Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 41 do 60 od 78

Tema: Kada žena vara

  1. #41
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Ти су најлакши за одржавање.
    jes, samo ih treba navatati i staviti na kanal

  2. #42
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    jes, samo ih treba navatati i staviti na kanal
    a to je najteže...a kad im se dopadne, menjaju košulje svaki dan.
    где си пошла с крмељиве очи

  3. #43
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    jes, samo ih treba navatati i staviti na kanal
    Јбг, не може се имати све.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  4. #44
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    :smajlikojisekrsti:

    pitam se sta cemo sa onda muskracima koji vole da idu vrecasto izguzvani, koji su boemski cisti i 'rane se u kafani il' s nogu...
    A ja se pitam zašto onda takvi muškarci ostaju u braku... zbog neke moralne obaveze prema ženi, zbog dece, zbog čega?
    Samo kažem da zbog sigurnog sexa nije, jer u većini takvih brakova sexa faktički i nema.

  5. #45
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od Djavolova nevesta Vidi poruku
    A ja se pitam zašto onda takvi muškarci ostaju u braku... zbog neke moralne obaveze prema ženi, zbog dece, zbog čega?
    Samo kažem da zbog sigurnog sexa nije, jer u većini takvih brakova sexa faktički i nema.


    definisi siguran sex?

  6. #46
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kada žena vara

    možda i ima sexa...a možda i nema, ne mo'š da tvrdiš...nisi im držala sveću.
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #47
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku


    definisi siguran sex?
    Pitaj kojicu, ona je upotrebila taj termin.
    Mislila sam na zagarantovan.

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    možda i ima sexa...a možda i nema, ne mo'š da tvrdiš...nisi im držala sveću.
    Ako ga i ima, mogu misliti kakvo je to otaljavanje.

  8. #48
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od Djavolova nevesta Vidi poruku
    Pitaj kojicu, ona je upotrebila taj termin.
    Mislila sam na zagarantovan.

    pa razgovaram sa tobom a ne sa kojicom, ako spomenes neku kovanicu moras da znas njeno znacenje jer je koristis kao argument.

    pretpostavljam na sta je mislila. ****s zagarantovan sex. jebalo mi se za njega i sa 30 a kamoli sad. sex je nadogradnja svega i kad ga obavljas redovito ko po navici, uzegne se. ne sex mislim, vec akteri. sustina je u izazovu promene i iznenadjenjima svake vrste. kreaciji bas kao u umetnosti. dignes pokrivac misleci da je ispod njega on jer vidis da mrda nesto oko penisa a ono gorila skoci na tebe i svu te pocepa da moras da ides na sivenje. ne bas tako al' otprilike tu negde....

  9. #49
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od Djavolova nevesta Vidi poruku
    Ako ga i ima, mogu misliti kakvo je to otaljavanje.
    otukud ti sad to? stvarno si držala sveću takvima?
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #50
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    pa razgovaram sa tobom a ne sa kojicom, ako spomenes neku kovanicu moras da znas njeno znacenje jer je koristis kao argument.

    pretpostavljam na sta je mislila. ****s zagarantovan sex. jebalo mi se za njega i sa 30 a kamoli sad. sex je nadogradnja svega i kad ga obavljas redovito ko po navici, uzegne se. ne sex mislim, vec akteri. sustina je u izazovu promene i iznenadjenjima svake vrste. kreaciji bas kao u umetnosti. dignes pokrivac misleci da je ispod njega on jer vidis da mrda nesto oko penisa a ono gorila skoci na tebe i svu te pocepa da moras da ides na sivenje. ne bas tako al' otprilike tu negde....
    Značenje je bilo jasno, a to što sam rekla da predpostavljam, umesto da znam, možda je moja greška, ali nije razlog da se vatamo za tu jednu reč. Ti znaš šta sam ja mislila pod tim, ili pretpostavljaš? Ajde da sitnimo onda sve... jer već si dao odgovor, a uvek postoji verovatnoća da ne možeš 100% da znaš šta sam htela da kažem... banalizuješ, tražiš da budem veći bukvalista nego što jesam, a to nije moguće. Pretpostavljam.

    Užegnu se akteri kada je redovan, kao po navici?
    Bukvalno se užegnu?
    Redovan, ili po navici? Nije isto. Postoji velika verovatnoće da će doći do zamena teza.

    Suština jeste u promeni, izazovima, inspiraciji... ali za tako nešto nije neophodno potražiti treću osobu. Ovo u slučaju da među akterima još uvek ima strasti. Jer to je pokretač svega... sex se ne otaljava, to ne radiš čisto reda radi, ne možeš sa bilo kim, ali sa nekim možeš bilo gde.
    Mani me sa simbolikom, ne možeš da misliš pogrešno, osim ako pre toga ne naslutiš... takva iznenađenja nisu baš svima prijatna, ili neprijatna.

  11. #51
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    otukud ti sad to? stvarno si držala sveću takvima?
    Prvo se gasi strast.
    Onda na red dolaze i osećanja.
    Ne mora da dođe do potpunog gašenja, mogu da prerastu u nešto drugo, pozitivno, negativno, nebitno.

    Već pri gubitku prvog, sex više nije ništa drugo, nego rutina. Osim ako si sa mužem, recimo, a razmišljaš o nekom drugom... onda on bude katalizator strasti. Ali ako muž nema sličnu inspiraciju, nema ništa od dobrog sexa.
    Sve ide iz glave.
    Samo njih dvoje, "užeglih" jednako jedna velika 0.

  12. #52
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od Djavolova nevesta Vidi poruku
    Značenje je bilo jasno, a to što sam rekla da predpostavljam, umesto da znam, možda je moja greška, ali nije razlog da se vatamo za tu jednu reč. Ti znaš šta sam ja mislila pod tim, ili pretpostavljaš? Ajde da sitnimo onda sve... jer već si dao odgovor, a uvek postoji verovatnoća da ne možeš 100% da znaš šta sam htela da kažem... banalizuješ, tražiš da budem veći bukvalista nego što jesam, a to nije moguće. Pretpostavljam.

    Užegnu se akteri kada je redovan, kao po navici?
    Bukvalno se užegnu?
    Redovan, ili po navici? Nije isto. Postoji velika verovatnoće da će doći do zamena teza.

    Suština jeste u promeni, izazovima, inspiraciji... ali za tako nešto nije neophodno potražiti treću osobu. Ovo u slučaju da među akterima još uvek ima strasti. Jer to je pokretač svega... sex se ne otaljava, to ne radiš čisto reda radi, ne možeš sa bilo kim, ali sa nekim možeš bilo gde.
    Mani me sa simbolikom, ne možeš da misliš pogrešno, osim ako pre toga ne naslutiš... takva iznenađenja nisu baš svima prijatna, ili neprijatna.
    tacno, neki put treba banalizovati do same granice paroskizma neke stvari jer je apsurdno raspravljati o iracionalnoj stvari koja se zove strast.
    ako zena ima zelju ona ce je zadovoljiti ...ili muskarac...nebitan je nacin. konacno mogu da je i stalno potiskuju sto znamo da ostavlja lose posledice po rasudjivanje. brak i sex u braku. da izvines ali meni sama pomisao na to da o tome pricamo na granici strasnog razmatranja u sta cemo uneti dovoljno erudiciong libida da nas nagna na kvalitetno je pomalo sad besmisleno. tis mlada zena i normalno da tako gledas na to... ja samo sto nisam otiso bogu na istinu pa gledam sad drugacije... znaci koncepti su razliciti. mlad bracni par je dovoljno lud da radi svasta u braku... posle nekoliko goidina strast tesko da je istog intenziteta... 15 god kasnije moze da bude zanimljivo ako u igru udju treci i cetvrti a oboje su relativno liberalni i nisu zatucani..posle 30 god. braka zena ti ko sestra a ti njoj ko brat...

    o izazovima mogu da pisem sa erotskim nabojem ali necu sad jer necu da se palite ovde... ima man neke moje price koje mi ukrao pa nek vam da na priv... ojadicu ga zbog toga

  13. #53
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od Djavolova nevesta Vidi poruku
    Prvo se gasi strast.
    Onda na red dolaze i osećanja.
    Ne mora da dođe do potpunog gašenja, mogu da prerastu u nešto drugo, pozitivno, negativno, nebitno.

    Već pri gubitku prvog, sex više nije ništa drugo, nego rutina. Osim ako si sa mužem, recimo, a razmišljaš o nekom drugom... onda on bude katalizator strasti. Ali ako muž nema sličnu inspiraciju, nema ništa od dobrog sexa.
    Sve ide iz glave.
    Samo njih dvoje, "užeglih" jednako jedna velika 0.
    eto
    sustina

  14. #54
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    tacno, neki put treba banalizovati do same granice paroskizma neke stvari jer je apsurdno raspravljati o iracionalnoj stvari koja se zove strast.
    ako zena ima zelju ona ce je zadovoljiti ...ili muskarac...nebitan je nacin. konacno mogu da je i stalno potiskuju sto znamo da ostavlja lose posledice po rasudjivanje. brak i sex u braku. da izvines ali meni sama pomisao na to da o tome pricamo na granici strasnog razmatranja u sta cemo uneti dovoljno erudiciong libida da nas nagna na kvalitetno je pomalo sad besmisleno. tis mlada zena i normalno da tako gledas na to... ja samo sto nisam otiso bogu na istinu pa gledam sad drugacije... znaci koncepti su razliciti. mlad bracni par je dovoljno lud da radi svasta u braku... posle nekoliko goidina strast tesko da je istog intenziteta... 15 god kasnije moze da bude zanimljivo ako u igru udju treci i cetvrti a oboje su relativno liberalni i nisu zatucani..posle 30 god. braka zena ti ko sestra a ti njoj ko brat...

    o izazovima mogu da pisem sa erotskim nabojem ali necu sad jer necu da se palite ovde... ima man neke moje price koje mi ukrao pa nek vam da na priv... ojadicu ga zbog toga
    Poenta je u tome da se ljudi ne razvode samo zato što se nekome od supružnika diže nivo hormona na treću osobu.
    Zato, ili ostati na tome, ako već dođe do prevare, ili uopšte ne rizikovati, nego potiskivati.A ni jedno ni drugo ne možeš da kontrolišeš potpuno.

  15. #55
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od Djavolova nevesta Vidi poruku
    Poenta je u tome da se ljudi ne razvode samo zato što se nekome od supružnika diže nivo hormona na treću osobu.
    Zato, ili ostati na tome, ako već dođe do prevare, ili uopšte ne rizikovati, nego potiskivati.A ni jedno ni drugo ne možeš da kontrolišeš potpuno.
    poenta je zasto ljudi ostaju zajedno a ne zasto se razvode.

    nista ne mozes da kontrolises sto je vezano za emocije i strast. to je zabluda.

    ako mozes onda imas zid koji kad tad pukne u tebi.

  16. #56
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    poenta je zasto ljudi ostaju zajedno a ne zasto se razvode.

    nista ne mozes da kontrolises sto je vezano za emocije i strast. to je zabluda.
    Ja sam svoju pretpostavku zašto već iznela.
    Nisam sebi dozvolila toliki "luxuz" da ostanem u lošem braku.
    Onaj ko jeste, može da kaže da zna zašto.

  17. #57
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od Djavolova nevesta Vidi poruku
    Ja sam svoju pretpostavku zašto već iznela.
    Nisam sebi dozvolila toliki "luxuz" da ostanem u lošem braku.
    Onaj ko jeste, može da kaže da zna zašto.
    a sto bi pa brak bio los ako nema taslacenja svaku noc po triput?

  18. #58
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    a sto bi pa brak bio los ako nema taslacenja svaku noc po triput?
    Nisam ni rekla da je loš... ako nema taslačenja svaku noć, i sam sex, ili nedostatk istog ga ne čine lošim, već samo "užeglim".
    Lošim ga prave akteri... taslačenje sa strane je samo ventil za neke mnogo ozbiljnije stvari od samog nedostatka strasti.

  19. #59
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od Djavolova nevesta Vidi poruku
    Nisam ni rekla da je loš... ako nema taslačenja svaku noć, i sam sex, ili nedostatk istog ga ne čine lošim, već samo "užeglim".
    Lošim ga prave akteri... taslačenje sa strane je samo ventil za neke mnogo ozbiljnije stvari od samog nedostatka strasti.
    vis ja sa strane nisam taslacio... cek da uznem onaj crkveni kalendar... ustvari nebitno...

    pitanje je sta covek trazi od zivota a ne od braka ili veze ili sexa... smisao. sustina. esencija.

    ako apstrahujes decu koja su najvaznija sta ostaje. znaci...znas.

  20. #60
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kada žena vara

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    vis ja sa strane nisam taslacio... cek da uznem onaj crkveni kalendar... ustvari nebitno...

    pitanje je sta covek trazi od zivota a ne od braka ili veze ili sexa... smisao. sustina. esencija.

    ako apstrahujes decu koja su najvaznija sta ostaje. znaci...znas.
    Znam da nisi taslačio, radio si nešto drugo. Sam izaberi odgovarajuću reč.
    Obično traži ono što ne može da dobije, a za sreću mu treba mnogo manje.
    Deca su prioritet... potrebe stvaraju kontradikciju u glavi. Ima parova koji nemaju decu, pa ostaju... plaše se lošijeg.

Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Moralna žena ?
    Od Sagacity u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 27-06-2012, 06:55
  2. Provokativna žena
    Od Sagacity u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 29-05-2012, 18:55
  3. Greške koje prave žene kada ih partner vara
    Od kojica u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 04-10-2011, 08:40
  4. Kad te žena ostavi...
    Od sani u forumu Humor
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11-04-2011, 13:39
  5. Face ljubomornih žena! ;D
    Od mare u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 23-04-2010, 21:29

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •