Rezultati ankete: vasa iskustva?

Glasači
4. Ne možete glasati u ovoj Anketi.
  • ja sam pre mislio da sam dobar covek...

    2 50.00%
  • nikada vise necu otvoriti horoskop ni u novinama...

    0 0%
  • a mislio sam da nista vise ne moze da me iznenadi...

    2 50.00%
  • sam sam kriv.. niko me nije terao...

    0 0%
Anketa s mogućnošću izbora više odgovora
Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 101 do 102 od 102

Tema: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

  1. #101
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    šta je to malefik
    loša planeta, saturn, uran, neptun, pluton, mars.

  2. #102
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Vragolankin horoskop - samo za najhrabrije...

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    u starom je uran bio u 7 kući, to je razvod. sada je u 6, česte promene posle, iznenadni zdravstveni problemi i slično...
    ovde se za razvod ne bi moglo tvrditi, ali je mars vladar 7 polja, znači sukobi. ja ga tumačim kao neminovan razvod, ali dešava se da se ponešto prevaziđe, da osoba ima visok prag tolerancije i slično. tako da nisam sigurna... ono što se nije videlo u prvom je da će taj brak biti pun iluzija, laži i prevara. ali kao što rekoh, ima ljudi kojima to ne smeta. sam vladar 7-me je lepo aspektovan, ali u 12 polju, gubitak. malefik nikada, pa ni pod dobrim aspektima nije povoljan za vladara partnerskih odnosa.
    sunce više nije u 12 polju, onu zatvorenost otpiši znači. i izolaciju i svu simboliku.
    ali mesec i venera i dalje jesu, znači zatvorena osećanja, usled povređenosti, moguće i karaktera, mada mi se čini s obzirom na opoziciju pl/mo (jedan od najtežih psiho aspekata) i ve-ur da si se dobro opekla.
    gubitak majke definitivno i dalje stoji, za oca nisam sigurna, ali je situacija tim lošija što je saturn vladar 10 polje u prvom, bio je u drugom u staroj verziji. nešto što je direktno uticalo na tebe, a tiče se oba roditelja, vrlo moguće tragedija.
    taj saturn u prvom polju je i ogledalo tvog karaktera, moguće da si pomalo 'teška'.
    čuvaj se u saobraćaju, jako se čuvaj u saobraćaju.

    saturn ti tranzitira kroz 6 polje, ne znam kako stojiš sa zdravljem, posao će da strada u tom rasponu tranzita od par godina, sasvim sigurno. ne onako kako je uticao tranzit preko plutona, verujem da je bilo teških depresija, alkohola, droga, lekova (ne moraš ovo shvatiti bukvalno...), za sada je van domašaja urana i plutona i automatski se skida loš aspekt i sa venere i meseca. ako si bila u nekoj vezi, to je bila katastrofa pod ovakvim uslovima.
    uran tranzitira kroz 12 polje, što u suštini ne mora ništa da znači ako je neaspektovan, ili pravi aspekte kojih u natalu nema... ali su tebi konjukcija mo/ve u 12 polju. to je period kratkih veza, avantura, dinamično. i tajno, uglavnom. ne očekuj previše, ali ti bar neće biti dosadno. ako si u vezi, sledi separacija, sigurno. taj period bi trebao da nastupi krajem leta egzaktno, uran ide retro tada i ponavljaće se pojedine situacije, ljudi...

    i da. čuvaj se u saobraćaju. naročito sada tokom tranzita saturna kroz 6 polje i negde na jesen kada uđe u škorpiona.
    ono što sam ti na konto stare natalne rekla za operacije stoji, ali ne na rođenju, mars se makao sa asc, ali i dalje si podložna tome, doživela, ili ćeš doživeti. samo možda ne kao dete.
    i još jedno pitanje, ne moraš da odgovoriš ako nećeš... da li možeš da imaš decu?
    da, imam cerku...

    uglavnom je to to vlagolanka, a za saobracaj hvala, bas me nesto prati bzv, Bogu hvala bez povreda..
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Slične teme

  1. Da sam Man samo jedan dan..
    Od DaDole u forumu Zona sumraka - Anarhija
    Odgovora: 105
    Poslednja poruka: 06-02-2015, 12:16
  2. Dovoljan je samo dodir...
    Od Cruz u forumu Romantika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10-08-2013, 18:52
  3. Da li je ljubav samo aspekt
    Od DaDole u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 20-04-2012, 16:24
  4. Samo još da ti objasnim...
    Od kojica u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 03-04-2012, 09:01
  5. Kuća za samo 500 evra
    Od kojica u forumu Arhitektura i građevinarstvo
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 06-10-2011, 08:21

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •