Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 41 do 60 od 60

Tema: Horarna astrologija

  1. #41
    Registrovani Član
    naki avatar
    Status : naki je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Lokacija : ovde i tamo...
    Poruke : 7,434

    Početno Re: Horarna astrologija

    e lupe i ja da pitujem nesto
    da li cu doci kod njega?
    plotarius transpareticus

  2. #42
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: Horarna astrologija

    Hoćeš! Slična karta kao Moonsterova, samo se sad Saturn nacrtao tačno na Ascedentu a to si ti, plus mu je antiscija tačno na vrhu 5. kuće (ljubav, susreti) on vlada tvojom četvtom kućom, a to je dom, porodica, tvoj otac, ali i njegovom 10. kućom, a to je njegova karijera, majka. Reci mi, da li prepreka za viđenje potiče odavde? Hm, mada Saturn se tuče i sa Marsom, signifikatorom tvog partnera preko kontraantiscije, pa bih pre rekla da prepreke potiču sa partnerove strane. Opet, Sunce i Mesec će biti u egzaktnoj konjukciji za 7 vremenskih jedinica, pa ti javi da li je do viđenja došlo i kad. Ja sam skoro ubeđena da hoće.
    Human enthropy producer

  3. #43
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Horarna astrologija

    Citiraj Prvobitno napisano od Lupe Vidi poruku
    Moonster, postoji objašnjenje na početku teme za sve što si pitao, da ne ponavljam opet. Otvorila sam kartu za 17:54 za pitanje o pomirenju i Sunce i Mesec u aplikacionoj konjukciji u 7. kući, za 8 stepeni, znači do susreta sigurno dolazi, s obzirom da se radi o ugaonoj kući, verovatno su i sati u pitanju, dakle plus/minus 8 sati, eventualno dana, želja je obostrana.
    Zahvaljujem i izvinjavam se na nerazumevanju materije, ne može se baš sve uvek znati
    Još jednom hvala Lupe
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  4. #44
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Horarna astrologija

    Citiraj Prvobitno napisano od Lupe Vidi poruku
    Moonster, postoji objašnjenje na početku teme za sve što si pitao, da ne ponavljam opet. Otvorila sam kartu za 17:54 za pitanje o pomirenju i Sunce i Mesec u aplikacionoj konjukciji u 7. kući, za 8 stepeni, znači do susreta sigurno dolazi, s obzirom da se radi o ugaonoj kući, verovatno su i sati u pitanju, dakle plus/minus 8 sati, eventualno dana, želja je obostrana.


    Ljubičice, može li maaalo konkretnije, ja ne znam ništa o pomenutom jahaču. Da li ste bili zajedno, će sudaješ, će se ženiš, giiive me something konkretnije!

    Mrave, žiro račun ću ti poslati na pepe. Pitaj šta oćeš, šta se tu snebivaš, šta's u horoskopu, Vaga ili Riba?
    sto se mene tice, samo je ljubav konkretna..sve ostalo su..detalji
    konkretnije od toga ne moze..
    if you open your mind too much your brain will fall out

  5. #45
    Registrovani Član
    mrav avatar
    Status : mrav je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 7,545

    Početno Re: Horarna astrologija

    ne snebivam se nego reko možda treba čas rodjenja ili nšto slično. Blizanac bre šta bi bio, viš da nisam sam.
    Šta da pitam nem pojma, nisam znao da to ide vako.
    Se normaluizuju stvari u mom životu skoro? il da čekam opet da puknem
    nije komplikovano valjda, milsim pitanje
    omnia praeclara rara

  6. #46
    Registrovani Član
    Pelagija avatar
    Status : Pelagija je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 2

    Početno Re: Horarna astrologija

    Da li ce muz da mi se vrati?

  7. #47
    Registrovani Član
    Suncica82 avatar
    Status : Suncica82 je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Re: Horarna astrologija

    Lupe,da li me muz vara?Hvala unapred!

  8. #48
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: Horarna astrologija

    Mrave, takvo pitanje nije za horarnu, moraćeš, pls, malo konkretnije.

    Idemo redom, Pelagija:
    Ti si Sunce i Mesec, on Saturn. Saturn uvlači Sunce u pad što govori o tome da je on povređen nečim što si ti uradila. Sa je tu egzaltiran, još je i retro, znači, on sam teško da će delati i načiniti prvi potez ka pomirenju. Nalazi se na vrhu 4. kuće, dom, porodica ali i prošlost, što meni ovde pre govori o tvojoj želji da se on vrati. Sunce (ti) i Saturn (on) su u separacionoj opoziciji, 6 stepeni, pa zatim Sunce (ti) i Mesec (ti ali i razvoj situacije) opet separaciona opozicija, 1 stepen. Separacione opozicije govore o razdvajanju, ali i vremenu kada je nešto počelo, a stepeni približno kazuju to vreme. Znači, imamo 1 i 6 vremenskih jedinica, jedna gore dole, a ti ćeš nam reći da li sam u pravu. Tvoji signifikatori, Sunce i Mesec, imaju aplikacione trigone sa Marsom. Mars je prirodni signifikator muškarca, pa bih rekla da je on ključ problema. E sad, taj muškarac može da bude sam tvoj suprug, zatim neko sa tvog posla, ili čak neko iz njegove porodice, npr. otac.
    Do tog spajanja će doći za 1 i 2 vremenske jedinice, nagađam da su dani ili nedelje u pitanju. Tačka fortune je na samom Asc, a to si ti, što opet kazuje da si ti sama rešenje ovog problema i da će se sve dobro završiti, onako kako ti želiš. Puno pozdrava pa javi feedback.
    Human enthropy producer

  9. #49
    Registrovani Član
    Cindarella avatar
    Status : Cindarella je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 2

    Početno Re: Horarna astrologija

    Lupe, hvala na odgovoru! :*

  10. #50
    Registrovani Član
    Pelagija avatar
    Status : Pelagija je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 2

    Početno Re: Horarna astrologija

    Zadovoljna sam odgovorom! Hvala Lupe!

  11. #51
    Registrovani Član
    Bibica avatar
    Status : Bibica je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Re: Horarna astrologija

    Lupe,zanima me ljubav. Da li su uskoro naci svoju srodnu dusu?

  12. #52
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: Horarna astrologija

    Preskočila sam Ljubičicu:

    Lj, ti si Merkur u Ovnu, Mesec u Ovnu(otvorila sam kartu za vreme kada si postavila pitanje). On je Jupiter u Biku, Sunce u Biku. Jupiter se nalazi na mestu egzaltacije Meseca, pa je ovaj momak slepo zaljubljen u tebe, dok se Merkur (ti) nalazi u terminu Jupitera, pa je sa tvoje strane reč o slabijim emocijama u odnosu na njega. Pošto su ti oba signifikatora u vatrenom Ovnu, pazi se da nešto ne kažeš ili uradiš zbog čega ćeš se kasnije kajati, pre svega mislim da ishitrene reakcije i odluke. Oba njegova signifikatora su smeštena u 12. kuću, a to je kuća tajni, da li je ovde reč o tajnoj ili čak zabranjenoj ljubavi? Kada Mesec promeni znak i udje u Bika, mesto svoje egzaltacije, ti ćeš se još više zaljubiti u ovog lika, doći će i do razvoja situacije u pozitvnom smislu, jer Mesec ide ka Suncu, i to će biti za nekih 10-11 dana, opet se susret dešava u 12. kući, tajno, daleko od očiju javnosti. Sve mi ovde ukazuje na veliku zaljubljenost, susret, početak veze najverovatnije, neka dešavanja sigurno. E sad ti meni reci, čisto radi mene i provere, pošto je on, Ju, povezan preko antiscije sa 4. kućom, da li ova osoba živi blizu tvoje kuće, potičete iz istog mesta ili imate neku zajedničku prošlost? Nebitno je za razvoj situacije, samo mi je zanimljivo.
    Human enthropy producer

  13. #53
    Registrovani Član
    Nevenica avatar
    Status : Nevenica je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 2

    Početno Re: Horarna astrologija

    I ja bih postavila pitanje, ako nemate nista protiv..
    Da li me voli? Pitanje je postavljeno 26 aprila u 15:35 u Podgorici. E sad, vi cete vjerovatno napraviti kartu onog trenutka kada ste procitali pitanje, pa je ja necu kaciti ovdje.
    Da Vam malo priblizim situaciju. Zabavljamo se devet mjeseci, ali sam ja konstantno sumnjicava u vezi njega iako ga volim. Ne znam zasto. Imam utisak kao da je neki interes u pitanju.. ne novcani.. Ako neko bude mogao neka baci pogled.
    Hvala unaprijed!!!

  14. #54
    Registrovani Član
    Nevenica avatar
    Status : Nevenica je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 2

    Početno Re: Horarna astrologija

    Da probam ja, a Lupe neka me ispravi. Pocetnik sam, tako da od mene nema neke velike pomoci..

    e ovako..Ja sam merkur, mjesec i venera. On je jupiter i sunce. Ne svidja mi se ova osma kuca u kojoj se nalazi sunce, ali ajde.
    Ja, tj merkur nalazi se u ovnu na 10.44 stepena. Ja sam otisla u njegovu sedmu kucu, sto bi reklo da idem kod njega, tj.zainteresovana sam. A kako i ne bih posle devet mjeseci. Sa posmatram tabelu. Merkur je u terminu marsa(ko je sad to? On je jupiter i sunce), egzaltira sunce, sto znaci da ga obozavam(ja njega ili on mene?), triplicitet i lice sunca.. I koliko mi se cini merkur ne pravi ni jedan aplikacioni aspekt sa mojim planetama..ali posto su osjecanja u pitanju to se valjda ne posmatra? Jesam li na dobrom putu???

  15. #55
    Registrovani Član
    CarteBlanche avatar
    Status : CarteBlanche je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 4

    Početno Re: Horarna astrologija

    Citiraj Prvobitno napisano od Lupe Vidi poruku
    Da ne postavljam kartu, tvoj signifikator je Mars, njegov Venera. Nema povezivanja među njima, niti recepcija, ali su vaši kosignifikatori, Sunce i Mesec u aplikacionom sekstilu, što govori da će do pomirenja doći, i to za neke 2 vremenske jedinice, 2 dana ili 2 nedelje. Ili pomirenje, ili bar susret od koga to pomirenje zavisi. Srećno, pa javi šta se dešava.
    Evo da se javim proslo je 20 dana otkako sam postavila pitanje, nista se nije desilo, nikakav kontakt nismo imali...

  16. #56
    Registrovani Član
    CarteBlanche avatar
    Status : CarteBlanche je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 4

    Početno Re: Horarna astrologija

    Da li ce mi se javiti? Beograd, 15:15...

  17. #57
    Registrovani Član
    misica avatar
    Status : misica je odsutan
    Registrovan : May 2012
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Re: Horarna astrologija

    Da li cu dobiti posao i kada?Duze vec ne radim....

  18. #58
    Registrovani Član
    Angels76 avatar
    Status : Angels76 je odsutan
    Registrovan : Aug 2012
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Re: Horarna astrologija

    Draga Lupe..dali bi mi mogla pomoci.?pitanje je: dali cemo imati zajednicko dete/decu?

    http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...aY-u1283104229

    Horar karta u prilogu.. mnogo, mnogo hvala.....Atačment 6574

  19. #59
    Registrovani Član
    ivana090 avatar
    Status : ivana090 je odsutan
    Registrovan : Jan 2014
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Odg: Horarna astrologija

    bok..prekinila sam s deckom,molim vas mozete mi reci da li me voli i da li cemo se pomiriti i kada..hvala puno http://tinypic.com/r/dcl7c/5

  20. #60
    Registrovani Član
    beskrajnost avatar
    Status : beskrajnost je odsutan
    Registrovan : May 2014
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Odg: Horarna astrologija

    izgleda da je ovde zapostavljeno.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Slične teme

  1. Tarot i astrologija
    Od Cruz u forumu Veštine predviđanja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23-12-2012, 21:18
  2. TIBETANSKA ASTROLOGIJA
    Od Cruz u forumu Istočnjačka astrologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23-03-2012, 18:36
  3. Elekciona astrologija
    Od Cruz u forumu Tradicionalna astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05-03-2012, 21:37
  4. Astrologija i aromaterapija
    Od Cruz u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03-03-2012, 15:53
  5. Slovenska astrologija
    Od Пркос u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09-11-2009, 16:47

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •