Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 41 do 60 od 150

Tema: Muškarac i žena u fazama

  1. #41
    Registrovani Član
    mrav avatar
    Status : mrav je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 7,545

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    a ste vi monofazni? dvofazni ? trofazni ili polifazni?
    omnia praeclara rara

  2. #42
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,110
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    FAZA DILEME :MIRENJE ILI RASKID
    Ako odluče da pokušaju ponovno:
    -ona i dalje mrzi način na koji on drži nož
    -on prestaje da pokušava da je poljubi
    -oni raskidaju
    ........KAd par RASKIDA:
    Žena je :slomljena
    mnogo plače i smršala je
    voli ga-mrzi ga-voli ga
    Muškarac: osjeća se pomalo bijedno
    nalazi novu djevojku za manje od mjesec dana
    misli sa naklonošću o njoj

  3. #43
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,110
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Ali...(to čarobno "ali")
    ako se NJoj čini da je nekako dirljivo što on drži gore pomenuti nož kao olovku i ako On nastavi da navljuje da je poljubi..onda su skloni mirenjima i raskidima zbog klasične Bljuzgave Ljubavne Žvake.
    BLJŽ je spona koja vezuje i ona može da drži papr veoma dugo zajedno.Ona se rastvara polako i sa vremenom,ali obično jedan mali dio nje je čvrsto zalijepljen i može da se ukloni samo stalnim čupkanjem

  4. #44
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,110
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    Od momenta kad se upoznaju,sasvim drugačije postavljaju odnos.Prolaze kroz razne faze na kojima je evidentna temeljna razlika u poimanju muško-ženskih ljubavnih odnosa.
    Namjera mi je da "prošetam" postovima kroz faze,da se malo nasmijemo,začudimo i naravno,komentarišemo.
    kao što se vidi u uvodnom postu..hajde da malo Razbibrigarimo na način lakoće..na način nekih početaka koje smo imali priliku vidjeti ili doživjetia malo zrnce otkrivene istine,neka svako sačuva samo za sebe

  5. #45
    Banovina
    mire avatar
    Status : mire je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 594

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    pa da, "sačuvati za sebe"...

    dakle, ostaje samo foliranje

    stvarno nemam problem da iznesem baš iskreno razmišljanje, samo mi nije jasno zašto se tako nešto uglavnom, ah, ismejava, recimo

  6. #46
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,110
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Elem,Bljzgava Ljubavna Žvaka ima svoj proces..
    Njegova majka: "Pa dokle ćete vas dvoje tako..ili se razilazite ili mi dajte unuče.."
    (Njena majka je rekla tako nešto njoj čim su počeli da žive zajedno )
    Muškarac naravno kaže svojoj majci:"Pobogu mama,to će biti kad mi budemo spremni.Uostalom ,mi smo srećni i ovako.ZAr ne Luče?"
    Luče sramežljivo steže osmejak i klima glavom,a već sutra kaže drugaricama:
    "BAš sam zadovoljna kako se stvari odvijaju..vjenčaćemo se,voljeli bismo da imamo djecu jednog dana,ali za sad..."

    U osnovi,žena misli isto što i muškarac.Oni jesu srećni AKO oboma odgovara takav način.

  7. #47
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,110
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Kao i uvijek ,postoji to AKO
    I to AKO postane jednom predmet rasprave.
    Ženina dilema je u tome da savremena djevojka nikako ne može da da Ultimatum,jer to nekako nije kul,a i mogla bi da bude "šutnuta"..stoga ona čeka i razmatra "svoje ulaganje u vezu" i što duže razmišlja sve joj je jasnije da je došlo vrijeme da joj se ulaganje isplati.

  8. #48
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    I gdje smo sad?
    Ona provodi svaki trenutak otkako je upoznala Njega u razmatranju mogućnosti,čal i ako je inteligentna i svjesna da je "prerano da se kaže".Ona često prijateljicama priča kako je On onaj Pravi dodajući mu i neke kvalitete koje bi željela da ima,al kad ih nema,ona ih izmisli
    Žena se vraća u FAZU JEDAN,sa jakom mučninom prvog mjeseca koja najvaljuje manji nervni slom.
    A muškarac?
    e,on je bijesan..ako je imalo zaljubljen,riješiće da je pozove..ako to riješi nema pojma koliki je stepen odgovornosti preuzeo za sreću drugog ljudskog bića.
    Žena koja odgovori na poziv ( ne prije nego je i treći put zazvonio!!! ) i čuje glas za kojim je toliko čeznula,odmah pretvara glas u Konačno!
    Žena čiji bezbrižni ton potpuno lažno predstavlja njeno duševno stanje počinje od tada da sve svoje snove vezuje za glas koji je pozvao.

    ...kad se ovi stadijumi "nervog sloma" u početku veze okončaju,žene ih pominju kao"loše periode".
    muškarci ih nikad ne pominju.

    hahahaha vecina zena bas tako reaguje kada se zaljubi, mada ja mislim da na takvo ponasanje dosta utice to sto je neka od njih bila dugo sama, pa joj i najmanji znak paznje lici na "konacno"
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  9. #49
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,110
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    hahahaha vecina zena bas tako reaguje kada se zaljubi, mada ja mislim da na takvo ponasanje dosta utice to sto je neka od njih bila dugo sama, pa joj i najmanji znak paznje lici na "konacno"
    vrlo logično ili je zaista mlada osoba bez iskustva ili samoća učini da se neke stvari vide drugačije..

  10. #50
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,110
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    FAZA ISTJERATI DO KRAJA

    Nastupa trenutak u dugoj vezi kad muškarac zna da bi najviše volio da žena jednostavno nestane,sve ga guši i sputava,umoran je od svega i želi samo biti slobodan.(već viđeno naravno)
    Ona bi trebalo da nestane i ostavi za sobom samo polupraznicu bočicu laka za nokte da bi on osjećao blagu nostalgiju(a neka nova djevojka blagu histeriju).
    Ali,u toj muškarčevoj želji,postoje male prepreke"sitnice":
    -muškarci su često kukavice da bi ovo otvoreno rekli..draže im je da bezazlena prepirka oko toga ko je ostavio otvorenu tubu kaladonta naraste do stepena gdje će(napokon) reći:"Ne znam zašto smo mi uopšte zajedno!!"
    -žene imaju ugrađen radar,gori nego kod slijepog miša,da predosjete područje mogućeg raskida.
    To je igra Istjeraj Do Kraja,a nijedan muškarac nema uzdržljivost kao žena kad dođe do te igre.

  11. #51
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,110
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od mire Vidi poruku
    ma jok, mi pasemo travu i jedemo šišarke...
    znači,nije da se ne može Istrajati do kraja,pa samo napred

  12. #52
    Banovina
    mire avatar
    Status : mire je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 594

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    ove dve zvocare se nisu poštemo ni "privolele", a ubiše se od komplikacija...

    nema tu 'leba

  13. #53
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od mire Vidi poruku
    ove dve zvocare se nisu poštemo ni "privolele", a ubiše se od komplikacija...

    nema tu 'leba
    ko je zvocara mire?
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  14. #54
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    vrlo logično ili je zaista mlada osoba bez iskustva ili samoća učini da se neke stvari vide drugačije..
    takve osobe su najcesce sklone da naprave gresku i budu povredjene. dosta uticaja na njih, rekla bih, mogu imati prijatelji kojima se poverava, pod uslovom da su realni i spremni da joj otvore oci na direktan ili indirektan naci.
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  15. #55
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    E,sad..nije da muškarci nikad ne žele trajne,monogamne odnose.Oni samo vole da se na tu ideju naviknu i da i dalje petljaju sa rečenicama: Dobro mi je,provodim se..Muškarci vole da vide kako se "stvari razvijaju"
    Žene vole da znaju"na čemu su" i po mogućnosti da to znaju odmah.
    E...razgovor na temu "Na čemu sam?"...to je tek nauka
    Žena može da bude veoma indirektna od toga da ga pita gdje je bio recimo u utorak ili da li je slučajno vidio svoju bivšu..pa do toga da ga kao usput pita kud će na more iako je januar mjesec.
    I da..žena je uvježbala svoj govor.
    A muškarac?
    E,on pokušava da razvodni priču ,da je zagrli ,da joj kaže:"HAjde da ovo ne kvarimo,lijepo nam je i ovako.."
    ali ako ona ne odustaje on se iznervira i možda čak i ode.
    On je u panici
    Nijedan muškarac ne može nikad (a ni tad),ni izdaleka da razumije nivo uspaničenosti koju žena osjeti .
    tacno, ja polazim od sebe i toga da volim da znam na cemu sam, ali do tog "na cemu sam" ipak mora da prodje neko vreme, da se bolje upoznaju i da zena sebi dozvoli da je prodje onaj prvi talas zanesenosti njime, pa da realno sagleda celokupnu situaciju.. tu pre svega mislim na to da li joj po svim kriterijumima koje je ranije postavila on odgovara.
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  16. #56
    Banovina
    mire avatar
    Status : mire je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 594

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    ipak matematika...

    ništa umetnost

  17. #57
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,110
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od Cruz Vidi poruku
    tacno, ja polazim od sebe i toga da volim da znam na cemu sam, ali do tog "na cemu sam" ipak mora da prodje neko vreme, da se bolje upoznaju i da zena sebi dozvoli da je prodje onaj prvi talas zanesenosti njime, pa da realno sagleda celokupnu situaciju.. tu pre svega mislim na to da li joj po svim kriterijumima koje je ranije postavila on odgovara.
    jeste cruz..i ja volim da znam "na čemu sam" i to je zaista prirodno stanje..problem nastaje bar po mom mišljenju,kad ne procijenimo koje je to vrijeme kad to moramo znati..ishitrenost i "hoću odmah "da znam samo dovedu do kontraproduktivnog..

  18. #58
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    pravo vreme je osetljivo pitanje i tu ne postoje pravila, vec se jednostavno oseti kada veza dostigne odredjenu "dubinu", pa o nekoj buducnosti moze da se razgovara..
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  19. #59
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je prisutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,110
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    e,gdje smo stali

    Kako se igra igra Istjerati Do Kraja?
    Žena:
    -počinje da ignoriše čak i najbezobraznije oblike njegovog ponašanja
    -ponaša se umiljato i sehi
    -sprema mu doručak.........(ON je zbunjen svim tim,naravno)
    -kupuje mu poklon
    -ne pita ga zašto je zakasnio
    -ne pita ga ni sa kim priča deset minuta na balkonu....(ON je i dalje malo zbunjen i malo se osjeća krivim)
    Onda se on naravno spotakne i pokaže blagu sentimentalnost jer je dirnut njenom tolerancijom.
    Onda ona potegne razgovor o budućnosti i gle,et ih u Ćorskokaku

  20. #60
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Muškarac i žena u fazama

    Citiraj Prvobitno napisano od DirkaSta Vidi poruku
    e,gdje smo stali

    Kako se igra igra Istjerati Do Kraja?
    Žena:
    -počinje da ignoriše čak i najbezobraznije oblike njegovog ponašanja
    -ponaša se umiljato i sehi
    -sprema mu doručak.........(ON je zbunjen svim tim,naravno)
    -kupuje mu poklon
    -ne pita ga zašto je zakasnio
    -ne pita ga ni sa kim priča deset minuta na balkonu....(ON je i dalje malo zbunjen i malo se osjeća krivim)
    Onda se on naravno spotakne i pokaže blagu sentimentalnost jer je dirnut njenom tolerancijom.
    Onda ona potegne razgovor o budućnosti i gle,et ih u Ćorskokaku
    e ovo je za mene bajka ))))

    mada, ne iskljucujem mogucnost da se neke zene rukovode tom taktikom
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Muškarac radi kao...
    Od DaDole u forumu Svaštara
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 17-09-2014, 08:30
  2. Odgovora: 196
    Poslednja poruka: 24-02-2012, 06:34
  3. TEST: Razmišljate kao žena ili kao muškarac?
    Od Sarmica u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12-12-2011, 09:37
  4. Kad muškarac kaže NE
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 16-10-2011, 19:39
  5. Zašto Je Bolje Biti Muškarac...
    Od Man u forumu Muška soba
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 13-08-2009, 20:51

Članovi koji su pročitali ovu temu: 1

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •