Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Aluminijumski profili i konstruisanje groweboxa

  1. #1
    Registrovani Član
    daki22 avatar
    Status : daki22 je odsutan
    Registrovan : May 2014
    Pol:
    Poruke : 3

    Početno Aluminijumski profili i konstruisanje groweboxa

    Pozdrav došao sam na ideju da sam napravim svoj growbox za uzgajanje bilja.Pošto se bavim vrtlarstvom potrrban mi je mali hidroponic rasdnik koji bi imao svoje navodnjavanje i idelane uslove za uzgajanje i razvoj mladih biljki.Cena ovakvih groweboxova je izuzetno visoka.Konkretno sličan sistem može veoma lako da se napravi od leksana 4 ili 6 mm koji mogu da Vam iseku na meru,e sad jedini je problem sa aluminijumskim profilima zbog kojih sam i započeo ovu temu.
    Već duže vremna pokušavam da pronadjem aluminijumske profile koji imaju tipske t prelaze i l prelaze a mogu da se iskoriste sa promerom od 4 mm ili 6 mm da drže ispunu pleksiglas ploče.Takodje je bitno da žljebovi budu izolovani i vodoneporopustivi.Idelano bi bilo i kad bi postojao poseban klizni sistem za klizna vrata.
    Pošto slika govori više od hiljadu reči evo kako izgleda ono što sam se ja nbameračio da napravim,takodje i kako izgledaju profili koje bih želeo da nadjem

    g-tools-600wing.jpg

    Već duže vremena pokušavam da pronadjem ovakav sistem aluminijumskih profila ali bezuspešno.Ako neko ima informaciju gde bi se mogli pronaći u Srbiji ili bilo kakav drugi predlo bio bih zahvalan.Da napomenm svaki sistem pravljenja nekim drugim profilima,varenjem je isključen jer je ovo ubedljivo najlakše za montažu.

  2. #2
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Odg: Aluminijumski profili i konstruisanje groweboxa

    Pogledaj na http://www.brams.rs/
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  3. #3
    Registrovani Član
    daki22 avatar
    Status : daki22 je odsutan
    Registrovan : May 2014
    Pol:
    Poruke : 3

    Početno Odg: Aluminijumski profili i konstruisanje groweboxa

    Poštovani jel može malo opširnije koji konkretno su profili u pitanju.Ja sam bio na brdo sajtova i kontaktirao.Nude se uglavnom aluminijumski sistemi za sajamske štandove.

  4. #4
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Odg: Aluminijumski profili i konstruisanje groweboxa

    Katalog možeš pogledati na http://www.brams.rs/downloads/BRAMS-...ofili-2012.pdf
    Ukoliko ih pozoveš i objasniš šta ti treba izaći će ti u susret, ili te bar uputiti gde to možeš naći...
    Sistem spajanja bez zavarivanja me nije zanimao uvek mi je lakše da zavarim
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  5. #5
    Registrovani Član
    daki22 avatar
    Status : daki22 je odsutan
    Registrovan : May 2014
    Pol:
    Poruke : 3

    Početno Odg: Aluminijumski profili i konstruisanje groweboxa

    Našao sam firmu koja se bavi izradom vitrina šalju mi specifikaciju materijala.Kad sve završim napravim kačim ovde slike.Možda krene i neka proizvodnja ako se pokaže da je pristupačna cena.

Slične teme

  1. Astrološki profili
    Od Cruz u forumu Istočnjačka astrologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 11-03-2012, 00:19

Članovi koji su pročitali ovu temu: 1

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •