Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: highlighter

  1. #1
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno highlighter

    Highlighter ili posvjetljivač je zapravo puno svjetliji tekući puder kojim licu dajemo svjetlost i koji je nezamjenjiv kod kontuiranja lica.
    Evo kako nam stručnjaci prerdlažu da ga koristimo:

    Highlighterom ističemo određene dijelove lica, dok ih tamnijim puderom prikrivamo, odnosno vizualno "uvlačimo". Što znači da ćemo highlighter nanijeti na one djelove lica koje želimo istaknuti i posvjetliti, a tamniji tekući puder na one djelove koje želimo prikriti, odnosno smanjiti.
    Konturiranje radimo nakon što nanesemo osnovni tekući puder u boji kože. Osobno krećem prvo s tamnim tekućim puderom tako da ga četkicom nanesem na one dijelove lica koje želim uvući ili smanjiti. To je svakako područje ispod jagodica, kako bih istaknula jagodice, duž pregiba kapka kako bih dobila dubinu oka, sa svake strane nosa kako bih suzila nos, duž linije čeljusne kosti i malo po vratu kako bi smanjila podbradak i uokvirim dijelove lica prema kosi kako bih dobila savršen ovalni oblik. Zatim taj tamni tekući puder razmazujem spužvicom da se ne vide prijelazi.

  2. #2
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: highlighter

    Nakon što se tamniji puder savršeno stopio s osnovnim tekućim, nanosim highlighter. Njega na svakom obliku lica nanosimo na središnji dio, a to je sredina čela, duž nosa, iznad usnice, sredina brade, ispod očiju, iznad jagodica i ispod obrva. Također istom spužvicom dobro razmazati kako bi se sve boje povezale i stopile u cjelinu.Ovo su neka osnovna mjesta gdje nanosimo highlighter i tamniji puder za konturiranje, ali svaki oblik lica, očiju, jagodica i nosa zahtjeva individualan pristup. Naravno, ako netko ima uzak i dugačak nos, nećemo highlighter nanijeti na vrh nosa kako bismo ga još izdužili, već ćemo taj vrh pokušati smanjiti tamnijim tekućim puderom.

  3. #3
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: highlighter


  4. #4
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,111
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Odg: highlighter

    evo kako to izgleda malo ubrzano

  5. #5
    Registrovani Član
    Waterfall avatar
    Status : Waterfall je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 361

    Početno Odg: highlighter

    Ne mora da se koristi puderi razlicite boje (svetli odn. tamni)
    danas postoje postoje posebni highlighteri koji se nanose po nanosenju pudera
    isto kao sto se tamna rumenila n.pr mogu koristiti za kontur lica.
    Ipak, treba biti vest u tome jer mozes da se zeznes pa da naglasi ono sto zapravo nisi hteo..
    *Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, daj mi hrabrosti da promenim ono što mogu da promenim, a najviše mi daj pameti da razlikujem prvo od drugog.

  6. #6
    Registrovani Član
    Waterfall avatar
    Status : Waterfall je odsutan
    Registrovan : Oct 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 361

    Početno Odg: highlighter

    *Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, daj mi hrabrosti da promenim ono što mogu da promenim, a najviše mi daj pameti da razlikujem prvo od drugog.

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •