Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Vranjski Oroskop za polazak u školu!

  1. #1
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Vranjski Oroskop za polazak u školu!

    Zonjak – (21.3. – 19.4.) – Vaše dete će se i bez vas snaći za školske potrepštine. Pošaljite ga u Pelikan, Gros ili Dekos bez para i ono će svojim šarmom da zamaje službenike i da se vrati sa puno školskih pomagala i didaktičkih sredstava u sakou.

    Samo mu kažite da pazi na silu gravitacije kako ne bi neko didaktičko sredstvo palo na pod i razbilo se. Omiljeni predmet: Domaćinstvo. Pesma za polazak u školu: Da sam krala, krala sam.

    Krsta Magare – (20.4. – 20.5.) – Dete će biti sklono tehničkom obrazovanju i časovima u prirodi. Kupite mu sveske sa motivima delfina, ajkula ili raža i uputite ga da na likovnom pokaže svoj talenat crtajući brkove samom sebi.

    Pazite kako vam dete radi domaći, možda pola ni ne uradi, odnosno ostavi nezavršeno ili sveske baca u vodu. Omiljeno geometrijsko telo: Valjak odnosno cev. Omiljeni didaktički materijal: Vodene bojice.

    Zuja – (21.5. – 20.6.) – Kako ćete izaći na kraj sa ovim detetom ne znamo. Vaše dete će se snaći u prenošenju vesti između odeljenja i u okvir toga. Prvi ćete saznati koja nastavnica ide u s kojim nastavnikom fizičkog vaspitanja u jedan stan na Bubanj samo da se razladi, isto vaše dete će biti cenjeno u društvo što će znati kakav je bio kontrolni u drugo odeljenje i od koje slovo, to jest broj pituje onaj idiot iz fiziku.

    Detetu mož samo da kupite notes, da ne bi pomešalo vesti, a ako pomeša, pa Bože moj. Sad ako ga neki i pretepa zbog cinkarenje učiteljici, sve je to škola života.

    Nika – (21.6. – 22.7.) – Vaše dete je alavo i nemirnog duha, što može ipak da dovede do odličnog uspeha u školi. Pazite da za Novu godinu ne diluje petarde u školskom dvorištu.

    Naučite ga da se druži sa ostalom decom, tako što će da im bude drveni advokat. Dete će se zanimati za istoriju, pogotovo za rimskog cara Nerona ili Ali Babu i 40 razbojnika.

    Jelašnica – (23.7. – 22.8.) – Ovo dete ima samo da si nabavi sve što mu treba i što mu ne treba, a opet će da vam traži pare, a vi da bi sakrili koliko ste loš roditelj ili koliko ste pustili sina-ćerku da azdiše uslišićete sve njegove zahteve.

    Detetu neće ići matematika, a bogami ni građansko vaspitanje. Jedina nada za vas je što će nastavnici i razredna ipak da mu gledaju kroz prste. Isto, pošto vam je dete seljak, neće da sedi uopšte na zadnji čas, iz stra da mu ne pobegne aftobus.

    Bote – (23.8. – 22.9.) – Vaše dete je pravi mali đavolak. Ima da vas vodi za rukicu i da tačno kaže u knjižari šta mu treba. Neće se isticati na časovima, ali će iz senke da bude najmirnije i najomiljenije dete kako kod nastavnika, tako i kod berberina.

    Budite ipak spremni da će vam dete bežati iz škole ili da će tražiti da bude savetnik direktora. Potencijal.

    Pera B. – (23.9. – 22.10.) – Dete će biti talentovano za jezik i priču. Podstaknite ga da upiše nekoliko stranih jezika, ali ga vodite i kod logopeda.

    Kupite mu one male rečnike, a potrudite se i da ima najbolje patike u odeljenju, kao i druge džopke. Totalno ga odvratite ako možete od upisivanja ekonomskog fakulteta ili sličnih ustanova za gubljenje vremena.

    Mikloš – (23.10. – 21.11.) – Pazite se ovog deteta, odnosno njegovog ponašanja. Taj ima da vuče devojčice za kikice, da im pokazuje šestar, a ako je samo dete ženskog pola pazite da slučajno ne pokazuje gaćice drugarima za pet šok žvaka.

    Škola ga uopšte ne zanima, ali kako rano ulazi u pubertet, odma mu kupite duvan na motanje, da počnete da štedite od početak. Možda se iskaže u biologiji ili hemiji. Pesma za polazak: Ja vragolan i moj deda.

    Bubanj – (22.11. – 21.12.) – Dete pokazuje jake sposobnosti u govorništvu, fizičkom vaspitanju i muzici.

    Biće voditelj na priredbama i recitovaće pesme srpskog romantizma izražajno. Kupite mu rekete, lopte, mreže, bazen, skije i sve ostalo što će vežbati njegov sportski duh.

    Manda – (22.12. – 19.1.) – Vi za ovo dete samo za jedenje, odnosno užinu ne mož da zaradite. Kupite mu vi i pernicu i gumice i flomastere, ali pazite da ih ne izede. Od ostalu decu iz razreda uvek ima da traži: Daj jedan cap!

    Ima da pita da izađe ranije od drugi čas kako ga ne bi ometala gužva u obližnju hamburgernicu i kako bi mogo poviše da izede, da ne bi pao u nesvest. Očekujte poziv od nastavnika biologije kome je pojeo kostur iz kabineta i žabu za seciranje. Omiljeni didaktički materijal: Masne bojice.

    Janja – (20.1. – 18.2.) – Zašto se uopšte mučite šaljući ovo dete u školu? Ne ide mu ni matematika, a bogami ni srpski. Redovan posetilac dopunskih časova. Najčešća rečenica: Mogu za sledeći čas? Omiljeni period u školi: Avgust.

    Mire – (19.2. – 20.3.) – Omiljeno dete u školi. Voljeno od svih. Ne kupujte mu ništa, svi će ponešto da mu poklone ili da mu pomognu. Ovo dete se i rađa sa fakultetom, pa bi vi roditelji i mogli nešto da naučite od njega.

    Svi nastavnici traže da se slikaju s njim kad je ono slikanje za tablo, a direktor mu daje da mu sedi u stolicu. Na tablo je sam na posebnu stranu. Đak generacije.
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  2. #2
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: Vranjski Oroskop za polazak u školu!

    Manda je najjači

    I Mikloš "Pesma za polazak : Ja vragolan i moj deda! "
    The best feelings are those that have no words to describe them!

Slične teme

  1. Upis u srednju školu
    Od kojica u forumu Kutak za studente i školarce
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 08-03-2012, 14:24

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •