Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 40 od 40

Tema: Ples sa zvezdama

  1. #21
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    kako igra ova karatiskinja pa ovo je čista akrobatika

  2. #22
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: Ples sa zvezdama

    a meni nije jasno šta glume s onim milojkom pantićem
    šapić je mnogo iritantan, ne znam zašto
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  3. #23
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    ne znam ni ja šta glume sa pantićem, sve se brinem hoće li izdržati tačku do kraja kad ga gledam... a šapić mi je sav neotesan i priglupo izgleda i gleda još gluplje...

  4. #24
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    Ples sa zvezdama - 4. epizoda



    Plesni spektakl otvorila je Tanja Petrović sa partnerom Markom. Njih dvoje plešu fristajl (slobodni stil). Sudije su oduševljene, posebno kombinacijom plesa i akrobacija. Marija: "Bravo, ovo je festival za oči". Nikola: "Fantastično, jako teški elementi. Interesantan spoj plesa i sporta". Kosta: "Iznenađen sam i nastavite da nas iznenađujete". Aleksandar: "Podsetila si me na bager u Kolubari koji radi 24 sata dnevno. Čestitam". Ocene: 8+9+8+8+6


    Aleksa podseća na humanitarni karakter takmičenja, a potom podijum ustupa Vanesi Šokčić i Vladi. Njih dvoje su u žaru plesa probušili luster, ali Vanesa ništa ne žali kad je u pitanju nastup. Njih dvoje plešu tango. Prošle nedelje sudije su bile impresionirane. A sada? Nikola: "Mislim da je ovo sjajan primer da je ples jezik duše". Marija: Ovo je bio fanstastičan nastup, Držanje, noga, emocija, sve je bilo tu... Fantastično. Ocene: 9+9+8+7+3

  5. #25
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama



    Prošle nedelje pod sjajem arapskog neba blistali su Nigor i Jelena. Nigoru podršku daju Vlado Georgiev,Tijana Dapčević i prijatelji. Nigor i Jelena, uz gošću Jelenu Stojković, plešu džez. Šta li će sudije da kažu na Nigora blaženog među ženama? Kosta: "Nigor je dobro improvizovao. Falilo je malo da budeš muzički precizniji, ali svaka čast". Aleksandar: "Fantastično." Marija: "Sa dve ovakve partnerke odigrati i biti ovako precizan na sceni, svaka čast". Nikola: "Prošli put Aladin, danas Miladin. Odličan nastup, ali čini mi se da si pred kraj izgubio dah". Ocene: 8+8+8+7+4



    Sledeći nastupaju Milojko Pantić i Zorana. Milojko je srećan jer je konačno dobio koreografiju primerenu svojim godinama. Njih dvoje plešu engleski valcer, na pesmu Zdravka Čolića. Aleksandar: "Super ste odradili valcer koji nije valcer i ja sam sad shvatio da ste vi partizanovac a ne zvezdaš". Marija: "Ovo je bilo u vašem stilu, ja imam čast da komentarišem vas i volela bih da svi budemo kao vi u vašim godinama". Nikola: "Vaš najbolji nastup do sada. Jako dobro". Kosta: "Ovo je bilo jako poetično. Ovde ste plesali u skladu sa svojim godinama, ali meni ste bili bolji u salsi, leži vam brži ples". Milojko poziva srpske muškarce da puste maminu ruku i priznaju svojim ženama da ih vole. Ocene: 6+5+6+6+4

  6. #26
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama



    Mambo plešu Nemeš i Marija. Marija: "Marija je prava mamba, dominantna, prava žena na podijumu. Tebi standardni plesovi idu od ruke, ali kontrola te dominantne žene pored tebe je izostala". Nikola: "Ovo je možda najslabiji nastup, izostala je kontrola u nogama. Videla se želja, ali više sreće sledeći put". Kosta: "Ja bih voleo da telo bude izražajnije. lep nastup". Aleksandar: "Imam veliko poštovanje jer se trudiš da se pokažeš u nečemu u čemu nisi vešt. Ovo je bio duh golubuce Marijane Mateus". Ocene 5+5+6+5+5


    Tanja Bošković sa Markom i sa gostom Ivanom Mileusnićem, izvodi paso doble. Da li će i sudije biti fascinirane kao publika koja se digla na noge? Nikola: "Meni je teško da komentarišem posle ove divne publike. Dopala mi se kontrola koju ste pokazali, ovo je bio jedan od najboljih nastupa do sada". Kosta: "Vau. Treba da imamo vruće srce, ali hladnu glavu. Ljubav iz očiju treba da ode u bedra". Aleksandar: "Meni je ovo izgledalo kao Beograd na vodi, svi pričaju, a nikako da se desi". Marija: "Ja ostajem bez teksta kad vas gledam. Vi meni ne date da gledam tehniku, vi ste fenomenalni. Izboriti se sa dva ovakva muškarca... Ja vidim vas koji ste gordi i teatralni, vi mene ostavljate bez teksta". Ocene: 7+9+9+9+5

  7. #27
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama



    Plesni podijum je spreman za Lenu Bogdanović i Nikolu koji plešu čarlston u vrlo dramatičnoj scenografiji. I žiri je dramatičan i više nego oduševljen. Kosta: "Svaka čast. Predivno dizanje, stav, koraci, hemija... " Aleksandar: "Lena, jasno, kratko, zabavno. Tanja Bošković treba da nauči od tebe kako se balansira između glume i plesa". Marija: "Sjajno se snalazite u svakoj ulozi. Bravo". Nikola: "Vi ste primer kako jedan par treba da se ponaša na sceni. Bravo". Ocene: 8+8+9+9+6


    Ivan Mihailović i Marija igraju Ča ča ča. Sladak par, slatke ovacije. Aleksandar: "Ovo je bilo dobro. Ti si jako talentovan i voleo bih da budeš sve bolji". Marija: "Vi ste prelep par i nadam se da se dobro slažete sada. Onaj tvoj teatralni pogled nije loš. Dobar je ritam, inače odnos s njom, ta teatralnost...Sjajno". Nikola: "Najteži zadatak večeras što se tiče koreografije. Ovo je bio plus a ne minus". Kosta: "Ako dobiješ angažman u Narodnom pozorištu, neka to bude i za dramu i za balet". Ocene:8+8+8+8+5

  8. #28
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama



    Aleksandar Šapić i Slađana nastupaju u koridi, paso doble. Na probi ju je Šapić ostavio bez suknje, valjda će ostaviti i žiri bez daha. Marija: "Meni ovo uopšte nije smešno, možda vašem kolegi Ikodinoviću jeste. Meni je ovo bio muževan i dominantan ples. Stav, energija, sve je bilo tu". Nikola: "Početak je bio kao u Čekajući Godoa, ali kraj nije, dočekali smo Godoa. Odličan, dominantan paso doble. Ivan Mihailović treba da uzima časove od tebe što se tiče teretane". Kosta: "Ja danas više videh bika nego toreadora. Definitivno, scena je za vas". Aleksandar: "Ti si za mene najveće iznenađenje u ovom šouu. Zašto se ne baviš plesom umesto politikom?" Ocene: 7+7+8+8+6



    Katarina Šišmanović i Aleksandar pokazuju umeće u salsi. Deseti par , da li će pasti i desetke od žirija? Nikola: "Moglo je i bolje. Sjajan izbor muzike". Kosta: "Meni je ovaj nastup bolji nego prošli". Aleksandar: "Imate prelepe noge, zašto ih ne koristite? Izgledali ste kao Bambi na ledu". Marija: "Vi ste energična i prelepa devojka i uživate u brzim ritmovima i ja uživam u svakom vašem nastupu". Ocene: 5+6+7+7+3

  9. #29
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: Ples sa zvezdama

    el se i vama čini da je klisura gej
    a kasmo kod iritantnosti, da li treba spominjati voditelja?
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  10. #30
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama



    Milan Kalinić i Jelena spremni su da obore žiri s nogu jednim lepim engleskim valcerom.Oni su izveli romantični ples, a žiri je bio dirnut. Kosta: "Odlično vođenje partnerke. Ostani kakav jesi, malo da bude života i radosti". Aleksandar: "Konačno najbolje prikazan engleski valcer u emisiji". Marija: "Svaka čast, sjajna koreografija, dobro držanje, dobar stav, fina tehnika". Nikola: "Meni si zadržao pažnju, bila je drugačija vrsta šarma, ali ga je bilo. Odigrao si "levo na levu stranu" što ni mnogo bolji igrači od tebe ne igraju. Svaka čast". Ocene: 7+7+8+7+7



    Poslednji par bio je kao višnja na šlagu. Nikolija i Ignjat izvukli su se prošli put. Da vidimo da li će sudije biti blagonaklone prema njihovom modernom baletu. Aleksandar: "Ovo ti više leži. Poradite na finesama". Marija: "Ovo je definitivno nešto što je aktuelno. Ovde si jasna i vidljiva i lepa za gledanje". Nikola: "Definitivno niste digli belu zastavu što se tiče ove koreografije". Kosta: "Meni je ovo više ličilo na džez balet. Ovo je najteži zadatak ja mislim koji smo videli u ovom šouu". ocene: 7+7+7+6+7

  11. #31
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    4. epizoda - eliminacije

    Najmanje poena prethodne večeri imali su Milojko Pantić i njegova partnerka Zorana Miljkovac i Nikola Nemešević i Marija Jovanović. Ipak, publika je odlučila ko je otišao u duel i borio se za opstanak...



    Nikolija i Ignjat ovog puta su izbegli odlazak u duel. Međutim, publika nije potvrdila ocene žirija i Milojko i Zorana takođe nastavljaju takmičenje, kao i Nemeš i Marija. Još jednom su morali da zaplešu Nigor i Jelena i Katarina i Aleksandar.



    Posle kraćeg razmišljanja sudije su glasale: Nikola je podržao Nigora, Konstantin Katarinu, Aleksandar Nigora, pa je Marija ponovo morala da odluči. Ona je presudila u Korist Nigora Lazića, tako da je Katarina Šišmanović treća takmičarka koja je napustila šou „Ples sa zvezdama“.Ona je svoju nagradu od 1.000 evra poklonila Danijeli Kovačević iz Inđije, koja se već četiri godine nalazi u stanju budne kome. Ima dete od tri godine koje nikad nije videla. „Žao mi je što napuštam šou najviše zbog ljudi koje sam upoznala, mnogo smo se zbližili, nedostajaće mi. Sada ću malo da odmorim. Volela bih samo da se gledaoci odazovu da pomognemo Danijeli da se vrati normalnom životu i da njena ćerka ima zdravu i srećnu majku.“

    Izvor

    Ode lepa Kata

  12. #32
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    Ples sa zvezdama - 5. epizoda

    Ivan Mihailović i Marija Martinović – rumba

    Predsednica žirija je saopštila Ivanu da se dobro snalazi u latino plesovima, ali da mora da poradi na stavu i muževnosti. Aleksandar misli da je ovo bio sjajan način da se proslavi Svetski dan igre, ali nije izostavio da prokomentariše da mu je Ivan u ovom plesu izgledao kao hobotnica. Ocene: 7,8,8,9+9



    Vanesa Šokčić i Vladimir Todorović – flamenko

    Vatreni ples Vanese Šokčić još jednom je razoružao žiri. Konstantin je sugerisao Vanesi da malo više radi rukama, ali da je nastup bio odličan! Ocene: 7,7,8,8+6


  13. #33
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    Tanja Bošković i Marko Mićić – džajv

    Konstantin je bio veoma konkretan: „Tanja ja sam zadivljen nema glume, samo ples i tehnika...“ Reči hvale imali su i ostali članovi žirija, a Marija je posebno bila zadivljena Tanjinim izgledom. Aplauz su dobili i od ostalih takmičara, a Tanja je u šaljivom tonu prokomentarisala i jedan tvit koji je nedavno pročitala "Ako baba preživi do kraja vredi da pobedi!" Ocene: 7,8,8,9+10


    Lena Bogdanović i Nikola Tomašević – kontemporer

    Aleksandar je bio oduševljen Leninim napretkom, kao i Marija. Nikola je priznao da se naježio gledajući ples, a Konstantinu je samo ostalo da se složi i doda da je sve urađeno na profesionalnom nivou. Glasanje žirija bilo je neverovatno, jer su Lena i Nikola dobili čak četiri desetke!!! Ocene: 10, 10, 10, 10+4


  14. #34
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    Milojko Pantić i Zorana Miljkovac – džez

    Svemirski ples Milojka Pantića pobrao je simpatije predsednice žirija, ali je konstatovala da nije bilo tehnike. Milojko je šaljivo prokomentarisao da će mu tehnika biti bolja „kada bude bio mlađi“. Ocene: 1,4,6,5+8



    Tanja Petrović i Marko Vasiljević – ča-ča-ča

    Težak i dinamičan ples koji je po Nikolinom mišljenju odlično izveden. Konstantin nije bio previše oduševljen, ali je Aleksandar primetio veliki Tanjin napredak u plesu. Ocene: 6,7,8,8+9


  15. #35
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    Milan Kalinić i Jelena Kolarović – fri stajl

    Spuštanje s plafona i sjajan ples uz veliki hit Majkla Džeksona očarali su prisutne. Konstantin se zahvalio za predivni spektakl, a samo pozitivne kritike imali su i ostali članovi žirija. Ocene: 10,10,10,9+6



    Nigor i Jelena Borović – mambo

    Fenomenalan nastup ali isto takoi primer kako mambo ne izgleda... Tako je Aleksandar video Nigorov i Jelenin ples. Nikola je bio impresioniran energijom, ali mu je ovaj mambo više ličio na ča-ča-ča. Najvažnije od svega bile su čestitke upućene Mariji povodom 20-og rođendana koji slavi danas. Ocene: 4,5,7,6+3



  16. #36
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    Aleksandar Šapić i Slađana Ivanišević – džajv

    Marija je rekla da uživa u Šapićevim plesovima, ali i konstatovala da želi da vidi više njegovih osmeha. Kostantin je zamerio tromost, ali ne i Aleksandar koji misli da se Šapić maksimalno daje i da ga podseća na stidljivog atomskog mrava. Ocene: 5,6,7,6+6



    Nemeš i Marija Jovanović – paso doble

    Nikola i Kosta su se složili da je ovaj nastup bio mnogo bolji nego prošli. Kosta je dodao da je falila komunikacija i da bi Nemeš trebao očima da „proguta Mariju“. Ocene: 6,7,8,7+7


  17. #37
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    Nikolija Jovanović i Ignjat Filipović – fri stajl

    Konstantin je rekao da misli da je Nikolija ovim nastupom pokazala da više ne želi da ide u duel i da hoće da pobedi. Reči hvale imali su i ostali članovi žirija. Ocene: 9,9,8,8+7


  18. #38
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    Ples sa zvezdama 5. epizoda - eliminacije

    Nemeš i Marija i Nigor i Jelena kao takmičari sa najmanje glasova, učesnici su duela.



    Posle nastupa duelista žiri je odlučio da sledeće nedelje na pozornici „Plesa sa zvezdama“ ponovo gledamo Nigora i Jelenu, dok su se Nemeš i Marija pozdravili od daljeg učešća.

    A glasali su ovako:

    Nikola je glasao da spasi Nigora, baš kao i Konstantin i Aleksandar. Predsednica žirija Marija, glasala je za Nemeša, ali to nije bilo dovoljno da on i njegova partnerka ostanu u takmičenju.

    Naredne nedelje takmičenje nastavlja deset parova, a već od sledeće epizode gledaćemo tematske večeri. Prva na repertoaru je noć narodne muzike!

    Izvor

  19. #39
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,106

    Početno Одг: Ples sa zvezdama

    Večeras, TV Prva, 21h

  20. #40
    Registrovani Član
    maja-ana avatar
    Status : maja-ana je odsutan
    Registrovan : Feb 2015
    Pol:
    Poruke : 41

    Početno Odg: Ples sa zvezdama

    Nema pomoći za ljubav sem voleti više.- Tolstoj -

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. Život je ples
    Od Rosa u forumu Fotografija
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 01-11-2016, 11:53
  2. Flamenko - ples strasti
    Od Bisernica u forumu Muzika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 15-04-2012, 17:24
  3. Jeste li za ples? Dame biraju...
    Od Cruz u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 12-03-2012, 18:05
  4. Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 16-01-2011, 16:54

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •