Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: još jedan test

  1. #1
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno još jedan test

    Ljubavni test – pitanja:
    Odgovorite na nekoliko jednostavnih pitanja i saznajte što vaša podsvijest govori o vašem odnosu prema ljubavi. Koliko se brzo zaljubljujete? Kakva su vam očekivanja? Koliko dajete, a koliko primate?

    Test se sastoji od šest pitanja u kojima trebate odabrati jednu od dviju ponuđenih opcija. Na kraju dijela s pitanjima pročitajte odgovore i tumačenja za svoj ljubavni test.
    1. Šetate do kuće svoje ljubavi. Do tamo vode dva puta. Prvi je ravan i njime se brzo stigne do ljubavi, ali je običan i dosadan. Drugi je krivudav i pun divnih prizora, ali se do ljubavi duže hoda. Hoćete li ići dužim ili kraćim putem?
    2. Putem vidite dva grma ruža. Jedan je pun crvenih, a drugi pun bijelih ruža. Odlučili ste ubrati 20 ruža svojoj ljubavi. Možete mu/joj dati bilo koju kombinaciju tog divnog cvijeća (npr. 15 crvenih i pet bijelih, pola-pola, 19 bijelih i 1 crvenu…). Koju ćete mu/joj kombinaciju dati?
    3. Napokon dolazite do njegove/njezine kuće. Pozvonili ste na vrata i otvorila vam je sluškinja. Možete je pitati da ga/je zove umjesto vas ili ćete ići gore i javit mu/joj se sami. Što ćete napraviti?
    4. Sada krećete gore do njegove/njezine sobe. Tamo nema nikoga. Želite ga/je iznenaditi ostavljajući ruže na krevetu ili kraj prozora. Gdje ćete ih ostaviti?
    5. Kasno je i vrijeme je za spavanje. Vi i vaša ljubav spavate u odvojenim sobama. Ujutro se probudite i idete vidjeti svoju ljubav. Uđete u sobu. Je li budan/budna ili spava?
    6. Vrijeme je za odlazak. Krenete. Možete izabrati bilo koji put prema svome domu. Običan i dosadan kojim se brzo stigne, ili krivudav, pun divnih prizora u kojima možete uživati do doma. Koji ćete put odabrati?

  2. #2
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: još jedan test

    evo i rješenja

    1. Ako odabirete kraći put – brzo se zaljubljujete, lako i prilično često. Ako idete dugim putem – treba vam vremena da nekome počnete vjerovati i da se zaljubite.
    2. Broj ruža označava koliko sebe dajete u vezama i koliko očekujete od druge osobe. Crvene označavaju koliko očekujete od partnera, a bijele koliko sebe dajete u vezi.
    3. Ako ste odgovorili da ćete pozvati sluškinju – izbjegavate sukobe i ignorirate probleme dugo i koliko je god moguće. Ako ste išli sami do njega/nje – kad imate problema s partnerom, želite ih brzo riješiti, ne smeta vam što se povremeno svađate.
    4. Ako ostavite ruže na krevetu – vrlo ste privrženi i želite ga/je viđati cijelo vrijeme. Ako ostavite ruže kraj prozora – svejedno vam je kad ga/je viđate.
    5. Ako je budan/budna – želite da se promijeni. Ako spava – volite ga/je onakvog/onakvu kakav/kakva je.
    6. Ako izaberete kraći put – imate tendenciju da se brzo zaljubite. Promjenjivi ste i nije vam strano skakati iz jedne veze u drugu. Lako vam je nekoga preboljeti. Ako odaberete duži put – kad se zaljubite onda ostajete zaljubljeni dugo vremena. Kad se zaljubite, jako se zaljubite.

  3. #3
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: još jedan test

    Eto,zabavite se..a možda ćete zaključiti kako je pravi test za ljubav samo i isključivo ljubav koju je nemoguće mjeriti

  4. #4
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: još jedan test

    Trebala sam i neku crvenu ružu da uberem , mislila sam lepši će buket biti sa belim ružama, pre bi poklonila njih, ipak je muškarac
    ... nije da ništa ne očekujem
    The best feelings are those that have no words to describe them!

  5. #5
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: još jedan test

    Zato sam ja dobijala vazda crvene ruže e,da mi je biJo ovaj test namaK bi' mu rekla sikter

  6. #6
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: još jedan test

    Ja volim crvene ruže da dobijem

    Ma poklonu se u zub ne gleda
    The best feelings are those that have no words to describe them!

  7. #7
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: još jedan test

    Ko li smišlja ove testove, da sam dragome ruže nosila u trnju bi me kovao

  8. #8
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: još jedan test

    20 ruža, pa dragi mi je još živel ne nose pokojnicima paran broj

Slične teme

  1. Da sam Man samo jedan dan..
    Od DaDole u forumu Zona sumraka - Anarhija
    Odgovora: 105
    Poslednja poruka: 06-02-2015, 12:16
  2. Jedan od onih dana...
    Od Nežnicah u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01-12-2013, 13:35
  3. Da sam musko samo jedan dan..
    Od Dusala u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 26-03-2012, 20:41
  4. Vreme na podu - roditelji i deca "jedan na jedan''
    Od kojica u forumu Za mame i bebe
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 09-10-2011, 12:25
  5. Politicar broj jedan
    Od sani u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06-11-2010, 21:59

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •