Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 61 do 80 od 97

Tema: X Faktor Srbija

  1. #61
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Citiraj Prvobitno napisano od paculjkica Vidi poruku
    Sinoć je bilo puno dobrih takmičara. Možda bi izdvojila onog dečka što ide u srednju u majci iron man, jedna devojka je isto imala preleg glas, imala sam osećaj kao Adel da slušam....čak sam se naježila i kad je jedna pevala pesmu Vitni Hjuston, dobar je i onaj iz Makedonije
    e ta je mislim Lenka, Australijanka koja živi u Makedoniji..baš je otpjevala Vitni sjajno..

  2. #62
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    bjuti slip
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  3. #63
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: X Faktor Srbija

    e ova mi se devojka dopala Ana Maglica, moja zemunka đevojka


  4. #64
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    I meni se svidja Nensi



    Otpevao ko profesionalac
    The best feelings are those that have no words to describe them!

  5. #65
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    http://xfactor-srbija.blogspot.com/2...ed-daniel.html
    ovo je momak o kom sam pisala
    sjajan daleko najkompletniji izvođač do sada

  6. #66
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: X Faktor Srbija

    samo da podsetim da je večeras nova emisija, ako se ne varam tv pink, posle farme... valjda sam potrefila ovog puta

  7. #67
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Baš je dosta njih otpalo a da nisu imali sledeću šansu , tako odjednom, ali dobro valjda je žiri dobro procenio ko može dalje....Kasnije kad su pevali u grupama, jedna mi je grupa bila super, a ostali ništa posebno, nisu bili baš sinhronizovani, različite boje glasa i pesma ko pesma ne zvuči onako kako smo navikli da čujemo...Nije bilo lako sigurno da tu pokažu šta znaju...Biće zanimljivo dalje sigurna sam...
    The best feelings are those that have no words to describe them!

  8. #68
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: X Faktor Srbija

    meni samo nije jasno šta je bilo ono na kraju emisije, kad su onih nekoliko ispalih vratili nazad i rekli da su oni bendovi jel to znači da će se oni na dalje takmičiti kao bendovi, i ispadati onda grupno ili ?

  9. #69
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,108

    Početno Одг: X Faktor Srbija

    BOŽIĆ UZ X FAKTOR: Najuzbudljivija faza takmičenja uživo večeras
    Prvu uživo emisiju najpopularnijeg šou programa u regionu „X Faktor“ u kojoj počinje prava, nemilosrdna borba za pobedu gledaćemo večeras u 21:15 na TV Pink



    Večeras u 21:15 na TV Pink gledaćemo prvu uživo emisiju najpopularnijeg šou programa u regionu „X Faktor“ u kojoj počinje prava, nemilosrdna borba za pobedu!

    Žiri u sastavu: Kiki Lesendrić, Emina Jahović, Kristina Kovač i Željko Joksimović imaće težak zadatak da ocene pevanje kandidata sa kojima su provodili mnogo vremena poslednjih nedelja pripremajući se za ovu fazu takmičenja.

    U prvoj uživo emisiji imaćemo prilike da čujemo svih 12 finalista, jedan od njih će na kraju emisije napustiti dalje takmičenje, a saznaćemo i kako je publika glasala u baražnom glasanju: ko od takmičara iz svake grupe koji nisu prošli fazu takmičenja „kuće sudija“ ima najviše šanse da se pridruži finalistima u borbi za pobedu!

    Producenti najavljuju brojna iznenađenja, a jedno od njih će svakako biti saznanje ko se to priključio postojećem voditeljskom timu „X Faktora“!

    Kako saznajemo, finaliste će dočekati novo lice “X Factora” kao pojačanje sjajnom voditeljskom timu koji su gledaoci imali prilike da upoznaju tokom dosadašnjeg takmičenja, a ko će to biti saznaćemo u 21:15 na TV Pink!

    Podsećamo, specijalni gosti prve emisije uživo je svetski poznat duo 2CELLOS u čijem nastupu će publika sigurno uživati!


    http://www.kurir-info.rs/bozic-uz-x-...clanak-1168061

  10. #70
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Daniel Kajmakoski: Zaljubljujem se lako, to mi je najveća mana

    Prije “X Factora” moj život je bio vrlo haotičan, s porazima i razočarenjima kako u muzici, tako i u ljubavi. I posljednje tri godine sam odustao sasvim od pjevanja. Hvala Bogu što mi je pružio ruku i vratio me tamo gdje pripadam. Da sam znao da se moram vratiti na Balkan, kako bih pronašao sreću, nikad ne bih ni otišao u Austriju

  11. #71
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Pokušavao je i ranije, ali niko mu nije izlazio ususret. Umjesto toga, mikrofon i scenu zamijenio je radom na građevini u Beču, te radio 60 sati sedmično. Zbog “X Factora” napustio je posao, jer s osmijehom kaže kako mu nijedan šef ne bi dao šest mjeseci odmora. Daniel je, opravdano, jedan od favorita za pobjednika prvog regionalnog “X Factora”. Nama je govorio o svojim životnim porazima i razočarenjima, roditeljima, braći, djevojkama, manama, ali i željama…
    Za početak nam kažite koliko Vam se život promijenio od prijavljivanja na “X Factor”?
    - Da, život mi se promijenio za 180 stepeni. Prije nekoliko mjeseci radio sam 60 sati sedmično. To je doslovno bilo samo kuća i posao, nisam imao vremena za muziku i ostale stvari. Patio sam što nisam imao vremena za muziku, za pjevanje i komponovanje. To je, otprilike, isto kako kada biste fudbaleru uzeli loptu. No, to se sad promijenilo i mogu da radim ono što najviše želim, a to je pjevanje. Zbog toga sam morao napustiti svoj posao, jer nijedan šef na svijetu vam ne bi dao šest mjeseci odmora…(smijeh). Zasad sam Beč ostavio iza sebe i non-stop sam na putu, ili sam u Skoplju ili u Beogradu.
    Svoj dom nosim sa sobom u dva kofera. Nadam se da ću izgraditi karijeru i da ću se negdje udomiti, da li će to biti Skoplje ili Beograd, zavisi od toga šta će se desiti s “X Factorom

    Zašto baš “X Factor Adria”?
    - Eto, u svom ste pitanju rekli: “Hvala što ste pristali podijeliti svoj talent s nama”. To sve govori. Za mene je najveći uspjeh usrećiti ljude onim što mi je Bog dao. Najsretniji sam kad imam pozitivan feedback od publike i znam da sam nešto lijepo uradio. Oduvijek je glavni razlog i najveći motiv za pjevanje bilo to što sam s tim mogao da nacrtam osmijeh na licu. “X Factor” je svjetski talent show i zato sam htio da se pojavim. Ipak, moram priznati da nije bilo mog prijatelja Antonia iz Makedonije, koji me je prijavio i koji me već nekoliko godina motivira da ponovo počnem pjevati, ja bih do danas radio na gradilištu. Tri godine sam mu govorio da neću više da pjevam, ali kad mi je rekao da me je prijavio na “X Factor Adria”, vrlo lako me ubijedio da ostavim sve iza sebe i da probam još jednom.

  12. #72
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Zašto ste toliko dugo skrivali svoj talent?
    - Nisam se skrivao nikada. Baš suprotno, cijeli život borim se da uradim nešto. Izvjestan period sam bio u Makedoniji, no niko nije htio da mi pomogne, a muzički biznis je vrlo strog i težak. Bez ovakvog showa kakav je “X Factor”, danas ne bi bilo vrhunskih pjevača poput Leone Lewis, Jamesa Arthura, One Directiona… Prije “X Factora” moj život je bio vrlo haotičan, s porazima i razočarenjima kako u muzici, tako i u ljubavi. I posljednje tri godine sam odustao sasvim od pjevanja. Hvala Bogu što mi je pružio ruku i vratio me tamo gdje pripadam. Da sam znao da se moram vratiti na Balkan kako bih pronašao sreću, nikad ne bih ni otišao u Austriju.

  13. #73
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Baš me raduje što je moj favorit dalje u igri

    mene je bez daha ostavio samo jedan takmičar..momak iz Makedonije ,Kavadarci..nevjerovatan multitalent

    e,tako da maloo i sebe citiram..momak je zaista poseban i jedva čekam nastavak i naravno,navijam

  14. #74
    Registrovani Član
    Padalica avatar
    Status : Padalica je odsutan
    Registrovan : May 2012
    Pol:
    Poruke : 8,977
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    ja sam zaljubljena u danijela glas,energija,osecajnost,fenomenalno osecanje pesama,harizma koja se oseca i preko ekrana,scenican...ma
    mala ilma too
    i odusevio me je onaj lukijan u prosloj epizodi

  15. #75
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Daniel Kajmakoski briljirao u »X Factoru«

    Mladi Makedonac je u novoj "lajv" emisiji takmičenja "X Factor" izveo numeru "Stay" grupe "Hurts" i oduševio publiku i žiri.


    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=UvTwVL5w70E

  16. #76
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Ilma Karahmet je po ko zna koji put oduševila svojim fantastičnim glasovnim mogućnostima.
    Djevojka iz Kiseljaka je u večerašnjoj "lajv" emisiji takmičenja "X Factor" izvela pjesmu "Hurt" Kristine Agilere i pridobila sve simpatije, kako publike, tako i žirija.
    Sjajna Ilma je bila toliko dobra u svom nastupu da je rasplakala i neke od finalista ovog popularnog televizijskog formata.

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=R5XvA1Spi7A

  17. #77
    Registrovani Član
    salel avatar
    Status : salel je odsutan
    Registrovan : Sep 2013
    Pol:
    Poruke : 9,459
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Tamara Milanovic sa (Don't You Remember - Adele) me je fascinirala, knedla mi je u grlu kad ovo slušam a sada i
    Ilma Karahmet možda i više tako da sam u emocionalno nebranom grožđu.

  18. #78
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    X Factor Adria: Glasovi publike spasili Maida, ispali Aleksa i Aleksandra

    Takmičari u showu X Factor Adria ovoga puta imali su zadatak da odaberu i izvedu numeru iz filmskog ostvarenja. Iako su svi takmičari pokazali da imaju izuzetne vokalne sposobnosti, ocjena žirija bila je da je emisija bila poprilično dosadna.
    Aleksandra Brković napustila je takmičenje jer je imala jako malo glasova publike. U dvoboju su se našli Maid Hećimović i Aleksa Perović. Glasovi publike spasili su Maida, piše Klix..
    Kristina Kovač, članica žirija, istakla je da je Maidov nastup bio fenomenalan, a Kiki Lesendrić je dodao da je Maid poseban i da ima nevjerovatnu energiju.
    Ipak, Maid je završio u dvoboju za spas, a protivnik mu je bio Aleksa Perović. Broj glasova žirija je bio izjednačen te su presudili glasovi publike. S obzirom da je imao više glasova publike, Maid je ostao u takmičenju
    Nakon Maida na scenu je izašla Ilma, obučena poput princeze. Najmlađa učesnica takmičenja odlučila se za pjesmu "I Need To Know" iz animiranog filma i oduševila žiri.
    "Vidi se da si uživala u nastupu, bila si jako sigurna. Napreduješ i radujem se tome", kazao je Željko Joksimović Ilmi nakon nastupa.
    Riječi pohvale imali su i ostali članovi žirija te su posebno pohvalili njen izgled za koji se sama pobrinula.
    "Ovo je prvi put da je izbor pjesme perfektan za tebe", kazala je Kovač, a Lesendrić je istakao da je zvučala i izgledala kao pobjednica Evrosonga.

    Lukijan Ivanović, takmičar iz Banjaluke, izveo je pjesmu "Ain't No Sunshine", a žiri je istakao da je njegov aranžman bio odlučan, ali bi bilo bolje da je odabrao domaću pjesmu.
    Bend Doktori, u kojem je Armin Malikić iz Banovića. izveo je pjesmu "I’ll be there for you" iz serije "Prijatelji".
    Žiri je istakao da je nastup bio pomalo haotičan, jer su imali previše ljudi na sceni, ali da je vidljiv njihov napredak.
    Dodajmo da je takmičar Aleksa Perović, koji je nastupio prvi, izveo pjesmu iz serije Vruć vetar, dok Danijel Kajmakoski, jedan od favorita takmičenja, izveo je pjesmu "Unchained melody" i još jednom pokazao i dokazao svoje nevjerovatne vokalne sposobnosti.
    Aleksandra Brković pjevala je pjesmu "Reflection" Kristine Agilere, dok je Tamara Milanović izvela pjesmu "Skyfall".
    Žiri je naveo da je emisija bila poprilično dosadna, jer su takmičari uglavnom birali strane pjesme.
    "Pjesme su lijepe, scenografije super, vaše izvedbe su takođe odlične, ali se pravimo većim Englezima nego što jesmo", kazao je Željko Joksimović dodavši da postoje mnogo bolje pjesme u srbijanskim, bosanskohercegovačkim, makedonskim i filmovima iz ostalih zemalja regije.
    moj favorit Danijel još je u igri

  19. #79
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    X Factor Adria: Žiri izbacio Ilmu Karahmet iz takmičenja


    Takmičari showa X Factor Adria u posljednjoj live emisiji pred superfinale 23. marta dobili su nimalo lagan zadatak da otpjevaju pjesme svojih mentora.
    No, Maid Hećimović, Ilma Karahmet, Lukijan Ivanović, Daniel Kajmakoski, Tamara Milanović i bend Doktori ni sinoć nisu razočarali publiku, te su još jednom pokazali zavidan talent. Ipak, mjesta u superfinalu nije bilo za Ilmu Karahmet, 13-godišnjakinju iz Kiseljaka koju je na kraju izbacio žiri.
    Ilma je u duelu pjevala s Maidom Hećimovićem iz Orašja. Članovi žirija Željko Joksimović, Emina Jahović, Kristina Kovač i Kiki Lesendrić bili su razočarani što su Maid i Ilma u duelu, ali je samo Kiki, koji je Ilmin mentor, glasao da ona prođe dalje.
    Talentovana učenica iz Kiseljaka, koja je od početka showa oduševljavala milionsku publiku, hrabro je podnijela poraz, zahvalila se na ogromnoj podršci i obećala da će nastaviti s pjevanjem.

    žao mi djevojčica je čarobna ali,mlada ..ima vremena

    Danijel i dalje u igri

  20. #80
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,213
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Show je otvorio upravo Maid koji se i prošle sedmice našao u duelu s Aleksom Perovićem, no glasovi publike spasili su ga od ispadanja.
    Maid je odabrao pjesmu "Nije ljubav stvar", svog mentora Željke Joksimovića. Kristina je rekla da je Maid fenomenalan i da joj je drago što ne mijenja ništa u svojim nastupima.
    Lesendrić je kazao da je izabrao numeru koja je njegov stil i indirektno predložio da mu Željko napiše pjesmu dok je Emina rekla: "Maide, pjevaš, ubijaš", piše portal Klix.ba.
    Mentor Željko je priznao da je imao malu tremu pred večerašnji nastup jer je vjerovao da bi Maidu odgovarala neka druga njegova pjesma.
    "Bio si fantastičan! Čestitam!", rekao je Joksimović.
    Ilma Karahmet iz Kiseljaka odlučila se za pjesmu "Kao ptica na mom dlanu" legendarnih Pilota. Kao i u prethodnim emisijama po završetku izvedbe iz publike je odjekivalo: "Ilma, mi to volimo".
    Emina je rekla da je Ilma na pravi način iznijela pjesmu budući da je u originalu pjevaju muškarci. Željko je kazao da je možda mogla izabrati drugu pjesmu, ali da je sve što ona otpjeva "fantastično".
    Riječi hvale imala je i Kristina koja je mentoru Kikiju uputila zamjerku, a to je da je pjesma pomalo spora.
    Lesendrić se nje složio sa kolegicom iz žirija i pohvalio je Ilmu.

    "Doktori" u kojem je i Armin Malikić iz Banovića otpjevali su pjesmu svoje mentorice Kristine "Da te volim".
    "Savršeno ste otpjevali ovu pjesmu. Znam originalan aranžman i ova mi se mnogo više sviđa. Svaka čast", rekao je Lesendrić. Emina je čestitala "Doktorima" i rekla da je ovo bio jedan od njihovih najboljih nastupa, a ni Željko nije imao zamjerki.
    "Super je bilo sve. Nemam šta dodati, osim da i u budućnosti budete složni kao večeras", rekao je Joksimović.
    Lukijan Ivanović iz Banjaluke predstavio se numerom Emine Jahović i Saše Kovačevića "Još ti se nadam". Kristina i Željko složili su se da je pjesma Lukijanu "legla", pohvalili su njegovu izvedbu, ali i aranžman.
    "Mislila sam da samo ja i Saša možemo ovako da otpjevamo ovu pjesmu, ali ti si me uvjerio u suprotno. Bio si divan, ponosna sam na tebe", rekla je Jahović.
    Dobar nastup imala je i Tamara Milanović koja se okušala izvodeći pjesmu "Slučajno" benda Piloti. Emina je rekla da joj se svidjelo vrlo emotivno izvođenje pjesme, Željko je rekao da je pjevala odlično, a Kristina je dodala da je Tamara bila fantastična i da sija posebnim sjajem kada pjeva dobru pjesmu, a zadovoljan je bio i njen mentor Kiki.
    Jedan od favorita showa, Makedonac Daniel Kajmakoski predstavio se pjesmom "Ljubavi" i još jednom oduševio publiku i žiri.
    Superfinale je zakazano za 23. mart u Kombank areni u Beogradu.

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Obrazovanje kao faktor
    Od DaDole u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08-07-2012, 06:42
  2. faktor
    Od ribizla u forumu Kozmetika i lepota
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21-07-2011, 13:20
  3. Srbija me ubija
    Od Mirka u forumu Politika
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 21-02-2011, 16:00
  4. ŠAMPIONSKA SRBIJA
    Od Bisernica u forumu Srbilend
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18-12-2009, 19:02
  5. SRBIJA & TEHNIKA
    Od Man u forumu Humor
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23-06-2009, 13:52

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •