Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Моћ црних униформи

  1. #1
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,534
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Моћ црних униформи



    Пророчки звучи Хитлеров цитат из времена доласка на власт “Најбољи начин преузимања контроле над народом и присилити становништво на тоталну и тоталитарну контролу је узимати по мало од њихових грађанских права сваки дан, нарушавајући њихове људске слободе на ситне делове, постепено. На овај начин људи неће приметити да више немају никакве слободе и права – све док процес њиховог поробљавања постане неповратан.”

    “The best way to take control over a people and control them utterly is to take a little of their freedom at a time, to erode rights by a thousand tiny and almost imperceptible reductions. In this way, the people will not see those rights and freedoms being removed until past the point at which these changes cannot be reversed.”
    – Adolf Hitler

    Живот у нацистичкој Немачкој је остао запамћен не само по рату, геноциду и масовним егзекуцијама, већ и по “обиљу” људских права и начинима терора над грађанима. Насумична, прозивољна претресања грађана по својој вољи, параполицијске јединице на сваком кораку, у сваком граду, репресија праћена пребијањем, физичким и менталним иживљавањем над становништвом, праћена драконским новчаним казнама – звучи ли познато? Куриозитет везан за Хитлера је тај што за све време своје владавине није нарушио ни један једини закон. Закони у нацистичкој Немачкој су прилагођавани потребама на тај начин да извршиоци недела почињених у име вође нису никада санкционисани.

    Устав Републике је највиши правни акт у земљи – теоретски. Сурова реалност српског режима параполицијске државе је Устав Републике, као и грађанска и људска права која гарантује свела на домен смејурије. Локалне и граске самоуправе су прогласиле саме себе надзаконским и надуставним законима који не само да су ван сваког закона, већ и ван здравог разума. Градске и локалне самоуправе су направиле своје партијске јуришне одреде и дале им овлашћења на којима би и СС позавидео.

    Замислимо ову ситуацију: задруга села Велика Препеченица је донела самоуправну одлуку оснивања сеоске полиције, купила им нова кола, неизбежне црне униформе, пендреке и лисице, и дала законска овлашћења на основу одлуке сеоске задруге да могу да путнике намернике, или политички неподобне сељане – вређају, малтретирају, пребијају и хапсе, као и да им прете ликвидацијом преко друштвене мреже села. Смешно?
    Закон Фекалног Гејстапа даје право партијским јуришницима у црним униформама да упозоравају, наређују, пишу казне, прете “средствима принуде”, по жељи и користе “средства принуде”, као и да хапсе – противправно и противуставно, зато што ниједном одлуком Народне Скупштине фекалци нису дефинисани као “службена лица са овлашћењима лишења слободе и употребом силе”. Припадници МУП Републике и Војска Србије су једини законски дефинисани са могућношћу привођења, свако други ко покуша то да уради чини кривично дело 132-2 КЗ Републике – предвиђена казна 6 месеци до 5 година затвора.

    Моћ црних униформи партијских одреда се не зауставља само на учињеним делима, аутор закона је дао себи за право футуристичког приступа холивудског филма “Сувишни извештај” (Minority Report). Јуришници у црним униформама узимају себи за право “реаговања на ситуације које могу прерасти у прекршај“. Једноставно речено – не само ако урадите нешто, већ ако фекални Гејстаповац утрипује да можда можете нешто да урадите (или му једноставно нисте симпатични), има законска овлашћења да вам, у пракси – ради шта год хоће и прође некажњено.

    Средства принуде која помиње противуставни закон фекалног Гејстапа обухватају “демократска средства” каква су, цитирам – употреба физичке снаге, службене палице (пендрека), као и средстава за везивање (лисица). Електрошокери су у плану, а већ је од званичника фекалног Гејстапа најављена и набавка ватреног оружја, како би “брже решавали несугласице уз помоћ пиштоља“. Противуставно киднаповање особа злоупотребом службеног положаја (132-2 КЗ) се подразумева само по себи, а сваки покушај снимања, прављењем аудио-видео записа се покушава спречити претњама или разбијањем мобилног апарата. Закон дефинитивно дозвољава снимање прављењем аудио-визуелног записа службеног лица све док не омета сам чин.

    Свемоћ фекалног Гејстапа се манифестује и у препипавању особе (буквално, стоји у тој смејурији од закона израз), прегледа особе, прегледа возила и свих ствари које особа има са собом, укључујући џепове, торбе, ко зна можда вам буду затражили и лозинку за фејсбук – тек да виде шта мислите о њима. Сходно СС-овском приступу људским и грађанским слободама, фекални Гејстапо присваја себи привилегију и одузимања предмета и ствари од грађана. Неизбежна је и противуставна провера идентитета особе, тражењем легитимисања личном картом или пасошем – од службе која нема надлежност за то.

    Фекални закон је буквално лоше преведено “copy-paste” закона Америчке T.S.A. агенције за надгледање транспорта и саобраћаја. Експерти за паравојне формације су се, процесом само-демократизације преобразили у експерте за параполицијску државу. Устав је небитан, као и људска и грађанска права, а закони се доносе искључиво да би покрили кривична дела почињена у име вође.
    Времена штедње и стезања каиша се не одражавају на свемоћне политиканте у црним оделима која, уз помоћ јуришника у црним униформама воде државу у нека врло мрачна времена. Након некажњеног иживљавања и тортуре над грађанима, бруталних пребијања и претњи упућених јавно путем друштвених мрежа, своју бахатост лидери црних униформи доказују најавом запошљавања још веће количине партијски подобних јуришника у црним униформама, уз неизбежну “јавну” набавку још 250 нових аутомобила праћене неким не тако јавним провизијама.

    Србија која има 600 пута више службених возила од једне “сиромашне” Шведске очигледно има вишак пара за луксузирање, отетих од оних којима се смањују плате и пензије, да би исте те жртве смањења плата и пензија постале – жртве јуришних одреда моралних громада као што су онај са малим и онај са меким.
    Управо ту се и крије врхунац морбидности фекалне перверзије политикантске елите. Запослити што више партијски подобних јуришника, који ће у страху и покорности држати све већи број незадовољних и гладних – од пара отетих управо од тих који су гладни. Свети Грал провизије једе земљу и уништава њену будућност канцерогеним и стерилним вакцинама – за чију ће присилну вакцинацију могуће коришћење јуришних одреда у црним униформама.

    Превазишли смо времена када је битна припадност нацији, вери, политичкој партији или клубу за који се навија. На свету постоје само две врсте људи, они који покушавају да поштено живе од свог рада, и – паразити који живе на рачун нас.


    из окупиране Србије:





    Периша Рељић / http://anon.in.rs/
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  2. #2
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Одг: Моћ црних униформи

    u kom su vrtiću ove iskopali i već im dali neku "moć"


  3. #3
    udavača u pokušaju
    Nežnicah avatar
    Status : Nežnicah je odsutan
    Registrovan : Sep 2011
    Pol:
    Poruke : 28,104

    Početno Одг: Моћ црних униформи

    ovaj što maltretira putnika, isti moj komšija, a on bi se baš uklopio u profil ovih retardiranih, iskompleksiranih nakaza

  4. #4
    Registrovani Član
    sudjenik avatar
    Status : sudjenik je odsutan
    Registrovan : Oct 2012
    Pol:
    Poruke : 335

    Početno Odg: Моћ црних униформи

    kad retko udjem u prevoz, svi kontrolori me zaobilaze ...nikad mi nece biti jasno zasto

    pre mesec dana isao sa rodjakom i predjemo na crveno kod dafininog centra... oma bilo drugovi stoj, njemu licnu i kaznu, ja stojim pored rodjaka i samo gledam saobracajca, nit mi je trazio licnjak...ma nista..a i q bi mu je dao

    mora da imam urokljive oci... dosuse da ne gresim dusu, kad mu je napiso prijavu ja kzem rodjaku aj sad mu pokazi onaj privezak..a privezak za kljuceve od drzavne bezbednosti a pub, kakav privezak, koji privezak, sta ste mislili sa tim da mi pokaze privezak ...iskido sam se

  5. #5
    Registrovani Član
    DaniloBar avatar
    Status : DaniloBar je odsutan
    Registrovan : Feb 2017
    Pol:
    Lokacija : Novi Sad/Bar
    Poruke : 17

    Početno Odg: Моћ црних униформи

    Citiraj Prvobitno napisano od sudjenik Vidi poruku
    kad retko udjem u prevoz, svi kontrolori me zaobilaze ...nikad mi nece biti jasno zasto

    pre mesec dana isao sa rodjakom i predjemo na crveno kod dafininog centra... oma bilo drugovi stoj, njemu licnu i kaznu, ja stojim pored rodjaka i samo gledam saobracajca, nit mi je trazio licnjak...ma nista..a i q bi mu je dao

    mora da imam urokljive oci... dosuse da ne gresim dusu, kad mu je napiso prijavu ja kzem rodjaku aj sad mu pokazi onaj privezak..a privezak za kljuceve od drzavne bezbednosti a pub, kakav privezak, koji privezak, sta ste mislili sa tim da mi pokaze privezak ...iskido sam se
    I šta je dalje bilo

  6. #6
    Banovina
    andjeo01 avatar
    Status : andjeo01 je odsutan
    Registrovan : Mar 2017
    Pol:
    Poruke : 51

    Početno Odg: Моћ црних униформи

    Nisu problem crne unigorme vec ono sto je u ljudskim glavama ..ljudi s e plase svih vrsta uniformi-vojnih ,policijskih

Slične teme

  1. Моја кратка биографија
    Od waterpolista u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 26-11-2012, 19:42
  2. Моја кућица моја слободица
    Od QueenOfClubs u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 15-10-2011, 11:34
  3. Кич и Шунд
    Od kojica u forumu Filozofija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12-08-2011, 06:10
  4. Брејвик узбунио и масоне
    Od Ometač u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 03-08-2011, 08:15
  5. Делфин и Круна Карађорђевића
    Od Ometač u forumu Istorija Srba
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 20-06-2011, 11:25

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •