Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: RPG

  1. #1
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno RPG

    Meni je sve od njega krenulo



    Legendarni Diablo 2
    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  2. #2
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: RPG

    kasnije je na red dosao Dungeon Siege 1&2 (3 jos uvek nisam igrao)
    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  3. #3
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: RPG

    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  4. #4
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: RPG





    Slican fazon kao Diablo i Dungeon Siege.
    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  5. #5
    Registrovani Član
    Silent Heart avatar
    Status : Silent Heart je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 27

    Početno Re: RPG

    RPG mi je uz strategije oduvek bio omiljeni žanr. Sećam se, prvi RPG koji sam u životu odigrao, bio je Final Fantasy 8 na PlayStation-u. Ta igra je nešto posebno, savršenstvo u svakom smislu... sistem borbi, sjajna priča, enormna dužina... sećam se da mi je prvi put trebalo ukupno oko 100 sati da kompletiram igru. U igri postoji gomila sporednih misija i mini igara, te je za potpuno prelaženje potrebno oko 200 sati. Ta igra je bila i ostala nešto posebno za mene. Squall Lionheart je sa svojim avanturama usadio u mene afinitet prema RPG žanru.



    Osim FF8, odigrao sam još mnogo toga što spada u RPG... nabrojao bih samo neke igre koje bih bezrezervno preporučio svakome ko voli ovaj tip igara. Evo nekih mojih preporuka po platformama...

    Playstation (PSX): Final fantasy VII, Final fantasy VIII, Final fantasy IX, Chrono cross, Parasite Eve, Parasite Eve 2, Xenogears

    PlayStation 2 (PS2): Final fantasy X, Final fantasy X-2, Final fantasy XII, Shadow hearts (Ceo serijal), Shin megami tensei (Ceo serijal)

    PlayStation Portable (PSP): Final fantasy 7: Crisis core, Brave story: New traveler, Star ocean (Ceo serijal)

    Računar (PC): Elder scrolls: Morrowind, Elder scrolls: Oblivion, Elder scrolls: Skyrim, Dragon age origins, Gothic 3, Fallout 3, Mass effect (Ceo serijal), Vampire: The Masquerade


    Eto to je neka moja lista preporuka, lista igara koje sam igrao i za koje iz prve ruke znam da su dobre. Sve u svemu, svaka od ovih igara poseduje neku specifičnu lepotu - neke su klasični RPG, neke spadaju u akcioni RPG, a sve zajedno su pravi biseri koje bi svaki ljubitelj RPG igara trebao da proba. Moji favoriti sa ove liste su FF8, Skyrim, Dragon age i Parasite eve 2.

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •