Rezultati ankete: vasa iskustva?

Glasači
4. Ne možete glasati u ovoj Anketi.
  • ja sam pre mislio da sam dobar covek...

    2 50.00%
  • nikada vise necu otvoriti horoskop ni u novinama...

    0 0%
  • a mislio sam da nista vise ne moze da me iznenadi...

    2 50.00%
  • sam sam kriv.. niko me nije terao...

    0 0%
Anketa s mogućnošću izbora više odgovora
Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 102

Tema: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

  1. #21
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    da... ovakva mogu da blejim satima, nit ću išta rastumačiti, nit sam pouzdana.
    nemoj ni mene da zaboraviš
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  2. #22
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    sagacity...

    sunce u 12 polju, zatvorena si jako, nesigurna, zarobljenik sopstvene podsvesti, radije nećeš krenuti nego rizikovati. sklona obmanama od strane drugih, o ovom bi trebalo povesti računa, sunce je ugroženo od neptuna iz 8 kuće, čuvaj se tajnih neprijatelja, lažnih prijatelja i poroka. ceo život ti se vrti u ovom začaranom krugu u kom se razočaranja teško prevazlaze.
    uran u 7 kući nije idealna pozicija za brak, u opoziciji sa venerom, vladarom iste... može da označava partnera nespremnog za nako ozbiljnije vezivanje, uspone i padove. imaš utisam da živiš u tunelu u kom nema izlaza, da je partner fatalan na neki način po tebe. što je vrlo moguće sa plutonom na decedentu.
    inače si vedra osoba, najverovatnje lepa sa venerom u prvom polju, ponekad naivna... dece verovatno imaš više od 2, 5 kuća počinje u raku, mesec u lavu, može da da neku vrstu egocentričnosti, mada sa vrhom u raku pre bih rekla neku vrstu slave ili priznanja, kasnije.
    zdravlje sasvim ok, možda bi trebalo povesti računa o srcu povremeno... i izbegavaj operacije, bilo kakvu vrstu intervencija, vladar 8 ti je mars, moguće da si u ranoj mladosti išla pod nož, stacioniran u 1 kući, što i nije sjajna pozicija, generalno se odnosi i na kasniji period. inače mirno što se ovoga tiče, nema teških aspekata, bolesti i slično.
    novac dolazi kroz posao kojim se baviš, tu se daješ mnogo, ali su i rezultati postojani.

    trenutno je saturn u vagi, tebi znači tranzitira kroz 7 polje, moguće su trzavice u braku jer prati aspekte urana, znači opozicija na veneru i konjukcija na sam uran... kada prođe ovaj trazit trebalo bi da se situacija malo iskristališe. s tim što negde na jesen sledeće godine saturn ulazi u škorpiju, opozicija na mars, izbegavaj konflikte bilo kakve vrete, što u kući, što javne rasprave, pravne i slično. uran ti u isto vreme tranzitira kroz prvo polje, znači ti si ta kojoj će trebati malo više samokontrole... ovo nije nešto što se ne može ublažiti, jer sa saturnom je teško izbeći. uran u prvoj zahteva slobodu, odvezivanje, a da bi to dobio ume biti krajnje uporan i agresivan.
    dok tranzit jupitera u narednih godinu dana obećava konstantan priliv novca. moguć je i neki uspeh ili nagrada kroz posao kojim se baviš... inače si neko kome je društvena pozicija jedan od zagarantovanih životnih uspeha.

  3. #23
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    pričo, tebi mi je nateže gledati...

    nijedan te malefik nije zaobišao, najbolje znaš na šta se sve u životu to odnosilo... sunce je rinirano. mesec se dobro drži, jesi jako emotivna, ali i jaka, teško te je slomiti... što nije uvek dobro. ponekad se valja skršiti i priznati sebi da ne možeš dalje, skinuti jedan deo tereta i prebaciti na drugog. trošiš se bez rezerve. fatalista.
    dodatno mi je teže što neke stvari znam.
    olakšavajuća je okolnost što ti nijedan od malefika nije retrogradan, znači ono što je bilo teško da će se ponoviti, sem ovog neptuna na mc, ne mora da znači skolonost ka porocima, u dobrom je aspektu sa mesecom, u tvom slučaju psiha... ali može da donese neke mutljavine ne poslu, znači ne bi dobila po zaslugama.

    tebi jupiter kreće kroz 5 polje, rekla bih da se ovo odnosi na jedno od dece, pa preko venere, pa preko vladara, može da donese neku ozbiljniju vezu, ili brak.
    moguće da ćeš u narednom preidu nazadovati na poslu iz gorenavdenih razloga... ako si planirala putovanje, odložiće se. znači neki zastoji po ovim pitanjima, ne bi bilo dobro da započinješ bilo šta u narednih godinu dana, odnosno u vreme trajanja tranzita saturna preko celog 10 polja, ako se uzme u obzir da naredne godine opet kreće retro, uzmi neki raspon od 3 godine...

  4. #24
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    tebi biso neću da gledam natalne aspekte, ako već kažeš da jesam, teško da je bilo šta bitno promaklo...

    trebala si u nekom proteklom periodu što se tiče posla da ustanoviš aktuelne probleme, eventualno rešiš, saturn je valjda odradio svoje po ovom pitanju.
    ne znam šta hoćeš tebi da kažem, naredan period ti je dosta dobar, imaš jupiter kroz kuću, harmoničan aspekt sa suncem i uranom, ovaj prvo može da da poziciju, drugi dobitak u igrama na sreću, generalno oba znače uspešan perod... jer tebi uran vlada i kućom finansija, sunce nasledstvima. ako ništa od ovoga ne bude, obavezno igraj igre na sreću. ali sačekaj kraj meseca da ju krene pravim hodom.

  5. #25
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    drki, ne vidi se slika...

  6. #26
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...



    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  7. #27
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    Vragolanka, prvo da ti se zahvalim, jer za ovakvu analizu trebalo je vremena...

    Sada ću ti otkriti tačno šta si sve pogodila i šta od svega ima smisla...Da pokažemo okolini da naša Vragolanka nije ''mačiji kašalj''...

    Pošto sam ja neko iskren i bez kompleksa...Redom ću ti govoriti, gde se tvoja analiza poklapa sa onim što sam ja...Mislim da ti to može pomoći za kasnije, da sebe još više usavršiš...Mislim da treba da se malo više pozabaviš astrologijom, rekla bih da ti to ide...

    Ovako, moja je greška što ti nisam rekla emotivni status...Nisam udata, niti sam bila, niti imam decu, i nisam trenutno u nekoj ozbiljnoj vezi...Tako da to ne mogu baš da rastrumačim..Ali ono što si napisala ja bih iskoristila stihove jedne pesme od Lepe Brene, (a koje je moj otkačeni brat često koristio dok se nije oženio ...)
    ''Sve mi dobro ide osim ljubavi''... ...Ako ja sada ovo tvoje tumačim na način na koji ja to smatram, ja bih rekla da je bolje da se ne udajem..Jer je taj neki porok i ko zna šta... (ovo istestiraj kada budeš imala vremena, inače odoh da skačem sa mosta....)

    Uglavnom sam sigurna u sebe, osim tako ponekad...Ima i toga, ali vrlo malo...Zatvorena...To je tačno...I veliki sam ''hazarder'', ali ne u emocijma...Tu ne volim rizik...Verovatno se na to odnosi....
    Što se tiče zdravlja i tog nekog stanja, prilično si precizno odgovorila...Ne znam sad za srce, još uvek ''kuca'', nisam proveravala... Ali sam neko, ko se borio za život...
    Najviše si pogodila za posao i karijeru...Skoro da se nema šta izmeniti...To je to...
    Što se tiče osobina i tog nekog opisa...Pa i tu si prilično bila precizna...Vedra sam osoba i pozitivna sasvim....

    Eto, verujem da si zadovoljna onim što si čula od mene
    Još jednom hvala...

  8. #28
    Registrovani Član
    mrav avatar
    Status : mrav je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 7,546

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    http://www.astro.com/tmpd/c2nxfileCg...9289.16265.gif

    evo i moje
    Priložene slike Priložene slike astro_w2gw_01_mrav_hp.39289.16265.jpg   astro_w2gw_01_mrav_hp.39289.16265(2).jpg  
    omnia praeclara rara

  9. #29
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

     
    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Vragolanka, prvo da ti se zahvalim, jer za ovakvu analizu trebalo je vremena...

    Sada ću ti otkriti tačno šta si sve pogodila i šta od svega ima smisla...Da pokažemo okolini da naša Vragolanka nije ''mačiji kašalj''...

    Pošto sam ja neko iskren i bez kompleksa...Redom ću ti govoriti, gde se tvoja analiza poklapa sa onim što sam ja...Mislim da ti to može pomoći za kasnije, da sebe još više usavršiš...Mislim da treba da se malo više pozabaviš astrologijom, rekla bih da ti to ide...

    Ovako, moja je greška što ti nisam rekla emotivni status...Nisam udata, niti sam bila, niti imam decu, i nisam trenutno u nekoj ozbiljnoj vezi...Tako da to ne mogu baš da rastrumačim..Ali ono što si napisala ja bih iskoristila stihove jedne pesme od Lepe Brene, (a koje je moj otkačeni brat često koristio dok se nije oženio ...)
    ''Sve mi dobro ide osim ljubavi''... ...Ako ja sada ovo tvoje tumačim na način na koji ja to smatram, ja bih rekla da je bolje da se ne udajem..Jer je taj neki porok i ko zna šta... (ovo istestiraj kada budeš imala vremena, inače odoh da skačem sa mosta....)

    Uglavnom sam sigurna u sebe, osim tako ponekad...Ima i toga, ali vrlo malo...Zatvorena...To je tačno...I veliki sam ''hazarder'', ali ne u emocijma...Tu ne volim rizik...Verovatno se na to odnosi....
    Što se tiče zdravlja i tog nekog stanja, prilično si precizno odgovorila...Ne znam sad za srce, još uvek ''kuca'', nisam proveravala... Ali sam neko, ko se borio za život...
    Najviše si pogodila za posao i karijeru...Skoro da se nema šta izmeniti...To je to...
    Što se tiče osobina i tog nekog opisa...Pa i tu si prilično bila precizna...Vedra sam osoba i pozitivna sasvim....

    Eto, verujem da si zadovoljna onim što si čula od mene
    Još jednom hvala...


    ne mogu da znam da li si udata, ili ne... u ovom je periodu bolje što nisi s obzirom na tranzite. 7 polje važi i za osobu sa kojom bi eventualno živela, javne neprijatelje i pravna pitanja. ta 7 kuća se ne aktivira udajom, ali se najviše odnosi na partnera, podložna je tranzitima tokom celog života. i da si u ozbiljnojioj vezi radili bi... a s obzirom na aspekte, rekla bih da neće potrajati brak kada do njega dođe. i ako, mada mi se čini da hoće.
    jer se neki aspekti moraju odraditi u jednom periodu života.
    taj uran i venera ti vladaju 2 poljem, finansije i 10 posao, status, gde opet može da se ostvari simbolika separacionog aspekta vladara, mada bih rekla da je pitanje posla stabilno. i ne očekuj ozbiljnu vezu pre braka, to bi bilo nešto na brzinu, pa kako došlo, tako i otišlo.

    ako budeš raspoložena, ostavi pune podatke da pogledamo predikcije za brak, pa ćemo videti i kada bi bilo realno moguće.
    za decu imaš lepe aspekte šteta bi bilo nemati ih... inače ti je i ceo horoskop dosta dobar.

    nema na čemu, lakše ja kada mi kažete gde sam omanula ili pogodila, nisam još uvek sigurna u sve što tumačim.

  10. #30
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    ostalo će bidne ovih dana, morate mi postaviti pitanje... nema svhe tumačiti nešto što se ne dešava, ili što (vam) je trenutno manje bitno.
    priči i bisi sam radila samo tranzite... pa kad ubacujete podatke, ili ostavite pune da bi mogla ja da unesem tranzite, ili na astro kliknite na opciju za prikaz tranzita.
    inače se pogubim...

  11. #31
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    ne mogu da znam da li si udata, ili ne... u ovom je periodu bolje što nisi s obzirom na tranzite.
    Pa znam da ne možeš..Zato sam ti i rekla da je moja greška...
    A i ja svima pričam da je bolje što nisam sad udata, a niko mi i ne veruje...

  12. #32
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Pa znam da ne možeš..Zato sam ti i rekla da je moja greška...
    A i ja svima pričam da je bolje što nisam sad udata, a niko mi i ne veruje...
    uran u prvoj ne podržava nikakvu ideju o robovanju ili vezivanju...

  13. #33
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    uran u prvoj ne podržava nikakvu ideju o robovanju ili vezivanju...
    Hvala Vragolanka..samo me ti razumeš....

  14. #34
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Hvala Vragolanka..samo me ti razumeš....
    isti princip kada je u 7, samo prati simboliku kuće, a vladar je u prvoj, opozicija.

  15. #35
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: Uran

    Šta meni imaš da kažeš o Uranu i njegovom delovanju ,kad vlada sa mnom celog života
    Još kad mu se saturn pridruži ...uhhhh
    Pogledaj malo kako će ova atomska bomba da deluje na mene u narednom periodu od
    par godina ,please
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  16. #36
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku


    cruz, slična situacija kao sa sagom, sunce u 12, dosta si zatvorena, pa sunce uništeno... od vladara 10, saturn i takođe kvadrat jupitera na asc, mecec na istom, vladar 4 kuće... da li doživela neku tragediju, porodičnu, majka, otac? dok si bila beba? ili prilikom porođaja? ili mogućnost stradanjaa od vode? mada je ove neptun vladar uklještenih riba, 12 polje, opet gubitci. rekla bih da je majka u pitanju, mada je ovde dosta jak i uticaj oca koliko na karakter toliko i na detinjstvo... teška sudbina, generalno.
    tebi sam rekla razvod? uran da dec, neizbezna separacija, ovde je jači uticaj jer je na vrhu kuće, pa i ovde opozicija sa venerom... s tim što je kod tebe situacija teža, imaš opoziciju i na mesec i na asc, a sama pozicija meseca u 12 kući doprinosi lošem psihičkom stanju, teško bi se sastavila posle tog razvoda.
    ne znam da li si se bavila nekim sportom, mars u prvoj je aspekt sportista, ali i lomova, operacija u detinjstvu i sl... isti slučaj kao i sa sagacity. tebi je mars lepo aspektovan što je za ovakav natal dosta dobro.
    i tebi je jupiter na mc, donosi poziciju vladar 10 u drugoj, što lepo paše u finansijskom smislu... ali taj saturn u kvadratu sa suncem, ne bi se održalo. dok bi jupiter mogao da popravi situaciju, ali ne ovde, pre u inostranstvu. ili kroz neku vrstu usavršavanja.

    i tebi saturn tranzitira kroz 7 polje, možda je ovo period nekih odluka, što se tiče braka (ako si udata), moguće je da aktivira urana kada bude ušao u škorpiju, jer je tvoj brak prikazan ovim uranom, tačnije partner, saturn je tu da održi lekciju, kod mene nije radila recimo separacija prilikom tranzita saturna, ali uran će da obavi svoj deo posla u tom trajanju saturnovog tranzita.
    s obzirom da će se mars zadržati do leta u devici, tebi se našao u 6 kući, očekuj iznenadne promene, svakodnevne moguće trzavice kada krene preko plutona, probleme na poslu, ovo je ujedno i kuća zdravlja. nepovoljen natalni aspekt neptuna i merkura, iako on nije vladar 6, cela kuća je u devici, može u nekom periodu života da donese pogrešnu dijagnozu i propratne posledice. s obzirom da se radi o planetama koje dominiraju/vladaju malefičnim kućama 6-8, rekla bih ti da o ovome posebno povedeš računa.

  17. #37
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Uran

    turi natal sa tranzitima ovdena, please...

  18. #38
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: Uran

    kako to da uradim
    je li to natalna karta ,ili neki poseban program
    treba za natal sa tranzitima ??
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  19. #39
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    da uzmem odavde natalnu pa da turim na uran
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  20. #40
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: Uran



    ovo je natalna
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Da sam Man samo jedan dan..
    Od DaDole u forumu Zona sumraka - Anarhija
    Odgovora: 105
    Poslednja poruka: 06-02-2015, 12:16
  2. Dovoljan je samo dodir...
    Od Cruz u forumu Romantika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10-08-2013, 18:52
  3. Da li je ljubav samo aspekt
    Od DaDole u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 20-04-2012, 16:24
  4. Samo još da ti objasnim...
    Od kojica u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 03-04-2012, 09:01
  5. Kuća za samo 500 evra
    Od kojica u forumu Arhitektura i građevinarstvo
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 06-10-2011, 08:21

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •