Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: U Holivudu nema seksa pre braka?

  1. #1
    Registrovani Član
    ANIMOB avatar
    Status : ANIMOB je odsutan
    Registrovan : Feb 2013
    Pol:
    Lokacija : -
    Poruke : 766

    Početno U Holivudu nema seksa pre braka?



    Neke slavne ličnosti ostajale su netaknute do samog venčanja, dok su druge, koje su pre imale seks, odlučile da svoje nove partnere "stave na čekanje". Mnoge holivudske zvezde bije glas da veoma lako uskaču iz kreveta u krevet, ali izgleda ima izuzetaka.

    Neke slavne ličnosti ostaju device/devci sve do samog venčanja, dok su druge, koje su pre imale seks, odlučile da svoje nove partnere "stave na čekanje" do venčanja. Istina ili samo medijska pompa odlučite sami.

    Adrijana Lima


    Brazilski supermodel i srpska snajka Adrijana Lima u martu 2006. godine izjavila je da da nikad nije vodila ljubav i da namerava da ostane devica sve do braka. Lima se na Valentinovo 2009. godine udala za srpskog košarkaša Marka Jarića, s kojim ima dvoje dece.

    Džesika Simpson


    Na vrhuncu svoje pevačke karijere Džesika Simpson otkrila je da je devica i da seksualne odnose ne namerava da ima dok se ne uda. Održala je obećanje sve do svoje 22. godine 2002. kada se udala. Najverovatnije je to posledica njenih strogih baptističkih uverenja, a sa 12 godina otac joj je dao "pojas nevinosti".

    Kevin Jonas


    Kevin Jonas, najstariji od slavne braće Jonas, javno je govorio o svojoj apstinenciji pre braka. U decembru 2009. godine pevač se oženio dugogodišnjom devojkom Danijel.

    Maraja Keri


    Uprkos činjenici da je Maraja Keri prethodno bila u braku, pevačica je odlučila da sa sadašnjim suprugom Nikom Kenon ne stupa u seksualne odnose sve do venčanja.
    "Nik i ja verujemo u iste stvari i zaključili smo pričekamo sa seksom dok se ne venčamo", kazala je u decembru 2008. godine. Nisu dugo čekali jer Kenona udala posle samo dva meseca veze.

    Tina Fej

    Poznata američka glumica i komičarka Tina Fej u martu 2010. godine priznala je da se suzdržavala od seksualnih odnosa sve dok u 24. godini nije upoznala svog supruga Džefa Ričmonda, s kojim danas ima dve ćerke.

    Ali Landri


    Bivša mis Amerike, model i glumica Ali Landri u martu 2012. godine otkrila je da sa svojim suprugom Alejandrom Monteverdeom nije imala seksualne odnose sve do njihovog venčanja u aprilu 2006. godine.

  2. #2
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Odg: U Holivudu nema seksa pre braka?

    Aha, sve sam im poverovala

    ali mislim da sam ih sve zeznula, ja sam zapravo još uvek nevina , a decu su donele rode, samo ne bih da se priča o tome, zato psssst...

  3. #3
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Odg: U Holivudu nema seksa pre braka?

    Ovoj Markovoj verujem. Pa ne bi on oženio neku belosvecku skoči devojku.

    a ove ostale lažu..
    Večnost je čista sadašnjost.

Slične teme

  1. Razvod braka
    Od zLozi u forumu Natalna karta
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 05-06-2020, 20:01
  2. Nema pravo da prisluškuje
    Od Cruz u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 30-04-2012, 16:40
  3. Nema sajma automobila 2012 :(
    Od PRCKO u forumu Automobilizam
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26-12-2011, 09:49
  4. Od zabavljanja i braka do razvoda...
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 11-12-2011, 11:41
  5. pokazatelji nesrecnog braka
    Od misticlady u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 27-04-2011, 16:35

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •