Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 81 do 97 od 97

Tema: X Faktor Srbija

  1. #81
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija



    slavna petorka spremna za veliko finale

    Tamara Milanović, grupi Doktori, Maid Hećimović, Lukijan Ivanović i Daniel Kajmakoski.

  2. #82
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Moj favorit je i dalje Daniel

    "Napisao sam pesmu "Više se ne vraćaš" Karoline Gočeve", kaže Daniel. "Kada sam bio na prvoj audiciji otpevao sam samo jednu strofu i oni su mi rekli da ne moram više, mislio sam da nije dobro", rekao je Kajmakoski.
    "Fnale je za mene jedna velika šansa i ne mogu da verujem da sam je dobio", kaže i daje da je bio šokiran kada je ispao Aleksa.
    "Najlošiji nastup mi je bio kada sam pevao "Wake me up", sve je bilo dobro, samo što sam pevao pogrešan tekst", kaže i dodaje da će se baviti muzikom i posle X Factora i da će dati sve od sebe da pobedi.

  3. #83
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    http://www.svetplus.com/vesti/38223/...ak-ume-(video)

    Pevač Daniel Kajmakoski koga smo svi upoznali kao učesnika takmičenja "X Factor Adria" veliki je ljubitelj adrenalina i ekstremnih sportova pa se odlučio na skok sa visine od 50 metara

  4. #84
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Produkcija X Factor Adria: Jedino publika bira pobednika 23. marta u Kombank Areni




    Nakon mnogobrojnih napada na produkciju X Factora Adria da je glasanje namešteno, oglasili su se i čelni ljudi najgledanijeg rijalitija u regionu, kako bi demantovali ovakve spekulacije.

  5. #85
    Registrovani Član
    wednesday avatar
    Status : wednesday je odsutan
    Registrovan : Mar 2014
    Pol:
    Poruke : 138

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Već finale, a kao da je bilo juče kad sam odgledala prvu emisiju. Nisam uopšte u toku, sve sam propustila osim te prve emisije. Možda odgledam finale ako saznam kada je.

  6. #86
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Portparol MBK produkcije X Factor Milena Popović kaže da jedino gledaoci biraju pobednika i da od njihovih SMS glasova zavisi ko će poneti laskavu titulu ovog prestižnog takmičenja:
    "Zahvaljujemo svima koji spekulišu o X Factoru, razumemo da svako ima svog favorita, ali jedino gledaoci odlučuju ko će biti pobednik prvog regionalnog X Factora, stoga pozivamo sve gledaoce da 23. marta podrže svoje favorite!", rekla je Milena.

    Velika prašina se podigla od poslednje lajv emisije u kojoj je ispala Ilma Karahmet Oglasili su se njeni roditelji, koji tvrde da je takmičenje namešteno, kao i “kralj nameštaljki” Velibor Džarovski, koji tvrdi da će Daniel biti pokraden.

  7. #87
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Superfinalista "X Factora" Daniel Kajmakoski u je jednom parku u Skoplju organizovao druženje s fanovima. Pjevač nije ni slutio da će mu biti potrebno obezbjeđenje kako bi se spasio od djevojaka koje su skočile na njega ljubeći ga, grleći ga i dajući mu poklone.

  8. #88
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Posle nekoliko meseci teških priprema konačno je došlo vreme da se sazna pobednik X Factora Adria, a u borbi za ovu "titulu" ostalo je još pet takmičara koji će se u Kombank Areni boriti za prvo mesto.

    Maid Hećimović, Tamara Milanović, Doktori, Daniel Kajmakoski i Lukijan Ivanović ostali su kao poslednjih pet finalista koji su dobili priliku da osvoje prvo mesto ovog muzičkog takmičenja. Finale X Factora počinje u 21h, a sem što ga možete pratiti uživo na televiziji "Pink"

  9. #89
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    "Da se ne lažemo, svako od nas bi želeo da pobedi. Pa nismo se džaba borili da dođemo do finala", rekao je Daniel u ime svih, dok su ostali superfinalisti samo klimnuli glavom i složili se u jednom, da se jako plaše kada osvane ponedeljak, 24. mart, odnosno jutro posle velikog finala. Ne kriju da imaju strah onoga šta će biti kada se šou bude završio

    Pričali smo s Kristinom o tome i već imamo u planu da snimamo u njenom studiju. Mnogo razmišljamo o tome i sigurni smo da ćemo ostati u ovom sastavu", kažu Doktori, dok Tamara ne krije da se užasava tog datuma:

    "Ne mogu već noćima da spavam zbog toga i imam ozbiljne napade panike. Kiki me je smirivao, ali ja samo o tome razmišljam. Videćemo", kaže ona. Maid se ne boji pošto veruje u sebe, ali ipak mu nije svejedno:

    "Naravno da ću nastaviti rad na svojoj karijeri. Pravi pobednik "X Factora“ znaće se tek za pet godina", kaže on. Daniel ima isti problem, ali nošen je optimizmom.
    "Šta bude biće, složio bih se s Maidom", kaže Kajmakoski dok Lukijan samo želi da ode na odmor. O favoritima nerado govore. Samo je Tamara bila hrabra da kaže da je to Daniel.

    jest Daniele, napred

  10. #90
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Još malo pa počinje
    samo da bude nenamješteno

  11. #91
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Citiraj Prvobitno napisano od šećerlemica Vidi poruku
    http://xfactor-srbija.blogspot.com/2...ed-daniel.html
    ovo je momak o kom sam pisala
    sjajan daleko najkompletniji izvođač do sada
    još samo da budem u pravu

  12. #92
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    moj favorit je pobijedio

    FINALE X FACTOR: Daniel Kajmakoski je pobednik, dobija nagradu od 10.000 evra!


  13. #93
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: X Faktor Srbija

    Makedonac Daniel Kajmakoski je pobednik prve sezone najpopularnijeg šoua na svetu X Factor!
    On je svakim svojim nastupom oduševljavao žiri i publiku što je dovelo do njegove pobede. Danielov mentor Željko Joksimović rekao je da je presrećan i da Kajmakoskog očekuje sjajna karijera.
    Petoro superfinalista Lukijan, Maid, Tamara, Daniel i Doktori borilo se za prestižnu titulu pevača sa posebnim x faktorom! Njihovi mentori, Emina Jahović, Kristina Kovač, Kiki Lesendrić i Željko Joksimović potrudili su se da dobro pripreme svoje kandidate kako bi se što bolje predstavili publici.
    Glasanje se razlikovalo od prethodnih emisija. Naime, čim je počelo finale uživo iz Kombank Arene, publika je moglada glasa za svog favorita, a redosled takmičara se nije znao unapred.


    Tamara Milanović dobiće novčanu nagradu od Rajfajzen banke u vrednosti od 5.000 evra, a Maid Hećimović na trećem mesto dobiće paket Samsungovih uređaja."Sony music" i "City records" imaće mogućnost da izaberu još takmičara kojima će graditi karijeru.
    Ovaj šou osvojio je publiku u četrdeset zemalja sveta, pa nema sumnje da će i u Srbiji i regionu podići prašinu i imati veliku gledanost.

  14. #94
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

  15. #95
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Одг: X Faktor Srbija

    koliko sam uspela da razumem iz nekih članaka iz Makedonije, tamošnja publika je jako ljuta i razočarana jer je rekao da želi da ostane i radi u Beogradu

  16. #96
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Одг: X Faktor Srbija

    Pa ljudi je li ovo moguće Počela nova sezona, a ja nisam u toku Ne dolaze do izražaja od Parova izgleda Na reklamu i najavu nisam ni jednom naletela iako povremeno gledam ovu televiziju...

    http://www.story.rs/koktel/tv/50721-...a-epizoda.html

  17. #97
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,090
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Одг: X Faktor Srbija

    i ja zaboravila
    eve jedna mlada djevojka iz Banjaluke


    Milice

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Slične teme

  1. Obrazovanje kao faktor
    Od DaDole u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08-07-2012, 06:42
  2. faktor
    Od ribizla u forumu Kozmetika i lepota
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21-07-2011, 13:20
  3. Srbija me ubija
    Od Mirka u forumu Politika
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 21-02-2011, 16:00
  4. ŠAMPIONSKA SRBIJA
    Od Bisernica u forumu Srbilend
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18-12-2009, 19:02
  5. SRBIJA & TEHNIKA
    Od Man u forumu Humor
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23-06-2009, 13:52

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •