Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Mapa želja

  1. #1
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Mapa želja

    Mapa želja, ili kako je još nazivaju, Mapa blaga – jedinstven put (po feng Shui) za ispunjenje najvažnijh želja.
    Potrebno je samo da postavite na Mapi želja slike, koje su olicenje Vaih snova i vrlo brzo ćete videti da Vaše želje počinju da se ostvaraju. Kako to funkcioniše? Zašto želje počinju da se ispunjavaju kao po magiji? Sve je vrlo jednostavno – stvaranje Mape želja, usmerava Vaše misli u pravom smeru, mi ne samo da maštamo – mi maštamo sa namerom.

    Kada pogledamo kartu, naša podsvest vizuelno upija informacije i odmah aktivira mehanizam za aktivaciju cilja.
    Kao rezultat toga, naši najvažniji snovi počinju da se ostvaraju jedni za drugima.

    Kako i kada napraviti Mapu želja?

    Izaberite dan. Inace, svaki poduhvat najbolje je počinjati na rastući mesec. Obratite pažnju na datume:
    Povoljni mesečevi dani za stvaranje Mape želja: 5,8,10,11.
    Neutralni dani: 2,3,4,6,7,14.
    Nepovoljni dani za izradu mapa: 9,12,13,15.


    Stvorite atmosferu: izluftirajte sobu, uključite laganu muziku, ne dozvolite da Vas neko ometa, zaronite u „san“ i počnite stvarati viziju sledeće godine Vašeg života: kakva ste osoba, kakva želite da budete, šta ćete da radite, gde ćete da živite, kolike ćete da zarađujete, šta ćete kupiti, kakvi su Vaši planovi...Počnite da zapisujete. Pišite što je moguće jasnije. Pronađite slike u časopisima, koje određuju i definišu Vaše želje. Slike nalepite na Vašu Mapu želja, zabeležite datume (otprilike kad želite ispunjenje svake želje).



    Pravimo Mapu želja

    Uzmite list papira, moze i veci, recimo iz bloka br.5. Podelite na devet ravnih delova. Svaki deo obojite bojama po Feng shuiu.

    Pripremljene slike sa svojim zeljama lepite u odredjene delove Vase mape:

    Centar: zdravlje. Ovde zalepiti svoju sliku, pozeljno da izgledate srecno i nasmejano na njoj.

    Jugo-istok: novac, bogatstvo. Ovde nalepite slike, vezane za Vase zelje (slike novca, vile, jahte, auta, novog stana…)

    Jugo-zapad: ljubav, brak. Lepite sliku (slike), koje definisu Vase zelje u ovom delu mape.

    Zapad: deca, kreativnost.

    Severo-zapad: putovanja, ucenje

    Sever: karijera

    Severo-istok: znanje, mudrost

    Istok: porodica.

    Najboje je poceti od sredine i nastavite u smeru kazaljke na satu.
    Glavna stvar u ovom magicnom procesu da osetite radost, ljubav, srecu, zamislite da je Vasa zelja vec ispunjena i koliko ona vas cini srecnom.

    Savet: da biste unapredili svoje magicne zelje – na mapu lepite svoje slike. Na primer, ako zelite stan (u delu novac, bogatstvo), stavite u prozore ove slike lica clanova svoje porodice. Ispod svake slike preporucuje se napisati: na primer, „kupicu stan“ i staviti datum (opcionalno) kad zelite i planirate ispunjenje odredjene zelje. Samo nemojte biti nerealni.


    meni je ovo tako simpatično da mislim da ću se poigrati ovim od nedelje

  2. #2
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Одг: Mapa želja

    Ovo gore me mrzelo da radim, da budem iskrena, ali ovo što ću sad dole pokazati sam sinoć uradila, a ko želi da pokuša, ima fore večeras do 20:45 "koštalo" me cela 3 minuta slobodnog vremena.

    Napravite svoj ček izobilja

    Ček izobilja – „alat“ koji možemo koristiti za kreiranje izobilja u našim životima. Feng Shui i ček izobilja usredsređeni na postizanje željenih rezultata.
    Ček izobilja mora biti napisan u roku 24 časa posle mladog meseca.

    Začudo, ne morate obavezno verovati da ce ček „raditi“ nakon što ga ispišite ( mada vera je, naravno, veliki impuls). Međutim, bićete oduševljeni rezultatima, jer ćete osetiti kako se povecava bogatstvo u vašem životu. To ne mora uvek da bude u finansijskoj oblasti, a i na tom području gde vam je potrebno izobilje (dom, porodica,deca,posao,učenje,odmor it.d).

    Postoje tradicionalna tehnika popunjavanja čeka izobilja po Feng Shui, koju ćemo da sledimo. Ako nemate tekući račun i čekovne knjižice, možete da nacrtate ček na listu papira i ispuniti njega kao pravi ček – rezultat je isti – više izobilja za vas!

    Kako napraviti Ček Izobilja

    Pisanje Čeka Izobilja je ritual kojim obezbeđujete izobilje u svom životu. Obavite je u prvih 24 sata Mladog Meseca .
    Najbolje je da listu sastavite u prvih 8 sati Mladog Meseca, pre nego što Mesec uđe u fazu praznog hoda.
    Ukoliko propustite prvih 8 sati Mladog Meseca okončajte je u okviru prvih 24 sati.

    1. Uzmite ček iz svoje čekovne knjižice, odštampajte ga ili jednostavno nacrtajte ga na papiru. Iskoristite svoj kreativ u slučaju crtanja čeka, jer kreativna energija je veoma jaka i blagotvorno deluje na ishod.

    2. U odeljku “Primalac” zapišite čitko svoje puno ime i prezime

    3. U delu u kom se upisuje brojevima iznos upišite “ISPLAĆENO!”

    4. Na liniji na kojoj slovima pišše iznos upisite “U POTPUNOSTI ISPLAĆENO!”

    5. Na mestu gde je potpis Uplatioca napisite “ZAKON IZOBILJA”

    Ne morate navoditi datum plaćanja.
    Nemojte pisati sumu na Čeku Izobilja (ne ograničavajte Univerzum da vam isplati koliko god je potrebno).

    Sada stavite Ček Izobilja na sigurno mesto i zaboravite na njega
    Dozvolite da Univerzum preuzme kontrolu, prepustite se!

    Mnoge ljudi su skeptični i sumnjaju u ovaj ritual, sve dok ne pokušaju da to urade. Ali već posle prvog puta shvataju moc takvih čekova i da ih redovno popunjavaju svakog (mladog) meseca.
    Probajte smelo, verujte i obavezno cete dobiti rezultat.

  3. #3
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Mapa želja

    ja nemam čekove....više ni ne sećam kako izgledaju
    где си пошла с крмељиве очи

  4. #4
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Одг: Mapa želja

    Citiraj Prvobitno napisano od причалица Vidi poruku
    ja nemam čekove....više ni ne sećam kako izgledaju
    nemam ni ja, ali sam sama nešto iscrtala po ovim instrukcijama i naterala sve prijateljice, ćerku i mamu da to isto urade možda ne pomogne, al da odmogne neće sigurno

Slične teme

  1. Mapa Pirija Rajsa
    Od ANIMOB u forumu Natprirodne pojave i misterije
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16-02-2013, 21:12

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •