Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 60

Tema: Horarna astrologija

  1. #21
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Horarna astrologija

    onda čekam lupe da mi kaže de se zaturilo onih 5000e...

  2. #22
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Horarna astrologija

    pronasla sam na jednom blogu jasne instrukcije kako procitati kartu kada su izgubljene stvari u pitanju, postavicu kasnije
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  3. #23
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: Horarna astrologija

    Ne razumem se u takva pitanja, samo u ljubavna.
    Human enthropy producer

  4. #24
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Horarna astrologija

    ih bre lupe, ja mislila da prosirimo malo
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  5. #25
    Registrovani Član
    CarteBlanche avatar
    Status : CarteBlanche je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 4

    Početno Re: Horarna astrologija

    Evo ja da pitam da li cemo se pomiriti?

  6. #26
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: Horarna astrologija

    Da ne postavljam kartu, tvoj signifikator je Mars, njegov Venera. Nema povezivanja među njima, niti recepcija, ali su vaši kosignifikatori, Sunce i Mesec u aplikacionom sekstilu, što govori da će do pomirenja doći, i to za neke 2 vremenske jedinice, 2 dana ili 2 nedelje. Ili pomirenje, ili bar susret od koga to pomirenje zavisi. Srećno, pa javi šta se dešava.
    Human enthropy producer

  7. #27
    Registrovani Član
    CarteBlanche avatar
    Status : CarteBlanche je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 4

    Početno Re: Horarna astrologija

    Hvala na tako brzom odgovoru naravno, javljam sta bude. Pozdrav!

  8. #28
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Horarna astrologija

    da li ćemo se i mi pomiriti?

  9. #29
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: Horarna astrologija

    Vragolanka, otvorila sam kartu za 18:13, vreme kada sam ja pro;itala pitanje. Tvoj signifikator je Ve u Blizancima u 8. kuću, u konjukciji sa JMČ. Njegov signifikator je Mars u Devici. Njegov drugi kosignifikator je Sunce, u 7. kući, a tvoj Mesec u Ribama, u 5. kući.
    E sad, Mars se nalazi na mestu pada Venere pa bih rekla da je on taj koji je tebe više povredio i doprineo raskidu. O tome govori i konjukcija Venere i JMČ. Mesec je u separacionoj opoziciji sa Marsom, odvojio se 2 stepena, pa bih rekla da je do prekida došlo pre neke dve vremenske jedinice.
    Njegov drugi signifikator je Sunce, u 7. kući, pa bih rekla da je on malo više okrenut sebi. Ono je na mestu izgona Venere, što opet govori o tome da je on tebe nečim povredio. Dodatno, retrogradni SA u prvoj kući (ti), egzaltiran ali nesposoban da deluje, premišlja se, vrti filmove iz prošlosti.
    Mesec i Venera u aspektu govore o dolasku ljubavi, ali su kod tebe u kvadratu, koji će biti egzaktan za 2 vremenske jedinice. Kvadrat govori da do pomirenja može doći, ali kroz prethodnu raspravu. Zanimljivo, Mars je izašao iz retogradnog hoda, ali je još uvek u senci, i biće do 18. aprila. Moguće da je on sada u fazi preispitivanja emocija a izlazak iz senke se poklapa sa dve vremenske jedinice, pa će najverovatnije posle toga doći do razgovora.
    Human enthropy producer

  10. #30
    Registrovani Član
    Cindarella avatar
    Status : Cindarella je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 2

    Početno Re: Horarna astrologija

    Da li cemo se vencati? Hvala unapred na odgovoru

  11. #31
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: Horarna astrologija

    Cinderella, ti si Ju u Biku, Mesec u Ribama, Venera u Blizancima.
    On je Merkur u Ovnu, Sunce u Ovnu, Mars u Devici.
    Nema aspekata izmedju signifikatora, tj. povezivanja, koje bi govorilo o dolasku braka, Mesec se nalazi na mestu pada i izgona Merkura, pa bih rekla da se on zbog nečega u vezi ove situacije oseća nezadovoljnim, zbog nečega u vezi tebe, možda i nečega što si ti rekla, uradila.
    On, Sunce, je u separacionoj opoziciji sa Saturnom, koji vlada 2. kućom (finansije) plus je Saturn na MC (promena statusa), pa bih rekla da je kod njega nedavno došlo do promene materijalnog statusa, moguće da se radi o nekom nasledstvu ili uopšte parama drugih ljudi, nešto što je očekivao a nije dobio, a što može biti od važnosti za brak. Da je došlo do neke promene kod njega kazuje u Merkur, koji tek što je iz Riba ušao u Ovna, moguće je da će on postati oštriji na rečima.
    Mesec je na 20 stepeni Riba, ide prema Merkuru, udaljen 10 stepeni, što može biti pozitivan znak, ja bih rekla za nekih 10 dana ili nedelja, nešto će se o ovome pričati. Venera se udaljava od Sunca, mada je 16 stepeni preveliki orbis, ali ajde da uzmemo i to u obzir, znači ovde imamo 16 vremenskih jedinica.
    Sve u svemu, ja bih rekla da ovde postoje neki drugi problemi koji ideju u braku bacaju u zapećak i da je još prerano razmišljati o tome.
    Mesec je u R
    Human enthropy producer

  12. #32
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Horarna astrologija

    Citiraj Prvobitno napisano od Lupe Vidi poruku
    Ne razumem se u takva pitanja, samo u ljubavna.
    Mnogo si zahtevna, al' ajde
    Kada ćemo se pomiriti
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  13. #33
    Banovina
    Steppenwolf avatar
    Status : Steppenwolf je odsutan
    Registrovan : Jan 2012
    Pol:
    Lokacija : vucja jazbina
    Poruke : 979

    Početno Re: Horarna astrologija

    Citiraj Prvobitno napisano od Lupe Vidi poruku
    Vragolanka, otvorila sam kartu za 18:13, vreme kada sam ja pro;itala pitanje. Tvoj signifikator je Ve u Blizancima u 8. kuću, u konjukciji sa JMČ. Njegov signifikator je Mars u Devici. Njegov drugi kosignifikator je Sunce, u 7. kući, a tvoj Mesec u Ribama, u 5. kući.
    E sad, Mars se nalazi na mestu pada Venere pa bih rekla da je on taj koji je tebe više povredio i doprineo raskidu. O tome govori i konjukcija Venere i JMČ. Mesec je u separacionoj opoziciji sa Marsom, odvojio se 2 stepena, pa bih rekla da je do prekida došlo pre neke dve vremenske jedinice.
    Njegov drugi signifikator je Sunce, u 7. kući, pa bih rekla da je on malo više okrenut sebi. Ono je na mestu izgona Venere, što opet govori o tome da je on tebe nečim povredio. Dodatno, retrogradni SA u prvoj kući (ti), egzaltiran ali nesposoban da deluje, premišlja se, vrti filmove iz prošlosti.
    Mesec i Venera u aspektu govore o dolasku ljubavi, ali su kod tebe u kvadratu, koji će biti egzaktan za 2 vremenske jedinice. Kvadrat govori da do pomirenja može doći, ali kroz prethodnu raspravu. Zanimljivo, Mars je izašao iz retogradnog hoda, ali je još uvek u senci, i biće do 18. aprila. Moguće da je on sada u fazi preispitivanja emocija a izlazak iz senke se poklapa sa dve vremenske jedinice, pa će najverovatnije posle toga doći do razgovora.
    Lupe, mogu li ja da ti posaljem moj coroskop i postavim par pitanja?
    Al na pp.

  14. #34
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Horarna astrologija

    Citiraj Prvobitno napisano od Lupe Vidi poruku
    Ja sam mislila javno, pa da tumačimo svi zajedno... Pitanja treba da budu konkretna: da li ćemo biti zajedno, da li ćemo se pomiriti, itd.
    jao..kako ne videh ovu temu ranijeeee
    al sta da pitam majku mu..
    dobro , neka bude ovako
    moze ono sa vragolankinim jahacem..
    if you open your mind too much your brain will fall out

  15. #35
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: Horarna astrologija

    Moonster, jednostavnije bi bilo postaviti pitanje da li će doći do pomirenja, pa ako horarac pokaže da hoće, onda kaže i kad.
    Karta je neradikalna, a to znači da neće dati odgovor, em je pitanje postavljeno pogrešno, nema spajanja signifikatora, Mesec će doći u egzaktnu opoziciju sa Saturnom za 11 dana, pa je moguće očekivati i dodatne svađice. Da li su ikako neki njeni porodični problemi, neko iz doma ili situacija iz kuće generalno imali uticaja na raskid? I šta se desilo pre 4 vremenske jedinice, jel raskid?

    Steppenwolf, ovde se ne radi o vašim ćoroskopima, već se radi karta za vreme postavljanja pitanja. Znači, kao što za svoje vreme rođenja imaš natalnu kartu, tako se ovde pravi nova karta za trenutak kada se postavi pitanje, to mu dođe kao natalna karta pitanja, za vreme kada je rođeno, uuuuslovno rečeno. Ako imaš konkretno pitanje i ako ti je neprijatno da svi čitaju o tome, pošalji na pepe slobodno.

    Ljubičice, a i svi ostali, horarna ne može da funkcioniše po principu "ajde sad ću nešto da pitam", jer se, kao što sam gore rekla, pravi karta za vreme nastajanja pitanja (mada neki uzimaju i vreme kada su čuli, tj. pročitali pitanje), dakle, pitanje zaista mora da postoji u tebi i tvoja zainteresovanost za njega, inače gledamo bezveze.
    Human enthropy producer

  16. #36
    Registrovani Član
    ljubičica avatar
    Status : ljubičica je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Poruke : 1,156
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Horarna astrologija

    Citiraj Prvobitno napisano od Lupe Vidi poruku
    Moonster, jednostavnije bi bilo postaviti pitanje da li će doći do pomirenja, pa ako horarac pokaže da hoće, onda kaže i kad.
    Karta je neradikalna, a to znači da neće dati odgovor, em je pitanje postavljeno pogrešno, nema spajanja signifikatora, Mesec će doći u egzaktnu opoziciju sa Saturnom za 11 dana, pa je moguće očekivati i dodatne svađice. Da li su ikako neki njeni porodični problemi, neko iz doma ili situacija iz kuće generalno imali uticaja na raskid? I šta se desilo pre 4 vremenske jedinice, jel raskid?

    Steppenwolf, ovde se ne radi o vašim ćoroskopima, već se radi karta za vreme postavljanja pitanja. Znači, kao što za svoje vreme rođenja imaš natalnu kartu, tako se ovde pravi nova karta za trenutak kada se postavi pitanje, to mu dođe kao natalna karta pitanja, za vreme kada je rođeno, uuuuslovno rečeno. Ako imaš konkretno pitanje i ako ti je neprijatno da svi čitaju o tome, pošalji na pepe slobodno.

    Ljubičice, a i svi ostali, horarna ne može da funkcioniše po principu "ajde sad ću nešto da pitam", jer se, kao što sam gore rekla, pravi karta za vreme nastajanja pitanja (mada neki uzimaju i vreme kada su čuli, tj. pročitali pitanje), dakle, pitanje zaista mora da postoji u tebi i tvoja zainteresovanost za njega, inače gledamo bezveze.
    postoji, i ozbiljno sam zainteresovana..
    if you open your mind too much your brain will fall out

  17. #37
    Registrovani Član
    mrav avatar
    Status : mrav je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 7,546

    Početno Re: Horarna astrologija

    Citiraj Prvobitno napisano od Lupe Vidi poruku
    Ko će prvi da pita? Da malo vežbamo.
    a šta treba da se pita?


    tj šta treba da ti doturimo da bi pitali?
    omnia praeclara rara

  18. #38
    Registrovani Član
    mrav avatar
    Status : mrav je odsutan
    Registrovan : Oct 2011
    Pol:
    Poruke : 7,546

    Početno Re: Horarna astrologija

    Citiraj Prvobitno napisano od Cindarella Vidi poruku
    Da li cemo se vencati? Hvala unapred na odgovoru
    Pročitaj knjigu do kraja
    omnia praeclara rara

  19. #39
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Horarna astrologija

    Citiraj Prvobitno napisano od Lupe Vidi poruku
    Moonster, jednostavnije bi bilo postaviti pitanje da li će doći do pomirenja, pa ako horarac pokaže da hoće, onda kaže i kad.
    Karta je neradikalna, a to znači da neće dati odgovor, em je pitanje postavljeno pogrešno, nema spajanja signifikatora, Mesec će doći u egzaktnu opoziciju sa Saturnom za 11 dana, pa je moguće očekivati i dodatne svađice. Da li su ikako neki njeni porodični problemi, neko iz doma ili situacija iz kuće generalno imali uticaja na raskid? I šta se desilo pre 4 vremenske jedinice, jel raskid?
    Da li će doći do pomirenja ?
    Neradikalna karta, pogrešno pitanje, nisu spojeni signi...nešto izgubio sam se načisto....
    Svađe, to me ne čudi
    To ne znam, verujem da nije to u pitanju.
    Pre 4 vremenske jedinice, 4 godine, ništa, 4 meseca, ništa, 4 nedelje, ništa, 4 dana, ništa, pre bilo koje 4 vremenske jedinice nije se desilo ništa bitno a u vezi sa pitanjem.
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  20. #40
    Registrovani Član
    Lupe avatar
    Status : Lupe je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 279

    Početno Re: Horarna astrologija

    Moonster, postoji objašnjenje na početku teme za sve što si pitao, da ne ponavljam opet. Otvorila sam kartu za 17:54 za pitanje o pomirenju i Sunce i Mesec u aplikacionoj konjukciji u 7. kući, za 8 stepeni, znači do susreta sigurno dolazi, s obzirom da se radi o ugaonoj kući, verovatno su i sati u pitanju, dakle plus/minus 8 sati, eventualno dana, želja je obostrana.


    Ljubičice, može li maaalo konkretnije, ja ne znam ništa o pomenutom jahaču. Da li ste bili zajedno, će sudaješ, će se ženiš, giiive me something konkretnije!

    Mrave, žiro račun ću ti poslati na pepe. Pitaj šta oćeš, šta se tu snebivaš, šta's u horoskopu, Vaga ili Riba?
    Human enthropy producer

Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Tarot i astrologija
    Od Cruz u forumu Veštine predviđanja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23-12-2012, 21:18
  2. TIBETANSKA ASTROLOGIJA
    Od Cruz u forumu Istočnjačka astrologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23-03-2012, 18:36
  3. Elekciona astrologija
    Od Cruz u forumu Tradicionalna astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05-03-2012, 21:37
  4. Astrologija i aromaterapija
    Od Cruz u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03-03-2012, 15:53
  5. Slovenska astrologija
    Od Пркос u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09-11-2009, 16:47

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •