Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Zabranjeni cas ekonomije

  1. #1
    Registrovani Član
    danijel99 avatar
    Status : danijel99 je odsutan
    Registrovan : May 2012
    Pol:
    Poruke : 16

    Exclamation Zabranjeni cas ekonomije

    Evo jedan video od prije par godina koji ima po meni fanatstican alternativan pogled kako funkcionise svetska ekonomija kao i domaca.
    Zbog cega dolazi do pada vrijednosti dinara, eura i dolara, ekonomskih problema, ogromnih zaduzivanja, ko vlada svetskom ekonomijom i sl.
    Sve je objasnjeno tako lijepo da moze razumjeti svaki srednjoskolac i podkrijepljeno sa statistikom.
    U prvih 3-4 minuta vec cete ukapirati o cemu se radi. Toplo preporucujem




  2. #2
    Registrovani Član
    danijel99 avatar
    Status : danijel99 je odsutan
    Registrovan : May 2012
    Pol:
    Poruke : 16

    Početno Odg: Zabranjeni cas ekonomije

    Evo i jos jedan dobar vido od covjeka koje je radio za MMF.
    https://www.facebook.com/Svjesnost/v...7047908979534/


    Ja stvarno ne volim teorije zavjere i mislim da je kontraproduktivno samo nagomilavati neku negativnu energiju ali cini mi se da neki krupni kapitalisti danas rade sa svijetom isto ono sto su radili Staljin i Hitler sa svojim zemljama.
    Kao sto su recimo decenijama duvanski giganti lagali svijet da duvan nije stetan i ne stvara zavisnost a onda je sve izaslo na vidjelo.
    Mislim da tako ima i jako mocnih ljudi kojima je stalo do svog interesa i imaju neku svoju viziju svijeta gdje neije bitno sto milioni stradaju.
    Samo na zapadu nebi mogla da prodje ta prica o komunizmu, nacizmu, bratstvu i jedinstvu kao kod Stljina Hitlera i slicnih pa su oni odlucili da preuzmu ekonomski sistem, kupe medije i tako steknu moc koja je potrebna da bi se vladalo odnosno manipulisalo narodom. Tako se stice neka predstava o demokratiji koja u stvari ne postoji.
    Kazu da je jedan od tih prvih Rotsilda rekao"Ne zanima me ko donosi zakone dajte mi kontolu nad novcem"
    Sve i da nije, tako mi djeluje stanje. I zato imamo sve ove ratove i zaduzivanja nenormalna i sl.

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •