Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 21

Tema: Parovi

  1. #1
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Parovi

    Vipovci spremni za bahanalije

    Odabrana ekipa: Pored rukometašice Cece Kitić, „Plejboj" zečice Martine Rajić i pevača Mikija Jevremovića, u luksuznu vilu Laneta Gutovića useliće se i Marko Miljković, Nikola Paunović, Sonja Kocić i Slađana Đorđević Bucka.

    Milan Magić i Ceca Kitić


    Druga sezona rijalitija „Parovi" počeće sutra veče na televiziji Hepi, kada će u luksuznu vilu Laneta Gutovića ući deset parova iz javnog života Srbije koji će se boriti za čak milion evra i stan na Vračaru! Najveće iznenađenje je ulazak bivše rukometašice Cece Kitić sa suprugom Milanom Magićem, ali i „Plejbojeve" zečice Martine Rajić sa princem iz Ugande Mišom Mijingom.
    Bivša rukometašica kaže da je spremna da sa suprugom pokaže javnosti kako funkcioniše jedan skladan brak i ističe da je već spakovala kofere.

    Martina Rajić i Miša Mijing


    - Pristala sam da se takmičim jer ulazim zajedno sa Milanom. Pokazaćemo da smo odgovorni i normalni ljudi. Bitno nam je da smo svih petoro dece ostavili u dobrim rukama, kao i Rukometni klub 'Rad' kojim oboje upravljamo. Sve je obavijeno velom tajne, pa još uvek nismo svesni u šta se upuštamo - kaže Ceca, a njen suprug Milan dodaje:
    - Ona je javna ličnost, a ja sam tu da je podržim. Ovo nam je veliki izazov, iako smo do sada mnogo toga prošli zajedno. Bićemo ono što smo i vankamera - ističe Magić.


    Iako se najslobodnije ponašanje očekuje od Martine Rajić, ona tvrdi da neće imati seks u rijalitiju.
    - Zbog porodice, posla i prijatelja nikada sebi ne bih dopustila da se tako ponašam. Nisam uvek bila dobra devojčica, pa mi neće biti problem da se skidam pred kamerama, ali sigurno neću šetati gola pred ostalim cimerima iz pristojnosti. Nisam svađalica, ali nikad se ne zna šta ova izolacija može da probudi u meni - kaže Martina koja u vilu ulazi sa dečkom, princom iz Ugande Mišom Mijingom.
    Oni se, kako tvrde, zabavljaju četiri meseca. Upoznali su se pre godinu i po dana, a vezu su obnovili po njegovom povratku u Beograd. Miša se bavi baletom i vlasnik je privatne kompanije.

    Svake sedmice ulazi par iz naroda

    U luksuznom rijalitiju svake sedmice ulaziće i jedan par iz naroda. Nominacije za izbacivanje biće kao i prošle godine svakog četvrtka, dok je subota rezervisana za par koji će napustiti kuću. Džakuzi, bazen, teretana i usluge frizera, pedikira i sobarica i ove godine su na raspolaganju ukućanima. U produkciji najavljuju da bi trajanje rijalitija od 101 dan moglo da ima produžetke ukoliko gledanost bude velika.



    - Ovo će biti neobično putovanje sa nepredvidivim događajima i jedno veliko iskustvo. Idem do kraja - poručio je princ.
    Njihovi cimeri biće bivši učesnik „Velikog brata" Marko Miljković sa devojkom Deom Tošić, pevač Miki Jevremović sa prijateljicom Ljiljanom Gajić, bivša „zvezda Granda" Slađana Đorđević Bucka sa jačom polovinom Darkom Macurićem, učesnik „Operacije Trijumf" Nikola Paunović sa devojkom Sonjom Petrović, novinar Ivan Gajić i Jelena Stevuljević, pevačica Sonja Kocić sa Strahinjom Mladenović, manekenski par Stevan Arsenijević i Marija Aćimović i učesnica „Srećne zvezde" Ljubica Mojsovska sa dečkom Stevanom Golubovićem.


    Ovde će da bude svašta
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  2. #2
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Parovi

    E ovo sam volela da gledam Samo mi neš učesnici..........

    Samo da im ne ubace Ćurčića

    Mnogooooo je bre lepa ta kuća

  3. #3
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Parovi

    Citiraj Prvobitno napisano od Rosa Vidi poruku
    E ovo sam volela da gledam Samo mi neš učesnici..........

    Samo da im ne ubace Ćurčića

    Mnogooooo je bre lepa ta kuća
    Bazen je mali, ali ostatak kuće je ok sasvim, koliko mogu na osnovu ovoga da vidim
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  4. #4
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Parovi

    Dugo najavljivana druga sezona najskupljeg rijaliti programa „Parovi“ počela je većeras na Televiziji „Hepi“, kada je u luksuznu vilu Laneta Gutovića ušetalo deset parova
    Poznate dvojce publika će 101 dan gledati kako se bore za potencijalnu nagradu od milion evra, a produkcija se u ovoj sezoni postarala da ne postoji skrovito mesto, pa će kamera biti čak i pod vodom u bazenu i džakuziju.

    Ne hajući za ove novine, Martina Rajević i princ od Ugande Mihail Mijingo bili su ushićeni dok su ulazili u kuću, dok su Ceca Kitić i njen suprug Milan Magić u vilu kročili potpuno smireni.


    Najveseliji je bio Miki Jevremović, koji je ušetao s pratiljom Ljiljanom Gajić, a Sonja Kocić je promovisala dečka Strahinju Mladenovića.

    Osim njih, u vilu su se uselili i bivši učesnik „Velikog brata“ Marko Miljković s devojkom Deom Dašić, pevač Nikola Punović i njegova devojka Sonja Petrović, maneken Stevan Arsenijević s devojkom Marijom, pevačica Slađana Đorđević Bucka i njen dečko Darko Macurić, novinar Ivan Gajić s devojkom Jelenom Stevuljević, učesnica „Srećne zvezde“ Ljubica Mojskovska i njen dečko Stefan.

    Igre mogu da počnu!



    Sve moj do mojega
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  5. #5
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Parovi

    Ubacili i Kralja
    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  6. #6
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Re: Parovi

    Nista dosadnije u zivotu nisam videla od svih rijalitija koje nam serviraju.

  7. #7
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Parovi

    Citiraj Prvobitno napisano od PRCKO Vidi poruku
    Ubacili i Kralja
    videla sam:raz_114:
    ko je luđi, sunceimpoljubim
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  8. #8
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: Parovi

    kasam ja ovo gledala
    stvarno se ne sećam

    ajde da vidimo ko gleda
    što bi rekao naš cenjeni član (neču da ga imenujem:rosa) KOMENTARI
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  9. #9
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Одг: Parovi

    a kasam ja konstatovala da su dosadni

  10. #10
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: Parovi

    ja gledam
    i svidža mi se atinin jezičina
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  11. #11
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Одг: Parovi

    http://www.alo.rs/v-i-p/rijaliti-sou...z-parova/89295

    ma ozbiljno ? verovatno su producenti očekivali od starleta i prostitutki da se ponašaju kao princeze, pa su sad iznenađeni

  12. #12
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: Parovi

    ne atina neeeee
    a nema ih čitav dan
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  13. #13
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: Parovi

    esam samo ja seljanka

     
    molim da se tjelavi suzdrži od komentara
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  14. #14
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Odg: Parovi




  15. #15
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Odg: Parovi

    Pogledam kad imaju uživo muziku i kad su uključenja..

    Ne znam šta da kažem,mogli su malo da izmešaju te učesnike,a ovo sve prostitutka do prostitutke..osim J.Golubović..i sad kao treba da se bira najbolja medju njima..

    Videla sam da ih je Marić branio kad su hteli da ih fiknu,baš sam se razočarala-umesto da podrži da se to fikne sa ekrana..

    i muškarce ubacili sve neke blagoretardirane..ne znam stvarno šta su hteli da postignu ovakvim izborom ukućana

  16. #16
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,150
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: Parovi

    Dragan Bursać: Maca od diskrecije, Zmaj od Šipova, Samer od kulture



    Javnost se ovih dana zgražava nad rijalitijem „Parovi“, koju emituje jedna srbijanska TV kuća. Kako se stignu „zgražavati“ i gledati narečene bljuvotine odjedared, nikada mi neće biti jasno.

    No, dobro. To licemjerstvo je ipak dio narodnog folklora u nas. Svaki malograđanin od Kladuše do Trebinja zna dužinu „alatke“ Zmaja od Šipova, zna obim „pluća“ Mace Diskrecije, ali eto povraća mu se od činjenice da se takve opskurnosti emituju.

    'Oće, brate, narod na ulice. Da protestuje! Da se 'apse Mace, Zmajevi, Atine, Ora i ostale ptice i buzdovani.

    'Oće, ali malo prekosutra!


    To narod tako budali, valjda da komšiluku pokaže kako je fini. Jer mjerna jedinica finoće u naroda našeg je pljuvanje i sablazan. Jednako narod pocupkuje i skače kad vidi sisu u Sarajevu tokom predstave „Veliki Getsbi“, kad vidi "nedolično ponašanje glumaca" u komadu „Turbo folk“ u Banjaluci i kad Zmaj od Šipova onaniše u kameru.

    Samo što Zmaja tako „šokirani“, nastavljaju gledati, a iz banjalučkog i sarajevskog teatra bježe ko muve bez glave. Jer, velim, nije lijepo vidjeti sisu ili simuliranje seksa na daskama koje život znače, dok vas komšija škeca sa balkona. Takva su pravila.

    Bježi narod iz kuće boginje Talije ko osmuđen. Bježi u svoju sigurnu kuću, sjeda kao "Simsonovi" ispred malog ekrana TV prijemnika, gdje ga već pijani čekaju Zmajevi, Cice, Mace, Mimike, Jece, Seke, Farme, Parovi i ostali rijalitiji. Onda se tako hipnotisan od silikonske kupelji, u ekstatično- adrenalinskom napadu hvata telefona i bjesomučno kuca SMS-ove produkciji.

    „Napolje“, „Maca do pobjede!“, „Zmaje kralju!“, „Ja bi ovo j“...urliče etar...

    Ovakvo stanje samo kulturnjaci i to ne obični, nego ministarski mogu popraviti.

    Oćete rentabilan program- Morate imati Macu i Zmaja.

    Da se razumijemo, uvijek je bilo i Maca i Zmajeva i Samera. Samo su se drugačije zvali. I uvijek je njih narod potajno, kao stara udavača, godinama volio, a opet opanjkavao na svakom ćošku. Uvijek je plebs hučao i bučao protiv ovakvih persona, i onda hipnotisan čekao da vidi falus, silikonsku sisu ili izjavu kakvu ministarsku.

    Pa, šta ti narode zapravo, hoćeš?


    Hoćeš „Labuđe jezero“, hoćeš Vivaldija, hoćeš priče o fransuckom posmodernom dekonstruktivizmu u prajm tajmu, hoćeš ministra u fraku sa lepitr mašnom koji čita Lajbnica, Hegela, bori se za prava feministkinja, LGBT populacije i u trenucima odmora čita Pamuka i. Henrija Milera?

    Hoćeš penis Zmajev!

    Jerbo da hoćeš, izabrao bi ti. Imaš i daljinski upravljač i glasačku kutiju. A, piplmetri i glasačke kutije (kažu)-ne lažu. Poždera konkurenciju Zmajev i Macin rijaliti, pojede ostale intervjue jedan sa osebujnim Samerom Rešidatom i njegovim infantilnim odgovorima.

    Lažeš narode da hoćeš nešto drugo!


    ......

    Voli narod i knjige. Samo su mnogo debele, a slova sitna. Zato i kupuje one fine čitljive ispovijesti starleta. Sve ti, brate, jasno. A, ne da te pile po mozgu na 100 strana kako junak gleda u polje makova.

    I zato Maca Diskrecija, Zmaj od Šipova i ministar kulture Samer Rešidat i jesu odistinski heroji našeg doba. Kao Prometeji stoje nad provalijom sopstvene egzistencije iskreni, nesputani, puni životnih sokova.

    Svjetini ostaje samo da se sablažnjava u zavidnom grču i pljuje odozdo, pa tako ulijepljena sopstvenom slinom trči kući da vidi presjek dana u „Parovima“

  17. #17
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Одг: Parovi

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/5476...Parovi?ref=fb5

    šta će se promeniti nakon ta 24 časa koliko traje zabrana emitovanja

  18. #18
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: Parovi

    el niki ne gledi
    ja baš gledam, može svašta da se nauči
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  19. #19
    Registrovani Član
    zoka21 avatar
    Status : zoka21 je odsutan
    Registrovan : Oct 2015
    Pol:
    Poruke : 3

    Početno Odg: Parovi

    Ne razumem ljude koji to mogu da gledaju

  20. #20
    Registrovani Član
    salel avatar
    Status : salel je odsutan
    Registrovan : Sep 2013
    Pol:
    Poruke : 9,459
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: Parovi

    Sve pametno i korisno štos am naučio o žifotu naučio sam u parovi i u farmi.

Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Parovi varaju manje nego pre 30 godina
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06-10-2011, 08:31

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •