Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Zbog čega su oni ''posebni'' ?

  1. #1
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Zbog čega su oni ''posebni'' ?

    Svedoci smo raznih rialiti šoua, Veliki brat, Farma itd. i nekako su na površinu izašli ljudi koji na neki način nisu dali nikakav poseban doprinos društvu, ali su nekako drugačiji. Da li je u pitanju neka njihova ''posebnost'' ili je u pitanju gledanost emisija u kojima su oni gosti...ali svakako su stalno prisutni na TV-u...ovde mi pre svega pade na pamet Ekrem, pa Miki itd...

    Da li narod zaista voli da gleda i sluša te ljude ?
    Zašto mediji bukvalno rade na popularnosti tih ljudi ?

  2. #2
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Zbog čega su oni ''posebni'' ?

    ne znam. ne gledam to dno dna.
    bila sam šokirana kad sam ukapirala da jedna moja drugarica pomno prati ''velikog brata'' i tad sam malkice promenila mišljenje o njoj.
    mediji verovatno insistiraju na najnižim varijantama ponašanja zato što je, na žalost, ovaj narod postao toliko isprazan i nemoćan u veti svega što je intelektualno i dobro, da jedino što može je da gleda kojekakve ''lude kuće'' i slično...odvratno.
    mogu da shvatim da ljudi u takvim emisijama učestvuju zbog novca. novac nam svima treba i stvarno pokušavam da razumem učešće u takvim emisijama. takođe mogu da povežem činjenicu da je ogroman deo publikuma toliko onesvešćen da će vrlo rado viriti u tuđ život, ma koliko on bio bezveze.
    ne moram da učestvujem u tome i naravno - ne učestvujem, mentalne higijene radi.
    a kako znam da je sve to njesra? pa tako što sam žrtvovala jedno veče gledajući s tom mojom drugaricom ''velikog brata'' jer se njoj onaj maca u pink gaćama užasno sviđao iako, kaže, te gaće nije skidao sve vreme trajanja serijala
    где си пошла с крмељиве очи

  3. #3
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Zbog čega su oni ''posebni'' ?

    Ni ja nisam pratila Velikog brata. Povremeno sam gledala malo prvi serijal, čisto da bih shvatila šta je to ''fenomenalno'' u tome..i to mi je sve bzv. Isčekuješ da se desi neka glupost pa da imaš šta da gledaš. Bilo mi je neshvatljivo ponajviše, kada su ljudi gledali ''direktan prenos'' tokom noći...Hej bre, gledaš kako oni spavaju....itd..

    Na Macu sam potpuno zaboravila...On je bio voditelj više emisija i imala sam osećaj da ljudi odlaze od njega iztraumirano. Meni je veće čuđene, kako je moguće da mediji takvog čoveka konstantno ''guraju'' i bukvalno nam ga nameću, a recimo većina ga nikako nije volela...
    Slična situacija je sa Mikijem, koji stalno vodi neku emisiju, a pri tome da nemam pojma kome to može biti interesantno...Ekrem je već čovek kome se svi smeju, odnosno ismejan je.

    Koliko samo mediji mogu da budu psiho-manipulatori u cilju profitabilnosti onog što emituju? Ponekad se pitam da li promovišu takve ljude, jer su na neki način učestvovali na urušavanju njihove ličnosti...pa eto sada ''gurajući'' ih u javnost pokušavaju da isprave ono za šta su možda krivi....

  4. #4
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Zbog čega su oni ''posebni'' ?

    mediji da peru sopstvenu savest? ma daj...:raz_114:
    где си пошла с крмељиве очи

  5. #5
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Zbog čega su oni ''posebni'' ?

    Baš slušam sad kako jedan novinar pljuje po nekim starletama, i kaže da su novinari delom krivi što su ostavili puno prostora ljudima iz tih rialitija , koji to nisu zaslužili.
    Ne znam, mene ne smara samo njihovo promovisanje, nego i svih ostalih nekakvih pevačica ,žena fudbalera itd. koje prvi put vidim ,ali se prati svaki njihov korak, kako idu da se bockaju botoksom, onako komplet sredjene za kamere,ili na masažu...mislim se koga to još briga, ali ne one moraju da zovu novinare, ili to njihovi menadzeri rade za njih , ne znam kako to ide ...Stvarno su mi dosadili i taj Ekskluziv i njemu slični...
    The best feelings are those that have no words to describe them!

  6. #6
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Zbog čega su oni ''posebni'' ?

    Pa mi volemo da znamo šta se dešava kod komšije više od ičega
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  7. #7
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,170
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Zbog čega su oni ''posebni'' ?

    Nisu krivi mediji,već oni koji "kupuju" takvo smeće od produkcije..a to je pokazatelj mentalnog sklopa jednog dijela nacije.Nažalost.

  8. #8
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Zbog čega su oni ''posebni'' ?

    većeg dela nacije, na žalost.
    kod moje frizerke nikad na stolu ne stoji gomila nekih normalnih časopisa...sve neki ''skandali'' i tako nešto...sa stranica sevaju dupeta i siseta na sve strane i ćelave glave sa istetoviranim mišicama.
    i jednom, da bih malo podigla nivo štampe u frizeraju u koji odlazim 30 godina, odnesem dvogodišnja izdanja ''sense''....da ne bih kao sluta stalno nosila knjigu pod miškom, nego eto...šatro i ja da čitam časopise kao sve ostale ženetine...
    cvrc. nije ''sensa'' tamo preživela ni mesec i po dana...nestala je negde i opet su zacarovali časopisi sa isidorom bjelicom, acom lukasom i ostalim ...da se ne izražavam pogrdno zaista ne mogu.
    bilo mi glupo da pitam ''kude je sensa ''
    где си пошла с крмељиве очи

  9. #9
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Odg: Zbog čega su oni ''posebni'' ?

    Ma kome trebaju posebni..

    Ti tako niski, prljavi, bljutavi, dezorijentisani su odlični za TV. Ne stvaraju nam grižu
    savesti što nismo nešto bolje učinili sa svojim životom. Možemo na njihovim slučajevima
    da se tešimo do mile volje... milina...
    Večnost je čista sadašnjost.

Slične teme

  1. Kad se zbog ljubavi poludi...
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 12-04-2018, 09:28
  2. Oblačim se samo zbog sebe?
    Od Sagacity u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 20-10-2012, 22:28
  3. Zbog ljubavi postao beskućnik
    Od kojica u forumu Romantika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27-03-2012, 20:06
  4. Zbog čega žudite za istom osobom
    Od Пркос u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12-03-2010, 14:46
  5. Brak zbog papira????
    Od Пркос u forumu Dijaspora
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01-03-2010, 20:43

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •