Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Kako organizujete putovanje?

  1. #1
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,107

    Početno Kako organizujete putovanje?

    Da li organizaciju putovanja, bilo da je u pitanju letovanje, zimovanje ili turistički obilazak sami organizujete ili platite aranžman turističkoj agenciji?

    Da li ste od onih koji vole da sednu u auto, da putuju, stanu kad i gde zažele, vide ponešto zanimljivo usput, doduše malo umorni od volana i nespavanja, sami tražite smeštaj po svojoj želji ili volite da drugi sve organizuje i da ne brinete ni o čemu, jednostavno platite, sednete u bus ili avion i put putujete...?

    Ili, platite smeštaj, da sa te strane budete mirni i sigurni, a ipak sednete u svoj auto i uživate u vožnji, svratite usput negde na kaficu, osveženje?

    Da li vam je opalo poverenje u domaće turističke agencije nakon više slučajeva u kojima se dešavalo da putnici budu izbačeni iz hotela, da ne dobiju smeštaj koji su platili i sl.?

  2. #2
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Odg: Kako organizujete putovanje?

    Putujem preko agencija. Znači sednem u bus ili avion i vozi ''Miško''.. To mi je totalno opušteno putovanje. U mestu u kome se nalazim bez obzira da li je u pitanju letovanje ili neki turistički aranžman van letnje sezone, obilazim razne destinacije što organizovano sa agencijom što renta-karom. Prosto, volim da putujem uživam u istom ali nisam ''turista-avanturista'', ....da idem ne znam stopom van ili bez unapred ugovorenog aranžmana.
    Uglavnom putujem Argusom. Putovala sam i sa raznim drugim agencijama, ali mi je nekako sa Argusom provereno. Imaju povoljne ponude i prilično su sigurni. Recimo da su neka proverena agencija.
    Nikada mi se nije desilo ništa od gore navedenog.Mislim da treba dobro razmisliti sa kim putovati i izbegavati male i jeftine agencije.

  3. #3
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,150
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: Kako organizujete putovanje?

    Ne podnosim nikakve organizacije jer mi ih je dosta u radnom vremenu,stoga svoje slobodno vrijeme prepuštam isključivo spontanom i neplaniranom putovanju..naravno,pripremim sve potrebno...pakujem se nekoliko dana unapred jer uživam u tom radovanju..nekad odaberem destinaciju,a nekad je prepustim da se desi sama od sebe..
    Prije par godina sam bukvalno zastala na jednoj raskrsnici..ako skrenem desno idem ka hrvatskom moru,ako skrenem lijevo,idem ka crnogorskom primorju..i to zna biti čar.
    Ukoliko idem van zemlje,onda pažljivo provjerim u agenciji sa kojom sarađujem sve,pa i najmanje detalje jer kad cijelu godinu čekam da odem na odmor,ne mogu da dopustim da ga pokvari bilo kakva aljkavost od strane agencije.

Slične teme

  1. Putovanje...
    Od kojica u forumu Svaštara
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 17-02-2012, 11:14
  2. putovanje...
    Od rile_nezni_oblak u forumu Hajde da se testiramo
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21-09-2011, 05:32
  3. Putovanje u Srpski Sibir
    Od kojica u forumu Turizam
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 13-07-2011, 06:00
  4. Putovanje kroz vreme
    Od kojica u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 16-02-2011, 00:19
  5. Šta je potrebno za putovanje automobilom u EU
    Od Man u forumu Automobilizam
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26-12-2009, 19:53

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •