Stranica 3 od 22 PrviPrvi 1234513 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 41 do 60 od 423

Tema: Натална карта

  1. #41
    Registrovani Član
    Пркос avatar
    Status : Пркос je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Lokacija : Beograd moj rodni grad
    Poruke : 5,528
    Tekstova u blogu : 125

    Početno Re: Натална карта

    A mene niko ne voli
    Život nije samo topla plima.
    I kada te nema - treba da te ima...


  2. #42
    Registrovani Član
    Izabela avatar
    Status : Izabela je odsutan
    Registrovan : Feb 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 427

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Пркос Vidi poruku
    A mene niko ne voli
    Ni mene....

    evo postavicu ponovo natalnu kartu onako mi se ona fotka izgubila...

    ...

  3. #43
    Registrovani Član
    Sibi avatar
    Status : Sibi je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : u nekom ćošku na petoj strani sveta...
    Poruke : 3,792
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Натална карта

    Pa ja bih vam pogledala da znam, al ne znam
    ...daj okreni taj ringispil u mojoj glavi...

  4. #44
    Registrovani Član
    Izabela avatar
    Status : Izabela je odsutan
    Registrovan : Feb 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 427

    Početno Re: Натална карта

    Meni opet crkla natalna karta...

    odustajem...

  5. #45
    Registrovani Član
    Sibi avatar
    Status : Sibi je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : u nekom ćošku na petoj strani sveta...
    Poruke : 3,792
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Натална карта

    Pa crkavaće dokle god je budeš stavljala direktno sa sajta ... moraš je dići na photobucket ili image shack i odatle je postaviti. Otvori negde nalog i digni je na jedan od ta dva sajta.

    sad i da umem, nemem u šta da gledam
    ...daj okreni taj ringispil u mojoj glavi...

  6. #46
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Натална карта

    Saturn je sada na vrhu vage i pravi kvadrat sa natalnim merkurom, vladarem sedme kuce i to ce ti donositi u narednom periodu, do jeseni, nevolje u vezi svih partnerstva, a to znaci ako si udata i nevolje sa muzem. I u polukvadratu je sa venerom, bik na vrhu 5 kuce i vaga na vrhu desete, to bi znacilo da se testira i ljubav, ako imas decu i sa njima nece biti veselo, mozda neki problemi na poslu, mozda ti se malo ljulja (nisam gledala ceo natal, pa ne znam da li ti je karijera isto sto i posao). Medjutim od jeseni on prelazi tu pozicijiu i vise se ne vraca. E tada mozes da naletis na neku svoju karmicku ljubav (mislim precice ti preko severnog i juznog cvora pa bi trebalo da je to to), i nije nemoguce da udjes u tajnu vezu (perverzni smajli ), a ako si u tajnoj vezi, onda ce se samo povecati intenzitet
    emocija. Ne znam da li si vec imala neku pricu o nasledstvu vezano za porodicu, u neko skorije vreme, ali bi moglo tako nesto da dodje u obzir.
    Ono sto tebe tek ceka je u 2011 godini saturn ulazi u desetu kucu karijere, a posto ce praviti povoljne aspekte sa natalnim planetama (saturnom0, pretpostavljam da ces imati neki veci i trajniji uspeh. U svakom slucaju bilo sta sto se tice nasledstva i tudjeg novca resi do jeseni 2012. Posle toga moguc je i brak, ako nisi u braku. Sazreces, jos jednom u zivotu-opet.
    Meni licno ti se naredni period sto se saturna tice ne cini tako los, mislim od jeseni ove godine do jeseni 2012, kada ce napraviti opoziciju sa mesecom, a rak je ukljesten u 7, Saturn ce toj opoziciji teziti i u toku 2012 i to ce testirati tu ljubav. Nije kvadrat, tako da nije sve tako crno, mozda ce svako da vuce na svoju stranu, moze doneti prekid.

    Inace ja nemam pojma da gledam, samo pustim masti na volju kada vidim polozaje planeta.

  7. #47
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Натална карта

    Oće neko moju natalnu kartu?

  8. #48
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Натална карта

    Kvini, tebi sto se tice posla potrudi se oko krajem ove i pocetkom sledece godine i to ti je vise vezano za karijeru, nego za sam posao, ako nemas karijeru, (a sumnjam, jer mars je u devici i imas kirona u sestoj), bice nekih lepih dogadjaja sto se tice posla u tom periodu. Ponovo ce biti povoljno od jeseni 2012. Bice tu trzavica i mozda ces ti stalno biti nezadovoljna, jer je saturn u 12 u tvom natalu i svo vreme pravi opoziciju sa sestom kucom, kucom posla. Pri tome kiron ti je u sestoj, a to znaci da pre ti drugima mozes da pomognes oko posla, nego sebi, bitno ti je da naucis da radis u kolektivu i da nekada prepustis organizaciju drugima, a ne samo ti da radis. To je kao sto rekoh tacka bola.

    Bitno je da ti jupiter ove godine prelazi natalnog jupitera i to u petoj kuci, pocinje novi ciklus srece i to pre svega srece u ljubavi.

  9. #49
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Натална карта

    Post 46 je za Bisernicu, zaboravila sma da citiram

    Za Kvini jos da dodam da su joj posao i karijera jedno isto, mars u 10, ali pokazuje da ce uvek raditi za druge, privatni posao ne bih bas savetovala.

  10. #50
    Registrovani Član
    Izabela avatar
    Status : Izabela je odsutan
    Registrovan : Feb 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 427

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od SibilaRea Vidi poruku
    Pa crkavaće dokle god je budeš stavljala direktno sa sajta ... moraš je dići na photobucket ili image shack i odatle je postaviti. Otvori negde nalog i digni je na jedan od ta dva sajta.

    sad i da umem, nemem u šta da gledam
    Evo odradila sam kako si mi rekla... Nadam se da si naucila da gledas...


  11. #51
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Skituljka Vidi poruku
    Kvini, tebi sto se tice posla potrudi se oko krajem ove i pocetkom sledece godine i to ti je vise vezano za karijeru, nego za sam posao, ako nemas karijeru, (a sumnjam, jer mars je u devici i imas kirona u sestoj), bice nekih lepih dogadjaja sto se tice posla u tom periodu. Ponovo ce biti povoljno od jeseni 2012. Bice tu trzavica i mozda ces ti stalno biti nezadovoljna, jer je saturn u 12 u tvom natalu i svo vreme pravi opoziciju sa sestom kucom, kucom posla. Pri tome kiron ti je u sestoj, a to znaci da pre ti drugima mozes da pomognes oko posla, nego sebi, bitno ti je da naucis da radis u kolektivu i da nekada prepustis organizaciju drugima, a ne samo ti da radis. To je kao sto rekoh tacka bola.

    Bitno je da ti jupiter ove godine prelazi natalnog jupitera i to u petoj kuci, pocinje novi ciklus srece i to pre svega srece u ljubavi.
    Citiraj Prvobitno napisano od Skituljka Vidi poruku
    Za Kvini jos da dodam da su joj posao i karijera jedno isto, mars u 10, ali pokazuje da ce uvek raditi za druge, privatni posao ne bih bas savetovala.
    Хвала пуно.

    Наравно да радим, и имам успеха у томе.
    Нисам незадовољна самим послом, колико желим да променим јер фирма иде у аут.
    Тако је било и прошли пут кад сам променила посао који сам много волела и била успешна. (2005)

    Не бих ја ни волела да радим за себе.
    Чудно, али тако је.

    А што се љубави тиче...
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  12. #52
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Натална карта

    šta ga je ovde vračara....:D meni ovo baš zanimljivo...mada, moj ćoroskop je mnogo zaheban, majke mi.
    p.s. da li mogu da postavim natalne karte mojih kojica, pa da mi neko lepo rastumači, kao što je meni....bez ikakve žurbe, afkors. ne bih stavljala ako niko neće....
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #53
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Натална карта

    Nije da necu, ali stvarno nemam vremena da tumacim natalne karte, ovo sto sam pogledala, pogledala sam, a i to je bilo brzinski.

  14. #54
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Skituljka Vidi poruku
    Nije da necu, ali stvarno nemam vremena da tumacim natalne karte, ovo sto sam pogledala, pogledala sam, a i to je bilo brzinski.
    ok, bre...znam da je aprilski rok na pragu.
    где си пошла с крмељиве очи

  15. #55
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    ok, bre...znam da je aprilski rok na pragu.

    Prelezala sam tu boljku, ali ne mogu da sedim i radim natalne karte. Nekada me je astrologija interesovala i onda sam vezbala, htela sam da "naucim", medjutim shvatila sam da je sve to nekako bzvz.

  16. #56
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    Sad si našla da odustaneš... a taman sam htela da pitam koliko će me još drndati onaj Saturn...

  17. #57
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    Sad si našla da odustaneš... a taman sam htela da pitam koliko će me još drndati onaj Saturn...
    Sta vam je svima sa tim saturnom? Ja sam u sred prvog saturnovog ciklusa, to je velika prekretnica u zivotu, jer tada ako neke stvari ne uradis kako treba, nikada neces. Vecina vas je taj period prosla, nekome padne u 27, nekome u 30, zavisi od postavke natalnog saturna. To znaci da saturn prvi put u zivotu dolazi na mesto gde se nasao u momentu rodjenja, drugi put je negde u 56-58 godini. Saturn predstavlja sazrevanje i svodjenje racuna za protekli zivot, pogresno izabran put se tesko ispravlja. I jos ne panicim.....samo sam malo depresivna.

  18. #58
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    Pa i meni je prvi put...

  19. #59
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    Pa i meni je prvi put...

    Nije Jeco, ti si presla tridesetu, ti si prosla prvi saturnov ciklus. On se kod svih desava izmedju 27 i 30 godine, a traje godinu dana. Nekome moze da pocne u 27 i zavrsi se u 28, a nekome u 29 i zavrsi se u 30, zavisi. Sledeci je svima izmedju 56 i 58 godine, zavisi kako kome padne.

  20. #60
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Натална карта

    znači, ybeš saturn posle 30e.
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 3 od 22 PrviPrvi 1234513 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 1

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •