Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 141 do 150 od 150

Tema: Volim te, a ne znam šta ću sa tobom...

  1. #141
    Registrovani Član
    Paranoik avatar
    Status : Paranoik je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Poruke : 135

    Početno Re: Volim te, a ne znam šta ću sa tobom...

    Pa to ovi prvi rade, zarad sigurnosti, jer nema glava da te boli, ona neće da zovne tvoju ženu i da kaže e znaš zveknuo me tvoj muž, jer onda može i taj isto to da uradi, nema emotivnih izleta previše, oboje imaju porodice, decu, pa im se ne ostavlja to, ako nema redovnog seGSa, jer im brak npr u ostalim segmentima više nego dobro funkcioniše.

    Osim toga žene koje su u braku duže vremena imaju taj problem da nisu imale seGs još od doba jure, pa je s njima lakše, da ne kažem, doći u klinč, još ako su malčice straije od tog muškarca, da vi'š pJesme
    Antiheroj

  2. #142
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Volim te, a ne znam šta ću sa tobom...

    znači, po principu 'krpe i zakrpe'...
    blagodarim na odgovoru.

  3. #143
    Registrovani Član
    Paranoik avatar
    Status : Paranoik je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Poruke : 135

    Početno Re: Volim te, a ne znam šta ću sa tobom...

    Molim lepo, služimo narodu
    Antiheroj

  4. #144
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Volim te, a ne znam šta ću sa tobom...

    Citiraj Prvobitno napisano od Bledoliki_Vrach Vidi poruku
    Pa to ovi prvi rade, zarad sigurnosti, jer nema glava da te boli, ona neće da zovne tvoju ženu i da kaže e znaš zveknuo me tvoj muž, jer onda može i taj isto to da uradi, nema emotivnih izleta previše, oboje imaju porodice, decu, pa im se ne ostavlja to, ako nema redovnog seGSa, jer im brak npr u ostalim segmentima više nego dobro funkcioniše.

    Osim toga žene koje su u braku duže vremena imaju taj problem da nisu imale seGs još od doba jure, pa je s njima lakše, da ne kažem, doći u klinč, još ako su malčice straije od tog muškarca, da vi'š pJesme
    dakle, ipak nije slučajno ....a posle se traži oproštaj od partnerke, kad se otkrije ovakva veza za koju se kaže ''da ne znači ništa''....eeeee...životeeeeee....
    где си пошла с крмељиве очи

  5. #145
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Volim te, a ne znam šta ću sa tobom...

    O za Boga miloga nekad nema razloga za prevaru kod muskaraca...misifikuje se nesto sto nema potrebe. doduse jedan deo zena se opiru ko nedokazane sto se toga tice,kao da ne mogu da pojme niti im dopire do mozga da mozes ti imati sve,ma moze biti ljubav strastvatra,seks,odanost do smrti bla bla oni ce opet,i ne,nema sa zenom to nikakve veze,valjda jer je nekima od njih shok da mozes imati sve i biti sve i da bez obzira na to...
    Ona nije manje zena samo jer on hoce da j.ebe okolo
    To je strahovito odvratan,okrutan, nepravedan kompleks koji se nabija zeni ako je muskarac prevari,ako je devojka labilnija moze dovesti do problema sa samopouzdanjem,da uopste izgubi veru da on avredi nesto,da je privlacna itd

    U braku veci ulozi,t su ozibiljna posla...neko je 20 i kusur godina u braku,jedno drugom najbolji prijatelji,prosli sito i reseto,vole se i dalje,strast,i u dobru i u zlu i muz ti iz**** neku...

    i ti ces dozvoliti da njena *****, na jednu noc,rasturi 20 godina?

    Stvarno?
    njeno dupe i pi.cka su za jednu noc srusili 20 godina prijateljstva,ljubavi..toliko je malo trebalo.
    to je slab odnos,i slab brak ( u braku bi ljudi trebali biti mudriji i vise hladnokrvni sto se ovoga tice )
    Da je ljubav jaka,nista vas ne bi moglo srusiti. Ni daljina, ni bil kakvi problemi, ni da on iz**** ceo harem,ni ti da se kresnes sa pola muskaraca sveta... zna se ko je glavna uloga cak iako se u sebi opires. to je jedan drugaciji nivo poverenja i vrlo rizican koji te ogoli skroz sa svim nesigurnostima,zato je i jako opasan,posebno za ljude kkoji su inac e skloni ljubomori,straha od napusanja,posesivnosti ( vezano za prethodno ) jer se sa svi tim suocavaju na malo..sirov i nasilan nacin

    ako ti on daje paznju,jako dobar seks,ako ste jedno drugom najbolji prijaelji,ako dobijas sve zelis od odnosa, ako ste srecni...zar je bitno

  6. #146
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Volim te, a ne znam šta ću sa tobom...

    Bledoliki

    zaboravio si cetvrtu grupu....muskarce kojima se jednostavno.....moze

  7. #147
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Volim te, a ne znam šta ću sa tobom...

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    Bledoliki

    zaboravio si cetvrtu grupu....muskarce kojima se jednostavno.....moze
    Takvi se obično nikada ne spominju jer su uvek u debelo povlaštenom položaju u odnosu na sve druge.
    Može im se i nije ih nikada briga za druge, za bilo koga, i tu su u pravu definitivno, nema žene koja će da im pribraja radi ovoga ili onoga, a ako neka i pribroji slučajno, vrata su joj na poznatoj lokaciji, pa može da ode odmah,da se niko ne zamara sa njenom nebitnom pričom.
    To su oni kojima se može, uvek, kako god žele i kojima niko u tom kontekstu nikada ništa ne može.

    A niko ne voli da spominje one koji stvaraju pravila a ne igraju po istima kao 99% populacije, neugodno je uopšte saznanje za mnoge da takvi uopšte postoje.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  8. #148
    Registrovani Član
    Paranoik avatar
    Status : Paranoik je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Poruke : 135

    Početno Re: Volim te, a ne znam šta ću sa tobom...

    Bledoliki

    zaboravio si cetvrtu grupu....muskarce kojima se jednostavno.....moze
    To mu onoj podeli spada u jednu od podgrupa hobista, ali me mrzelo da pišem, to si ti ljudi koji jednostavno to rade, jer ne mogu bez toga.

    Imam jednog prijatelja, koji je rekao svojoj ženi, ja idem uvek svojim putem, a ti nemoj mnogo da se petljaš, znaš gde ti je mesto.
    I ona je nesrećna na to pristala, ali se on i pored toga trudi da ih baš ne dovodi u kuću
    Elem, kada ona otkrije tako nešto on je brutalno bezobrazan, ali se ne dovodi u stresno stanje konstantno, jer ipak tu dođe i do svađice i takotosvaštaneštA
    Antiheroj

  9. #149
    Banovina
    Steppenwolf avatar
    Status : Steppenwolf je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : vucja jazbina
    Poruke : 979

    Početno Re: Volim te, a ne znam šta ću sa tobom...

    Citiraj Prvobitno napisano od Paranoik Vidi poruku
    Ja sam imao iskustva sa tonama priče, i slušao sam ih sve vreme pažljivo, i to je umelo da traje i do deset vezanih minuta.
    Onda se pojavila devojka koja me je rastavila na proste činioce i držala mi pažnju po vasceli dan, dok nije počela da sumnja, da tripuje da ću po*ebati sve što hoda, pa sam i nju sve manje mogao da slušam, sve dok nije sve otišlo u tri lepe.

    Bila je bespotrebno nesigurna iako sam je obožavao kao da nisam u vinklu.
    Isti slucaj je i mene doveo do toga da kazem sebi da mi je njena ljubav postala kamen oko vrata i prekid je bio neminovan iako sam je i dalje voleo.

  10. #150
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Odg: Volim te, a ne znam šta ću sa tobom...

    Jbla vas tema.
    Ciji potpis?

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Slične teme

  1. Sa tobom ....u mislima...i na kraj sveta...
    Od Пркос u forumu Romantika
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 28-04-2016, 15:53
  2. Medvedev: Znam koliko je vanzemaljaca na Zemlji
    Od PRCKO u forumu Natprirodne pojave i misterije
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09-12-2012, 13:16
  3. Sanjam...jer,jos uvek,sanjati znam!
    Od Ona jedna u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26-06-2012, 22:58
  4. Ne brini, znam šta radim
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27-02-2012, 11:10
  5. Ma ne znam ti ja to
    Od Sarmica u forumu Zona sumraka - Anarhija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 03-01-2012, 06:05

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •