PDA

Pogledaj Punu Verziju : Volim da se unduliram....



Taska
20-02-2010, 16:23
volim da se sredjujem....lickam, mackam....sminkam po dva sata....
mada ima dana kad me mrzi....istusiram se i to je to....

iskreno rijetko idem kod kozmeticara....masaze imam na pretek...mm ima zlatne ruke...:srbin:

ali ono sto volim to je lijepa friska...smmmmminka...
znaci sminkanje je ritual uz kafu i cigaru....bas uzivanje....sve moze na brzinu al' to ne...:raz_117:

za kosu ...bitno da je neki "novitet" uvijek se shisham drugacije....makar za nijansu...to mi je boljka...
hocu nekad da kazem frizeru "oshishaj me isto"....al' nece da se prevali preko usta....
prvo sto radim kad udjem u salon....svu gomilu novina prinesem...prelistam i nadjem sta trazim :grin:
a obicno ne znam sta trazim....:raz_096:


sad malo Vi... :raz_036: :)

QueenOfClubs
20-02-2010, 16:38
Свако мацкање и лицкање ми је губљење времена.
Не стављам баш никакве креме и никад нисам.
Шминкање – ретко, кад излазим негде или идем на свадбу.
И то траје не више од 5 минута.
Све покрете знам напамет и користим исте боје годинама.
Фризура... Па нашла сам ону која ми одговара, идем на фенирање и то је то.
У салон не волим да идем а женски часописи ме излуђују.

Ел сам ја женско? :undecided:

QueenOfClubs
20-02-2010, 16:39
Е да...
Куповине не подносим.
Обично у пролазу видим нешто што ми се допадне.
Ако је то то, куповина се заврши за 10 минута.

Taska
20-02-2010, 16:42
ti si, sto bi muski rekli "idealna zena' :raz_117:

причалица
21-02-2010, 12:48
pa, ja volim sve što reče taska..ali, kad imam vremena. mislim da izgledam uredno i tako to, ali ne trošim više kao nekada vreme na šminkanje i oblačenje....orijentisala sam se na skroz sportsku varijantu oblačenje i uopšte....jer mi to štedi dosta vremena.

Bisernica
21-02-2010, 12:58
Свако мацкање и лицкање ми је губљење времена.
Не стављам баш никакве креме и никад нисам.
Шминкање – ретко, кад излазим негде или идем на свадбу.
И то траје не више од 5 минута.
Све покрете знам напамет и користим исте боје годинама.
Фризура... Па нашла сам ону која ми одговара, идем на фенирање и то је то.
У салон не волим да идем а женски часописи ме излуђују.

Ел сам ја женско? :undecided:

Jesi !! Dokaz za to sam ti ja glavom i bradom :raz_089:

Moja ćerka može ruku pod ruku sa Taskom :bisa:
Od kada ne živimo zajedno,kupatilo je dostupno :raz_096:

Sibi
21-02-2010, 13:15
Ja uzimam sve na prvu loptu, nemam živaca da cunjam i lunjam po gradu i tražim nešto specijalno, isprobavam, mirišim, maltretiram prodavačice... Znači, ako mi se dopadne na prvi pogled i miris to je to .. čim počnem da razmišljam, znam da neću koristiti.

Obožavam da se šminkam, to mi je gušt. Nekad sam volela da se šminkam po dva sata, sad se šminkam pet minuta pred izlazak iz kuće... ako nemam dva sata vremena da uz kafu i cigaru sređujem, uređujem, popravljam falinke na licu :raz_089: onda to svedem na minimum...

причалица
21-02-2010, 15:22
što se kupovine tiče, tu nikad nisam bila tipična ženska....uletim u radnju i kupim za 2 minute...na primer, cipele..prolazim pored dosta prodavnica dok idem na posao i razgledam, pa se onda smislim šta bih i kad imam pare, onda kupim.
jedino, problem mi je mama koja mi kupuje cipele a da me ne pita ni da li su potrebne ni da li mi se sviđaju...i još mi kupuje broj veće, pa onda moram da idem da vraćam i da menjam za nešto drugo.

Ванда
22-02-2010, 08:24
Волим да се шминкам, али то урадим брзо. Но, не шминкам се баш дискретно, пре би се рекло да је индискретно.
:sojka:
Што се куповине тиче, купим оно што ми се тог момента допадне, никад не идем у циљане куповине.
Код козметичара одем кад се сетим. Е, али сам решила да редовно идем на маникир, а да ли ћу то и урадити - јавим...

причалица
22-02-2010, 11:46
volim da radim manikir sama...nekako mi se gadi da idem tamo...nešto mi je tu bljak, izvin'te.

Taska
27-02-2010, 18:22
manikir, pedikir radim sama...i iskreno....bas mi tesko pada...mrsko mi...
i sad samo razmisljam...pa dok se nakanim kod kozmeticara....valjda i za to treba steci naviku....
a i za tretmane nemam uvijek viska novca....

Ciciban
28-02-2010, 23:06
manikir...nikad do sad u zivotu ...sama kuci
frizer ..poluredovno a umem itekako dobro da se skratim sama kuci ...a da se ofarbma maher sam....posebno kad promasim farbu ko sad pa budem zuta ko lisica ....dalje...
kupujem ko Sibi i Taska ...ako mi padne za oko na prvi pogled onda je to to .....( imam gomilu neobucenih stvari i pored toga ali...i ja sam samo zena jelte)
da se nadovezem za manikir i ja sam sebi obecala da cu ici redovno, ali to kad krenem a jos nisam
sminkanje .....sve redje i redje ....ali to ne znaci da ne stavim kremu i da se sredim ....i to obicno radim ujutru kad ustanem posle kafe ...navika ...volim da sam sredjena i kuci ....( Boze moj omakne mi ponekad ali....)

Ciciban
28-02-2010, 23:08
kozmeticar ispustila sam to ...u kozmeticki salon sam usla samo kad sam radila epilaciju nadusnica ....tretmani lica nikad ...

Man
28-02-2010, 23:09
sredjena i čupava :raz_097: i šarena ponekad :raz_018:

причалица
01-03-2010, 09:48
ma, maske za lice i tako to najvolim sama...išla sam kod kozmetičara...i -š ta znam - smeta mi što non stop pričaju...mislim, jesam pričalica, ali ne volim baš uvek da toročem....
i tako, subotom izjutra, dok još svi spavaju, namažem se, pijuckam kau na slamčicu, čitam knjigu....i mislim da mi je lepa koža na licu.

QueenOfClubs
04-03-2010, 23:27
http://www.youtube.com/watch?v=8wWoF8Mf8Ss
.

причалица
05-03-2010, 07:42
http://www.youtube.com/watch?v=8wWoF8Mf8Ss
.

:raz_114:

smartad
24-06-2010, 14:45
Ako ne volite sami da sredjujete friz tu je profesionalni frizer...