Imamjedno pitanje za sve dobronamerne forumaše. Da li iko od vas zna gdemogu da pronađem sve epizode serije " Sulejman Veličanstveni " ili da li negde u prodaji postoji disk sa svim epizodama ove serije? Naravno, neophodno mi je da serija bude sa prevodom.

Pronašao sam ovde informacije i zanimljivosti vezane za seriju, pa sam mislio da nešto od toga iskoristim kada budem pravio omot diska. Naravno, ukoliko tobudem morao da radim sam.

Dabudem iskren, ubih se da izbunarim ovo na internetu, ali nisam uspeo,pa rekoh da pitam vas. Problemčić je u tome što sam imao ideju dasve epizode ove serije skinem na nekoliko diskova, pošto koliko samukapirao ima ih mnogo, a želeo sam da to poklonim mojoj mlađojsestri za rođendan. Ona obožava da gleda ovu seriju, ne zato štoje zanima istorija naravno, nego je oduševljenina svim onimhaljinama koje nose glumice. Pa sam mislio da spojim lepo i korisno ipoklonim joj nešto tako za rođendan.

Pomagajteforumaši ako Boga znate, jer se njen rođendan bliži, a ja nisam ufazonu da poklanjam neke uobičajene poklone.

Dane zaboravim da kažem da sam uspeo da pronađem par sajtova nakojima postoji ova serija, ali nisu sve epizode, a ja sam baš hteo ufulu da joj spremim, jer znam da će biti oduševljena.

Hvalaunapred svima onima koji mi pokušaju da mi pomognu.