Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Fenomen zvani "bela košulja"

  1. #1
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Fenomen zvani "bela košulja"

    „Mode prolaze, stil je večan!“
    Iv Sen Loran


    "Ono što belu košulju čini fenomenom u odnosu na drugu mušku garderobu je njena jednostavnost koja je u isto vreme čini diskretnom i upadljivom. Mogućnost kombinovanja sa drugim odevnim predmetima, kao i situacije u kojima može da se nosi čine je alfom i omegom svakog garderobera. Bela košulja je najbolja prijateljica smokinga, a uspešno je zavela i muškarcima omiljene farmerke, maštoviti i dekadentni stilisti su joj dozvolili da flertuje čak i sa trenerkama a ne retko je i obavezan deo radne uniforme. Decentna, savršen je odgovor na pitanje „Šta uz ovo da obučem?“, jer je poznato da muškarci imaju problem sa kombinovanjem odevnih predmeta.

    Možete je nositi na venčanjima i sahranama, na žurkama, u klubovima, u pozorištu ili biskopu, možete je nositi čak i na plaži. Lako se transformiše pa ukoliko ste na svadbenoj proslavi a kravata ili leptir mašna vas guši i čini nervoznim otkopčaćete dva tri dugmeta zavrnuti rukave i istog trenutka postati najležniji frajer u sali. Trpi svako godišnje doba, vrste materijala od kojih se pravi kao i sve boje sa kojim je kombinujete. Njenom savršenstvu nisu odolele ni žene. Poznato je da su se dame sjano spakovale u pantalone, simbol muškosti, pa su tako prisvojile i kraljicu muškog ormana. Belom košuljom dopunjavaju svoje klasične i krute poslovne kombinacije, ali ih dizajneri iz sezone u sezonu oduševljavaju belim košuljama sa svim detaljima koji su muškarcima „to much“."

    Izvor: muskimagazin.com

    Dakle, nosite li bele kosulje ili smatrate da su demode?
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  2. #2
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Re: Fenomen zvani "bela košulja"

    Moj dragi ne nosi kosulje na moju veliku radost, jer mrzim da ih peglam, samo ako je bas neka prilika da se to ocekuje, a ja imam negde par belih koje nisam dugo nosila iz istog razloga ali se uvek odusevim koliko to lepo izgleda na zeni kad zna da je nosi. Na muskima ne volim bele kosulje

  3. #3
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Fenomen zvani "bela košulja"

    a ja bas volim, deluju mi uredno i elegantno... stvar ukusa
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  4. #4
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Re: Fenomen zvani "bela košulja"

    Ma da, stvar ukusa naravno Ja uopste ne volim muskarce u odelima, vise volim opusteni, sportski fazon. Vise volim muskarca u trenerci da vidim nego u odelu i beloj kosulji, al da ne skrecem sa teme...

  5. #5
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Fenomen zvani "bela košulja"

    e ja volim da je vidim u toj najlezernijoj formi

  6. #6
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Fenomen zvani "bela košulja"

    Citiraj Prvobitno napisano od babs Vidi poruku
    Ma da, stvar ukusa naravno Ja uopste ne volim muskarce u odelima, vise volim opusteni, sportski fazon. Vise volim muskarca u trenerci da vidim nego u odelu i beloj kosulji, al da ne skrecem sa teme...
    i ja više volim da vidim ženu u spavaćici nego crnoj maloj haljini al opet, spavaćica nije fenomen a mala crna haljina jeste
    Jedino se sa belom košuljom baš nikad ne može omašiti uz odelo... kad vidim ove papagaje šta sve nose :ee:
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  7. #7
    Registrovani Član
    mikili avatar
    Status : mikili je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Poruke : 2,848
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Fenomen zvani "bela košulja"

    eee,nauce muskarci na forumima i sta su male crne haljine

  8. #8
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Fenomen zvani "bela košulja"

    "Ipak ženu je najlepše gledati u velikoj muškoj beloj košulji, dok kuva kafu, jutro nakon burne noći, tada joj najbolje stoji. U muškoj beloj košulji žena je zavodljiva i sexy baš kao i u njenoj omiljenoj maloj crnoj haljini. Ova košulja je uvek aktuelna i jedna od večitih inspiracija Karla Lagerfelda, njegov je lični zaštitni znak, Đan Franka Ferea i Đorđa Armanija. Najveća slikarka XX veka Olja Ivanjicki je smatrala da potencijal bele košulje nije iskorišćen do kraja i govira je: „Belu košulju treba pustiti, ne treba je sputavati“. Poznavajući njen futuristički duh muška bela košulja će vremenom sigurno evoluirati."









    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

Slične teme

  1. Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 20-08-2015, 22:14
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07-02-2012, 11:19
  3. Da li ste za "Ajklaud" ili "Gugl" servise?
    Od ribizla u forumu Surferski kutak
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21-10-2011, 09:08
  4. Upoznajte novi dizajn Microsoft-ovog "Blue Screena"
    Od ribizla u forumu Surferski kutak
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16-09-2011, 12:37
  5. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 10-11-2010, 15:05

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •