Stranica 1 od 9 123 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 172

Tema: Sav taj Jet set

  1. #1
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Sav taj Jet set

    Željko i Jovana venčavaju se danas na Maldivima!

    Popularni par otputovao je u sredu po podne sa beogradskog aerodroma „Nikola Tesla“, letom preko Istanbula!



    Pevač Željko Joksimović i voditeljka Jovana Janković venčaće se danas na Maldivima.
    Jedan od najpopularnijih parova sa naše javne scene, otputovao je u sredu po podne sa beogradskog aerodroma „Nikola Tesla“, letom preko Istanbula, a na čarobnim Maldivima planira da ostane desetak dana, tako da će ovo putovanje Jovani i Željku ujedno biti i medeni mesec.
    „Novosti“ su nedavno objavile da će se naš ovogodišnji predstavnik na „Evrosongu“ u Azerbejdžanu i atraktivna voditeljka krajem januara zakleti na večnu ljubav upravo na Maldivima, njihovoj omiljenoj destinaciji, gde su do sada boravili nekoliko puta, a odlučili su da to bude baš na Jovandan. S obzirom na to da je reč o romantičnom mestu, koje je idealno za zaljubljene, jasno je zašto je par rešio da upravo tamo kruniše dugogodišnju ljubav. Po povratku sa Maldiva, novopečeni supružnici, navodno, planiraju da organizuju žurku za prijatelje.
    Jovana Janković i Željko Joksimović započeli su vezu pre četiri godine, a zbližila su se na “Evrosong”, koji su 2008. godine zajedno vodili u Beogradu. Do tada, Jovana je bila u vezi sa biznismenom Aleksandrom Zeremskim, kojem je zbog Željka vratila prsten 15 dana posle veridbe.
    Joksimović je zbog Jovane ostavio dugogodišnju devojku Adrianu Čortan. Pre nje bio je u vezi sa Leontinom Vukomanović, a mediji su mu pripisivali i romanse sa pevačicama Cecom Slavković i Cecom Ražnatović. Par se verio iznanada prošle zime, i dok su mnogi očekivali da objave datum venčanja, oni su šokirali estradu kada su u martu mesecu saopštili da su raskinuli samo nedelju dana nakon što su se verili. Jovana je medijima poslala obrazloženje, a on je džentlmenski rekao “O meni pišite šta želite, ali nju istavite na miru”. Posle nekoliko dana, uz čuveni “kulen-doručak” izgladili su odnos, prsten je ponovo zasijao, a jesenas su najavili i svadbu za prvu polovinu ove godine!
    Jovana nam je nedavno potvrdila da će se sigurno ove godine udati za Željka, ali da sudbonosno „da“ neće izgovoriti u beloj venčanici.
    (telegraf.rs/Foto: svet.rs)



    sta reci...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  2. #2
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jat set

    Ceca čita ”Oče naš” sa puškice

    Tekst najosnovnije molitve Ceca je pred milionima ljudi pročitala sa papira, praćena hipnotisanim ponavljanjem mase!
    Ceca Ražnatović ne zna “Oče naš”! Nakon što su je svekolike narodne mase proglasile za neprikosnovenu ”zaštitnicu srpstva”uvek spremnu da narod pesmom brani od neprijatelja, na internetu se pojavio snimak u kojem Ceca sama sebe skida sa trona ”srpske majke i kraljice”.
    Posle njenih poznatih reči ”Nećemo se pokoriti”, koje je iz sveg glasa izgovarala na Brankovom mostu za vreme protesta protiv NATO bombardovanja, Ceca se u ulozi ”zaštitnice svih Srba’‘ pojavila i na beogradskim demonstracijama protiv nezavisnosti Kosova pre nekoliko godina.
    Pošto za pesmu tada nije bilo ni mesto, a ni vreme, Ceca je na očigled milionskog TV auditorijuma bez imalo blama izvadila puškicu sa tekstom najosnovnije pravoslavne molitve ”Oče naš” i pročitala je uz glasno ponavljanje hipnotisane mase.
    Posle pojavljivanja ovog videa, na internetu su krenuli i komentari o ovom Cecinom ”podvigu”. Prenosimo vam neke od njih:
    - Jadni ovi ljudi što ponavljaju za njom. Imaju li barem trunku kritičkog razmišljanja. Eto ko sve glasa u ovoj zemlji.
    - Čudo se nije pojavila u dekolteu da pokaže silikonske petice. Ne bi njoj niko dao priliku da u ovakvim prilikama uzme mikrofon da tad nije bio na vlasti režim Koštunice, čiji je bila nezvanični promoter, a za uzvrat dobila odlaganje presude zbog neplaćanja poreza.
    - He, he prava “Ceca nacionale” … ona je bruka i sramota za ovaj narod, a ne da je ljudi sažaljevaju sto sedi zatvorena u svom dvorcu u vreme kada ljudi ne mogu da prehrane svoju decu, njena deca se školuju na Kipru … ma dajte ljudi koji je podržavate… imate li vi mozga…
    (telegraf.rs)



    sjajan recital!
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  3. #3
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Presrećni smo zbog rođenja ćerke Nine

    Sreća i radost - Pop pevačica porodila se juče rano ujutru prirodnim putem na klinici „Narodni front" i na svet donela preslatku devojčicu. Porođaju je prisustvovao njen suprug, poznati glumac, koji nije skrivao oduševljenje zbog nove životne uloge.



    Pevačica Jelena Tomašević porodila se prirodnim putem juče ujutru u klinici „Narodni front" i na svet donela zdravu ćerku tešku 3.900 grama i dugačku 54 centimetra.Pevačicin suprug, popularni glumac Ivan Bosiljčić, prisustvovao je porođaju svoje drage i budno ispratio dolazak svoje prve naslednice, kojoj su još pre rođenja roditelji odredili ime Nina.
    - Ivan i Jelena su presrećni od kada je njihova beba ugledala svet i ne žele da daju izjave za medije, ali su preko prijatelja poručili da su neizmerno srećni. Ushićeni su i spremni da Nini priušte bezbrižno detinjstvo. Ivan je prisustvovao porođaju i u potpunosti ispratio rođenje bebe. Kada je uzeo Ninu u naručje, za njega ništa više nije postojalo. Kaže da je taj osećaj neopisiv i nezamenljiv - otkrio je izvor Pressa blizak glumcu, i dodao da se Jelena oseća odlično posle porođaja.

    - Jelena je dobro podnela porođaj i ona i beba se odlično osećaju. Nije se plašila i bila je spremna da istrpi svaki bol da bi ćerku rodila prirodnim putem. Smeštena je u apartman i jedva čeka da za nekoliko dana napusti porodilište i ode kući, gde je Ivan obavio poslednje pripreme za dolazak žene i ćerke. Trebalo bi da Jelena već u petak bude otpuštena iz bolnice ukoliko sve bude bilo kako treba - ističe izvor Pressa.
    Iako je porođaj carskim rezom trend poslednjih godina, Jelena je insistirala da svoje dete na svet donese prirodnim putem i porođajem koji neće biti ničim izazvan. Jelenu su prekjuče iz „Narodnog fronta" vratili kući ne mareći što je njen termin porođaja bio još u subotu, da bi iste večeri pevačica osetila jake kontrakcije, koje su ukazivale na to da će porođaj brzo uslediti.

    Novopečeni roditelji su u vezu uplovili krajem maja 2008. pred Jelenin nastup na Evrosongu u Beogradu. O vezi su retko javno govorili, sve dok posle jednogodišnjeg prekida nisu ponovo započeli romansu. Bosiljčić i Tomaševićka su potom svoju obnovljenu ljubav krunisali brakom u leto prošle godine, kada je ona već bila u drugom mesecu trudnoće.

    Izvor: Press Online
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  4. #4
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Bekamova ćerka skupa za održavanje

    Dejvid Bekam je nedavno priznao da mora mnogo da zarađuje kako bi mogao da izdržava svoju ćerkciu Harper Seven koju majka oblači isključivo u brendirane "krpice".

    Britanski fudbalski as je na četu Gugl + rekao da je zadovoljan što je potpisao dvogodišnji ugovor s kalifornijskim klubom Los Anđeles Galaksi.
    "Za mene je to bilo pravo olakšanje", kazao je Bekam, misleći na kućni budžet.


    Njegova supruga Viktorija obožava da svojoj šestomesečnoj ćerki kupuje papreno skupu odeću poznatih modnih kuća.


    "Njena garderoba je već sada neverovatna. Veoma mi je drago što sam potpisao dvogodišnji ugovor", naveo je poznati fudbaler.


    Pored novca koji će mu, očigledno, biti preko potreban, Bekam se, kako je rekao, odlučio da nastavi karijeru u Galaksiju zbog porodice.


    "Kada ste oženjeni i imate decu, vaši prioriteti se menjaju. Imamo tri sjajna dečaka i devojčicu. Sve se vrti oko njih. Oni su naši prioriteti", kazao je ponosni tata.

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3025...-za-odrzavanje
    где си пошла с крмељиве очи

  5. #5
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Holivudske tajne Marije Karan




    Kada je svojim kestenjastim očima zablistala u domaćem filmu „Kengur“ svi su joj predviđali sjajnu budućnost. Nastavila je da gradi karijeru u Londonu i Holivudu, a danas ostvaruje najveće snove. Nedavno je premijerno prikazan film „The Rite“ u kojem glumi sa Entonijem Hopkinsom, a uskoro je očekuje holivudska premijera filma „Assassination Games“ u kojem glumi sa Žan-Klodom van Damom. Posle četiri godine vratila se na domaću scenu u seriji „Nepobedivo srce“. S druge strane, Marija Karan se ponaša kao sasvim obična devojka. Prirodna je i spontana, nekako nenametljiva i blagog karaktera. A kako i ne bi bila takva kada su joj najveće vrednosti u životu porodica, ljubav i prijatelji zbog čega, bez obzira gde se nalazi, ne zaboravlja svoje korene.

    Čega se zanimljivog sećate iz druženja sa Entonijem i Van Damom?
    Žan je veliki ljubitelj pasa. U Belgiji, u kućici na plaži, ima 150 kučića. To mu je veoma važno u životu. Na setu je imao pudlicu, Mašu ili Pašu, koja ga je sve vreme pratila. Sreća da nije lajala i ometala snimanje. Entoni Hopkins i njegova supruga takođe su ljubitelji životinja. Na snimanju u Budimpešti usvojili su macu siroče, što je bilo dirljivo.

    Kako su reagovali na vaše poreklo?
    Za Srbiju su čuli, ali naša zemlja nikako nije povezana sa zapadnom kulturom. Osim o proslavljenim sportistima, oni nemaju predstavu kakav je život ovde. Vesti o nama nisu baš najbolje i uglavnom se pitaju kakav život vodimo zbog rata, Kosova. Misle da se ovde stalno ratuje.

    Da li znaju da imamo lepe devojke?
    E, to znaju! Mislim da nam je to najveći brend!

    Kako izgleda vaš „američki“ dan?
    Pošto uglavnom ustajem rano (tamo se rano leže i rano ustaje), ujutru idem u teretanu ili sa prijateljima organizujem penjanje u kanjonu. Idem i na jogu, jašem konje, idem na pilates... Tamo se ljudi dosta socijalizuju u sportskim aktivnostima. Nakon vežbi, obavezno čitam „Njujork post“, „Njujork tajms “ , „Holivud reporter“, zbog kritika. A onda krećem na kastinge.

    Kakve su VIP žurke?
    Važno je da dođete na vreme. Iako ste na listi, a zakasnite, možda neuđete. Jednom sam na nastup Keti Peri kasnila dva, tri sata i samo sam se okrenula i otišla. Ljudi su opterećeni, kada se pojavi neka poznata ličnost, gube kontrolu. Kada je u jedan restoran ušao Leonardo Dikaprio, nastala je tolika gužva da se mesto pretvorilo u diskoteku i nije bilo moguće da normalno večeramo.

    A kada je kupovina ženskih krpica u pitanju?
    Rasprodaje su najveća radost za mene. Tamo ljudi na pravi način prihvataju svoje pozicije i imaju svest da u svetu postoje drugi ljudi koji žive loše i koji nemaju šta da jedu. Niko se ne rasipa. Dobro, Opra Vinfri pošalje avion za svoje kučiće, ali se čak i te velike zvezde odriču dosta toga i učestvuju u humanitarnim akcijama. Ovde smo opterećeni time ko je šta obukao, koliko šta košta (naravno, ima i normalnih ljudi), ali tamo ljudi ne žele da kroz materijalni način pokažu status. Džulija Roberts i ja čak vozimo isti auto koji ne zagađuje okolinu. Tamo se najviše ceni rad i istrajnost, glamur je marketing. Naravno, postoji jedna Paris Hilton koja je imidž izgradila na glamuru, ali to uopšte nije realno stanje Holivuda.

    Sa kojim glumcem biste snimili film zato što je dobar frajer?
    Ljude posmatram kroz talenat, energiju i uloge koje su ostvarili. Ove godine Rajan Rejnolds je bio najzgodniji muškarac na svetu, a ja se, eto, sa tim ne slažem. Po meni, ima neke sitne oči (smeh). Recimo da je Henri Kavil, koji igra novog Supermena, dobar frajer i divna osoba, uz to je Britanac i ima sve šta bi trebalo. Sa njim bih volela da snimim neku triler akciju ili lepu ljubavnu priču. Saša Baron Koen mi je takođe interesantan, ali zato što je drugaciji od svih, ima tu neku crtu koja podseća na nas i lud je i voli da razbija predrasude, ne igra po pravilima i zbog toga bih volela saradnju sa njim. Tu su i Šon Pen, Džordž Brolin, Tom Hardi, ali Henri je stvarno dobar frajer. On je favorit!

    Čime može da vas usreći muškarac?
    Život donosi i lepe i teške trenutke, a baš u teškim situacijama se prepoznaje kolika je snaga ljubavi. Bitna je komunikacija, priča o potrebama, iskazivanje ljubavi... i tada je sve kako treba. Sigurno da postoji mnogo razloga zašto bismo bili u vezi, ali za sve je preduslov zaljubljenost.

    A šta biste rekli kada bi vas vaš princ sada zaprosio, baš ovog trenutka?
    Pa, to je nešto o čemu ne razmišljam na taj način. Ne planiram nešto što ne mogu da izazovem. Nemam neke ambicije da to mora biti ovako ili onako, ne opterećujem se. Mlada sam i zaista ne razmišljam o budućnosti dalje od tog dana kada se probudim.

    Da li ste zavodnica?
    Energijom, šarmom i smehom umem da osvojim ljude oko sebe i drago mi je ako me neko tako doživljava.

    Na koji gest vašeg muškarca se istopite?
    Kada dobijem omiljenu čokoladicu... E, onda se topimo i čokoladica i ja.

    Šta mislite o seksu na jedno veče?
    Nemam neki stav o tome. Pre nego što uđem u bilo kakav kontakt, prijateljski ili ljubavni, volim da dobro upoznam tu osobu. Imam specifičnu profesiju i ljudi me unapred znaju, svojataju i prosto moram da znam ko su ljudi oko mene, da budem oprezna jer ja o njima znam manje detalja nego oni o meni.

    Da li ste nekada startovali muškarca?
    Ne! U tom smislu sam veoma tradicionalna. Želim da budem osvojena.

    Izvor: cosmopolitan.rs
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  6. #6
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Meril Strip sedamnaesti put nominovana za Oskara

    Na ovogodišnjoj dodeli Oskara Meril Strip će postaviti novi rekord u broju nominacija koji će dovesti na fascinatnu brojku od 17…



    Ponosna vlasnica dva Oskara, nominovana je za ulogu bivše britanske premijerke Margaret Tačer u filmu The Iron Ladyčiju režiju potpisuje Filida Lojd.
    Meril, kojoj je ovo sedamnaesta nominacija za Oskara, boriće se u toj kategoriji sa Glen Klouz, Runi Marom, Mišel Vilijams i Violom Dejvis.
    Poznati glumac Džordž Kluni takođe će obeležiti ovogodišnju dodelu Oskara sa dve nominacije - jednom za ulogu u filmu The Descendants i drugom za najbolje adaptirani scenario filma Ideas of March. U kategoriji za najboljeg glumca konkurenciju će mu praviti Bred Pit, Gari Oldman, Džin Djuardin i Demijan Bešir.
    Za najbolji film takmičiće se devet filmova - War Horse, The Artist, Moneyball, The Descendants, The Tree of Life, Midnight in Paris, The Help, Hugo i Extremely Loud and Incredibly Close.
    Za najbolju epizodnu mušku ulogu nominovani su Kenet Brana, Jona Hil, Nik Nolt, Kristofer Plumer i Maks von Sidou.
    Među iznenađenjima u ovogodišnjim nominacijama su i dve dve potencijalne nagrade za istaknutu komedijuBridesmaids - za najbolju sporednu glumicu Melisu Mekarti i druga za originalni scenario.
    84. dodela Oskara održaće se 26. februara u Kodak teatru u Holivudu, a ispod pročitajte koji su to filmovi nominovani za neke od glavnih nagrada.

    Izvor: cosmopolitan.rs
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  7. #7
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Hajdi i Sil potvrdili razvod

    U medijima je odjeknula vest da se jedan od najskladnijih brakova današnjice razvodi, a sada je stiglo i zvanično saopštenje bivših supružnika…



    Hajdi i Sil potvrdili su medijima svoj razvod i navode da će zarad četvoro dece koju odgajaju ostati u prijateljskim odnosima, kao da i dalje gaje veliko poštovanje jedno prema drugom.

    - Iako smo uživali u sedam divnih i dugih godina ljubavi, posle mnogo samoispitivanja odlučili smo da se rastanemo – izjavili su za medije. – Mi smo uvek gajili veliko poštovanje jedno prema drugom dok smo bili u vezi, naravno i dalje je tako ali jednostavno ne možemo više zajedno.

    Uprkos razvodu, poznati par objašnjava da su njihova deca najvažnija na svetu.

    - Mi smo u prijateljskim odnosima i dobro naše dece je najvažnija stvar u našim životima, posebno u ovom periodu koji je težak za njih – stoji u zvaničnom saopštenju za javnost - Zahvaljujemo se porodici, prijateljima, fanovima i svim rečima podrške koje su nam uputili. Za dobrobit naše dece bićemo zahvalni ako budete poštovali našu privatnost.

    Dok poznata lepotica čeka papire za razvod, prča se da glasine o ovom razvodu traju već dugo. Dobro obavešteni izvor je za The Sun izjavio da se njihov brak završio pre više meseci.

    – Retko su se viđali, a kvalitetno zajedničko vreme provodili su jednom u par meseci.

    Hajdi (38) i Sil (48) upoznali su se kada je supermodel bila trudna sa ćerkom Leni iz prethodne veze sa italijanskim biznismenom Flaviom Brijatorijem.

    Izvor: cosmopolitan.rs
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  8. #8
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Adel odgovorila Lagerfeldu: Nisam debela, prosečne devojke izgledaju kao ja

    Poznati modni kreator Karl Lagerfeld izjavio je kako je pevačica Adel "malo predebela" za njegov ukus, nakon čega mu je pevačica uzvratila rečima da ona predstavlja većinu žena i da se time ponosi.




    Pevačica hita "Someone Like You" izjavila je da je ponosna na svoje obline, i da njen izgled ima većina žena. Na izjavu Lagerfelda da je "predebela", Adel je rekla kako nikada nije bila inspirisana premršavim modelima koje on šalje na pistu.
    "Nikada nisam želela da izgledam kao model sa naslovne strane. Predstavljam većinu žena i ponosim se time", rekla je dvadesettrogodišnjakinja za magazin "Pipl".

    Lagerfeld je pokušao da udeli kompliment pevačici rečima: "Adel ima lepo lice i prelepo peva, ali je malo previše debela za moj ukus", za pariske novine "Metro", ali mnogi su taj gest protumačili kao uvredu.

    Izvor: Blic Online
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  9. #9
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    e neka mu je rekla
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #10
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    i meni nekako puno srce, drtina specena matora
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  11. #11
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set



    "Tokom svoje karijere radio sam sa mnogo dece, a jedno malo derište nije htelo da odradi ni probno snimanje sa mnom", požalio se Kluni. Ispričao je i jednu neugodnu anegdotu nakon koje je spoznao da zaista nije materijal za oca.

    "Obožavam film Ubiti pticu rugalicu, a kako je film snimljen 1962. godine napravljen je u crno-beloj tehnici. Pustio sam ga jednom prilikom nekolicini dece, a oni su odmah počeli da se žale da im se ne sviđa jer nije u boji. Ja sam odmah reagovao i to rečenicom: začepite!".

    Nakon svega se našalio i rekao za "The Insider" da bi ipak mogao da usvoji "dete", ali punoletno.
    "Usvojio bih koleginicu Šejlin Vudli. Ona ima 20 godina, jako je pametna i ima uspešnu karijeru pa bi mi super došla kao podrška. Da, ja bih usvojio samo vrlo uspešne ljude".
    Mlada Šejlin glumi sa Klunijem u filmu "The Descendants".

    http://zena.blic.rs/PULS_poznatih/97...li_da_ima_decu

    dakle, čovek je definitvno bezveze
    где си пошла с крмељиве очи

  12. #12
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    pa gde moze da bude normalan kad mu je svinja godinama bila ljubimac, cak je i krevet sa njom delio...
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  13. #13
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set



    Nekadašnji član grupe 'Bitlsi” Pol Makartni dobio je svoju zvezdu na holivudskom Bulevaru slavnih i tako postao poslednji od četiri Bitlsa koji je dobio ovu počast, prenosi danas Rojters.
    ''Kada smo bili deca u Liverpulu i slušali Badija Holija i ostale rokenrol hitove, nikada nisam razmišljao da ću jednog dana dobiti zvezdu na Bulevaru slavnih. Mislio sam da je nemoguće da se ta stvar dogodi, ali evo nas ovde'', rekao je Makartni (69).

    ''Ovo ne bih mogao da uradim bez tri momka kojima želim da se zahvalim, a to su -Džon, Džordž i Ringo'', dodao je on.
    Stotine obožvatelja ''Bitlsa'' došlo je da isprati ovaj događaj. Ringo Star nije bio prisutan, zbog bolesti.
    Makartnijeva zvezda je smeštena ispred zagrade ''Kapitol rekords'' pored zvezda ostalih članova benda - Džona Lenona, Džodža Harisona i Ringo Stara.
    ''Bitlsi'' su kao grupa dobili zvezdu 1998. godine, 25 godina pošto su se raspali. Lenon i Harison dobili su svoje individualne zvezde nekoliko godina nakon njihovih smrti, dok je Star svoju dobio 2010. godine.

    http://www.politika.rs/rubrike/kultu...lavnih.lt.html
    где си пошла с крмељиве очи

  14. #14
    Banovina
    Steppenwolf avatar
    Status : Steppenwolf je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : vucja jazbina
    Poruke : 979

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    Hajdi i Sil potvrdili razvod

    U medijima je odjeknula vest da se jedan od najskladnijih brakova današnjice razvodi, a sada je stiglo i zvanično saopštenje bivših supružnika…




    Hajdi i Sil potvrdili su medijima svoj razvod i navode da će zarad četvoro dece koju odgajaju ostati u prijateljskim odnosima, kao da i dalje gaje veliko poštovanje jedno prema drugom.

    - Iako smo uživali u sedam divnih i dugih godina ljubavi, posle mnogo samoispitivanja odlučili smo da se rastanemo – izjavili su za medije. – Mi smo uvek gajili veliko poštovanje jedno prema drugom dok smo bili u vezi, naravno i dalje je tako ali jednostavno ne možemo više zajedno.

    Uprkos razvodu, poznati par objašnjava da su njihova deca najvažnija na svetu.

    - Mi smo u prijateljskim odnosima i dobro naše dece je najvažnija stvar u našim životima, posebno u ovom periodu koji je težak za njih – stoji u zvaničnom saopštenju za javnost - Zahvaljujemo se porodici, prijateljima, fanovima i svim rečima podrške koje su nam uputili. Za dobrobit naše dece bićemo zahvalni ako budete poštovali našu privatnost.

    Dok poznata lepotica čeka papire za razvod, prča se da glasine o ovom razvodu traju već dugo. Dobro obavešteni izvor je za The Sun izjavio da se njihov brak završio pre više meseci.

    – Retko su se viđali, a kvalitetno zajedničko vreme provodili su jednom u par meseci.

    Hajdi (38) i Sil (48) upoznali su se kada je supermodel bila trudna sa ćerkom Leni iz prethodne veze sa italijanskim biznismenom Flaviom Brijatorijem.

    Izvor: cosmopolitan.rs
    Uzalud je jos do skora pricala kako je on ubija od seksa, covek je varao kad god je imao priliku.

  15. #15
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Citiraj Prvobitno napisano od Steppenwolf Vidi poruku
    Uzalud je jos do skora pricala kako je on ubija od seksa, covek je varao kad god je imao priliku.
    esi mu držao sveću
    где си пошла с крмељиве очи

  16. #16
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Britanska muzička zvezda Elton Džon koji je pre godinu dana dobio sina sa svojim partnerom Dejvidom Furnišom preko surogat majke, boji se da će mali Zahari biti žigosan iz dva razloga: jer ima dva oca, od kojih je jedan mnogo popularan.

    Elton Džon i Dejvid Furniš posećuju savetnika jer se boje da će njihov sin Zahari kog su dobili 2010. godine biti žigosan, i žele pravilno da ga vaspitaju.

    "Mi ćemo ga odgajati da bude ponosan na to što jeste, i da razume da dolazi iz veze u kojoj je ljubav prešla na jedan viši nivo njegovim rođenjem", rekao je Dejvid, koji smatra da će Zahari biti duplo žigosan, jer ima dva oca, od kojih je jedan ekstremno poznat.

    Elton (64) smatra da je očinstvo neverovatno iskustvo, naročito što nikada nije verovao da će imati porodicu.

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3064...n-biti-zigosan
    где си пошла с крмељиве очи

  17. #17
    Banovina
    Steppenwolf avatar
    Status : Steppenwolf je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : vucja jazbina
    Poruke : 979

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    esi mu držao sveću
    Ne, ali citam inostranu stampu i o tome se odavno pricalo samo je jos ona uzaludno branila sebe i svoj brak i ispadala smesna.

  18. #18
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Citiraj Prvobitno napisano od Steppenwolf Vidi poruku
    Ne, ali citam inostranu stampu i o tome se odavno pricalo samo je jos ona uzaludno branila sebe i svoj brak i ispadala smesna.
    pa mislim da ne treba da tako razmišljaš, jer nisi u njenoj koži.
    где си пошла с крмељиве очи

  19. #19
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Sav taj Jet set

    Preminula Vitni Hjuston VIDEO

    Slavna američka pop pevačica Vitni Hjuston iznenada je preminula u 48. godini života. Uzrok smrti još nije poznat.


    Vest o smrti Vitni Hjuston saopštila je njen publicista Kristen Foster. Hjustonova je dobitnica dva Emija, šest Gremija i 30 muzičkih nagrada "Bilbord".
    Popularna pevačica je poslednjih godina imala problema sa alkoholom, drogama, kao i raznim lekovima za smirenje, koji su joj isuviše često škodili.
    Pokušavala je više puta da se vrati na veliku scenu ali joj to nikada nije pošlo za rukom. Mnogi obožavaoci najviše će je pamtiti po velikim hitovima iz osamdesetih godina prošlog veka poput "I'll will always love you" i "I wanna dance with somebody".

    Izvor: Blic Online
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  20. #20
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Sav taj Jet set

    e ovo je stvarno šteta
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 1 od 9 123 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •