Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 172

Tema: Sav taj Jet set

  1. #21
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    e ovo je stvarno šteta
    mnogo mi je zao... secas se kakva je bila pre udaje? divna talentovana devojka.. i onda se na vrhuncu slave uda se za kretena, narkomana...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  2. #22
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    mnogo mi je zao... secas se kakva je bila pre udaje? divna talentovana devojka.. i onda se na vrhuncu slave uda se za kretena, narkomana...
    koji i dalje funkcioniše...
    где си пошла с крмељиве очи

  3. #23
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    pa da, takvi prezive uvek...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  4. #24
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    TV kuvar Džejmi Oliver otkrio je blago vredno 1,3 miliona evra u podrumu novog restorana, koji se sprema da ovih dana otvori u Mančesteru, piše britanski tabloid "San"

    Radnici angažovani na obnovi temelja zgrade u kojoj će uskoro biti smešten Oliverov novi restoran, pronašli su na stotine malih sefova. Neke od čeličnih kutija, otkrivenih u podrumu zdanja koje je nekada pripadalo banci, potiču još iz 1935. godine.
    Sadržaj sefova, koje su zbog nemogućnosti da se identifikuju njihovi vlasnici zaplenili predstavnici Engleske banke, procenjen je na 1,3 miliona evra. Reč je uglavnom o nakitu, zlatu, ali i raznim drugim predmetima, kao što je jedan pištolj.
    Oliveru neće pripasti ni delić ovog blaga koje je predato Britanskom trezoru.
    Svoje bogatstvo, slavni kuvar će moći da poveća isključivo dobrim radom svog novog restorana "Jamie's italian", čije je otvaranje najavljeno za ovu nedelju.

    http://www.pressonline.rs/sr/vesti/zanimljivosti/story/203745/Džejmi+Oliver+pronašao+blago+u+podrumu+svog+rest orana.html

    e pa kad nekog oće - onda oće....
    где си пошла с крмељиве очи

  5. #25
    Registrovani Član
    Marko: avatar
    Status : Marko: je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,643

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Kuva za sve pare

  6. #26
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    sjajan je, zaista....i mnogo je simpatičan.
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #27
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Oduševljava me načinom kretanja kroz kuhinju i sve kao usput radi,kao ne haje ni za šta

  8. #28
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    ne samo to, on je jedan od pobornika zdrave hrane i svojim projektom je uspeo da u skole u engleskoj uvede takav rezim ishrane, a da ga deca prihvate... svaka cast
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  9. #29
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    njegova fora sa svežim začinskim biljem je odlična a ne košta mnogo. polica u kuhinji gde stoje samo travice koje se ubacuju u jela treba da postoji u svakoj kuhinjici
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #30
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    njegova fora sa svežim začinskim biljem je odlična a ne košta mnogo. polica u kuhinji gde stoje samo travice koje se ubacuju u jela treba da postoji u svakoj kuhinjici
    da znaš da mi je dao dobru ideju..ali nemam toliko mjesta za saksijice..pa se bavim mišlju kako da ga napravim kraj prozora

  11. #31
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    meni je nezgodno kod prozora zbog mačaka koje se tu izležavaju...ali iznad šporeta, u ravni visećih elemanta.... pogotovo što mi je kuhinja sunčana, pa će i na tom mestu biljke imati dovoljno svetla.
    где си пошла с крмељиве очи

  12. #32
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Nekadašnji član megapopularnih Bitlsa Pol Makartni otkrio je kako se odrekao hipi stila života koji je podrazumevao uživanje u marihuani, kako bi bio dobar otac svojoj osmogodišnjoj ćerki Beatris.



    - Kada odgajate dete, u jednom trenutku vas ako imate sreće, opali osećaj odgovornosti, rekao je Pol u intervjuu za "Roling stone" koji je priznao da je pušio mnogo marihuane.

    - Gledajući svoju ćerku, zaključio sam da je marihuana u mom životu bila zastupljena i više nego dovoljno, kaže Pol koji nije pojasnio kako to da mu se "osećaj odgovornosti" nije javio uz svoje ostalo četvoro dece.

    Inače, svojevremeno je Makartnijeva bivša supruga Heter Mils, Beatrisina majka, otkrila kako je za slavnog "Bitlsa" pušenje marihuane isto što i za nekog da popije čaj.

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3073...bis-zbog-cerke

    ovaj čovek me, sve što vreme odmiče, sve više razočarava...a bio je stvarno moj idol dok sam odrastala. sad sam očajna na koga sam gubila vreme i energiju. fuj.
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #33
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    rano je otkrio zaista
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  14. #34
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Sav taj Jet set

    sad je isplivao iz oblaka marijane

  15. #35
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Protiv glumca Kijanu Rivsa vodi se "vampirska internet kampanja", koju su otpočeli njegovi fanovi, ubeđeni da Rivs već neko vreme "ne stari". On je poslednji u nizu zvezda koga prati bizarno verovanje da je ili vampir ili besmrtan, poput Nikolasa Kejdža i Džona Travolte.


    Kijanu Rivs i Pol Mone (1847 - 1922)

    Okidač za verovanje da Rivs nije čovek, je njegov mladoliki izgled, i lice bez ijedne bore iako ima četrdesetsedam godina. Tako su fanovi na internetu pokrenuli priče da je Kijanu Rivs vampir ili besmrtan.

    "Tajna dugovečnosti je ne pokazati ni jedan jedini izraz lica", pišu fanovi, i navode da "uštogljeni" Kijanu Rivs jeste mitsko biće koje se hrani krvlju, a uloga u filmu "Matriks" samo je dodala ulje na vatru.

    Na sajtu "YouTube" se nalaze brojni "dokazi" da Kijanu nije ostario ni dana od 1994. do 2008. godine, kao i da je živeo od 1847. do 1922, pod imenom Pol Mone (francuski glumac).

    Vampri ili ne, on se juče pojavio na dnevnoj svetlosti u Berlinu, u kom se održava filmski festival.


    Nikolas Kejdž i njegov dvojnik

    Prošle godine se na sajtu "eBay" pojavila fotografija koja "dokazuje" da je glumac Nikolas Kejdž živeo za vreme Američkog građanskog rata, 1870. godine i da je vampir, a nedugo posle toga, jedan kolekcionar starih fotografija iz Ontarija pronašao je fotografiju iz 1860. godine, tvrdeći da je to Džon Travolta.

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3075...da-nije-vampir
    где си пошла с крмељиве очи

  16. #36
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    cime se ljudi sve bave, da ne poverujes
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  17. #37
    Banovina
    mire avatar
    Status : mire je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 594

    Početno Re: Sav taj Jet set

    u jbt, da ja nisam vampir...

  18. #38
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    NISU svi kao Anđelina Džoli, Holivud Srbe i voli! Poslednjih godina smo uz Ruse postali omiljeni negativci u američkoj kinematografiji, ali nije mali broj ondašnjih zvezda koje nisu podlegle snažnoj propagandi.
    Takva je i Dženifer Aniston, bivša supruga Breda Pita, koja, za razliku od Džolijeve, važi za velikog prijatelja naše dijaspore u SAD. Anistonova, koja je poreklom Grkinja, u nekoliko navrata je donirala Srpsku pravoslavnu crkvu u Njujorku. Jedna od najplaćenijih svetskih glumica je često i gost u našim hramovima po Americi, zbog čega je omiljena među srpskim iseljenicima.

    Dok su pojedini naši glumci bez problema prihvatili da glume Srbe ubice u filmu Anđeline Džoli, Kasper van Din, suprug Katarine Oksenberg i zvezda filma „Svemirski vojnici“ (remek-dela naučne fantastike), izjavio je da nikada ne bi prihvatio ulogu Srbina negativca.

    - Mnogo volim Srbiju. Ima ona izreka koja kaže da si odande odakle ti je žena. Pošto je Katarina srpska princeza, mora da sam ja Srbin - kroz osmeh je ispričao Kasper.
    Bračne vode naterale su i slavnog glumca Kristijana Bejla, zvezdu poslednjeg „Betmena“, da zavoli Srbiju. Kristijan je već deset godina u braku sa Sandrom Blažić, bivšom manekenkom iz Čikaga, čiji su se roditelji u SAD doselili iz Jugoslavije.

    Robert de Niro, jedan od najvećih holivudskih glumaca svih vremena, poznati je srbofil. Gostoprimstvo koje je šezdesetih godina prošlog veka u okolini Niša doživeo tada anonimni De Niro nateralo je legendu sedme umetnosti da se, kako kaže, zaljubi u srpski mentalitet. Svojoj ćerki je dao ime Drina, ali i žestoko navijao za Novaka Đokovića, iz porodične lože našeg tenisera, na Ju-Es openu.
    - Pitaju me zašto volim Srbe? Ko zna, možda imam neke pretke iz Srbije, pa zbog toga - rekao je De Niro.
    Prijateljstvo sa Emirom Kusturicom učinilo je i Džonija Depa prijateljem Srba.

    - Slavio sam srpsku Novu godinu, ali i navikao da se sa Srbima pri pozdravljanju ljubim tri puta! Posebno mi se sviđa što držite do tradicije i što imate mnogo dobrih i ponosnih ljudi. Naravno, šljivovicu obožavam - nije krio utiske Dep kada je posetio Kusturicu na Mećavniku.
    Filmska legenda Džeremi Ajrons svojevremeno je u Beogradu kupio u Etnografskom muzeju srpsku narodnu nošnju. Na pitanje zašto voli našu nošnju, a posebno opanke, u razgovoru za „Novosti“ je objasnio:
    - Kako da ih ne volim!? Ne sećam se da sam ikad obuo nešto udobnije od te vaše obuće. Takođe, sviđa mi se to što, za razliku od mnogih drugih naroda, i dalje imate dovoljno vremena da međusobno razgovarate, ali i da jedete dobru hranu.
    Malo je poznato i da je holivudski velikan Džejms Vuds („Bilo jednom u Americi“, „Vampiri“...) 1999. godine predvodio demonstracije protiv bombardovanja Jugoslavije i da je bio žestok u osudi tadašnje američke zvanične politike. Vudsova baba po majčinoj strani je poreklom iz Srbije.

    http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:366860-Nisu-svi-kao-Andja

    e sad mi lakše


    где си пошла с крмељиве очи

  19. #39
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    bas dobro prico sto si taj tekst pronasla, ne mogu vise da slusam o andji..
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  20. #40
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    mislim ja da dženifer namerno trocira bred pitu aaahahahahahaaaa ))
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •