poluvremena.


    Glave su bile vruće, ali samo van terena. Na njemu uspavanka, mnogo je bilo zanimljivije na tribinama, ali i klupama.

    Mladen Krstajić je, kako pišu današnji medi zahtevao prekid na poluvremenu, kada Partizan nije mogao da se probije do svlačionica od pirotehnike.

    "Je l' treba da izgubimo glavu", pitao je direktor crno - belih delegata.

    Gužva se napravila posle poslednjeg sudijskog zvižduka u prvom delu.

    "Igramo korektno, vršimo samo pritisak na sudije", prenosi "Sportski Žurnal" reči Aleksandra Stanojevića.

    On i kolega na suprotnoj strani Prosinečki su razmenili nekoliko rečenica, posle meča su i jedan i drugi pokušavali da umanje posledice.

    "Ništa nisam rekao ni sudiji ni Stanojeviću. Atmosfera na derbiju je vruća, tenzije su velike", kaže trener Zvezde.

    "Raspravljao sam se sa sudijom oko penala i nisam ga psovao. A kolega Prosinečki mi je dobacivao, pokazao da mu se ne obraćam, iako ja njemu ništa nisam rekao", objašnjava Stanojević.

    "Nismo bili bezbedni u svlačionici, zato nismo hteli da ulazimo. Ostali smo na terenu kako bismo izbegli moguće probleme", dodao je Stanojević.

    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  9. #29
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Jelen Super Liga Srbije...

    Stanojević: Derbi prevazišao normalne sportske okvire

    Trener Partizana, ipak, priču usmerava ka fudbalskim temama, iako je svestan da je njegov tim do pobede nad Zvezdom stigao u "neshvatljivim okolnostima"



    Pobeda u poslednjem derbiju sa Crvenom zvezdom u prošloj sezoni draža je treneru Partizana Aleksandru Stanojeviću nego ona u prvom susretu sa večitim rivalom u novom ciklusu takmičenja, ali će i ona ostati u srcu mladog stratega pošto je izvojevana u “neshvatljivim okolnostima“. Stanojević tu pre svega misli na vatren doček na Marakani i ogromne pritiske sa strane crveno-belih.

    Prošli derbi mi je draži, jer je takmičarski bio bitniji, odlučivao je o titulu, ali mi je i ova pobeda neverovatno draga zbog neshvatljivog pritiska i okolnosti u kojima smo došli do nje... Ne bih se bavio teorijama zavere, ne znam da li je neko planirao ovako nešto, da li je postojao neki scenario. Mnoge nesportske stvari se dešavaju i na večikim evropskim utakmicama, setite se samo incidenata na derbiju Reala i Barselone. Ali, činjenica je da je ovo juče prevazišlo normalne sportske okvire“, počeo je Stanojević dugo izlaganje u kojem je sumirao utiske sa 141. vecitog derbija.

    Tenzije i pristisci su normalna stvar, ali mi nije jasno zašto je bez ikakvog razloga, iz čista mira, došlo do one situacije na poluvremenu. Odgovorno vam i najiskrenije tvrdim, a imam mnogo svedoka za to, da sam se obratio samo sudiji, a nijednu reč nisam uputio ka klupi Zvezde. Da, i ja volim da pravim pritisak, da, i ja volim tenziju, ali nikada ne diram bilo koga sa druge strane. A mi smo ovoga puta isprovocirani, ugorženi.

    Stvarno smo bili ugroženi
    ".

    Stanojević
    je potom malo detaljnije pojasnio šta se dešavalo po isteku prvih 45 minuta.

    U jednom trenutku sam video gomilu nepoznatih ljudi kako idu na nas, a nisu sa Zvezdine klupe. Naravno da ti nije svejedno, ali nisam se uplašio, ipak sam ja beogradsko dete... Dobro je što se na kraju sve dobro završilo“.

    Partizanov šef struke zato i usmerava priču ka fudbalskim temama.

    Hajde da pričamo o lepim stvarima, hajde da pričamo o fudbalu. Znam da on nije bio dobar, nisam ni ja zadovoljan kvalitetom utakmice, ali svašta se dešavalo. Ljudi danas pričaju o tom meču, ipak je to bio nekakav spektakl. Ipak je bilo više toga pozitivnog nego negativnog. Pa Bugarin Ivan Ivanov mi je, kada sam ga pitao liči li naš derbi na neki njihov, rekao: ’Ne šefe, ovo kod vas je rat’. A nije to rekao u negativnom kontekstu“.

    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  10. #30
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Jelen Super Liga Srbije...

    Svako priča svoju priču...

    Dok iz Partizana sve što se dešavalo van terena ocenjuju kao skandal, iz Zvezde stižu drugačiji tonovi. Disciplinci na sceni u četvrtak.



    U Partizanu smatraju da su se dešavale nedopustive stvari.

    "To nema nigde, u pitanju je skandal. Naši igrači nisu mogli da dođu do svlačionica, ili bolje rečeno, nisu smeli, ne znajući šta će im se tamo dogoditi", rekao je za "Kurir" predsednik crno - belih Đurić.

    On nije ni ove godine otišao na "Marakanu".

    "Ne znam da li je bilo planski, neću o teorijama zavere, ali ugrožena nam je bezbednost", dodaje Stanojević.

    Na drugoj strani, Zvezdin komesar za bezbednost Ivan Petrić je "Mondu" rekao da je sve prošlo bez većih sukoba i zahvalio se akterima, ali i policiji jersu svi uspeli da savladaju emocije i doprinesu da se smire tenzije.

    "Više se proteklih dana pričalo o bezbednosti na derbiju i na jednom koncertu, nego o samoj utakmici", primetio je Petrić.

    U četvrtak će, kada stignu izveštaji, poslednju reč dati disciplinska komisija, kazna može biti i nekoliko mečeva bez publike, a Zvezda je već pod uslovnom kaznom.

    Sačekajmo četvrtak, ali se lako može desiti da posle novčanih i uslovnim kazni, na "Marakanu" stigne odluka o suspenziji. Međutim treba reći da na ovoj sednici neće biti odluke, iako će biti razmatrani izveštaji, a eventualne mere mogle bi da budu izreknute sledeće nedelje.

    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  11. #31
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: veciti derbi...

    GOLMAN PARTIZANA STRAHOVAO ZA BEZBEDNOST

    Stojković: Još samo bombom da me gađaju

    Golman Partizana Vladimir Stojković tvrdi da mu je protekli večiti derbi bio najgora utakmica u karijeri zbog celokupnog arsenala kojim je bio zasut od strane navijača Crvene zvezde, prenosi "Sportski žurnal".



    "Bilo je strašno! Ima li išta gore od onog što se desilo na stadionu Crvene zvezde. Navijači su me gađali čime su stigli - petardama, bakljama, topovskim udarima. Ne znam šta da očekujem sledeći put, verovatno bombu? Pamtiću poslednji derbi po pobedi, ali van te činjenice ostaje utisak da je ovo moja najgora utakmica u karijeri", pita se Stojković.


    Golman Partizana kaže da se navikao na uvrede, ali da ovo što se desilo na poslednjem derbiju prevazilazi granice razuma.

    "Nisam provocirao navijače Crvene zvezde. Sa njima nemam problem, oni sa mnom očigledno imaju. Niti mogu da utičem, niti se protivim da mi sa tribina poručuju šta god žele, neka vređaju, njima na čast. Svačega sam se naslušao tokom karijere, izdržavam nekako, ali da me gađaju bakljama, topovskim udarima i petardama, to mi nije jasno", rekao je Stojković.

    Čuvar mreže crno-belih otkrio je i da je zadobio opekotinu kuka.

    "Ništa strašno, sad mi je dobro. Sudija je nekoliko puta bio prinuđen da prekida meč, ne znam ni sam šta je sve padalo na teren. O tome da nismo mogli da uđemo u svlačionicu neću ni da govorim. Večiti rival nas godinama nije savladao i pokušali su da nas na sve načine izvedu iz takta i poremete koncentraciju, međutim, pokazali smo od čega smo sastavljeni. Važno je da smo jesenji prvaci", zaključio je Stojković.
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  12. #32
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: veciti derbi...

    Partizanove male tajne

    Dijarino "zagrevanje" i Stojkovićev "razgovor" sa Evandrom bitni detalji crno - bele pobede u derbiju.



    Beogradski mediji prenose "crtice" sa subotnjeg derbija, par stvari su potpuno neuobičajene, ali u Partizanu veruju da su imale uticaj na ishod.

    Lamin Dijara je prvo poluvreme bio u svlačionici.

    Trener Stanojević mu je rekao da će ga uvesti u igru i da prvo poluvreme presedi u svlačionici, jer je mnogo hladno.

    Afrikanac ne podnosi hladnoću pa je zaista, uz dozvolu delegata, sedeo u toplom u prvom poluvremenu, a u nastavku se pojavio prvo na klupi, pa na terenu.

    Vladimir Stojković je kod penala imao rat nerava sa Evandrom.

    "Rekao sam mu, stojim na liniji i čekam te", otrrio je "Sportskom žurnalu" Stojković.

    On misli da je zbunio Brazilca, tačnije uveren je da je to odlučilo kod penala.

    Stanojević je dan nakon derbija pričao da je i pritisak na igrače Partizana imao pozitivan efekat.

    "Oko nas su bili neki ogromni ljudi koji su probali da nas zaplaše. Igrači su rekli da će im tek sada pokazati", kaže Stanojević uz konstataciju da se nije uplašio "jer je beogradsko dete"...


    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  13. #33
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: veciti derbi...

    Delegat derbija: ''Stanojević nikoga nije psovao''

    Delegat Miodrag Popović danas je podneo izveštaj sa 141. večitog derbija.


    Retko se dešava da novinari posle jedne fudbalske utakmice razgovaraju sa delegatom. To se desilo sa Miodragom Popovićem, koji je danas podneo izveštaj sa 141. derbija, a zatim odgovarao na pitanja medija.

    Šta stoji u izveštaju?

    ''U izveštaju sam napisao da je organizacija utakmice bila slaba, bilo je neprihvatljivih stvari.

    Tri sata pre početka smo imali sastanak svih strana, uključujući policiju, vatrogasce, dogovorili se kako da reagujemo, ali na kraju nismo uspeli da sve to sprovedemo u delo'', priča Popović.

    Bilo je čarki na poluvremenu između Stanojevića i Prosinečkog?


    ''Stanojević je napravio neki gest koji je Prosinečki shvatio kao provokaciju i prišao mu, pitao ga “šta je bilo”.
    Nikog nije vređao, nije tačno da je opsovao ili bilo šta slično rekao Prosinečkom.


    Problem su napravili neki meni nepoznati ljudi, u obeležjima Crvene zvezde, koji su dotrčali sa strane, a ne znam ni ko su, ni kojim povodom su bili tu. Oni su zakuvali celu situaciju''
    , kazao je Popović.


    Sportski direktor Partizana Mladen Krstajić tražio je na poluvremenu da se utakmica prekine.


    ''Kada crno-beli nisu uspeli da uđu u tunel i odu u svlačionicu, Krstajić mi je rekao da bi trebalo da prekinemo utakmicu.

    Tu sam ipak bio nemoćan, jer takvu odluku donose sudije i na njima je bilo da procene'', zaključio je Popović.
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  14. #34
    Banovina
    mire avatar
    Status : mire je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 594

    Početno Re: veciti derbi...

    ma ono sve treba hitno dezintegrisati...

  15. #35
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: veciti derbi...

    dogadjaji oko derbija mnogo interesantniji i dinamicniji od same utakmice... sve u svemu, bilo je tuga gledati ono sto se nekad zvalo fudbal...
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  16. #36
    Banovina
    mire avatar
    Status : mire je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 594

    Početno Re: veciti derbi...

    bas to...

  17. #37
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: veciti derbi...

    al' sam sa namerom hteo da iskopiram ovde sto je moguce vise izjava i pre i posle derbija... a sledeci je za par meseci... pa cemo onda uporediti i videti koliko se tu nesto zaista menja... stalno neke pretnje kako ce na terenu pokazati ne znam sta, a posle derbija uvek neko drugi kriv... a 'navijaci' su posebna prica... onakvo ponasanje ne treba komentarisati..
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. Mala crna haljina veciti trend
    Od Ciciban u forumu Modni kutak
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 21-10-2015, 09:14

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •