Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Lista *najboljih* postova po izboru forumaša/ica

  1. #1
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Lista *najboljih* postova po izboru forumaša/ica

    Koji post je po vašem izboru ,onaj koji biste izdvojili kao poseban,
    nasmejao vas je ,ili raznežio,ili naljutio,ili ima neko drugo svojstvo
    po kojem vam je privukao pažnju,bez obzira na kojem pdf-u se nalazi.
    Izaberi post i ostavi ga ovde ,a obrazloženja može i ne mora da bude
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  2. #2
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Lista *najboljih* postova po izboru forumaša/ica

    Citiraj Prvobitno napisano od baba Tijana Vidi poruku
    To se pre nije znalo cigurno. Evo, moj Jeremija, da ga nisu poterivali u ratove, nebi zagazio opankom dalje od Palanke. A ondak je došo napredak i svet je krenuo da putuje. Pa se saznalo i za pakao. Prvi nam javio Đole iz Amerike. Pratijo pismo da radi u paklu, al da su novci dobri. Posle se pakao proširio i u Jevropu. Donele ji one agencije di daš pare, pa te putuju di oćeš. I koji goć se vrno sa takog puta, kaže da je bilo ki u paklu.

    E, kad je to reko i doktor Cvele iz Palanke, ondak sam i ja morala da poverujem da ima pakleta. Jerbo je doktor Cvele bio ozbiljan čovek. Uvek bi nedeljom izišo u kafanu. I popije kafu i ratluk. I malu ljutu. Tolko.
    Večnost je čista sadašnjost.

  3. #3
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: Lista *najboljih* postova po izboru forumaša/ica

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    e pa...poterana današnjim danom, koji liči na tolike druge subote, odlučila sam da otvorim ovu temu...a šta se to desilo, uopšte? pa desilo se to da se subotom budim rano, kao da je radni dan...niko mi nije kriv za to, to je stvar navike....ali, kako sednem za laptop i počnem da gustiram kafu, neki crv mi ne da mira i stalno me tera da pogledujem na sat i da razmišljam kako ću zakasniti sa nabavkom namirnica za vikend i nekoliko dana u nedelji...i tako, dok pijem tu prvu glockavu kafu i čitam e-novine, uporedo subotom pravim spisak stvari za nabavku.
    jurim u radnje, pijacu, čekam redove i rediće, pa idem do bankomata, apoteku....dolazim kući, sva se pušim i isparavam...raspakujem se, ređam kupljene stvari, sortiram ih.
    mačak me začuđeno gleda - čemu ta frka uopšte?!
    stavljam šerpe na šporet, tepsije u rernu, uključujem se na trubo pogon! sve je gotovo do 14h - topla supa, čorba, šta već, meko meso, divni prilozi, ukusne salate, tople pite i kolači....
    uh! mogu da sednem. pogled luta po kući koliko imam stvari da pospremim za vikend...ali, neka prvo ručaju.
    i onda - čekam, čekam, čekam...šaljem sms-ove na koje ne odgovaraju ili odgovaraju kasno, ručak se hladi, ja ne krećem sa čišćenjem stana da ne bih dizala prašinu dok jedu
    i tako.
    dočekam 17h, a da niko nije ni došao ni ručao, niti sam ja nešto još uradila pored kuvanja ručka...a već se smrklo.
    e sad - jesam li ja normalna?
    kakva je to subota uopšte? da li vi radite ovakve stvari vikendom? da li iznurujete sebe a ne znate što?
    ...ovaj post me mnogostruko *zdrmao*
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  4. #4
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: Lista *najboljih* postova po izboru forumaša/ica

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    Što da se kupa, kad je umreo deda... svašta s tebe...
    ..zanimljivo razmišljanje
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  5. #5
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Lista *najboljih* postova po izboru forumaša/ica

    Citiraj Prvobitno napisano od Zazijavalo Vidi poruku
    Meni je satisfakcija kad mi tašta leži u bolnici, a moja vlajna onda ode da je poseti i povede i klince.

    Aj sad vi.
    Večnost je čista sadašnjost.

  6. #6
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Lista *najboljih* postova po izboru forumaša/ica

    Citiraj Prvobitno napisano od Man Vidi poruku
    Kada tačno znamo kuda smo se uputili, to može biti najbolji način da se izgubimo. Ponekad je bolje kružiti bez cilja.

    Jedan mladić upitao je duhovnog učitelja: »Koliko vremena treba da se postigne prosvetljenje?«

    »Deset godina«, odgovorio je učitelj. »Zar toliko!?« zabezeknuo se mladić. »Ne, pogrešio sam«, rekao je učitelj. »Trebaće dvadeset godina.«
    »Zašto ste udvostručili cifru?« upitao je mladić.
    »Kad bolje razmislim«, objasnio je učitelj, »u tvom slučaju biće potrebno bar trideset.«

    Ima ljudi koji nikad ništa ne nauče jer sve grabe u trku i žurbi. Mudrost, na kraju krajeva, nije cilj na koji treba stići, već način na koji se putuje. Ako previše žurimo, gubimo lepote pejzaža.

    Kada tačno znamo kuda smo se uputili, to može biti najbolji način da se izgubimo. Ponekad je bolje kružiti bez cilja.
    Večnost je čista sadašnjost.

  7. #7
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Lista *najboljih* postova po izboru forumaša/ica

    Citiraj Prvobitno napisano od rile_laki_macan Vidi poruku
    aaaaaa, mislim da shvatam... pa vi biste da vam on otvori vrata, osim kada mislite da ne treba da otvori vrata za koja mislite da treba da otvori... i da vam pridrzi kaput, ali ne treba bas da vam pridrzi kaput iako vi mislite da treba da vam pridrzi kaput.. i da vam nosi torbu... osim ako mislite da ne treba da nosi torbu za koju mislite da treba da ponese... da bude tu za vas, ali da ne bude tu za vas u smislu da bude tu za vas, nego da bude tu za vas... i da vam je uvek pri ruci, ali ne bas uvek, iako mora da bude uvek... pa, sad je sve jasno...
    Večnost je čista sadašnjost.

  8. #8
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Lista *najboljih* postova po izboru forumaša/ica

    Citiraj Prvobitno napisano od rile_laki_eek Vidi poruku
    a, dobro, to je jedna strana price... a, pazi sad jednu drugu stranu price... musku, recimo.. zivis sa 'poslovnom' zenom koja non stop ide na sastanke, koja radi neki odgovoran pos'o, zaradjuje vise i to... znaci, zivis sa zenom koja ce izaci iz kuce u 7 ujutru a vratiti se u 7 uvece... i verovatno ima jedan slobodan dan u nedelji... normalno, bice umorna... sve ce manje snage imati za bilo sta, sve do trenutka dok ceo taj zivot i cela ta veza ne postane samo pos'o i spavanje... da li to zelimo? pa, neki od nas i ne... a sve i da ne bude bas tako, sto je nemoguce, onda, jednom, posle nekog vremena, veza, recimo, treba da se krunise bebom... sta sad? moze? moze, svi to zelimo... ali, znas, sad nije pravo vreme da se ostane trudan, jer je svetska kriza i firma lose posluje, pa nece moci da se ode na trudnicko... a ona je ipak odgovorna za 'svoje ljude'... mora da se izabere... a i kako cemo da odgajamo dete ako ne radimo? ipak je to bila losa ideja...

    i, kuda dalje?

    ima jos puno takvih primera, ali je ipak mnogo lakse reci da se muskarci uplase 'jakih zena' koje su jake jer, eto, imaju pos'o i idu na sastanke...

    ma, idi...
    Večnost je čista sadašnjost.

Slične teme

  1. plej lista za radio...
    Od rile_nezni_oblak u forumu Muzika
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 09-09-2020, 23:44
  2. Lista veselih pesama
    Od paculjkica u forumu Muzika
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 22-06-2016, 09:40
  3. Detelina sa 4 lista...
    Od Sarmica u forumu Flash igrice
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 07-07-2012, 06:58
  4. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 06-06-2011, 07:48
  5. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13-12-2009, 21:19

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •